İlgili Kategoriler
Program Sayısı
Renk
Fiyat
Kapasite
Enerji Sınıfı
Yükseklik
Genişlik
Su Tüketimi
Garanti Süresi
Enerji Sınıf Aralığı
Kurulum Gerekli mi?
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Derinlik
Garanti Tipi
Kullanım Şekli
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Altus Bulaşık Makinesi

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Çeşitli Program Seçenekleriyle Altus Bulaşık Makinesi Trendyol'da!

Altus bulaşık makinesi seçenekleri mutfakta hayatı kolaylaştıran ürünlerden biridir. Markanın ürünlerinin sunduğu özellikler sayesinde yıkama işlemi bir dert olmaktan çıkar. Her kir tipine özel farklı program seçenekleri bulunur. Altus 6 programlı bulaşık makinesi en fazla program çeşidine sahip olan cihazdır. Cihazın birçok farklı kirliye özel olarak dizayn edilmiş programlara sahiptir. Bulaşık makinesi Altus cihazlarının farklı özelliklere sahip ürünleri bulunur. Her özellik spesifik bir amaç için dizayn edilir. Bunlar arasından ihtiyacınıza göre tercihte bulunabilirsiniz. Altus 5 programlı bulaşık makinesi, 6 programlı cihazlardan 1 adet eksik özelliğe sahiptir. Bu durum kullanımınıza göre avantaj veya dezavantaj oluşturabilir. Altus bulaşık makinesi 5 programlı modellerde diğerlerinde olmayan optimum ve ekonomik seçenekleri olabilir. Optimum seçeneğinde cihaz tasarruflu şekilde iyi yıkama yapmayı amaçlar. Altus 4 programlı bulaşık makinesi seçeneklerinde “optimum” özelliği bulunmaz. Bu özellik sayesinde üründen iyi performans almanız mümkündür. Eğer diğer programlar sizin için yeterliyse 4 programlı olan cihazları tercih edebilirsiniz. Altus bulaşık makinesi 3 programlı cihazlarda ise “mini” yıkama programı yoktur. Mini tercihi az kirliler için tercih edilir. Yoğun bir şekilde kirli olmayanlar için bu özellik kullanılabilir. Bu sayede su ve deterjan tasarrufu sağlanır. Altus bulaşık makinesi 2 programlı seçeneklerinde sadece 2 adet yıkama özelliği bulunur. Farklı sayıda programlara sahip cihazlar arasından evinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Ürün Modelleri

Şık ve Kullanışlı Ürün Modelleri

Cihaz seçiminde program sayısının yanı sıra görünüm de önem taşır. Altus marka bulaşık makinesi seçeneklerinde göze hitap eden tasarımlar kullanılır. Gösterge panelinden cihazın içerisine kadar şık bir şekilde üretilirler. Markanın bu şık tasarımları sayesinde mutfağınıza yakışacak ürünleri kullanabilirsiniz. Altus siyah bulaşık makinesi sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Asil siyah rengi ile dikkat çekicdir. Siyah rengin avantajı olarak farklı birçok renk ile kolaylıkla uyum sağlar. Bu özelliği sayesinde farklı mutfak dekorasyonları için tercih edilebilir. Altus gri bulaşık makinesinin gri rengi, şık metalik bir görünüme sahiptir. Bu cihazlar tıpkı siyah olanlar gibi mutfağınıza ayrı bir hava katarlar. Klasik beyaz ürünlerden sıkılanlar ve yeni tasarıma sahip ürünleri denemek isteyenler için bu cihazlar idealdir. Altus inox bulaşık makinesi gri renkli olanların adıdır. Bu cihazlarda inox adı verilen çelik kullanılır. Inox şık görünümünün yanı sıra oldukça dayanıklı bir çeliktir. Önemli özelliklerinden biri paslanma yapmamalarıdır. Ayrıca aşınmaya karşı da dayanıklıdırlar. Inoxdan üretilmiş Altus bulaşık makinesi kullanımı oldukça kolaydır. Bu malzemenin dayanıklı olması sebebiyle cihazınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapısı sebebiyle uzun kullanım ömrüne sahip olmasının yanı sıra temizliği de kolaydır. Bu ürünlerin yüzeyleri sert ve pürüzsüzdür. Özel inox temizleme sıvıları ile kolaylıkla cihazın temizliğini yapabilirsiniz. Markanın şık cihazlarının farklı modelleri de bulunur. Bu modeller arasından kullanacağınız alana uygun olanı tercih edebilirsiniz. Altus yarı ankastre bulaşık makinesi klasik modellere göre bulunduğu ortama iyi uyum sağlar. Ankastre olmasından dolayı mutfak dolaplarına gömülü halde bulunur. Klasik modellere göre az yer kapladığı için minimal bir şıklığı vardır. Altus mini bulaşık makinesi piyasadaki küçük ebatlara sahip seçeneklerin başında gelir. Bu modeller yer problemi olan mutfaklar için idealdir. Boyutları ile her yere uyum sağlar. Ufak alanlarda minimal şıklık yakalamak için bu modeller tercih edilebilir. Altus set üstü bulaşık makinesi seçenekleri mini modeller ile benzerdir fakat her mini cihaz set üstü olmayabilir. Set üstü olarak adlandırılan seçenekler mutfak tezgahı veya benzer yerlerde çalıştırılabilir. Altus bulaşık makinesi ölçülerine ve tasarımlarına dikkat ederek farklı seçenekler arasından kişisel zevkinize göre tercihte bulunabilirsiniz.

