İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Boyut/Ebat
Fiyat
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

English Home Masa Örtüsü

" araması için 26 sonuç listeleniyor

English Home Masa Örtüsü

Üstün Kalitede English Home Ürün Seçenekleri

English Home ile kaliteli ve şık masa örtülerine sahip olabilirsiniz. English Home masa örtüsü seçeneklerinin üretiminde kullanılan materyaller insan sağlığı için dikkatle seçilir. Böylece sağlıklı ve pratik kullanım sağlayan bir tasarıma sahip olmak mümkün olur. Markanın sunduğu geniş model yelpazesi ile ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Mevcut olan tüm modeller kalitesi ve şıklığı ile ön plana çıkar. English Home ile masa dışında zigon, sehpa gibi eşyalarda bile kullanacağınız modeller vardır. Salonlarda yer alan ve dekorasyonla uyum içinde olan mobilyaların üzerini markanın tasarımları ile süsleyebilirsiniz. Bir evin dekorasyonu ile yakından ilgili olan bu örtüler herkes için değer kazanır. Sizler de ev dekorasyonunda yenilik yapıp istediğiniz modele anında sahip olabilirsiniz. English Home pvc masa örtüsü normal örtülerden farklı olan bir yapıya sahiptir. Bu örtü tamamen mobilyayı kavrayıp kapatmaz. Sadece uzun çaplı mobilyaların üzerine tam ortada olacak şekilde serilir. Kenarları ise mobilyanın üzerinden aşağıya sarkar. Buradaki amaç mobilyayı kapatmaktan ziyade görsel açıdan estetik bir duruş kazandırmasıdır. Bu alanda birbirinden farklı ve ilgi çekici modeller yer alır. English Home yuvarlak masa örtüsü ebat olarak küçük ancak ilgi çekici modellere sahiptir. Bu alanda markanın renkli ve kaliteli dünyasıyla tanışabilirsiniz. Bir evin olmazsa olmazlarından birisi de masa örtüleridir. Her ev için mobilya rengine uyum sağlayan örtü çeşitliliği öne çıkar. Sizler de evinizin iç tasarımına hitap eden bu yuvarlak modelli tasarıma sahip olabilirsiniz. Genellikle yuvarlak modeller hem salon masasında hem de mutfak masasında ön plana çıkar. Çünkü bu mobilyaların çoğunluğu yuvarlak bir boyuta sahiptir. Bu da örtülerin bu alanda daha fazla çeşitliliği taşıdığına işaret eder. Yuvarlak olan örtüler her mobilyanın büyüklüğüne göre çeşitlenir. Özellikle mobilyayı kavrayıp aşağıya sarkan modeller daha çok tercih edilir. Ancak bundan çok daha farklı özelliklerde modeller de vardır. Zevkinizi ve tarzınızı göz önünde tutarak mobilyanıza uygun olan bir modellere yönelebilirsiniz. Açıktan koyu renklere kadar birçok çeşitlilik vardır. Trendyol ile bu alanda ihtiyacınızı karşılayacak çeşitlilik ile tanışabilir, markanın eşsiz modelleriyle evinize güzel bir dokunuş yapabilirsiniz.

