Avantajlı Ürünler
Boyut/Ebat
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Fiyat
Şekil
Desen
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Salon Tekstili

" araması için 70526 sonuç listeleniyor

Dekoratif Salon Tekstili Tasarımları Trendyol’da!

Salon dekorasyonu için birbirinden farklı tasarımlara sahip tekstil ürünleri bulunur. Evde çok fazla vakit geçirilen alanlar arasında bulunan salonlar için birbirinden trend ürünler online alışverişte satışa sunulur. Koltuk örtüsü ; eşyaların dış etkenlere karşı korunmasını ve temiz kalmasını sağlayan kullanışlı tekstil ürünleri arasında bulunur. Koltukların yapısına göre üretilen örtü modelleri birbirinden çeşitli tasarımları ile göz doldurur. Lastikli olarak tasarlanan örtüler koltukların korunmasını sağlayan kullanışlı modeller arasında bulunur. Yumuşak ve rahat kumaş dokusu ile keyifli oturma deneyimi sunar. Koltukların yıpranmasını engelleyen örtüler çeşitli model ve tasarımları ile müşterilere sunulur. Özellikle evde kedi veya köpek besleyen müşterilerin koltuklarını korunması için örtü kullanması son derece önemlidir. Hayvanların koltuklara zarar vermemesi ve tüylerini dökmemesi için pratik kullanım deneyimi sunan örtü çeşitleri ön plana çıkar. Özellikle koltuklarınızın renginin ve dokusunun uzun yıllar korunması için bu ürünleri tercih ederek kaliteli kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Çeşitli koltuk modellerine uyum sağlayan farklı ebatlarda örtü modelleri bulunur. Aynı zamanda yazlık veya kışlık kumaşlardan üretilen örtüler çok yönlü kullanım imkanı sunar. Yaz aylarında ince kumaştan üretilen örtüleri tercih ederek doğru seçim yapabilirsiniz. Koltuk üzerinde otururken vücudunuzun konforunu sağlamak için doğru kumaş yapısına sahip örtüyü seçmek oldukça önemlidir. Yazlık ve kışlık olmak üzere farklı seçeneklere ayrılan modeller arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Alışverişinizi Trendyol üzerinden gerçekleştirerek kaliteli ve kullanışlı salon tekstili satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Salon Tekstili Modelleri

Masa örtüsü ev tekstilinde ön plana çıkan ürünler arasında bulunur. Yemek masasının dekoratif bir tasarıma sahip olmasını sağlayan örtü çeşitleri müşterilerin beğenisini kazanır. Birbirinden farklı tasarımlarıyla her ev dekorasyonuna uyum sağlayan örtü modelleri bulunur. Kullandığınız masayı dış etkenlere karşı korumak ve kullanım ömrünü uzatmak için örtü kullanabilirsiniz. Yuvarlak, kare veya dikdörtgen forma sahip masalar için çeşitli ürün seçenekleri ön plana çıkar. Yemek yerken masanın kirlenmemesi için örtü kullanarak temizliğini sağlayabilirsiniz. Online alışverişte yıkanabilir özelliğe sahip örtü çeşitleri satışa sunulur. Üzeri kirlendiğinde veya lekelendiğinde çamaşır makinesinde pratik şekilde yıkayarak hijyenini saglayabilirsiniz. Pratik kullanım sayesinde müşterilerin memnuniyetini kazanan ölçü modelleri arasında masanızın ölçülerine uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Desenli veya sade tasarıma sahip birbirinden çeşitli örtü seçenekleri ön plana çıkar. Özellikle evinizin dekorasyonuna uygun olan ürünü seçerek uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Avangart ev dekorasyonları için desenli ve dantel detayların bulunduğu örtüler satışa sunulur. Spor ve modern tarzdaki salon dekorasyonu için sade tasarıma sahip ürünler ön plana çıkar. Farklı tarzlara hitap eden örtü çeşitlerini online alışverişte sipariş ederek kaliteli kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Yıkanabilir özelliğe sahip olan ürünler müşterilere uzun süreli kullanım imkanı sunar. Özellikle yemek masasını lekelere karşı koruyarak kullanım ömrünü uzatmak için bu ürünleri sipariş edebilirsiniz. Salon tekstili modelleri geniş ürün yelpazesi ile online alışverişte müşterilere sunulur. Özellikle tekstil ürünleri salonda bulunan eşyaların kullanım ömrünü uzatır. Eşyaları dış etkenlere karşı koruyarak temiz tutmak için birbirinden çeşitli tasarımlara sahip olan tekstil ürünlerini sipariş ederek deneyimleyebilirsiniz. Sandalye minderi yumuşak ve konforlu tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Sandalye üzerinde rahat şekilde oturmak için mindere ihtiyaç duyulur. Kare veya yuvarlak forma sahip olan minder modelleri konforlu kullanım imkanı sunarak müşterilerin beğenisini kazanır. Bel ve kalça desteği sağlayan minderler nefes alabilen kumaşlardan üretilir. Üzerinde mikrop veya kir tutmayarak hijyenik kullanım sağlar. Aynı zamanda bu minderlerin kılıfları çıkarılabilir özelliğe sahiptir. Üzeri kirlendiğinde kılıfını çıkartarak makinede yıkayabilirsiniz. Trendyol üzerinden salonunuz için uygun olan tekstil ürünlerini sipariş edebilirsiniz.

