İlgili Kategoriler
Çekmece Sayısı
Dondurucu Özelliği
Enerji Sınıfı
Fiyat
Toplam Hacim
Tip
Enerji Sınıf Aralığı
Renk
Genişlik
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Garanti Tipi
Derinlik
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Altus Derin Dondurucu

" araması için 49 sonuç listeleniyor

İşlevsel Altus Derin Dondurucu Modelleri Trendyol'da!

Hayatınızı önemli ölçüde kolaylaştıran beyaz eşyalar arasında yer alan Altus 7 çekmeceli derin dondurucu birçok gıdanın ilk günkü tazeliğini korumasını sağlar. Bu ürün sayesinde buzdolabının buzluk kısmının yetersiz gelmesi sizin için bir sorun olmaktan çıkar. 7 çekmeceli şekilde üretilen bu kaliteli beyaz eşya farklı hacimlere sahip olabilir. Bu yüzden ürün modellerini inceleyerek kendi kullanımınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Altus 6 çekmeceli derin dondurucu etkileyici özellikleriyle dikkat çeken bir üründür. Birkaç farklı modeli bulunan bu beyaz eşya genellikle hızlı şok bölmesine sahiptir. Üründe 2 kapaklı bölme 4 çekmeceli kısım yer alır. Kapı yönünü istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bu kaliteli soğutucu kapı açık sensörünü de sahiptir. Ürünün soğutma sistemi statik ve kontrol sistemi mekanik sensörlüdür. Siz de kaliteli beslenmek ve düzen oluşturmak için hazırladığınız yemekleri parçalara ayırıp saklayabilirsiniz. Böylelikle hızlı bir şekilde yemek hazırlamak ve sağlıklı beslenmek kolaylaşır. Altus dikey derin dondurucular farklı çekmece sayısı ve hacimleriyle dikkat çeker. Mutfakta büyük kolaylık sağlayan bu işlevsel ürünler hayatınıza pratiklik katacak özelliklere sahiptir. Bu beyaz eşya modellerinden beğendiğinizi kolaylıkla edinebilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz besine mevsim kısıtı olmadan ulaşabilirsiniz. Siz de hem istediğiniz gıdaya her mevsim ulaşmanızı sağlayan hem de pratik tarifler hazırlamanızı kolaylaştıran Altus çekmeceli derin dondurucu çeşitlerinden dilediğinizi edinebilirsiniz.

Dikkat Çeken Altus Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri

Dikkat Çeken Altus Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri

Mutfakta işleri kolaylaştıran bu modeller farklı tiplerde olabilir. Altus 5 çekmeceli derin dondurucu dikey şekilde bulunan kullanışlı bir model olarak karşınıza çıkar. A+ enerji sınıfından olmasıyla dikkat çeken bu beyaz eşya modelleri bir veya 2 bölmeli olabilir. 5 çekmeceli olan bu modeller farklı hacimlere sahip olabilir. Ailedeki kişi sayısını ve muhafaza etmek istediğiniz gıda miktarını göz önünde bulundurarak bu modellerden birini tercih etmeniz uygun olur. Altus 3 çekmeceli derin dondurucu tezgah seviyesinde olan boyutuna göre iç hacmi ideal kullanışlı bir modeldir. Kapaklı bölme sayısı 2 olan bu model fiyat performans açısından oldukça idealdir. Altus joker derin dondurucu farklı hacimde ve enerji sınıfında modelleri bulunan sandık tipi bir üretimdir. Genellikle 90 cm üzeri denişlikte bulunan üründe dondurucu yeri joker kısmıdır. Sandık tipi olan bu modelde bir kapı bulunur. Modelin karlanma yapmaması müşterilerin memnuniyetini artıran bir özelliktir. Altus 4 çekmeceli derin dondurucu orta boyutlu dikey olarak tasarlanmış bir model olarak karşınıza çıkar. Kullanışlı olan bu ürün modeline kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Altus sandık tipi derin dondurucular dikey modellerden farklı bir tasarıma sahiptir. Farklı çeşitleri olan sandık tipi bu beyaz eşyaların özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza cevap verecek olanı tercih edebilirsiniz. Altus no frost derin dondurucu modelleri buzlanma sorununa yol açmamaları ve enerji tasarrufu sağlamaları ile dikkat çeker. No frost sisteme sahip olan bu ürünler otomatik olarak buzlanmayı çözer. Böylece karlanma ve buzlanma problemi ortadan kalkar. Altus küçük derin dondurucu pratik kullanım sağlayan ve az yer kaplayan ürünlerdir. Bu beyaz eşya çeşiti küçük boyutlu ve işlevsel bir model tercih etmek isteyenler için oldukça idealdir. Altus 200 lt, 205 lt, 215 lt, 300 lt derin dondurucu modelleri farklı hacimleri sayesinde çok sayıda kişiye hitap eder. Beyaz eşya seçimi yaparken beklentilerinize göre seçim yapmak yararlı olur. Kaliteli yapıları ve fonksiyonel özellikleriyle öne çıkan Altus marka derin dondurucu çeşitlerini inceleyerek size uygun ürüne ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımlarla Altus Dikey Derin Dondurucular

