placeholder
"

Reis Kuyumculuk

" araması için 1527 sonuç listeleniyor

Reis Kuyumculuk

Reis Kuyumculuk

Seçkin altın takılar ve eşsiz tasarımlarıyla öne çıkan Reis Kuyumculuk, klasik esintiler ile çağdaş tasarım çizgilerini harmanlayan stiliyle göz dolduruyor. Kuyumculuk sektöründeki trendleri yenilikçi yaklaşımlarla birleştiren marka, farklı renklerde altın takılar ve mücevherler modelleriyle büyük beğeni topluyor. Kolyelerden yüzüklere, bilekliklerden halhal ve şahmeranlara geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka, özellikle kadınlara yönelik koleksiyonlarında altının yanı sıra renkli taşlar, inci, yarı değerli ve değerli taşlara yer veriyor. Farklı yaş grupları ve beğeni stillerine uygun model zenginliği bulunan Reis Kuyumculuk nazar boncuklu, balık, fil, madalyon, nazar duası, pars, pırlanta, yonca kolye seçenekleri sunuyor. Reis Kuyumculuk pırlanta, zigzag, opal yüzük modelleri ile de oldukça iddialı bir çizgide dururken, özel koleksiyonları her zevke uygun modeller içeriyor. Reis Kuyumculuk şahmeran, halhal, pars bilezik, zincir, şubat düğümü, halka küpe gibi özgün tasarımlara da ürün gamı içinde yer vererek, herkesin zevkine uygun modeller tasarlıyor.

Reis Kuyumculuk indirim ve kampanya seçenekleriyle makul fiyat seçenekleri sunarken, tüm modellerine Trendyol’un avantajlı satın alma koşullarıyla erişilebiliyor. Dönemsel olarak sunulan özel kampanyalar ve indirim seçenekleri ile fiyatlar daha cazip hale geliyor.

Kolye Modellerinde Eşsiz Detaylar

Reis Kuyumculuk kolye modelleri ile simgesel anlamlar içeren sayısız seçenek ve kusursuz estetiğe sahip pek çok tasarım sunuyor. Kolye modelleri arasında soyut simgelerden çiçek motiflerine, özel taşlı modellerden farklı hayvan figürlerinin yer aldığı tasarımlara sayısız seçenek bulunuyor. Geleneksel tasarım çizgilerinin yanında çağdaş ve soyut modellere de yer veren markanın hazırladığı özel setlerde de küpe, bileklik, yüzük gibi ürünlerle uyumlu kolyeler bulunuyor. Bereket, şans, uğur, barış gibi anlamlara gelen kolye seçenekleri ile birlikte yıldız, ay gibi figürler de oldukça beğeni topluyor. Reis Kuyumculuk nazar boncuklu, balık, fil, madalyon, nazar duası, pars, pırlanta, yonca kolye çeşitleriyle her zevke, her beğeniye uygun seçenekler sunuyor. Kolye uçları kişisel beğeniye göre farklı büyüklüklerde olabildiği gibi, tercih edilen zincirler de değişik seçenekler sunuyor. İnce ve zarif zincirler kadar, daha gösterişli zincir modelleri de ön plana çıkabiliyor.

Değişik yaş gruplarına hitap eden Reis Kuyumculuk kolye seçenekleri tercihe göre değerli taşlar ile birlikte de düşünülebiliyor. Elmas ya da pırlanta dışında yakut, safir, zümrüt gibi değerli taşlar da kolye tasarımlarında yerini alıyor. Reis Kuyumculuk harf kolye ürünleri özellikle çiftler tarafından tercih ediliyor. Babamın Koleksiyonu içinde yer alan ve özgün harf tasarımlarından oluşan Reis Kuyumculuk harf kolye çeşitleri de büyük ilgi görüyor. Reis Kuyumculuk Babamın Koleksiyonu içinde harf kolyelerinin yanı sıra pars zincir modellerinden kalpli ürünlere, tanzanite ya da firuze kolye uçlarından kehribar ya da metrelik pul zincirlere sayısız model seçeneği bulunuyor.

