İlgili Kategoriler
Enerji Sınıfı
Kurutma Teknolojisi
Maksimum Kurutma Kapasitesi
Fiyat
Renk
Genişlik
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Derinlik
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Altus Kurutma Makinesi

" araması için 15 sonuç listeleniyor

Altus Kurutma Makinesi Modelleri ile Yıpranmayan Çamaşırlar

Uzun yıllar boyunca ülkemizde hizmet veren Altus markası, büyük istihtam gücü ile Türkiye’nin en büyük beyaz eşya firmalarından bir tanesi olmuştur. Satışlarına ülkemizde başlayan Altus markası, çok geçmeden, yurt dışına da satış yapmakta, farklı ülkelerde üretimlerine devam etmektedir. Altus firmasının her geçen yıl daha da hızlıca büyümesi ve gelişmesi, ürünlerinin kaliteli olması ve müşterilerini bu kalitesi ile son derece memnun olmasının bir sonucu olarak görülebilmektedir. Ürünlerinin kalitesinin yanı sıra Altus firması, müşterilerine ürünlerinin oldukça kullanışlı ve işlevsel özelliklerini sunar. Her ürününün uzun ömürlü kullanımı ve ürünlerin, yıllar geçtikçe ilk günkü performansından farksız çalışması da vatandaşları beyaz eşya konusunda, Altus marka ürün almaya iten unsurlardan bir tanesi olmuştur. Evlerin her türlü elektronik eşyalarını karşılayabilecek, oldukça geniş ürün yelpazesi bulunan markanın, Altus kurutma makinesi ürünü oldukça pratik kullanım imkanı sunar. Oldukça sevilen ve güvenilen Altus markasının, çok sevilen ürünü olan bu kurutma makineleri, piyasada çok satanlar listesine şimdiden girmiş bulunmakta. Bu kurutma makineleri kullanıcının ihtiyacına göre çeşitli program sayıları ile vatandaşların beğenisine sunulmuştur. Bununla birlikte bu kurutma makineleri, yüksek kilogram ile çalışabilmesiyle, kullanıcılarına vakit kazandırarak, tasarruf etmelerini sağlar. Kurutma kapasitesinin büyük olması, yüksek kilogramlar ile çalışabilir olması özellikle ev hanımlarının, ev işlerini hızlandırmasından dolayı oldukça sevilen özelliklerden bir tanesidir. Son teknolojiler ile bezenmiş olan bu Altus kurutma makinesi kullananlar tarafından yapılan geri dönüşler de son derece olumlu olmasıyla, Altus markasının kalitesini gözler önüne sermektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Altus markasının en çok satışını gerçekleştirdiği ürünleri arasında bulunan Altus al 82 ic kurutma makinesi modeli, içerisinde yüksek teknoloji bulundurmasından dolayı fazlasıyla tercih edilmektedir.

Altus Kurutma Makinesi

Altus Kurutma Makinesi

Ülkemizin her bir tarafında farklı şubeleri bulunan Altus firması, satışını yaptığı farklı ve çeşitli ürünler ile oldukça tanınır bir beyaz eşya markası haline gelmiş durumda. Klimalardan, süpürge makinelerine kadar her türlü elektronik ürün ve beyaz eşya satışlarını piyasada gerçekleştiren Altus markasının ürünlerinin dayanıklılığı da oldukça iyidir. Özellikle ev hanımları tarafından en çok sevilen Altus marka ürün olan Altus çamaşır kurutma makinesi hem çamaşırları yıkamada, hem de kurutmak için kullanımında tam performans sağlayarak, vatandaşları zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlıyor. Hem yıkama hem de kurutma özelliği ile iki farklı işlemi beraber yapabilen çamaşır ve kurutma makineleri Altus markasının diğer beyaz eşya markaları ile farkını ortaya koyan ürün olmuştur. Program çeşitliliğiyle bir adım öne çıkararak adını kurutma makinesi ile duyurmayı başaran Altus markası, üretmiş olduğu her üründe Türk halkının, ürüne verdiği parasının karşılığı sonuna kadar vermektedir. Oldukça dayanıklı dış tasarımı bulunan kurutma makinelerinin getirdiği uzun ömürlü kullanım, vatandaşlara uzun yıllar boyunca tekrar bir kurutma makinesi ihtiyacı hissettirmiyor. Ülkemizde bulunan geniş satış ağı ile birlikte her geçen gün gelişen ve genişleyen Altus markası, her evlerde yerlerini almaya ve tanınmaya başlamış bulunur. Ürünlerinde gelişmiş teknoloji ile üreten Altus markasının ısı pompalı kurutma teknolojisi bulunan Altus al 81 yb 8 kg çamaşır kurutma makinesi ürünü vatandaşlar tarafından ilgi çeken bir başka Altus ürünü olmuştur. Kurutma makinesinin içerisinde bulunan bu ısı pompası teknolojisiyle, sıcak hava ve buharlar ile kurutma işlemini yaparak, oldukça az elektrik tüketip, enerjiden tasarruf sağlamasıyla beraber, Altus marka kurutma makineleri, hiçbir çamaşırı soldurmaz ve zarar vermez.