Farklı Teknik Detaylarıyla Dikkat Çekici Özellikler

Farklı Teknik Detaylarıyla Dikkat Çekici Özellikler

Cihaz seçimi yapılırken boyut ve tasarımın yanı sıra cihazın özellikleri de önem taşır. Altus bulaşık makinesi özellikleri ile dikkat çeker. Önem taşıyan özelliklerden biri bardak koruma sistemidir. Bu sistem sayesinde bardaklarınız emniyetli bir şekilde yıkanır. Özellikle cam bardaklar şebeke suyunun sertliği yüzünden aşınabilir. Bu sistem şebeke suyunun sertliğini uygun seviyeye getirir. Bu sayede bardaklarınızın kullanım ömrü azalmaz. Altus dört programlı bulaşık makinesi seçeneklerinde birçok özellik bulunur. Genellikle cihazın program sayısı ile orantılı olacak şekilde özellik sayısı belirlenir. Altus bulaşık makinesi 4 programlı olanların birçoğunda benzer özellikler bulunur. Bazı seçeneklerde ise özellikler aynı kalırken program sayısı değişir. Ayarlanabilir fincan rafları birçok modelde bulunur. Bu özellik sayesinde fincan rafları ayarlanabilir. Üst kısımda yer alan raf, yukarı kaldırılıp indirilebilir. Bu sayede uzun bardaklar için yer açılır. Altus 3 programlı bulaşık makinesi 4 programlı olanlara göre az özelliğe sahip olabilir. Bu durum modelden modele göre de değişebilir. Altus iki programlı bulaşık makinesi seçeneklerinde dahi olan bazı temel özellikler bulunur. Bunlardan biri su taşma emniyeti sistemidir. Bu sistem sayesinde cihazın içine dolan fazla suyun taşması önlenir. Normal şartlarda ürünün içerisine taşacak kadar su dolmaz. Gider dolması gibi problemler sonucunda ürünün içinde su birikebilir. Bu sistem sayesinde biriken suyun taşması önlenir. Altus dijital bulaşık makinesi seçenekleri LCD veya LED ekrana sahiptirler. Bu ekran sayesinde ürünün kullanımı kolaylaşır. Program seçimi, yıkamanın bitmesi için kalan süre, parlatıcı ve tuz seviyesi bu ekrandan takip edilebilir. Cihazınızı uzun süre kullanabilmek için yedek parçalar önemlidir. Altus bulaşık makinesi yedek parça konusunda oldukça başarılıdır. Altus üç programlı bulaşık makinesi gibi hem program sayısı hem özellikleri ile ön plana çıkan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Doğa Dostu Altus Bulaşık Makinesi Fiyatları

Doğa Dostu Altus Bulaşık Makinesi Fiyatları

Markanın ürettiği modellerde farklı enerji tüketim seviyelerinde ürünler bulunur. Altus A sınıfı bulaşık makinesi seçenekleri diğer modellerden az enerji tüketir. Bu sayede doğaya az hasar verilir ve enerjiden tasarruf edilir. Altus A+ bulaşık makinesi az miktarda elektrik ve su kullanır. Bu sayede elektrik ve su faturalarınızda da düşüş görebilirsiniz. Altus A+++ bulaşık makinesi tasarruf anlamında lider ürünlerden biridir. Düşük miktarda elektrik ve su kullanır. Doğanın korunması için tüketilen enerji miktarını düşürmek iyi bir adımdır. Bu ürünler sayesinde enerji tüketiminizi azaltabilirsiniz. Altus bulaşık makinesi fiyatları ürünün özelliklerine göre belirlenir. Program sayısı, ürünün özellikleri ve enerji tüketim seviyesi fiyat üzerinde etkilidir. Bulaşık makinesi fiyatları Altus bu faktörlere göre belirlenir. Diğer modellere nazaran az özelliğe sahip olanların fiyatları uygun seviyelerdedir. Ürün seçimi yaparken fiyatın yanı sıra ürünün özelliklerine de dikkat edebilirsiniz. Uygun fiyatlı fakat size uygun olmayan bir üründen beklediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Altus bulaşık makinesi fiyat listesini inceleyerek fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kullanacağınız alana uygun olan cihazın fiyatını bu listeden takip edebilirsiniz. Belirli zamanlarda düzenlenen kampanyalar ile dilediğiniz ürünü uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Satın alacağınız modele karar vermeden önce Altus bulaşık makinesi yorumlarını incelemenizde fayda vardır. Bu yorumlarda ürünü önceden satın almış müşterilerin düşünceleri bulunur. Bu yorumlar gerçek müşteri düşünceleri olduğu için karar vermenize yardımcı olabilir. Altus bulaşık makinesi tavsiyelerini inceleyerek bu tavsiyeler doğrultusunda kararınızı verebilirsiniz. Özellikle sizin durumunuza benzer durumlara sahip olan kişilerin yorumları önem taşır. Bu yorumlar sayesinde ürünün size sunacağı işlev hakkında önceden bilgi edinebilirsiniz. Trendyol’da bulunan farklı satıcı ve ürünler arasından dilediğinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.