Markanın özel kolye tasarımları günlük hayat içinde farklı stillerdeki kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabileceği gibi, özel davetler ve akşam yemekleri için de tercih edilebiliyor. Çeşitli tasarımlar sunan kolyeler, kişiye özel tarzlar yaratma imkânı veriyor ve değişik giyim stillerini tamamlayan aksesuarlar olarak öne çıkıyor. Gömlekler, kazaklar, tişörtler ve diğer kıyafetler ile uyumlu biçimde kullanılabilen günlük kolye modelleri arasında yaz ayları için tercih edilen özel tasarımlar da bulunuyor. Markanın kolye seçenekleri, uyumlu tasarımlara sahip küpe, bileklik, yüzük gibi takılarla kusursuz takımlar da oluşturabiliyor.

Reis Küpe Modelleri ve Özellikleri

Reis Kuyumculuk şahmeran, halhal, pars bilezik, zincir, şubat düğümü, halka küpe gibi pek çok takı seçeneği ile herkesin kendi beğenisine uygun tarzda tasarımlar bulmasını kolaylaştırıyor. Reis Kuyumculuk küpe seçenekleri arasında özellikle pırlanta ürünler öne çıkıyor. Baget kesim küpelerden çok taşlı seçeneklere, değerli taşlarla bezeli özel pırlanta küpelerden sade tasarımlara bir çok farklı seçenek sunan marka, motif ve figür içeren modelleriyle de göz dolduruyor. Origami çağrışımlı küpe figürleri özel modeller olarak öne çıkarken, yıldızlar, halkalar, çiçekler ve hayvan figürleri en sık tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Birden fazla küpe takmayı tercih edenler için uyumlu ve daha minimal boyutlarda küpe seçenekleri de bulunuyor. Halka formundaki küpeler ile farklı zincir tasarımları da beğenilen küpe modelleri olarak öne çıkıyor.

Reis Kuyumculuk küpe modelleri biri uzun, biri kısa olarak da tercih edilebiliyor ve oldukça şık kombinasyonlar yapılabiliyor. Özel tasarım küpeler arasında pırlantanın yanı sıra zümrüt, akik, opal, zirkon gibi renkli taşlar da yer alıyor. Halk, pimli ve Cemre küpe modellerinin dışında Tragus küpeler de minimal tasarımları ve çok özel estetikleri ile büyük beğeni topluyor. Fil, şimşek, yıldız, kalp gibi figürlere sahip olan küpe seçenekleri özellikle gençler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Halka sallantılı ya da zincir sallantılı küpeler markanın ürün yelpazesi içinde yerini alıyor. Tercihe göre harf, baget, yıldız, damla, yonca, çiçek ya da hayvan figürleri içeren halka sallantılı ve zincir sallantılı küpe modelleri, özel el işçilikleri ve şık tasarımları ile tercih listelerinin ön sıralarındaki yerini her dönem koruyor.

Markanın özel küpe modelleri tek tek satın alınabildiği gibi diğer takı çeşitleri ile takımlar halinde de satın alınabiliyor. Düğün setleri olarak düşünülen ya da özel akşamlarda kullanılan takımlarda yer alan küpeler, altın, pırlanta, değerli taşlar ya da inci kullanılarak tasarlanabiliyor. Günlük kullanım için tasarlanan daha minimal tasarımlı ve şık modellerde de tercihe göre değerli taşlar ya da inci ön plana çıkabiliyor. Altından titiz bir işçilik ile tasarlanmış özel simgeler de küpe modellerinde kendine yer buluyor.