Altus Kurutma Makinesi Özellikleri

Altus Kurutma Makinesi Özellikleri

Uzun yıllardan beri ülkemizde hizmet veren Altus markası, üretmiş olduğu her ürün ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam eder. Beyaz eşyalardan küçük ev aletlerine kadar oldukça geniş ürünlerin satışını gerçekleştiren Altus markası her ürününü teknolojiyle donatarak müşterilerinin beğenisine sunar. Özellikle zaman kazandırarak işleri kolaylaştırdığından dolayı, çoğunlukla ev işleri ile uğraşan kadınlar tarafından tercih edilir. Altus kurutma makinesi yorumları bölümüne bakıldığında en beğenilen özelliğin zaman ve enerji tasarrufu olduğu görülebilir. Kullanıcılarının, zamandan tasarruf etmesini sağlayarak bir yandan da tasarımında bulundurduğu son model teknolojilerin getirdiği fayda ile enerji tasarrufu sağlaması, Altus marka kurutma makinelerinin en sevilen özelliklerinden bir tanesi olur. Kurutma makinesi kullanan kişilerin, ay sonunda aklında olan elektrik fatura düşüncesi de Altus kurutma makinesi 8 kg ürünü ile böylece raflara kalkarak, vatandaşlara rahatlık sağlamıştır. Çamaşır kurutma makineleri hakkında en fazla yapılan şikayetlerden olan kıyafetlerin yıpranma sorunudur. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra, Altus marka kurutma makineleri ile beraber ısı pompası özelliği sayesinde kullanıcının kıyafetleri hiçbir şekilde yıpranma olayı ve renginin atma durumu yaşanmaz. Altus marka kurutma makinesi modellerinden çamaşır kurutma makinesi 10 kg çeşidi, bir kurutmada oldukça fazla kilogram çamaşır almasıyla çoğunlukla yüksek nüfuslu aileler tarafından tercih edilmektedir. Beyaz eşya, ankastre ürünler, küçük ev aletleri ve diğer elektronik ürün satışlarını yapan Altus markası, her geçen gün kalitesine kalite katarak büyümesine devam eder.

Altus Kurutma Makinesi Fiyatları

Altus Kurutma Makinesi Fiyatları

Altus marka kurutma makineleri çeşitleri, kullanılan teknolojik yenilikleri ve tek seferde alabildiği kapasiteye göre değişiklik gösterebilmektedir. Koç holding'in bir faaliyeti olmasından Altus markasına vatandaşların güveni de yüksektir. Bununla birlikte Altus firması tarafından satışa sunulan ürünler her bütçeye uygun fiyat aralığındadır. Her keseye uygun kurutma makineleri üreten Altus kurutma makinesi fiyatları arasında ortalama fiyata sahip ürünler en fazla satışının yapıldığı ürünler olmaktadır. Piyasaya sunduğu her üründe, uzun ömürlü ve kaliteli tasarıma önem veren Altus markasının Altus kurutma makinesi 9 kg ürünü en fazla satışı gerçekleştirilen kurutma makinesi çeşidi arasında bulunmaktadır. En fazla satışının yapılması ise fiyatının ortalama olması, vatandaşların ceplerini zorlamadan alınabilmesinin yanı sıra oldukça başarılı bir kurutma makinesi olmasıdır. Bununla birlikte, yeni teknolojiler bulunan, dayanıklı ve bir o kadarda şık tasarıma sahip olan Altus marka kurutma makineleri, diğer kurutma makineleri arasında ortalama fiyata sahiptir. Ürünün avantajları arasında, elektrik tasarrufu sağlaması ve kıyafetlerin zarar görmesini engellemesi gelmektedir. Altus al 81 yb kurutma makinesi özellikleri göz önünde bulundurulduğunda enerji kullanımı açısından oldukça akıllı bir tercih olacaktır. Altus markasının son model teknolojiler ile üretilmiş olan al 81 yb markasına sahip kurutma makinesi ile vatandaşlar enerji tasarrufu sağlayarak, güvenli bir şekilde kıyafetlerini kurutabilir. Altus markasının ülkemizde bu kadar gelişip büyümesinin bir diğer nedeni olarak üretilen ürünün son derece kaliteli olması ve her ürünün tam bir fiyat-performans ürünü olmasıdır. Her kullanıcıya göre farklı Altus marka kurutma makineleri, kullanım ihtiyacına göre programlarda tasarlanarak satışa sunulmuştur.