Üstün Kalitede English Home Ürün Seçenekleri

Markanın ürünleri, kaliteyi ön plana çıkarır. Özellikle kaliteli bir tasarım uzun süreye varan kullanımı da beraberinde getirir. Sizler de bu örtüleri tercih ederek uzun süreli avantajlara sahip olabilirsiniz. Zamanla yıpranmaları ya da tahrişe uğramaları söz konusu olmaz. English Home dertsiz masa örtüsü insanın içini açan bir modele sahip olduğu için bu ismi alır. Genellikle açık tonlar ve buna uygun modeller ön plana çıkar. Bu alanda mevcut olan modellerde iç açıcı ve ferahlık hissini veren bir izlenime sahiptir. Bu tasarım ile hem rahatlığı hem şıklığı hem de kaliteyi elde edebilirsiniz. Özellikle zor beğenen biriyseniz eğer sizler için bile oldukça şık ve farklı tonlara, desenlere sahip olan tasarımlar öne çıkar. Tek yapmanız gereken markanın ürün dünyasını incelemenizdir. English Home vinil masa örtüsü dantele benzer bir görünüme sahiptir. Desenden ve renklerden ziyade dantel görünümlü bir model arayanlar için ön plana çıkar. Oldukça zarif bir görünümü barındırır. Üstelik modellerin alt kısmı da kaymaz bir materyale sahiptir. Elle dokunduğunuz zaman kayma gibi bir durum meydana gelmez. Bu alanda özel bir işçilikten geçen modeller dokuma esnasında yumuşak ve kaliteli iplerle üretilir. Üretim aşamasında herhangi katkı maddesi de kullanılmaz. Kanserojen içeren hiçbir malzemeye yer verilmez. English Home tül masa örtüsü oldukça hafif ve kullanışlı bir örtüdür. Bu özelliğiyle bir tülü arındırır. Rengi için açık tonlar tercih edilir. Tül olduğu için üzeri desenlerden ziyade sade bir şekil alır. Ürün, sunduğu rahatlık hissi ile ön plana çıkar. Sağlığınızı düşünen marka ile ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan tasarımlar eşliğinde evinizin ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tamamen zevkinize hitap eden bir ürüne marka ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Esnek ve rahat kullanıma sahip olan ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz. Markanın modelleri de kendi içinde oldukça geniş bir dağılım sergiler. Masa örtüleri hem yaza hem de kışa özel olarak farklı kategorilere ayrılır. Yaz ve kış için farklı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Eviniz için uyumlu olan içerikler farklı modeller eşliğinde sunulur. Yaz için daha açık olanları tercih edilirken kış için de daha koyu tonlara sahip olanları büyük ilgi toplar. Ancak zevkinize uygun olarak farklı renk seçeneklerini de beğenebilirsiniz. Marka ile her yıl onlarca çeşit tek seferde piyasaya sürülür. Her yıl değişen trende ve modaya uygun örtüler bazında ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özellikle evinizin dekorasyonuna uyum sağlayan birçok model yer aldığı için eviniz için en iyisini tercih etme fırsatı sizlere sunulur. Marka etrafında geniş model yelpazesi ile tanışıp anında Trendyol üzerinden ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Yapısıyla English Home Masa Örtüsü

Kullanışlı ve Pratik Yapısıyla English Home Masa Örtüsü

Sizler için her mevsime özel olarak hazırlanan ürünler mevcuttur. English Home örme masa örtüsü el emeği bir örtüdür. Düz hatlar yerine işlemeli bir model olduğu için daha çok işçilik burada ön plana çıkar. Örme için kullanılan tasarımlar da kalite bazında birinci sınıf kaliteyi yansıtır. Bu sayede zamanla kopma ya da tahriş olma durumu yaşanmaz. Yaz için daha seyrek ve ince dokunuşa sahip olan modeller ortaya çıkar. Bu ürünler kolaylıkla serilip toplanabilir. Kış için ise daha kalın ve yumuşak olan modeller tercih edilir. Kış için kalın olanları topaklanma ya da tüy dökme gibi bir sorun yaşatmaz. English Home naylon masa örtüsü daha pratik ve kolay temizlendiği için daha çok mutfak masasında tercih edilir. Üzerine bir çay veya sıvı döküldüğü anda bile leke yapmaz. Naylon olduğu için anında bir bezle silip müdahale edilir. Ayrıca çamaşır makinesine atıldığı zaman da tahriş olmaz. Her yıkamaya elverişli bir üründür. Fiyat açısından da birçok tasarıma göre daha uygundur. Sade ve kullanışlı bir model olması ile ön plana çıkar. English Home runner masa örtüsü isminde geçen runner kelimesinden de anlaşıldığı gibi bu seçenekler daha çok Amerikan mutfağına özgü bir tasarımı Türk mutfağına getirir. Farklı ve modern bir görünüm barındırır. Sadece yemek masası için değil, dekorasyon örtüsü olarak da kullanılır. Eni dar, uzunluğu ise fazladır. Uzun ve dar mobilyalar için tercih edilir. Tek renkten oluşur. Bu yüzden gözü çok fazla yormaz. Kendi içinde farklı desen ve motifleri de barındırır. Ancak alım aşamasında sadece uzun yani dikdörtgen değil, yuvarlak veya kare mobilyalar içinde uygun boyutları vardır. Bu tasarım ev içi boya ve mobilya ile uyum içinde olur. Daha ilk kullanımda rahatlığı sizlere sunar. Üzeri leke tutsa bile bunu içine çekmez. Böylece lekeler tek bir yıkama ile anında geçer. Sizlere uzun süreye varan bir kullanım sunar. Trendyol ile sahip olacağınız bu ürünle evinizi baştan aşağıya değiştirebilirsiniz.