Kullanışlı Tasarımlarla Altus Dikey Derin Dondurucular

Altus dondurucu modelleri kaliteli yapıları ve kullanışlı tasarımlarıyla dikkat çeker. Yiyecekleri uygun bir şekilde muhafaza eden bu beyaz eşya modelleri her mevsim işinizi kolaylaştırır. Altus 8 çekmeceli derin dondurucu geniş hacmi ve özel tasarımı sayesinde sevdiğiniz yiyeceklere her an ulaşmanızı sağlar. Üründe çekmece sayısının fazla olması gıdaları sınıflandırarak depo etmenize imkan verir. Altus A+ derin dondurucu modelleri üstün enerji tasarrufuna sahiptir. Mutfakta önemli bir kullanım alanı olan bu beyaz eşyaların enerji tasarruflu olması avantaj sağlar. Çünkü bu aletlerin gün içerisinde sürekli elektriğe bağlı olması gerekir. Enerji tasarrufu olmayan beyaz eşyalar kullanmanız uzun süreçte bütçenize yük oluşturabilir. Altus sandıklı derin dondurucu tasarımıyla oldukça bilinen bir soğutucu çeşididir. Bu ürün sayesinde meyvelerle etkileyici tarifler yapmanız mümkün olur. Aynı zamanda yazdan depoladığınız yeşil sebzeleri kışın afiyetle tüketebilirsiniz. Altus gri derin dondurucu farklı rengiyle mutfağınızda alışılmışın dışında bir tasarıma ulaşmanıza yardım eder. Şık ve elegant bir tasarım için beyaz renge alternatif olarak üretilen gri renkli bu beyaz eşyayı kullanabilirsiniz. Altus mini dondurucu sadece evlerde değil yazlık, apart ve ofis gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Özellikle yılın belli bir dönemi kullandığınız yerlerde küçük hacimli bir cihaza ihtiyacınız olursa bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Altus mini derin dondurucu az yer kaplaması ve işlevsel olmasıyla hayatı sizin için kolaylaştırır. Siz de kullanışlı ve işlevsel elektronik eşyalar sayesinde yaşam konforunuzu artırabilirsiniz. Altus yatay derin dondurucu dikey modellere alternatif olarak kullanılabilecek bir ürün çeşididir. Çekmecesiz olan sandık tipi bu tasarımlar farklı hacim alternatiflerine sahiptir. Çeşitli gıdaları muhafaza edebileceğiniz bu ürüne siz de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Altus Derin Dondurucu Modelleri

Uygun Fiyatlarla Altus Derin Dondurucu Modelleri

Mutfağınızda yer alan beyaz eşyalar sahip oldukları özelliklerle iyi bir yaşama olanak verirler. Derin dondurucular günlük hayatta büyük konfor sağlayan bu beyaz eşyalardan biridir. Gıdalarınızı dondurarak uzun süre saklamaya imkan veren Altus difriz modelleri mutfakta işlerinizi kolaylaştırır. Önceden hazırlayıp dondurduğunuz börek ve yemek çeşitlerini yoğun günlerinizde pratik bir şekilde tüketebilirsiniz. Bunun yanında et, köfte ve sucuk gibi gıdalarınızı da Altus raflı derin dondurucu sayesinde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede miktarca fazla bulunan gıdalarınız çabuk bozularak israf olmaz. Altus difriz 7 çekmeceli özellikleriyle müşteriler tarafından sevilen dikey tasarıma sahip bir üründür. Üst çekmecelere önce, alt çekmecelere ise sonra tüketilecek gıdaları koyabilirsiniz. Bu sayede aradığınız yiyeceğe kolay ulaşabilirsiniz. Altus nf derin dondurucu özel no frost teknolojisi ile kullanımınıza sunulur. Bu özellik sayesinde karlanma ve buzlanma gibi zorluk oluşturan problemler yaşamanız önlenir. Kullanımı kolay ve istenmeyen durumlar oluşturmayan kaliteli beyaz eşyalar kullanmanız avantaj sağlar. Altus inox derin dondurucu kaliteli özellikleriyle müşterilerin kullanmaktan memnun kaldığı bir üründür. Altus difriz sandık tipi tasarımı ile özdeşleşmiş bir adlandırmaya sahiptir. Yatay şekilde tasarlanan bu ürün gıdaların ilk günkü tazeliğini koruyarak mutfaktaki işleri keyifli hale getirir. Altus markasının ürettiği bu beyaz eşyaları kullanan müşterilerin deneyimlerine ulaşarak merak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz. Altus dondurucu fiyatları markanın kaliteli üretimlere sahip olmasından dolayı merak konusudur. Fiyat aralıkları beyaz eşyanın modeline, hacmine ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Derin dondurucunuzu seçerken ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirlemeniz yararlı olur. Trendyol'un özel indirimlerinden yararlanarak Altus difriz fiyatlarına uygun seçeneklerle ulaşabilirsiniz. Bu sayede her mevsim dilediğiniz gıdaya ulaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.