Fiyat
Model
Renk
Bağlantı
Bluetooth Versiyon
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Suya/Tere Dayanıklılık
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Ses Özelliği
Dokunmatik Kontrol
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Hoparlör / Kulaklık /Çıkış Fişi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Apple Kulaklık

" araması için 67 sonuç listeleniyor

Modern ve Kaliteli Apple Kulaklık Modelleri

ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki bir teknoloji şirketi olan Apple günümüzde en çok sevilen markalardan biridir. Teknoloji alanında öncü markalardan olan Apple telefondan kulaklığa kadar geniş bir elektronik eşya yelpazesine sahiptir. Her yıl teknolojisini yenileyen Apple çağa ayak uydurmanıza yardımcı olur. Her daim kullanıcı memnuniyetini önemseyen firma ürünlerini sattıktan sonra da kullanıcılarını yalnız bırakmaz. Apple cep telefonu, kulaklık, bilgisayar veya televizyon aldıktan sonra herhangi bir sorun yaşadığınızda rahatlıkla iletişime geçebileceğiniz Apple satış noktaları ve danışmanları vardır. Apple cep telefonları ve bilgisayarları kadar kulaklıklarıyla da iddialıdır.

Apple iphone kulaklık, müziğin sesini ve ritmini en yüksek kalitede kullanıcılara sunabilir. Bu markanın kulaklıkları son teknoloji ile donatılır. Apple silikonlu kulaklık ürünlerini, gelişen teknoloji sayesinde kulak anatomisine uygun bir kulak içi ürünü hâline getirir. Alanında en etkili ve iyi performanslı kulaklıklardan birisidir. Sevdiğiniz müzikleri dinlerken veya eğlenceli videolar izlerken iyi bir ses deneyimi sağlayan Apple kulaklık birçok kullanıcıya hitap eder. Pek çok ürün ile uyumlu olan bu kulaklık dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kaliteli bir dinleme keyfi vaat eder. Son derece verimli bir performans sergileyen bu cihaz, temel görevleri yerine getirmenin yanı sıra ekstra deneyimler yaşamanızı da sağlayabilir.

Evde, okulda, yolda veya herhangi bir yerde sorunsuz bir şekilde müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Apple kulaklıkları, kalitesi ve performansı ile kullanıcıların beklentisini karşılar. Yanınızdan hiç ayırmayacağınız bu ürün daha net ve pürüzsüz bir ses duymanızı sağlar. Şık ve modern tasarımı sayesinde kulakları ağrıtmaz. Bu sayede gün içinde uzun süre kullanabilirsiniz. Kulaklıkta bulunan ses çıkışları sesin daha verimli çıkmasını sağlar. Tasarımı, kalitesi, fiyatı ve performansı ile yenilikçi ve mükemmeliyetçi bir teknolojiye sahip Apple kulaklık kullanıcıları oldukça mutlu edebilir.

Apple Kulaklık Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Apple Kulaklık Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Apple markasının birçok kulaklık modeli vardır. Apple kulaklıkların özellikleri de bu modellere göre çeşitlilik gösterir. Günümüz teknolojisi sayesinde en gelişmiş ürünler arasında Apple bluetooth kulaklık bulunur. Bu ürün, otomatik şarj kutusu açıldığı anda cihaza bağlanır. 5.0 Bluetooth versiyonu ve kulaklığın üzerindeki butonlar sayesinde gelen çağrıları kolayca cevaplayabilirsiniz. Hatta şarkı geçişlerini, oynatma ve duraklatmayı da kulaklığın üzerinde bulunan butonlar sayesinde yapabilirsiniz. Apple bluetooth kulaklık tüm IOS ürünleri ile uyumludur.

Kulak içi 5.0 Bluetooth versiyonuna sahip bir diğer ürün Apple Pro kulaklıktır. Aktif gürültü önleme özelliğine sahip bu cihaz suya ve tere son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda kişiye özel kullanım imkânı da sunar. Her kulağa uyum sağlayabilen silikon uçlara sahip bu ürün üç farklı boyda sunulur. Bir diğer 5.0 Bluetooth versiyonuna sahip model ise Apple Airpods kulaklıktır. Apple kulaklık ile kaliteli bir ses deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca mikrofon sayesinde çağrılarınıza kolayca cevap verebilirsiniz. Bu cihazın bir üst modeli Apple Airpods Pro kulaklık bluetooth, suya dayanıklılık, aktif gürültü önleme gibi özelliklere sahiptir.

Bu markanın özellikle cep telefonu kutusundan çıkan Apple kablolu kulaklık, özellikleri ile kullanıcıları son derece memnun edebilecek özelliktedir. Apple Lightning kulaklık kablosu sayesinde telefondan ve bilgisayardan gelen sesi oldukça yüksek kalitede duymanızı sağlar. Aynı zamanda mikrofonu olan bu ürün ile gelen çağrıları rahatça karşılayabilirsiniz. Bir diğer sevilen cihaz ise Apple earpods kulaklıktır. Kablolu olan bu kulaklık ile yüksek kalitelide müzik dinleyebilir veya video izleyebilirsiniz. Her iki ürünün kabloları üzerinde yer alan tuşlar sayesinde ses seviyesini ayarlayabilir, videoyu veya müziği oynatıp durdurabilirsiniz. Hatta çağrılarınızı kolayca cevaplayıp sonlandırabilirsiniz. Apple bluetooth kulaklık siyah, beyaz ve gümüş renkte üretilir. Asil, modern, zarif tasarımı ve kaliteli ses performansı ile Apple kulaklıkları her kullanıcıyı memnun edebilir.