Değişik Bilezik ve Bileklik Modelleri

Hem geleneksel bilezik modelleri, hem de yenilikçi bilezik seçeneklerine ürün yelpazesi içinde yer veren Reis Kuyumculuk, sade ve düz modelleri ile güçlü bir estetik sunuyor. Düğün süreçlerinin vazgeçilmez takıları arasında yer alan bilezik ve bileklik modelleri, düz altın formlardan ince zincirlere, sembollü figürlü modellerden kalın halkalı ve çoklu bilekliklere sayısız model ve form seçeneği sunuyor. Markanın bilezik modelleri günlük hayatta kullanılan çağdaş tasarımlar sunuyor. Özellikle taş ya da inci gibi malzemelerle süslü kelepçeli modeller günlük kullanım için tercih edilirken, klasik altın bilezikler popülaritesini her dönem koruyor. Düğün süreçlerinde takmak üzere sıklıkla satın alınan klasik bilezik modelleri, gösterişli seçenekler de içeriyor. Başta pırlanta olmak üzere değerli taşlarla süslenen bu takılar, düğün ve nişan törenlerinin dışında gece kombinlerinde de yerini alıyor.

Reis Kuyumculuk bileklik seçenekleri arasında günlük kullanım için tasarlanan sportif modeller de bulunuyor. Özel davetler, akşam yemekleri ya da düğün, nikah gibi aktiviteler için ise daha gösterişli ve şık modeller tercih edilebiliyor. İpli, kelepçeli, zincirli ve daha çok versiyonu bulunan bileklikler, içeriğindeki altının ve değerli taşların özelliklerine göre mükemmel bir estetik sunuyor. Çoğunlukla modern ve dinamik bir tasarıma sahip olan bileklik modelleri arasında pırlanta ya da diğer değerli taşlarla bezeli ürünler büyük ilgi görüyor. Zincirli bileklik seçenekleri kentli kadının günlük giyim tarzı içinde özel bir yerde bulunurken, başta baget kesim pırlantalar olmak üzere gösterişli modeller ise gece kombinlerinin vazgeçilmez parçaları arasında bulunuyor. Sarı, rose ya da beyaz altın kullanılarak tasarlanan ince bilekliklerin yanı sıra erkekler için de değişik bileklik modelleri geliştiriliyor. Erkeklere özel tasarlanmış Reis Kuyumculuk bileklik seçenekleri, kullanılan kol saatleri ile uyumlu biçimde tercih ediliyor ve çoğunlukla sade bir tasarıma sahip oluyor. Harf, zarf ve özel simgelerin yer aldığı erkek bilekliklerinde biraz daha kalın zincirler kullanılıyor ya da ip, deri gibi malzemeler ön plana çıkıyor. Roma rakamlı iplik bileklik, tek zar bileklik gibi seçeneklerin yanı sıra altın işçiliği ile hazırlanan özel bileklikler de erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Farklı erkek bilekliklerinde tercihe göre, siyah, bordo, yeşil, lacivert renk ipler seçilerek, bu renklerin sarı altın, rose altın ya da beyaz altın ile kusursuz uyumu gözetilebiliyor.

