İlgili Kategoriler
Renk
Materyal
Şekil
Fiyat
Özellik
Boyut/Ebat
Desen
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Lacivert Masa Örtüsü

" araması için 772 sonuç listeleniyor

Lacivert Masa Örtüsü Çeşitleri ile Şık Sofralar

Masa örtüsü, mutfak ve salonlardaki masaların öne çıkmasını sağlayan ince ve önemli bir detaydır. Renk avantajıyla fonksiyonel kullanım imkanı sunan lacivert keten masa örtüsü aynı zamanda şık takımlamaların vazgeçilmez parçasıdır. Kullanıldığı yere göre farklı bir hava katar. Mutfakta kullanılan masa için daha spor görünümlü modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca temizleme kolaylığı açısından mutfak kullanımına uygun materyalden üretilmiş olması da önemlidir. Salonlarda yer alan masalar için ise daha modern görünüm sunan şık modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Lacivert Masa Örtüsü Seçimi

Lacivert Masa Örtüsü Seçimi

Hoş detaylarla hareketlendirilmiş lacivert beyaz masa örtüsü sofranıza zarif bir dokunuş katar. Lacivert masa örtüsü dekoratif görünümün yanı sıra masayı dışarıdan gelecek darbelere karşı korumak amacıyla da kullanılır. Günlük kullanımda sıklıkla tercih edilen modelleri bulunur. Kullanılacak masanın şekil ve boyutuna göre farklı tasarımlar mevcuttur. Lacivert masa örtüsü seçimi yapmak önemlidir. Çünkü kullanım alanına ve masaya uygun bir seçim yapmamış olmak hoş görüntünün önüne geçer. Yuvarlak bir masaya sahip iseniz tercih edeceğiniz masa örtüsünün formu buna göre olmalı.

Lacivert Masa Örtüsü Modelleri

Lacivert Masa Örtüsü Modelleri

Lacivert masa örtüsü modeli, kullanım alanına ve üretildiği malzemeye göre çeşitlilik gösterir. Farklı desenlere ve dokulara sahiptir. Son zamanlarda en çok tercih edilen runner çeşitlerden, klasik modellere kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Salonlarda kullanılan modeller daha çok ev dekorasyonunun tamamlayıcısı olarak tercih edilir. Dantel ya da parıltılı işlemelerle taçlandırılarak müşterinin beğenisine sunuluyor. Sıklıkla mutfakta günlük kullanım için tercih edilen lacivert masa örtüsü modelleri silinebilir PVC malzemeden üretilir. Dertsiz masa örtüsü olarak bilinen, yıkanabilen çeşitleri de mevcuttur. Çapa temalı, geometrik ya da çini desenli gibi çok farklı dijital baskılara sahip olan lacivert plastik masa örtüsü oldukça kullanışlıdır. Bu tarz tasarımlara sahip olan örtüler mutfaklarınızın görünüşünü bir anda değiştirir. Ekose lacivert kumaş masa örtüsü ev içi kullanım dışında piknik gibi dış mekan kullanımı için de bir alternatif sunar. Masa örtüsü kullanımı küçük bir detay olmasına rağmen aynı zamanda önemlidir de. Çünkü gerek iç mekan gerek dış mekan kullanımlarında her türlü masa için seçim yapacağınız şık bir örtü sayesinde ortamın havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Evinizin eşsiz dekorasyonunu küçük dokunuşlarla daha da öne çıkarmanız mümkün. Bu konuda seçeceğiniz hoş bir lacivert masa örtüsü size yardımcı olacaktır. Ayrıca; Lacivert masa örtüsü çeşitlerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Trendyol Farkıyla Lacivert Masa Örtüsü Fiyatları

Trendyol Farkıyla Lacivert Masa Örtüsü Fiyatları

Lacivert masa örtüsü fiyatları birkaç unsura bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Bu unsurlardan birisi örtünün kullanım alanıdır. Mutfak masası için kullanılan masa örtüleri ile salon için kullanılanlar arasında fiyat fark eder. Salonlarda ve davet masalarında kullanılan örtüler daha tasarımsal ve şıktır. Evinizin ışıltılı alanlarını kişiselleştirmenize yardımcı olan bu şık masa örtüleri farklı kumaş dokuları ile tercihinize sunulur. Kullanılan kumaşın malzemesi de fiyat üzerinde etkili olan bir faktördür. Saten, kadife ya da ipek kumaşlar kullanılarak tasarlanan lacivert masa örtüleri göz kamaştırıcı detaylara sahiptir. Tasarımında sofistik detayların kullanıldığı lacivert saten masa örtüsü ve lacivert kadife masa örtüsü sıkıcı bir masayı heyecan verici bir sanata dönüştürebilir. Peçete ve runner gibi aksesuarlardan oluşan lacivert masa örtüsü takımı ise içerdiği parça sayısına göre değişebilir. Bu setler 6 kişilik, 12 kişilik veya 20 kişilik olabilir. Güvenilir alışverişin adresi Trendyol düz lacivert renkten baskılıya, dantelliden gipürlüye, ipekten kadifeye kadar çok çeşitli modelleri bünyesinde barındırır ve avantajlı alışverişin tadını çıkarmanızı sağlar.