placeholder
"

Apple Tablet Kılıfı

" araması için 23 sonuç listeleniyor
store-ads-placeholder

Birbirinden Farklı Apple Tablet Kılıfı Modelleri Trendyol’da!

iPad kılıf, Apple markası tarafından üretilen tabletlerin koruyucusu göreviyle üretilir. Bu cihazlar, çok hassas olduğu için darbelere karşı korunması gerekir. Apple tablet kılıfı sayesinde cihaz, darbe ve düşmelere karşı büyük avantaj sağlar. Cihaz koruyucusu sayesinde daha uzun ömürlü olarak kullanım şansı oluşur. iPad tablet kılıfı, özellikle hassas yapıda olan ön ve arka yüzeyi sert kaplamalı malzemesi sayesinde sağlamlaştırır. iPad kabı, ürünün arka yüzeyinde bulunan mekanizmayı sararak özellikle köşeden gelebilecek darbelere karşı önlem alır. Cihazın arka yüzeyinde bulunan motor ve beyin kısmı tüm ürünü kontrol eden mekanizmaya sahip olduğundan ekstra özen göstererek koruma sağlayabilirsiniz. iPad koruyucu kılıf sayesinde ön kısımda bulunan hassas cam, hasar almaya yatkınlığına rağmen bariyere sahip olur. Ürünlerin piyasada kullanılan bir diğer adı da tablet kılıfı iPad olarak geçer. Eski çağlardaki yazı kalıplarının adından ilham alınarak kullanılan tablet ismi benzer bir amaçla bugün kullanılır. Apple iPad kılıf sayesinde cihazı uyku moduna alıp kapağı kaldırdığınızda ise çalışır duruma getirebilirsiniz. Ürünler cihazlara uygun olarak dizayn edilir. Cihazlara olan uygunluğu sayesinde sıkıntısız bir şekilde boyutları eşleşir. Ürünler, sadece büyük ebatlı olarak değil mini boyutuyla da üretilir. Ufak tabletleri koruma amaçlı da iPad mini kılıf dizayn edilir. Trendyol’dan edinebileceğiniz Apple mini tablet kılıfı sayesinde küçük boyutlu olan ürünleri de tehlikelere karşı koruyabilirsiniz.

Kaliteli Tasarımıyla İlgi Toplayan iPad Kılıf Modelleri

Kaliteli Tasarımıyla İlgi Toplayan iPad Kılıf Modelleri

Apple tablet kılıfı çeşitleri desenli tasarımlar, farklı boyutlara ve modellere göre farklılık gösterir. Koruyucu kabını kişiselleştirmek isteyen müşteriler için hazırlanan bu modeller sayesinde cihazınızı hem farklılaştırıp hem de renk katabilirsiniz.Tüm modeller için uygun olarak hazırlanan kaplar mevcuttur. iPad Air kılıf; cihazı çizik, kırık ya da şok darbelere karşı korur. iPad Pro kılıf sayesinde kabı çıkarmadan tüm yan tuşlar çalışır halde kullanılır. Ürünler, kusursuz kalıbıyla cihazlarla birebir eşleşir. iPad Air kap, uzun süreli kullanımı destekler. Ürün, iki farklı stant olabilme özelliğine sahiptir. Darbelere ve şoklara karşı maksimum koruma sağlayan Apple Air tablet kılıfı kolay bir şekilde takılıp çıkarılır. Ürün stant olma ve katlanabilme özelliği sayesinde pratik bir kullanım olanağı sağlar. Hem arka koruması hem de önde bulunan kapağı sayesinde çift taraflı bariyer görevi üstlenir. Önde bulunan yapışkan stant dijital yüzeye hiçbir şekilde zarar vermez. Manyetik alan oluşturmaz. Uyku ve çalıştırma modunu ön yüzey devreye sokarak müşteriye kolaylık sağlar. Air modeli dışında iPad silikon kılıf ile cihazın hem modelini hem de arka kapak rengini görebilirsiniz. Silikon gövde sayesinde kırılma tehlikesine karşı koruyucu bir bariyer oluşturur. Bir diğer özellikli olan kap ise iPad kılıf kalem bölmeli modeldir. Bu seçenek sayesinde ekran üzerinde çizim yapabilirsiniz. Yazı ve hesap yapmaya yarayan kalem de kabın içinde yer alır. Böylece kaleminizi koyacak yer aramadan kabın içinde güvenle taşıyabilirsiniz. Farklı modellere sahip ürünler, aynı zamanda değişik renk seçenekleri de içerir. Aynı şekilde genel olarak kadın müşterilerin tercih ettiği Apple tablet kılıfı pembe, gece mavisi de cihazlara renk katan farklı modeller içinde yer alır. Erkek müşterileri ve mavi sevenleri de unutmayan marka bu modelleriyle büyük beğeni toplar. Ürünü hem korumak hem darbe almalarını engelleyip zevklerine göre kullanmak, aynı zamanda kişiselleştirmek için iPad klavyeli kılıfları tüm renk ve model seçenekleriyle tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu seçenekler arasında sevdikleriniz için de tercih yapabilirsiniz.