İddialı Yüzük Seçenekleri ve Özellikleri

Reis kuyumculuk yüzük koleksiyonunda oldukça iddialı tasarımlar ile birlikte alyanslar ve değerli taşlar kullanılmış pek çok seçenek bulunuyor. Modern tasarımları ile öne çıkan yüzük modelleri, arasında tek taş ve diğer pırlanta yüzükler büyük ilgi görüyor. Reis kuyumculuk baget yüzük çeşitleri klasik pırlanta tarzını yansıtırken, farklı beğenilere uygun pek çok seçenek sunuluyor. Reis Kuyumculuk baget pırlanta tek taş yorum sayfalarında ışıltılı şıklığı ve gösterişli estetiği ile sıklıkla yer alıyor. Reis kuyumculuk baget pırlanta tek taş yorum yazılarında göz alıcı tasarımlar ve yüksek kaliteli işçiliğin yanı sıra makul fiyat seçeneklerine de vurgu yapılıyor. Evlilik süreçleri dışında özel günlerde kullanım için de tercih edilen Reis Kuyumculuk baget yüzük modelleri, evlilik süreçlerinin başlangıcında aşkın bir nişanesi olarak da tercih ediliyor. Değişik kesim teknikleri ve farklı büyüklük seçenekleri sunan yüzük modelleri arasında herkes için erişilebilir fiyat düzeyinde seçenekler de yer alıyor. Prenses kesim tek taş yüzüklerin yanı sıra çağdaş tasarımlar ve renkli taşlarla hareketlendirilmiş özel modeller de büyük ilgi görüyor. Reis Kuyumculuk alyans seçenekleri ise her zevke ve bütçeye uygun modelleriyle düğün süreçlerinde yapılan tercih listelerinin ön sıralarında yerini alıyor. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği zigzag modelleri ya da simgesel anlatım içeren motifler de ilgi gören yüzük çeşitleri arasında bulunuyor. Reis Kuyumculuk pırlanta, zigzag, opal yüzük seçenekleri gibi titiz işçilik ile tasarladığı pek çok modele ürün yelpazesi içinde yer veriyor.

Sarı altın ile birlikte beyaz ya da rose altın kullanılan yüzük modelleri de büyük ilgi görüyor. Geleneksel altın ve pırlanta işçiliği ile yüksek malzeme kalitesini buluşturan Reis Kuyumculuk alyans modelleri, tercihe göre taşlı ya da taşsız seçenekler sunuyor. Reis Kuyumculuk yüzük kategorisinde yer alan zarif modeller arasında sadelikleri ile mükemmel bir şıklık sunan tasarımlar kadar, canlı ve renkli modeller de bulunuyor. Başta yakut, zümrüt, akik, opal, safir gibi taşlar olmak üzere değerli taşlar ile pırlanta aynı yüzük modellerinde kullanılarak eşsiz tasarımlar ortaya çıkarılıyor. Diğer takılarla uyumlu kombinler oluşturmayı kolaylaştıran taşlı yüzükler, asil ve şık görünümleri ile özel davetlerin vazgeçilmez takıları arasında yerini alıyor.

Farklı Kombinler, Sayısız Model Seçeneği

Yaz ayları için renkli elbiselerle birlikte hareketli ve canlı küpe, kolye ve yüzükler tercih edilirken, yılın dört mevsimi kombinlerde özel takı modelleri yer alıyor. Hem sportif günlük giyimde, hem de çalışma hayatı için tercih edilen kıyafetlerle birlikte özgün takı modelleri de ön plana çıkıyor. Reis Kuyumculuk tarafından özenle tasarlanan takılar gece kıyafetlerinden resmi iş takımlarına, sportif dar günlük kıyafetlerden bol ve salaş sokak stilini hemen her giyim tarzı ile birlikte kullanılabilecek seçenekler sunuyor. Halhal gibi özel takılar yaz sezonunda şort, elbise ve eteklerle tercih edildiği gibi, plajlar için de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Geleneksel esintiler taşıyan şahmeranlar da kadın elinin zarafetini ortaya çıkaracak biçimde etnik giyim tarzı ile kusursuz bir uyum gösteriyor.

İnce ve zarif zincirler ile kolye uçları, günün her saati kullanılan takılar arasında yer alırken, farklı model ve tasarım seçenekleri her kadının kendine özgü stilini oluşturmasını kolaylaştırıyor. Balık sırtı, mineli, çift zincirli kolye seçenekleri yaygın biçimde tercih edilirken, her türlü kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebiliyor. Düğün, nişan ve gece kombinleri için de kolye, bileklik, küpe ve yüzük takımları çok özel seçenekler sunuyor. İnci içeren kolye, küpe ve bileklik modelleri de gece kıyafetleri ile birlikte en sık tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Yenilikçi tarzda tasarlanmış takılar, birbirleri ile uyum halinde farklı kombinler yapmaya da imkân sağlıyor.

