placeholder
"

Delta

" araması için 2467 sonuç listeleniyor

Delta

Delta

Delta spor aletleri ve spor giyim ürünleri kategorisinde zengin ürün çeşitliliği sunar. Her yaştan geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Delta spor ürünlerinde ihtiyaç olabilecek her türden ürünü renkli tasarımlarla bir araya getirir ve kullanıcının beğenisine sunar. Marka ürünlerini dayanıklı malzemeden üretir ve ürün gamını yenilikçi tasarım anlayışı doğrultusunda sürekli genişletir.

Pilates ve Yoga Seti İhtiyaçlarınızı Delta ile Tamamlayın

Son dönemlerin popüler egzersiz şekli olan pilates, core kaslarını güçlendirme ve vücuda esneklik kazandırmanın ötesinde faydalara sahiptir. Düzenli olarak uygulandığında sırt ağrılarına iyi gelen pilates aynı zamanda kemik yoğunluğunu iyileştiren bir etki sunar. Bunun yanında pilates oturarak çalışmanın yaygın olduğu günümüzde duruş bozukluklarını giderir ve daha iyi bir kas simetrisi yaratır. Tüm bu faydalarının yanında pilates doğru ve eksiksiz bir setle ev konforunda yapılabilen oldukça etkili bir egzersiz türü olarak öne çıkar. Bu bakımdan pilatese başlamaya ve vücudunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken doğru bir set içeriği almak olmalıdır.

Delta pilates seti öne çıkan ürünlerden biri olarak kullanıcılara bol seçenek sunar. Pilates yapmak için gerekli olan tüm malzemeleri tek bir sette sunan Delta pilates seti ürünleri; 55 cm ana pilates topu, 20 cm küçük pilates topu, 35 cm pilates egzersiz çemberi, 90 cm x 7,5 cm ölçülerinde hafif direnç pilates bandı, 90 cm x 7,5 cm ölçülerinde orta direnç pilates bandı, 90 cm x 75 cm ölçülerinde yüksek direnç pilates bandı, 180 cm x 60 cm x 10 mm ölçülerinde egzersiz minderi, 1 kilo ağırlığında 2 adet plastik dambıl, 2,74 metre uzunluk ve 4,5 milimetre çapa sahip atlama ipi, 25 cm pilates topu pompası olarak sıralanır.

Delta pilates topu kullanıcılara farklı boyut seçenekleri de sunar. Ancak bu boyutlar belirli özellikler doğrultusunda seçilmelidir. 1.50 ve 1.65 cm boya sahip olanların seçmesi gereken pilates topu büyüklüğü 55 cm, 1.65 ve 1.80 cm boya sahip olanların seçmesi gereken pilates topu büyüklüğü 75 cm ve 1.90 cm boya sahip olanların seçmesi gereken pilates topu büyüklüğü de 85 cm’dir. Markanın kaliteli malzemeye ve keyif veren renkli tasarımlara sahip olan pilates topu seçenekleri arasında tercihte bulunurken bu noktaya dikkat etmek doğru seçimi yapmak ve egzersizlerden yüksek verim almak açısından önemlidir.

Delta pilates matı da pilatesten alınacak verimi etkileyen önemli ekipmanlardan biridir. Delta mat çeşitleri, yapılan spora göre değişir ve doğru seçildiğinde yapılacak egzersizden tam verim almayı sağlar. Pilates matının kaymaz özellikte olması önemlidir. Genellikle poliüretan ve kauçuk maddeden üretilmiş matlar kayma yapmaz. Matın kalınlığı da egzersizden alınan verimi ve konforu etkileyen önemli faktörlerden biridir. Pilates matının 10-15 milimetre kalınlığında olması gerekir. Kalın olan matlar egzersiz esnasında omurgayı destekler ve rahatlatır. Bunun yanında önemli malzemelerden bir diğeri de Delta pilates bandı olarak öne çıkar. Pilates bandı diye de adlandırılan Delta direnç lastiği esnekliği artırır, vücuda denge ve kuvvet kazandırır. Bunun yanında postür düzeltme, kronik ağrıları azaltma gibi faydaları da bulunur. Bu nedenle pilates setlerinde Delta lastik standart ölçülerde ve farklı dirençlerde bulunur. Bunun yanında Delta yoga matı seçenekleri de 4 mm, 6 mm, 10 mm ve 15 mm kalınlık alternatiflerine sahiptir. 173*61 ve 180*60 ölçü alternatifleri sunan yoga matları; beyaz, gri, kırmızı, mavi, mor, pembe, siyah, yeşil, turuncu gibi renk seçenekleri sunar.