Özgün ve Çağdaş Çizgilerle Apple Tablet Koruyucu Tasarımları

Özgün ve Çağdaş Çizgilerle Apple Tablet Koruyucu Tasarımları

iPad kılıf tavsiye etmek için müşterilere pek çok seçenek sunulur. Farklı modelleri müşteriler hem beğeni hem de kullanım amaçlarına göre tercih eder. Yazı yazan müşteriler için dizayn edilen Apple tablet kılıfı klavyeli, cihazı bir dizüstü bilgisayara çevirme özelliği taşır. Müşteriler yazılarını ve düzenleyeceği raporları rahatlıkla bu koruyucu sayesinde yazarlar. Cihazı tam korumaya almak isteyen müşteri grubu ise iPad zarf kılıf seçeneğini tercih eder. Ürünü yukarıdan aşağıya doğru geçirerek her yerden koruyabilirsiniz. Kap sayesinde hem kağıt evraklarınızı hem de elektronik aparatı içinde taşıyabilirsiniz. Dalmayı seven müşteriler ise iPad su geçirmez, zırhlı kılıf sayesinde deniz ve havuz içinde çekim yapabilir. Cihaza su dökülse dahi bozulmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda PC malzemeden üretilen koruyucu gövde yapısına sahiptir. Ayarlanabilir el kayışı sayesinde ve 360 derece dönebilen stant ile cihazı her pozisyonda kullanabilirsiniz. iPad şarjlı kılıf ile ekstra şarj cihazına gerek duymadan sadece kaba takarak elektronik şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı anda hem koruma sağlayıp hem de bataryayı doldurabilme şansına sahip olabilirsiniz. Farklı boyut seçeneklerine de sahip olan kılıflar değişik tablet çeşitlerine yönelik üretilir. Apple 9.7 inç tablet kılıfı yaklaşık 9 inç boyutunda üretilen cihaza göre tasarlanır. Birebir uyuşan ölçüleri sayesinde kaplayarak koruma sağlar. Apple tablet kılıfı 10.2 inç, daha büyük boyutlarda dizayn edilen elektronik aparatı sayesinde cihazı bariyer şeklinde sararak destek olur. iPad 9.7, 10.2 kılıf hangi modelde üretilirse üretilsin temel olarak boyuta göre seçilerek kullanılır. İsterseniz mini isterseniz de büyük boyutlu tabletlere dilediğiniz modeli seçerek cihazınıza tam koruma sağlayabilirsiniz. Bu seçeneklerle keyifli ve kaliteli bir deneyim elde edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Apple Koruyucu Seçenekleri

Avantajlı Fiyatlarla Apple Koruyucu Seçenekleri

Orijinal Apple tablet kılıfı boyutları her modele göre değişiklik gösterir. Müşterilerin gustosuna göre şekillenen seçimler, aynı zamanda sağladığı teknolojik avantajlara göre de tercih edilerek kullanılır. Apple 6. nesil tablet kılıfı ile 9.7 inçlik aparatınızı kırılma ya da darbelere karşı destekleyebilirsiniz. 10.2 inç boyutlarına sahip cihazlarınız için ise markanın ürettiği Apple 7 nesil tablet kılıfı kullanabilirsiniz. Bu seçeneklerle cihazları koruma altına alabilirsiniz. Son yıllarda üretilen modellerde genel olarak Apple 8. nesil tablet kılıfı kullanılır. Aynı şekilde 2020 ve 2021 yılında üretilen modellerde de Apple 9. nesil tablet kılıfı kullanabilirsiniz. Ürünler, kolayca takılıp çıkarılır. Ayrıca aparata da zarar vermez. Ürünü çıkarmadan yanda yer alan slotlara komut verebilirsiniz. iPad 7. nesil, 8. nesil, 9. nesil kılıf ile son model olan makinelerinize maksimum bariyer imkanı sağlayabilirsiniz. iPad kılıf fiyatları, modele ve çeşit özelliğine göre değişkenlik gösterir. Ön ve arka kaplamaya sahip olan, hem dönebilen hem de stant haline gelen çeşitleri farklı özelliklerine göre ücretlendirilir. Apple tablet kılıfı fiyatları her müşteri grubuna hitap eder. Fiyatları performanslarına göre değişiklik gösteren ürünler kişisel beğeni ve tarza göre şekillenir. Şarjlı, zırhlı, silikon, renkli, katlanabilir, zarf ve farklı boyutlara göre hazırlanan kaplar ile cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz. Kusursuz kalıpları sayesinde birebir aparata uyarak çepeçevre sarar. Asıl amacı korumak, kırılmayı ve şokları engellemek olan ürünler ile desteklerken zevkinizi de aynı oranda besleyebilirsiniz. Kapağı açarken makineyi çalıştıran, kapatırken uyku moduna geçiren kaplar sayesinde de şarj tasarrufu sağlayabilirsiniz. Cihazı korumayı amaçlayan kaliteli, dayanıklı ve sağlam ürünlere sahip olmak için Trendyol’un cazip fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede her açıdan avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.