Herkesin kendi stiline uygun takı seçenekleri ile uygun koşullarla buluşmasını sağlayan marka, mevsime ve giyim stiline uygun pek çok takı modeli sunuyor. Plaj kombinlerinden ofis stiline, salaş tarzdaki kombinlerden özel davet kıyafetlerinde her türlü giyim tarzı ile uyumlu modeller markanın ürün gamı içinde yer alıyor. Geleneksel şahmeran ve halhal modelleri de uygun kombinlerde kusursuz bir estetik sağlıyor. Sade, taşlı ya da özel tasarım yüzüklerin yanı sıra Reis Kuyumculuk tarafından tasarlanan serçe parmak yüzükleri de büyük ilgi görüyor. Tercihe göre kare ya da oval olarak seçilen serçe parmak modelleri, özel kesimleri ile öne çıkıyor.

Reis Kuyumculuk Koleksiyonları ve Takı Fiyatları

Altın işçiliğinin geleneksel stilini yenilikçi ve dinamik koleksiyonlar ile ortaya çıkaran marka, özel koleksiyonları içinde sayısız tasarıma imza atıyor. Çaklıt koleksiyonu renkli değerli taşlar ve pırlantanın eşsiz uyumuyla tasarlanmış bileklikler sunarken, Alâ koleksiyonunda renkli taşlarla tasarlanmış kusursuz yüzük modelleri bulunuyor. Modern çizgilerdeki yenilikçi tasarımlar yüzükleri mükemmel yüzük seçenekleri ortaya çıkarıyor. Feraye, Alegro, Hera, Arte, Havva gibi koleksiyonlarda yer alan şık ve göz alıcı takı tasarımları arasından seçim yapılabiliyor. Prosecco, Pars, Grande, Debut, Queen gibi koleksiyonlar çok özel çağdaş modeller sunarken, ayrıca pırlanta yüzük, küpe, bilezik ve kolye koleksiyonlarında pek çok model, renk ve ürün seçeneği bulunuyor. Markanın popüler koleksiyonlarından olan Reis Kuyumculuk Grande, Tragus online olarak, diğer koleksiyonlar ile birlikte, Trendyol üzerinden rahatlıkla satın alınabiliyor. Sevilen koleksiyonlar Reis Kuyumculuk Grande, Tragus online ortamda rahatlıkla incelenebiliyor, tercih edilen modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi alınabiliyor. Markanın ürün yelpazesi içinde yer alan modeller Trendyol güvencesi ve avantajlı satın alma koşulları ile kolayca edinilebiliyor. Kolyeler, yüzükler, bileklikler, küpeler ve daha pek çok yüksek kaliteli takı, Trendyol’a özel fiyat fırsatlarıyla satın alınabiliyor. Reis Kuyumculuk fiyat seçenekleri ürünlerin gramajına, modeline, içerdiği taşların niteliğine göre değişiyor. Altın ve değerli taşların fiyatları gramajlarına göre belirlendiğinden ürünlerin fiyatları üzerinde ağırlık büyük ölçüde etkili oluyor. Makul fiyat politikası ile üstün işçiliği uygun fiyatla satın alma imkânı sunan marka, hem günlük kullanım için, hem de düğün süreçlerinde eşsiz fırsatlar sağlıyor. Markanın ürünleri aynı zamanda hediyelik olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Reis kuyumculuk indirim ve kampanya koşulları Trendyol aracılığıyla kaçırılmayacak fiyat fırsatları sunabiliyor. Dönemsel kampanyalar ve özel indirimlerle mükemmel takılara oldukça uygun fiyat seçenekleriyle ulaşmak mümkün oluyor. Trendyol’un sunduğu elverişli fiyat seçenekleri ve cazip ödeme koşulları da Reis Kuyumculuk takı modellerine erişmeyi kolaylaştırıyor.