Delta’nın Ayrıcalıklı Spor Dünyasını Keşfedin

Tüm spor ihtiyaçlarına göre kaliteli ve ayrıcalıklı ürünlere imza atan Delta, kullanıcılara yüzlerce seçenek ve renkli tasarımlar sunar. Profesyonel sporcular, bisiklet ve kaykay tutkunu çocuklar, yoga ve pilates sporuyla ilgilenenler ve sporu hobi olarak yapanlar tarafından tercih edilen marka, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder.

Delta paten tutkunlarına 44 bedene kadar ürün seçeneği sunar. Tek sıra dizilime sahip dört tekerli patenler, fitness paten ve hız pateni olarak farklı ürün seçeneklerine sahiptir. Kullanıcılara farklı tasarımlar sunan patenlerin renk skalasında; beyaz, kırmızı, lacivert, mavi, mor, pembe, siyah, turuncu ve yeşil gibi renkler vardır. Her seviye ve her yaş grubuna hitap eden seçenekler arasında Delta ışıklı paten de bulunur. Delta paten seti kask, Delta dizlik ve dirseklikten oluşan koruyucu sete sahiptir. Bunun yanında Delta paten fiyatları kullanıcılara cazip fiyat seçenekleri sunar. Paten kadar yoğun ilgi gören Delta kaykay çeşitleri de silikon ve kemik teker alternatiflerine sahiptir. Kullanıcılara eşsiz tasarımlar sunan Delta 2 tekerlekli kaykay ve kaykay seçenekleri kaliteli malzemeden üretilir. Beyaz, kırmızı, mavi, mor, siyah, turuncu ve yeşil renk seçeneği sunan kaykaylar yüksek kullanıcı memnuniyeti ile dikkat çeker.

Delta ağırlık sehpası olumlu kullanıcı geri bildirimleriyle öne çıkar. Delta bench sehpası ile; incline bench press, bench press, leg extension, leg curl-3 çalışma şekillerinin hepsi yapılır. Farklı kas gruplarının çalışmasını mümkün kılan eğim açısı ayarlama seçeneği bulunur. Yukarı ve düz eğimde kullanılabilen sırt yüksekliği ayarlama demirini sabitleyen mekanizmaya sahiptir böylece sakatlanma gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Delta spor sehpası minderi kalındır ve antrenman esnasında konforlu kullanım sunar.

Delta dambıl ve ağırlık seçenekleri 0.5 kilodan 8 kiloya kadar ağırlık seçeneklerine sahiptir. Döküm, krom, neopren, plastik ve vinyl materyalden üretilen ürün seçenekleriyle öne çıkar. Kullanıcı memnuniyeti yüksek dambıl seçenekleri beyaz, bordo, gri, kırmızı, lacivert, mavi, mor, pembe, sarı, siyah, yeşil ve turuncu gibi renk seçenekleri sunar. Delta ağırlık ürünlerinde kaliteli seçenekler ve her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ile dikkat çeker. Delta ağırlık seti el, ayak, bilek ve kas güçlendirici ürün seçeneği de bulunur.

Boks sporuyla ilgilenen kullanıcılara kapsamlı çözümler sunan Delta kum torbası ürün seçeneğiyle dikkat çeker. Askı zincir aparatlı Delta tekmelik kum torbaları; 65*25 cm, 70*30 cm, 100*35 cm ve 125*35 cm gibi seçeneklere sahiptir. Siyah, beyaz ve kırmızı renk alternatifleri sunan Delta boks torbası birinci sınıf suni deriden üretilir ve kullanıcılara uzun ömürlü kullanım deneyimi sunar. Delta boks eldiveni çeşitleri S, M, L, XL, 4, 6, 8, 12, 14, 14 OZ, 10 OZ, 4 OZ, 6 OZ, 8 OZ beden seçenekleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Eldivenlerin renk alternatifleri arasında bej, beyaz, kırmızı, mavi, pembe, sarı, siyah ve turuncu gibi renkler yer alır.

Delta mekik aleti kategorisinde mekik çekmeyi kolaylaştıracak Delta barfiks barı, ayarlanabilir ve katlanabilir Delta bench ağırlık sehpası, mekik kondisyon küreği gibi ürün seçenekleri bulunur. Delta mekik sehpası ürünleri mekik çekmeyi kolay ve konforlu hale getirir. Barfiks ürünleriyle dikkat çeken Delta kapı barfiksi ürününü kaliteli malzemeden üretir. Delta barfiks demiri değişik açılarda egzersiz yapmayı sağlayacak tasarıma sahiptir. Barfiks barında bulunan süngerli tutunma bölümleriyle farklı zorluk seviyelerinde kolaylıkla çalışmak mümkündür. Delta halter barı barfiks aleti 115 kiloya kadar taşır. Bunun yanında Delta halter seti içeriğinde, iki adet 5 kilo, dört adet 2,5 kilo ve toplamda 20 kilo plaka bulunur. Ayrıca 40 cm ölçülerinde iki adet kısa bar, 120 cm ölçülerinde bir adet uzun bar ve iki adet uzun bar sıkıştırma yayı da vardır.