İhtiyacınıza Uygun Apple Kulaklık Seçiminiz Nasıl Olmalıdır?

İhtiyacınıza Uygun Apple Kulaklık Seçiminiz Nasıl Olmalıdır?

İhtiyacınıza uygun Apple kulaklık seçimini yapmak son derece kolaydır. Apple kablosuz kulaklıklar günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırabilir. Apple Airpods tek kulaklık bile son derece kullanışlıdır, iki kulaklığı aynı anda takmanız gerekmez. Çalışırken veya yolda olduğunuz esnada tek bir kulaklık ile işlerinizi halledebilirsiniz. Tüm gün kulağınızdan çıkarmadan rahatlıkla çağrıları cevaplayabilirsiniz. Apple kablosuz 5.0 Bluetooth versiyonu olan kulaklıklar ile çağımız teknolojisine kolayca ayak uydurabilirsiniz. Markanın klasik ürünlerinden Apple kablolu kulaklıkları da tercih edebilirsiniz. Birçok bütçeye uygun olabilen bu ürün ile telefonunuzdan dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

İhtiyacınız ve zevkiniz doğrultusunda söz konusu ürünler arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Apple kulak içi kulaklıklar oldukça zarif ve şık bir tasarıma sahiptir. Gün içinde Apple kulak içi kulaklık da oldukça rahat bir biçimde yararlanılabilecek bir gereçtir. Bunun yanı sıra Apple kulak üstü kulaklık daha büyük bir üründür. Bu cihaz sayesinde içerideki ses dışarı çıkmadığı gibi dışarıdan da ses duymazsınız. Bu kulaklık genelde bilgisayar oyuncuları tarafından tercih edilir. Oyundaki sesleri daha net bir şekilde duymanızı sağlayan bu ürün sayesinde performansınız daha da iyi olabilir. Kullanım amacı, ihtiyaç, zevk ve bütçe doğrultusunda kendinize en uygun Apple kulaklık modelini seçebilirsiniz. Hangi cihazı seçerseniz seçin Apple garantisi ile güvenle kullanabilirsiniz. Markanın nitelikli ve yenilikçi yaklaşımı ile Apple kulaklıkların her birinin aynı kaliteye sahip olması hedeflenir.

Apple Kulaklık Fiyat Aralıkları Ne Kadardır?

Apple Kulaklık Fiyat Aralıkları Ne Kadardır?

Apple kulaklık fiyatlarını kullanılan teknolojiden donanıma kadar pek çok unsur etkiler. Kullanılan teknolojinin yanı sıra ürünün kablolu veya kablosuz olması da son derece önemlidir. Bluetooth, suya ve tere dayanıklılık, aktif gürültü önleme gibi özellikler de ürünün fiyatının belirlenmesinde rol oynar. Bluetooth olan ürünleri Siri ile entegre edebilirsiniz. Böylece telefonunuza bakmadan kolayca istediğiniz parçayı oynatabilirsiniz. Şarj ömrü 24 saate kadar dayanan kablosuz ürünlerin kutuları oldukça hafif ve zariftir. Ürünü yanınızda taşırken kutusu sayesinde kolayca şarj edebilirsiniz.

Bu cihazı incelerken Apple media player ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Kulaklıkların yanı sıra evde televizyon izlerken media player ile sesin 360 derece yayılmasını sağlayabilirsiniz. Ses teknolojisi konusunda oldukça başarılı olan Apple kulaklıkları, telefonları ve bilgisayarları ile ön plana çıkar. Kullanıcı memnuniyeti doğrultusunda her sene ürünlerini güncelleyen Apple ile ses kalitesini en üst seviyede deneyimleyebilir. İster kablolu ister kablosuz özelliğe sahip 2 yıl Apple garantili kulaklıklar ile anın tadını çıkarabilirsiniz. Son derece hafif olan bu araçlar ile sahip oldukları teknoloji sayesinde pürüzsüz ve net bir ses deneyimi elde edebilirsiniz. Bu cihazlar üretim esnasında kullanıcıya zarar verecek maddeler içermez. Ayrıca satışa sunulmadan önce bir takım dayanıklılık ve sağlamlık testlerinden geçer. Böylece bu araçların kişiler üzerinde herhangi bir yan etki yapıp yapmayacağını kolayca ölçülebilir.

Kullanıcı sağlığına son derece önem veren Apple, bu ürünün her alanda kullanılmasını amaçlar. Bu cihaz, sporda, evde, tatilde ve pek çok yerde hayatınızı kolaylaştırabilir. Teknoloji devleri arasında yer alan Apple, kalitesi ve performansı ile kendini kanıtlamış bir markalardandır. Modern tasarıma ve son teknolojiye sahip Apple kulaklıklar, bütçelerinin karşılığını kullanım verimliliği ile verebilir. Apple kulaklık çeşitlerini, çevrimiçi alışveriş platformu Trendyol’dan güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.