"

Pelin Aksesuar

" araması için 1568 sonuç listeleniyor

Pelin Aksesuar

Pelin Aksesuar

Tarz sahibi kullanıcılar aksesuarlarla yakından ilgilenirler. Çünkü aksesuarlar kombinleri tamamlayarak kişinin sahip olduğu tarzı yansıtır. Küçük detaylar ile tamamlanan kombinler her zaman kişisel beğeninizi yansıtır. Pelin Aksesuar markası, takı dünyasında çığır açar. Zarif, şık ve her zevke hitap edebilecek takı çeşitliliği ile kullanıcılara sunulur. Bu markada kolye, küpe, bileklik, yüzük, halhal, saç aksesuarı ve toka gibi birçok takı bulunur. Bunların yanı sıra parlaklıktan ödün vermeyen broşlar ve son zamanların en gözde aksesuarlarından olan geçici dövmeler de bulunur. Renklerin enerjisi ve tarz tasarımlarıyla dikkatleri çeken Pelin Aksesuar, gün boyunca kadınların yanındadır.

En Şık Pelin Aksesuar Kolye Modelleri

Her tarza uygun alternatif seçenek bulunduran takı modellerine Pelin takı aksesuar markasında rastlamak mümkündür. Kolyeler birbirinden farklı şekil renk ve materyalleri ile tarzınıza renk katar. Takının öne çıktığı kombinlerde her zaman çok pahalı büyük mücevherler kullanmak zorunda değilsiniz. Bazen kombininize uyan küçücük bir ışıltı bile benzersiz olmanızı sağlar. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir kolye kombininizi en üst seviyelere taşır. Aksesuar modellerinde en sık karşılaşılan çeşit şüphesiz kolyedir. Pelin aksesuar kolyede gösterdiği geniş çeşitliliği ile dikkatleri üzerine toplar. Bu çeşitlilik sayesinde her tarza uygun kolye bulmak mümkündür. Kolyeler kullanılan ürünün materyaline ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Örneğin; uzun ya da kısa zincirler, tekli yada çoklu ürünler ya da kolyenize takabileceğiniz farklı şekilde ki takı uçları giyiminize alternatif kazandırır. Boynunuza tam oturan, boynunuzu çevreleyen ya da uzun bir kolye kullanabilirsiniz. Genellikle boyun üzerine tam oturan kolyelere tasma kolye denir. Tasma kolyeler çoğu zaman deri kullanılarak tasarlanır. Asi ruhu yansıtan bu kolyeler üzerinde punk detaylar bulundurur. Kimi zaman zımbalar kimi zaman ise danteller bu ruhu yansıtmaya yardımcı olur. Uzun zincirli kolyeler hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği kolye modellerindendir. Kimi zaman anlamlı bir uç takılarak kullanılabileceği gibi sade olarak da kullanılabilir. Bazı kolye modellerinde birden fazla zincir bulunabilir. Bazıları ise boyna birkaç kez dolanarak kullanılır. Kullanıcılar kendileri için önemli olan insanların isimlerini ya da baş harflerini kolye olarak taşıyabilirler. Kimi zaman saklanılan bir fotoğraf bile kolye ucunda taşınabilir. Yani aksesuarlar kişiselleştirilebilir. Bu nedenle kolyeler manevi değer taşıyan kolyeler, özel günlerde hediye olarak seçilebilir. Farklı renkteki ve boyutlardaki boncuklar elbette ki kolyelerin vazgeçilmezidir. Yan yana dizilen boncuklar takıldığında zarif ama bir o kadar da görkemli bir görüntü oluşur. Özellikle de inci tutkunu olan kadınlar bu takı setlerinde zincir yerine ip kullanırlar. Dizili boncuklar arasına değişik semboller ya da uçlar yerleştirilebilir. Her anınıza farklı bir anlam kazandıracak olan kolyeleri Pelin giydiren aksesuar markasında bulabilirsiniz.

Ellerinize Zariflik Katan Yüzükler

Günümüzden bugüne kadar sıklıkla kullanılan aksesuarlardan biri ise yüzüktür. Kalbe giden en kısa damarın yüzük parmağından geçtiği söylenir. Bu nedenle evlilikte takılan yüzük yüzük parmağında bulunur. Doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde ya da evlenme tekliflerinde en çok tercih edilen hediye çeşidi yüzüktür. Pelin Aksesuar yüzük modellerinde her parmak için ayrı boyutlarda yüzükler bulunur. Günümüzde kullanılan en popüler yüzükler eklemde kalan eklem yüzükleridir. Eklem yüzükleri elleri çok daha şık ve zarif gösterir. Renk seçeneği oldukça fazla olan yüzük modellerinde en çok siyah, gümüş, gold ya da rose gold görülür. Altın ve gümüş modelleri oldukça fazla tercih edilir. Her kombine ayak uyduran bu modeller farklı semboller ile farklı anlamlar ifade ederler. Yüzüklerin çoğunun üzerinde bir sembol bulunacağı gibi bazen de taş ya da boncuk nulunabilir. Yüksek fiyatlı mücevherlerinin yanı sıra uygun fiyatlı ve değişik görünümlere sahip yarı değerli taşlardan oluşan yüzükler daha çok tercih edilir. Yüzükler, hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla tercih ettiği takılar arasındadır. Yüzük fiyatları üzerinde bulunan taşın büyüklüğüne ya da yüzün işçiliğine göre değişebilir. Yüzükler hem tekli hem de çoklu kullanılabilir. Her parmağı ayrı ayrı takılabilir ya da bir parmağa birden fazla takılabilir.