Spor Ekipmanlarında Güvenilir Ürünler Sunan Marka

Spor aktivitelerini daha keyifli ve daha konforlu hale getiren Delta, fark yaratan kaliteli ve dayanıklı ürünler sunar. Bu kategoride öne çıkan ürünlerden olan Delta trambolin geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder ve yüksek kullanıcı memnuniyetine sahiptir. Trambolin yükseklikleri; 20-34 cm, 35-50 cm, 51-60 cm ve 140-165 cm alternatifleriyle öne çıkar. 120 kiloya kadar taşıma kapasitesi sunan trambolinlerin renk seçenekleri arasında kırmızı ve mavi bulunur.

Delta masa tenisi tutkunlarına da kaliteli ürün seçenekleri sunar. Markanın masa tenisi masası iç mekan kullanımına uygundur. 274 cm x 152,5 cm x 76 cm ölçülerine sahip olan ürün, katlanabilir ve bunun yanında tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilir. Masa 85 kilo ağırlığındadır. Raket darbelerine dayanıklı üst yüzeye sahiptir. Bunun yanında tek yüzeyi katlanabilir ve böylelikle bir kişi tek başına antrenman yapabilir. Ayrıca tenis masasının sekiz adet tekerleği kolaylıkla manevra yapabilen özelliğe sahiptir. Tekerleklerin bir kısmında otomatik güvenlik koruma sistemi vardır. Delta tenis raketi iki adet halinde setin içinde bulunur.

Delta beyzbol sopası ahşap materyalden üretilmiş beyaz, kahverengi, kırmızı, mavi ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. 61 cm ve 71 cm uzunluk alternatifleri sunan beyzbol sopaları, cazip fiyat aralıkları ve yüksek kullanıcı memnuniyeti sunar. Bunun yanında Delta yüzme paleti ürün seçenekleri mavi, sarı ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Kullanıcılar tarafından çok tercih edilen ürünlerden olan paletler özel silikon malzemeden üretilir. Yüzme paletinin taban bölümü deformasyonu önlemek amacıyla özel malzemeyle dizayn edilir. Paletler özel taşıma çantasıyla satışa sunulur.

Marka futbol ve voleybol meraklıları için de kaliteli ürün seçenekleri bulunur. Delta futbol topu 4 ve 5 numara alternatiflerine sahiptir. Bunun yanında eşsiz tasarımlarla dikkat çeken futbol topları beyaz, kırmızı, mavi, sarı, siyah ve turuncu renk seçenekleri sunar. Delta voleybol topu seçenekleri de kullanıcılara eşsiz tasarımlar ve uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatır. Bunun yanı sıra Delta koşu bandı egzersiz minderi gibi ürün seçenekleri de bulunur. Ayrıca marka ağırlık ve spor eldivenleri kategorisinde de zengin ürün seçeneklerine sahiptir. Delta fitness eldiveni, en ağır fitness egzersizlerinde bile konforlu kullanım sağlar. Ergonomik tasarıma sahip olan eldivenler standart ölçülere sahiptir. Delta eldiven ürünlerinde kaliteli malzemeler kullanır ve bu yönüyle kullanıcılardan tam not alır. Delta spor eldiveni seçenekleri her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarına sahiptir. Bunun yanında Delta kaleci eldiveni de tasarlar ve satışa sunar.

Delta ile Spor Yapmak Keyifli ve Konforlu

Delta spor ekipmanları arasında; pilates minderi ve pilates matı, direnç lastiği, pilates seti, dambıl, ağırlık plakaları, fitness aletleri, pilates çemberi, pilates topu, kondisyon aletleri, yoga malzemeleri, el ve ayak ağırlıkları, barfiks ve şınav barları, tenis malzeme ve aksesuarları, twister, dambıl seti, boks ekipmanları, top, şişme havuz ve aksesuarları, ağırlık eldiveni ve kemerler, paten, futbol topu, su sporu malzemeleri ve aksesuar, koruyucu aksesuarlar, kaykay ve aksesuarları, bone, step, masa tenisi raketi ve masa tenisi topu gibi pek çok ürün yer alır. Delta, sunduğu ürünlerde dayanıklı malzemeler kullanır ve kaliteli ürünler sunar. Bu yönüyle geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından takip edilir. Bunun yanında marka, sporcu giyiminde ve spor malzemelerinde de kullanıcılardan güvenoyu alan ürünler sunar.

