"

14 Ayar Alyans

" araması için 1892 sonuç listeleniyor

Evlilik ve Nişan Düşünenlere Özel 14 Ayar Alyans Modelleri Trendyol'da!

14 ayar alyans yüzük çeşitleri, giyim tarzınıza hitap etmek için kullanılan en önemli parçalardan biridir. Pek öge arasında yer alan bu ürün stilinizi oluşturabilecek özellikler içerir Bu ögeler arasında kullandığınız kıyafet parçaları, giysileriniz ve bunların uyumu gibi özellikler içerir. Bu özelliklerle beraber stilinizi oluşturan önemli aksesuar olarak da nitelendirilebilir. Kıyafetlerinizde kullandığınız aksesuarlar, o kıyafetin havasını değiştire önemli bir etkendir. Sade ve basit kombinleri dahi canlandıran bu ürün özel günlerinize uygun seçimlerle de stiliniz için büyük önem taşır. Yüzükler, aksesuarlar arasında önemli bir yere sahiptir. Kullanışlı ve kaliteli yapısı ile ne çıkan altın yüzükler, uzun süreli kullanım imkanı tanır. Bu ürünler kaliteli materyallerden üretilerek kullanım esnasında cildinizde kızarıklık, yeşillenme gibi durumlar açığa çıkartmaz. Altın yüzük modelleri sayesinde sizler aksesuarlarınız ile kaliteyi bütünleştirebilirsiniz.

Sevginin ve Aşkın İfadesi 14 Ayar Alyans

Sevginin ve Aşkın İfadesi 14 Ayar Alyans

Giyim tarzınız için önemli parçalardan birisi de aksesuarlardır. Bu modeller arasında en dikkat çeken ve popüler olanlar ise 14 ayar alyans modelleri olarak sayılabilir. Bu modeller birebirinden farklı tasarımsal özellikleri ile yer alır. Takı tasarımında kullanılan değerli madenler, yatırım amacıyla ya da aksesuar olarak tercih edilebilir. Farklı tasarım ve modellerde yer alan altın çeşitleri, ayar dereceleri ve gramajlarıyla her bütçeye hitap etmektedir. Altın kaplamalı yüzük çeşitleri, değerli bir ziynet eşyası olarak görülür. Nişan ve düğün törenlerinde aileler arasında takılan söz yüzüklerinde 14 ayar altın alyans tercih edilir. Aşkın ve sevginin göstergesi olarak sayılan bu ürünler, uzun süreli olarak parmakta taşınır. Çiftlerin birbirlerine olan sevgilerini ve bağlılıklarını temsil eder. Erkek ve kadınlar için farklı tasarımlar kullanılsa da 14 ayar düz alyans modelleri ve fiyatları genellikle herkesin zevkine ve bütçesine hitap edecek ürün çeşitliliğindedir.

14 Ayar Alyans Kullanımı ve Çeşitleri

14 Ayar Alyans Kullanımı ve Çeşitleri

14 ayar klasik alyans sadelikten hoşlanan kullanıcıların tercihidir. Taşsız ve düz tasarımlardan oluşmaktadır. Altın kaplamalı olarak kadınlara yönelik tasarlanan bu modeller 14 ayar bombeli alyans, küt kesim gümüş, tektaş, taşlı, klasik, içi dolu bombeli gibi farklı modellere ayrılır. Nişan ve düğünlerde yaygın bir şekilde tercih edilen bu ürün, değerli bir takıdır. İster yatırım amacıyla isterseniz de günlük kullanım amacıyla bu ürünü tercih edebilirsiniz. Erkekler için tasarlanan modeller genellikle mat görünümdedir. Taşsız şekilde tasarlanan ürünler, yüzüğün ağırlıklarına göre isimlendirilir. İçeriğinde altın ya da gümüş materyalin yer aldığı geniş model seçenekleri bulunur. Sizler kendi zevklerinize ve kullanımınıza göre 14 ayar düz alyans modelleri ve fiyatları için bir tercih de bulunabilirsiniz. Kullanışlı yapısı ile göz dolduran bombeli alyans kalın tasarımı ile göz zevkinize hitap etmeyi başarıyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünler arasında kendi stilinize uygun seçenekleri bulmanız mümkün.

14 Ayar Alyans Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

14 Ayar Alyans Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Uzun süreli kullanmak için alyansların temizliğine dikkat etmeniz gerekir. Gri ya da siyah renge sahip olan modellerde kirlenmeler daha sık gözlenebilir. Bunlar kullanıma bağlı oluşan kirlilik olduğu için bakımını düzenli olarak gerçekleştirmelisiniz. Altın değerli bir maden ürünü olması bakımından kullanıldığı ürünün de değerini artırmaktadır. Birde yüzük modellerinde işçilik payı da olduğu için genel anlamda 14 ayar alyans fiyatları değişiklik gösterebilir. 14 ayar alyans gram fiyatı daha makul düzeyde seyrederken taşlı ve özel tasarım gibi detaylar içeren yüzüklerin fiyatları daha yüksek düzeydedir. Genel altın borsasına ve üründeki altın gramajına göre fiyat belirlenir. 14 ayar alyans yüzük fiyatları için anlık borsa fiyatlarını kontrol etmenizde fayda var. Bu değerler sizlere alacağınız yüzüğün fiyatının belirlenmesinde bir ölçüt niteliğinde olacaktır. 14 ayar tektaşlı alyans fiyatları ise kullanılan taşın değeri ve büyüklüğüne göre belirlenir. Bunun için satın alım öncesinde ürünün tartılması gerekir. Tüm bu unsurlarla beraber güvenilir altın yüzük alışverişleriniz için, Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.