Sağlam Yapısı ile English Home Masa Örtüsü Modelleri

Sağlam Yapısı ile English Home Masa Örtüsü Modelleri

Kullanılan bir modelin sağlam yapısı uzun süreye varan bir kullanımı sizlere sunar. Böylece ikince kez almak durumunda kalmazsınız. Bu da para açısından tasarruf etmenize katkı sağlar. English Home masa örtüsü modelleri evlere ve kullanılan mobilyalara göre değişkenlik gösterir. Modeller her yıl üzerine ekleme yapılarak sizlere sunulur. Özellikle her yıl trendler birbirinden farklı olur. Sizler de trendleri ve modayı yakından takip ediyorsanız yeni sezon ürünler ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Modern hatları yansıtan modelleri tercih ederek evinize güzel bir dokunuş getirebilirsiniz. English Home kırmızı, yeşil, beyaz masa örtüsü bu benzersiz renklere aşık olan bireyler için ön plana çıkar. Kırmızı renk her yerde kendini belli ettiren bir tona sahiptir. Yeşil ve beyaz rengin uyumu ise oldukça yüksektir. Marka bunu göz önünde tutarak bu gözde renkleri birçok modele taşır. Sade olan modellerin yanında bu renklerin yer aldığı desenli tasarımlar da vardır. Ayrıca daha açıktan koyu tonuna kadar tüm bu renklere ulaşabilirsiniz. Kırmızı göz alıcı bir renk olduğu için özellikle koyu tonları içinde barındıran evlerde tercih edilir. Koyu bir mobilyaya sahip olan evlere canlılık katması için kırmızı renk tercih edilebilir. Bu renk göze hitap etmesinin yanı sıra gözü yormayan bir özelliğe sahiptir. Özellikle yaz ayları için oldukça rahat ve kullanışlı olur. Pratik bir şekilde serilip toplanabilir. Temizlenmesi de çok kolaydır. Yüzeyi kir tutmaz. Bu da sizlere kullanışlı bir ürün sunar. Markanın her sezon yaza ve kışa özel olarak ortaya çıkardığı trend ürünler mevcuttur. Sadece sahip olacağınız tek bir ürünle evinizin havasını baştan aşağıya değiştirebilirsiniz. Etkili ve kaliteli dokunuşlara sahip olan ürünler eşliğinde ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayabilirsiniz. Trendyol ile markanın tüm içeriklerine göz atıp ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Her Eve Özel English Home Masa Örtüsü

Her Eve Özel English Home Masa Örtüsü

Her ev için yüzlerce çeşitliliğe sahip olan bu ürünler, ihtiyacınızı gidermede yardımcı olur. Marka alanında mevcut olan her ürün için kalitesi ile ön plana çıkar. Sizler de kaliteli ve kullanışlı olan bu ürünler eşliğinde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Ana renklerden ara tonlara kadar farklı seçenekler bir arada bulunur. English Home oyun masa örtüsü sadece normal yemek masaları için değil, oyun masaları için de ön plana çıkan bir üründür. Oyun masalarına özel olarak sadelikten ziyade daha canlı ve ilgi çekici renklerle tonları kullanılır. Oyun masalarına özel olan bu ürünler, kaymaz bir tabana sahiptir. Üzerinde rahat bir şekilde hareket edip oyun oynama şansına sahip olursunuz. English Home yeşil modeller koyudan fıstık yeşiline kadar yeşilin her tonuna sahiptir. Özellikle yemek masaları için koyu olan bir yeşil ton seçilebilir çünkü bu renk daha çok koyu tonları sevenler için ön plana çıkar. Koyu tonlara sahip olan mobilya rengi ile uyum içinde kullanılır. Bu alanda mobilya rengine uyum sağlayan örtü bulmak bile çoğu zaman zor olur. Ancak marka her mobilyayı ve rengini göz önünde tutarak ürünlerini çeşitlendirir. Tek bir masa tipinden ziyade çoklu masa tipine uyum sağlayan modeller yer alır. Yuvarlak bir mobilya için beğenilen modelin aynısı dikdörtgen ve kare masalar için de rahatlıkla bulunabilir. Marka renk ve tasarım konusunda geniş yelpaze ile sizlere etkili bir şekilde yardımcı olur. Trendyol sayesinde markanın ürünleri rahat ve kaliteli dokusu ile masanızın havasını bir anda değiştirebilir.

