placeholder
"

Accessorize

" araması için 1587 sonuç listeleniyor

Accessorize

İngiliz Monsoon firması, mağazalarında satışa sunulan aksesuarların büyük beğeni toplaması üzerine, 1984 yılında aksesuar kategorisi için ayrı bir mağaza açmaya karar vermiştir. Böylece ortaya çıkan Accessorize markası, günümüzde dünyanın birçok ülkesinde aksesuar kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Markanın hedef kitlesi, genellikle, kadınlar ve çocuklardır. Değişen zamanın ihtiyaçlarına eksiksiz bir adaptasyonla cevap veren Accessorize internetten alışveriş konusunda, güvenilir platformlarla tüketicilere ulaşmaktadır. ‌‌Accessorize Türkiye, benzersiz tasarımlara sahip, heyecan verici ve ilginç aksesuar ürünlerini Trendyol aracılığıyla kullanıcılarına sunmaktadır.

Aksesuarda Modanın Adı

Accesssorize, kişinin kendi tarzını ortaya koymasını en iyi ifade eden aksesuarları tasarlar. Giyim tarzınız konusunda sınırsız seçenekler sunar ve sahip olduğunuz her bir kıyafete değişik görünümler kazandırmanıza yardımcı olur. Moda dünyasıyla iç içe bir sektör olan aksesuar, aynı zamanda kendi başına apayrı bir moda dünyasıdır. Bu dünyada her sezon yenilenen aksesuar çeşitlerinin yanı sıra her daim vazgeçilmez olan, herkesin gardırobunun demirbaşı, klasik parçalar da bulunur. Hem sezon trendlerine öncülük eden hem de klasik parçalara kendine özgü tasarımlarla benzersiz dokunuşlar katan marka; kendi moda tarzını yaratmak isteyenlere profesyonel bir tarzda rehberlik eder.

Markanın aksesuar çeşitleri arasında ayakkabılar, kravatlar, şapkalar, kemerler ve askılar, eldivenler, manşonlar, mücevherler, saatler, kanatlar, şallar, fularlar, eşarplar ve çoraplar sayılabilir. Kişisel tarzınıza, zevkinize ve tercihlerinize oldukça fazla önem veren marka; aksesuar kullanmayı sevenlere modern, ilham verici, küresel kaynaklı, geniş bir moda aksesuar yelpazesi sunar. En temel kıyafetleriniz, ünlü markanın tasarımına sahip aksesuarların yardımıyla tamamen değişir ve modaya uygun hale gelir.

Accessorize Trendyol'da

Aksesuar dendiğinde ilk aklana gelenlerden olan marka; ister abiye ister spor giyiminize ilave bir etki bırakmak için ekstra bir şeyler bulabileceğiniz, mükemmel bir dünyadır. Belli başlı ürün kategorileri; takı ve saç aksesuarları, çanta, cüzdan, ayakkabı, şapka, eldiven, atkı, mayo ve iç çamaşırı gibi her zaman modanın son noktasında olan ürünlerden oluşur. Sıradanlığın dışına çıkmak ve iç dünyasını eşsiz aksesuarlarla dışarıya yansıtmak isteyen herkesin kendine göre parçalar bulabileceği Accessorize Türkiye online alışveriş sektörünün öncülerinden Trendyol'da da seçkin ürünleriyle yer alır. Accessorize indirim ürünlerini takip edebileceğiniz sitede çok şık, özgün ve kaliteli aksesuarlara oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Duyarlı Marka

Modada stil sahibi olmak isteyenlerin tutkusu olan marka; iş yaptığı her ülkede çalışma koşullarında ve geçim kaynaklarında sürdürülebilir iyileştirmelere özellikle önem veren bir anlayışa sahiptir. Asya'da zor şartlarda yaşayan birçok kadın ve çocuk için gelir yaratma, sağlık ve eğitim konularında koşullarını düzeltmeye yönelik projeleri destekler. Gerçek yaratıcılık ve el sanatlarını savunan bir anlayışla egzotik sanatı tüm dünya için erişilebilir kılar. Üretim kısmında etik ticaret anlayışını da merkeze alan firma, uzak ülkelerdeki küçük zanaatkar topluluklarıyla çalışmaya, bu çalışma sürecinde üreticinin de adaletli bir şekilde gelir elde etmesine, geçim kaynaklarını sürdürmesine önem verir.

Geleneksel el sanatları tekniklerinin korunması ve sürdürülmesi gerektiğine inanan marka; müşterilerinin hayatlarını güzel koleksiyonlar ve benzersiz aksesuar ürünleriyle zenginleştirmeyi amaçlar. El işi ürünleri ve el yapımı üretim, markanın kalite ve özgünlük yönünü yansıtır. Ayrıca ekonomik ve kültürel olarak geri kalmış ülkelerdeki kadın üreticinin istihdam edilmesi çabasının kanıtıdır. Accessorize; bu kadınların ailelerinin sağlık ve eğitime erişimini geliştiren girişimleri de destekleyerek ailecek daha iyi yaşam koşullarına kavuşmalarına yardımcı olur. Accessorize ürünleri satın alan her bir müşteri, firmanın global düzeydeki bu yardım çalışmalarına dolaylı olarak katkıda bulunmuş olur. Marka, küçük üreticiyi destekleyen ticaret anlayışının yanı sıra çevre ve hayvan haklarının korunması konularına da özellikle önem verir.