Sevilen Salon Tekstili Tavsiye ve Önerileri

Sandalye kılıfı lastikli tasarım sayesinde müşterilere pratik kullanım deneyimi sunar. Salonda bulunan sandalyelerin tasarımını değiştirmek ve modern bir hava katmak için kılıf kullanabilirsiniz. Ayrıca sandalyeleri kirlenmeye ve lekelenmelere karşı korumak için tercih edebileceğiniz çeşitli kılıf modelleri bulunur. Lastikli tasarıma sahip olan kılıflar pratik şekilde takılır. Farklı boyut ve ebatlarda bulunan kılıflar çeşitli sandalye modelleri için kullanıma uygun uygundur. Yemek masasında kullanılan sandalyelerin zarar görmemesi için kılıf tercih edebilirsiniz. Renkli ve desenli tasarımları ile göz dolduran çeşitli kılıf modelleri ön plana çıkar. Dilerseniz sade dilerseniz de desenli olarak çeşitleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Özellikle ürün seçimi yaparken masanızın rengini ve desenine uyum sağlayan modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca kılıflar yıkanabilir özelliği sayesinde uzun süreli kullanım deneyimi sunar. Kılıfların üzeri lekelendiği zaman çamaşır makinesine düşük derecede yıkama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yıkandıktan sonra renginde veya yapısında solma durumu yaşamadan keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz. Salon tekstili tavsiye edilen ve önerilen onlarca farklı ürün seçeneği bulunur. Farklı tarz salon dekorasyonları için tercih edilen ürün çeşitleri kullanan müşterilerin memnuniyetini kazanır. Özellikle evinizin dekorasyonuna uyum sağlayan modeli seçme aşamasında müşteri yorumlarından yardım alabilirsiniz. Online alışverişte müşterilere sunulan yorum ve değerlendirmeler bölümü siparişinizden önce bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Salon tekstili yorum bölümünde bulunan değerlendirmeler çerçevesinde ürünlerin kullanımı, tasarımı malzeme kalitesi hakkında detayları öğrenerek alışveriş sürecinde kolaylık saglayabilirsiniz. Çeşitli salon dekorasyonları için kılıf, örtü ve minder gibi ürünleri kullanan müşteriler düşüncelerini yorum bölümüne aktarır. Bu yorumlar sayesinde aradığınız ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Salon tekstili kampanya avantajı sunan fiyatlarla birlikte Trendyol üzerinden siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Salon Tekstili Fiyat Aralıkları

Salon tekstili ürünleri uzun süre kullanılabilir özelliği sayesinde müşterilere pratiklik sağlar. Koltuk, masa, sandalye gibi salon tekstilinde ön plana çıkan eşyaların korunmasını sağlayan çeşitli ürünler bulunur. Hem eşyalarını görünümü değiştiren hem de dış etkenlere karşı koruyan bu ürünler çok yönlü kullanım sağlar. Kılıf ya da minder gibi ürünler yıkanabilir özelliği sayesinde hijyenik kullanım deneyimi sunar. Masa, koltuk, sehpa veya sandalye gibi salon eşyalarının görünümünü değiştirmek ve dekoratif hale getirmek için online alışverişte satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Her salon dekorasyonu için ön plana çıkan farklı tasarımlara sahip ürünler satışa sunulur. Avangart, spor, sade ve modern salon dekorasyonları için onlarca farklı ürün seçeneği bulunur. Online alışverişte seçim yaparken salonunuzda bulunan eşyaların rengine ve desenine uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Avangart tarzdaki salon dekorasyonları için işlemeli ve dikkat çekici renkler ön plana çıkar. Avangart tarza sahip olan örtü ve minder çeşitleri müşterilerin beğenisini kazanır. Ahşap ve pastel tonlardaki salon dekorasyonları için sade tasarımlı tekstil ürünleri tercih edilir. Ev dekorasyonu ile uyum gösteren bu modeller oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Salon tekstili fiyat skalası üründen ürüne değişiklik gösterir. Salon dekorasyonunda ihtiyaç duyulan çeşitli modeller çoğu bütçeye hitap eden fiyatlar ile satışa sunulur. Örtü, minder kılıf gibi salon tekstil ürünleri farklı fiyat skalası ile geniş müşteri kitlesine hitap eder. Ayrıca çeşitli markalar üzerinden satışa sunulan ürünler sayesinde bütçenize hitap eden parçayı tercih edebilirsiniz. Alışverişinizde indirimli fiyatlardan faydalanarak modern ve kullanışlı tekstil ürünlerine sahip olabilirsiniz. Salon tekstili indirim fırsatlarını takip ederek avantajlı alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve tasarıma sahip ürünü seçerek indirimli fiyatlarla Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.