Kombini Tamamlayan Küpe Bileklik ve Saç Aksesuarları

Pelin Aksesuar küpe modelleri farklı büyüklükte ve çeşitlerde bulunabilirler. Cıvıl cıvıl renkleri ile kombinize renk katacak olan küpeler farklı materyallerden oluşurlar. Tek bir taş bulundurabilir ya da ağır sallantılı olabilir. Büyük, ağır, küçük detaylı ya da sallantılı küpe modelleri kombinlerde oldukça tercih edilir. Küpelerde boncuktan inciye, altından gümüşe birçok farklı materyal kullanılabilir. Her an kullanabileceğiniz şık sade tasarımlı yada özel günlerinizi süsleyecek büyük görkemli mücevherleri Pelin Aksesuar’da bulabilirsiniz. Takı markaları kulağı delik olmayan kullanıcılarına da sanki delikmiş gibi kullanabileceği klipsi takılar üretir. Kulağın içinden geçirmeden sadece kıkırdağa tutturularak sabitlenen klipsli küpeler şıklıklarıyla göze çarpar. En az küpeler kadar tercih edilen Pelin Aksesuar bileklik de aksesuar çeşitlerinin vazgeçilmezlerindendir. Bileklikler tekli kullanabileceği gibi çoklu set halinde de olabilir. Bilezikler hediye olarak sıklıkla tercih edilir. Bilezikler şık saatler ile kombinlenebilir ya da birden fazla kullanarak daha görkemli bir hal aldırılabilir. Bileklikler farklı inceliklerde bulunurlar. Boncuktan yapılan değişik tasarımlı bileklikler olabileceği gibi ince düz halka şeklinde de bileklikler bulunur. Halka şeklindeki metal bilekliklere farklı uçlar geçirilerek bileklik kişiselleştirilebilir. Pelin Aksesuar nazar boncuklu bileklik de kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilir. Saçınızda kullanacağınız ufak detaylar saçınıza güzellik katar. Taşlı tokaların yanı sıra Pelin Aksesuar taç modelleri de saçınızı toplamanıza ve kombininizi tamamlamanızı sağlar.

Pelin Aksesuarlar Özellikleri

Takıp takıştırdığınız aksesuarlar çoğu zaman bir şeyler anlatır. Pek çok aksesuar üzerinde kullanılan semboller anlamlıdır. Örneğin sonsuzluk sembolü yana yatan sekiz rakamı gibidir. Bu işaret birçok takı da karşınıza çıkabilir. Sonsuzluk sembolü hiç bitmeyecek bir dostluk sevgi ya da sadakate işaret eder. Kolyeler de epey tercih edilen bir semboldür. Özellikle altın ya da gümüş zincirler üzerinde sıklıkla kullanılır. Hamsa ise bir el sembolüdür. Bu elin insanlar üzerinde koruyucu etkisi olduğu düşünülür. Bir göz bebeğinin bulunduğu nazar boncuğunun ise kişileri kötü enerjiden koruduğu düşünülür. Bu boncuk farklı renklerde olsa da en çok da mavi rengine rastlanır. Özellikle kolye ve bilezikde nazar boncuğu sıklıkla kullanılır. Yonca işareti, takılarda bolca bulunur. Şans getirdiğine inanılan yonca dört yapraklıdır. Hayat ağacı ise takıların yine vazgeçilmez sembollerindendir. Bu sembol ölümsüzlüğü sembolize eder. Bir dairenin içerisinde yer alan hayat ağacı dengenin de işaretçisidir. Sıklıkla kullanılan yusufçuk sembolü ise gençlerin en sevdiği semboller arasındadır. Bu böcek sadakat anlamına gelir. Tek eşliliği ve aşkı temsil eder.

Pelin Aksesuar yorum ve geri bildirimleri incelendiğinde kaliteli malzemelerin kullanılmış olması dikkatleri çeker. Çünkü birçok kullanıcı yorumunda ürünlerin oldukça dayanıklı yapıya sahip olduğundan bahseder. Bunun yanı sıra uygun fiyatlı olması da kullanıcılar tarafından tam puan toplar. Ürünler kararma yapmaz ve insan sağlığına zarar veren materyaller içermez. Uzun süreli güvenilir kullanım sunar. Pelin Aksesuar ile takı deneyimini yaşamak isterseniz Trendyol’u inceleyebilirsiniz.