Delta’nın çok beğenilen spor malzemeleri arasında yüzücü bonesi, kulak tıkacı, yüzücü gözlüğü, çeşitli özelliklere sahip eldivenler, boks malzemeleri ve koruyucu kasklar yer alır. Marka bunun yanında vücut geliştirmek ve kas yapmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen ağırlık setleriyle kullanıcılara hem güvenli hem de sağlıklı bir kondisyon süreci yaşatır. Dikkat çeken ürünlerden olan Delta ağırlık sehpası seçenekleri de fonksiyonel tasarımlara ve kaliteli malzemeye sahiptir. Bu yönüyle kullanıcılardan tam not alır. Farklı ağırlıklara ve farklı materyallere sahip olan marka imzalı dambıl çeşitlerinde ise hem kadınlara hem de erkeklere özel seçenekler yer alır. Sporla profesyonel olarak ilgilenen ve bunun yanında dinç ve sağlıklı yaşamı tercih eden kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen pilates ürünleri de marka kalitesinde sunulan ürünlerle daha konforlu ve ayrıcalıklı hale gelir. Deltanın pilates setleri farklı set içeriklerine ve renklere sahiptir. Pilatesin yanı sıra tamamlayıcı fitness malzemeleri de markanın çok satan ve beğenilen ürünleri arasında yer alır. Sporun her türünü ev konforunda yapmayı mümkün kılan Delta, uzun yıllar boyunca spor ürünlerinde tercih edilen marka olma özelliğine sahiptir. Markanın kaliteli ve güvenilir ürünleri birinci sınıf malzemelerden üretilir.

Her Bütçeye Uygun Delta Ürünleri

Markanın ürün seçenekleri arasında seçim yaparken ürünlerin fiyat aralıkları da seçimleri belirleyen detaylardan biri olarak öne çıkar. Trendyol sayfalarında yer alan Delta ürün fiyatları ürünün türüne, ürün malzeme kalitesine, ürün fonksiyonuna ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Delta ürünleri her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile bütçe dostudur, bu nedenle yüksek performans sunan kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almanız mümkündür. Yardımcı spor aletleri ev konforunda profesyonel egzersizler yapmanızı sağlar ve konforlu kullanım sunan birinci sınıf malzemeye sahiptir. Fiyat aralıkları bu özellikler doğrultusunda da değişir. Modellerin tasarım detayları fiyat aralıklarını değiştiren özelliklerden bir diğeri olarak öne çıkar. Kullanıcılar tasarımlar doğrultusunda seçim yaparlar. Ürün modellerinin kaliteli detayları ve uzun yıllar kullanımı düşünüldüğünde markanın fiyat aralıklarının oldukça makul seviyede olduğu görülür. Markanın kaliteyi temsil eden çoğu modeli birinci sınıf malzemeden yapılmıştır. Modellerdeki fonksiyonel özellikler de fiyat aralıklarını belirler. Ulaşılabilir fiyat politikasıyla müşteri memnuniyeti sağlayan markanın fiyat/performans değerlendirmelerinden tam puan alan ürünlerini tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Online alışverişin ayrıcalıklı adresi Trendyol, kaliteli spor malzemesi markası olan Delta’nın özel tasarım ürünlerini kullanıcılarla buluşturur. Trendyol marka kalitesi kapsamında ve yenilikçi anlayışıyla tasarlanıp üretilen tüm ürünleri kullanıcıların beğenisine sunar. Delta, ürün modelleri ile her kesimden kullanıcı kitlesine hitap eder. Bunun yanında markanın belirli zamanlarda Trendyol üzerinden uyguladığı indirim kampanyalarında arzu ettiğiniz ürünlere çok daha avantajlı koşullarda sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Delta sunduğu işlevsel ve kullanışlı spor ürünlerinde köklü geçmişi ve yılların verdiği deneyimi kullanır. Hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilen modeller kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplar. Kullanıcılar tarafından ürün özelinde yapılan Delta ürünlerinin yorum ve puanlamaları da bu beğeniyi kanıtlar. Markanın her zevkten kullanıcının beklenti, ihtiyaç ve seçimlerine uyacak yüzlerce farklı ürün modeli arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Delta spor malzemeleri ürünlerini ürün kategorisi, ürün tipi, rengi, fiyatı, ürün görseli ve kullanıcı yorumları özelliklerine dikkat ederek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Markanın zengin ürün seçenekleri arasından sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Üstelik fiyat bakımından da her bütçeye hitap etmeyi başaran Delta, kalitesiyle her dönem büyük beğeni toplar. Markanın kampanya ve indirim dönemlerinden haberdar olmak için Trendyol’u takipte kalarak antrenmanlarınızı tamamlayacak ürün kalitesine avantajlı koşullarda sahip olabilirsiniz.