Şık Tasarımı ile English Home Masa Örtüsü

Şık Tasarımı ile English Home Masa Örtüsü

Her ürün, şık tasarımı ile tercih edilir. Özellikle bu alanda mevcut olan şık ürünlerle eviniz için en iyisini elde edebilirsiniz. English Home beyaz masa örtüsü beyazın saf dokusunu sizlere sunar. Saf beyaz bir renkten ziyade kırık beyaz renkler de burada mevcuttur. Özellikle neyi alacağınıza karar veremediğiniz zaman beyaz rengi tercih edip anında karmaşıklığı önleyebilirsiniz. Beyaz sadece açık değil, koyu olan masaların üzerinde de kullanılabilir. English Home masa örtüsü seti hem yemek masası hem de dekorasyon açısından mobilyanın üzerine serilen örtüyü içinde barındırır. Yemek yedikten sonra masa örtüsünü kaldırıp yerine dekor açısından serilen örtüyü kullanabilirsiniz. Tek bir set içinde ikili kullanıma elverişli ürünlere sahip olursunuz. Bu setler fiyat açısından da sizlere kolaylık sunar. English Home masa örtüsü fiyatları bütçenize uygun olan bir aralığa sahiptir. Fiyat farkı ürünler arasında çok fazla yoktur. Sadece bazı ürünler geniş işçilik barındırdığı için fiyatı biraz artış gösterebilir. Ancak bunun dışında büyük çaplı bir fark mevcut değildir. Ürünler fiyat farkına rağmen kalite açısından eşit bir dağılım sergiler. Markanın sizler için geniş ürün yelpazesi mevcuttur. Her biri modaya uygun ve şık modeller etrafında bir araya gelir. Ürünler dayanıklı ipliklerden ve kumaşlardan meydana geldiği için tahriş olması ya da zamanla görünümünün bozulması mevcut değildir. Uzun yıllar ilk günkü görünümünü koruyacak bir kaliteye sahiptir. Evinizi nasıl dekore ederseniz edin dilediğiniz gibi bu ürünleri kullanabilirsiniz. Her ev dekorasyonuna uyum sağlayacak modeller mevcuttur. Sadece evinizin görünümüne ve masanıza yakışacak ürünlerle ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Markanın tüm ürünleri Trendyol’da sizleri bekler.

İndirimli English Home Masa Örtüsü Fiyatları Trendyol’da

İndirimli English Home Masa Örtüsü Fiyatları Trendyol’da

Trendyol ile markanın tüm ürünleri online platformda beğeninize sunulur. Yorulmanıza bile gerek kalmadan evinizin rahatlığında online olacak şekilde istediğinizi satın alabilirsiniz. English Home damask masa örtüsü kullanıcıları tarafından çok sık tercih edilen ürünlerden birini oluşturur. Şık bir dizayna sahiptir. Ergonomik bir boyutta üretilir. Ürünün üzerinde yer alan çizgiler modern hatları içinde barındırır. Makinada en yüksek derecede yıkansa bile tahriş olmaz. Çoklu yıkama sonucu rengini ve desenini kaybetme gibi bir durum da meydana gelmez. Keyifli bir akşam yemeği için ön plana çıkar. Klasik ve tarz bir görünüm meydana getirir. Tek renkten oluşmasının yanı sıra çoklu renk seçenekleri de vardır. Marka sizlere özel indirim kampanyaları da düzenleyerek yardımcı olur. English Home masa örtüsü indirim alanı içinde sizleri birçok kampanya da bekler. Özel kampanya ve indirimler eşliğinde istediğiniz bir ürüne uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Şık ve kullanışlı olan birçok ürün marka tarafından bir araya getirilerek kullanıcılara sunulur. Evinizin şıklığını düşünüyorsanız markanın sizler için sunduğu modellere bakabilirsiniz. Ürünler öne çıkan farklı özellikleri ile ilgi çeker. Özellikle üzerine su döküldüğü zaman ıslaklığı belli etmez. Çünkü yüzey kısmı yoğun bir ürün olduğu için ıslanma fark edilmez. Ayrıca yıkadıktan sonra hızlı bir şekilde kuruma özelliğine de sahiptir. Sadece birkaç saat içinde kuruyacağı için anında serip kullanmaya başlayabilirsiniz. Trendyol ile sahip olacağınız tek bir ürün sizlere kullanım aşamasında baştan sona gerekli kolaylığı her açıdan sunar. Ürünler kalitesini görünümleri ile belli eder. Daha ilk kullanımda sizler de bu kaliteyi keşfedersiniz. Trendyol ayrıcalığıyla markanın eşsiz güzelliklerine sahip olan masa örtüleri ile tanışıp evinizi güzelleştirebilirsiniz.