Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Boyut
Renk
Cinsiyet
Tip
Pompa Durumu
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Delta

" araması için 2746 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Spor Ürünleriyle Delta Trendyol'da!

Delta spor aletleri ve spor giyim ürünleri kategorisinde zengin ürün çeşitliliği sunar. Her yaştan geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Delta spor ekipmanlarında ihtiyaç olabilecek her türden ekipmanı renkli tasarımlarla bir araya getirir ve müşterinin beğenisine sunar. Son dönemlerin popüler egzersiz şekli olan pilates, core kaslarını güçlendirme ve vücuda esneklik kazandırmanın ötesinde faydalara sahiptir. Düzenli olarak uygulandığında sırt ağrılarına iyi gelen pilates aynı zamanda kemik yoğunluğunu iyileştiren bir etki sunar. Bunun yanında pilates oturarak çalışmanın yaygın olduğu günümüzde duruş bozukluklarını giderir ve daha iyi bir kas simetrisi yaratır. Tüm bu faydalarının yanında pilates doğru ve eksiksiz bir setle ev konforunda yapılabilen oldukça etkili bir egzersiz türü olarak öne çıkar. Bu bakımdan pilatese başlamaya ve vücudunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken doğru bir set içeriği almak olmalıdır. Pilates seti öne çıkan ekipmanlardan biri olarak meraklılarına bol seçenek sunar. Pilates yapmak için gerekli olan tüm malzemeleri tek bir sette sunan pilates takımlarının içeriği; 55 cm ana pilates topu, 20 cm küçük pilates topu, 35 cm pilates egzersiz çemberi, 90 cm x 7,5 cm ölçülerinde hafif direnç pilates bandı, 90 cm x 7,5 cm ölçülerinde orta direnç pilates bandı, 90 cm x 75 cm ölçülerinde yüksek direnç pilates bandı, 180 cm x 60 cm x 10 mm ölçülerinde egzersiz minderi, 1 kilo ağırlığında 2 adet plastik dambıl, 2,74 metre uzunluk ve 4,5 milimetre çapa sahip atlama ipi, 25 cm pilates topu pompası olarak sıralanır. Delta pilates topu müşterilere farklı boyut seçenekleri de sunar. Ancak bu boyutların belirli özellikler doğrultusunda seçilmesi gerekir. 1.50 ve 1.65 cm boya sahip olanların seçmesi gereken pilates topu büyüklüğü 55 cm, 1.65 ve 1.80 cm boya sahip olanların seçmesi gereken pilates topu büyüklüğü 75 cm ve 1.90 cm boya sahip olanların seçmesi gereken pilates topu büyüklüğü de 85 cm’dir. Markanın kaliteli malzemeye ve keyif veren renkli tasarımlara sahip olan pilates topu seçenekleri arasında tercihte bulunurken bu noktaya dikkat etmek doğru seçimi yapmak ve egzersizlerden yüksek verim almak açısından önemlidir.

Delta Ürün Modelleri

Delta Ürün Modelleri

Pilates matı da pilatesten alınacak verimi etkileyen önemli ekipmanlardan biridir. Delta mat çeşitleri, yapılan spora göre değişir ve doğru seçildiğinde yapılacak egzersizden tam verim almayı sağlar. Pilates matının kaymaz özellikte olması önemlidir. Genellikle poliüretan ve kauçuk maddeden üretilmiş matlar kayma yapmaz. Matın kalınlığı da egzersizden alınan verimi ve konforu etkileyen önemli faktörlerden biridir. Pilates matının 10-15 milimetre kalınlığında olması gerekir. Kalın olan matlar egzersiz esnasında omurgayı destekler ve rahatlatır. Bunun yanında önemli malzemelerden bir diğeri de pilates bandı olarak öne çıkar. Pilates bandı diye de adlandırılan direnç lastiği esnekliği artırır, vücuda denge ve kuvvet kazandırır. Bunun yanında postür düzeltme, kronik ağrıları azaltma gibi faydaları da bulunur. Bu nedenle pilates setlerinde lastik standart ölçülerde ve farklı dirençlerde bulunur. Bunun yanında yoga matı seçenekleri de 4 mm, 6 mm, 10 mm ve 15 mm kalınlık alternatiflerine sahiptir. 173x61 ve 180x60 ölçü alternatifleri sunan yoga matları; beyaz, gri, kırmızı, mavi, mor, pembe, siyah, yeşil, turuncu gibi renk seçenekleri sunar. Tüm spor ihtiyaçlarına göre kaliteli ve ayrıcalıklı ekipmanlara imza atan marka, müşterilere yüzlerce seçenek ve renkli tasarım sunar. Profesyonel sporcular, bisiklet ve kaykay tutkunu çocuklar, yoga ve pilates sporuyla ilgilenenler ve sporu hobi olarak yapanlar tarafından tercih edilen marka, geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Paten seti kask, Delta dizlik ve dirseklikten oluşan koruyucu sete sahiptir. Bunun yanında paten fiyatları ile müşterilere cazip fiyat seçenekleri sunulur. Paten tutkunlarına 44 bedene kadar model seçeneği sunulur. Tek sıra dizilime sahip dört tekerli patenler, fitness paten ve hız pateni olarak farklı model seçeneklerine sahiptir. Müşterilere farklı tasarımlar sunan patenlerin renk skalasında; beyaz, kırmızı, lacivert, mavi, mor, pembe, siyah, turuncu ve yeşil gibi renkler vardır. Her seviye ve her yaş grubuna hitap eden seçenekler arasında ışıklı paten de bulunur. Paten kadar yoğun ilgi gören Delta kaykay çeşitleri de silikon ve kemik teker alternatiflerine sahiptir. Müşterilere eşsiz tasarımlar sunan 2 tekerlekli kaykay seçenekleri kaliteli malzemeden üretilir. Beyaz, kırmızı, mavi, mor, siyah, turuncu ve yeşil renk seçeneği sunan kaykaylar yüksek müşteri memnuniyeti ile dikkat çeker. Ağırlık sehpası olumlu müşteri geri bildirimleriyle öne çıkar. Bench sehpası ile; incline bench press, bench press, leg extension, leg curl-3 çalışma şekillerinin hepsi yapılır. Farklı kas gruplarının çalışmasını mümkün kılan eğim açısı ayarlama seçeneği bulunur. Yukarı ve düz eğimde kullanılabilen sırt yüksekliği ayarlama demirini sabitleyen mekanizmaya sahiptir böylece sakatlanma gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Spor sehpası minderi kalındır ve antrenman esnasında konforlu kullanım sunar.

İdeal Özelliklere Sahip Delta Modelleri

İdeal Özelliklere Sahip Delta Modelleri

Markanın dambıl ve ağırlık seçenekleri 0.5 kilodan 8 kiloya kadar ağırlık seçeneklerine sahiptir. Döküm, krom, neopren, plastik ve vinyl materyalden üretilen ekipman seçenekleriyle öne çıkar. Müşteri memnuniyeti yüksek dambıl seçenekleri beyaz, bordo, gri, kırmızı, lacivert, mavi, mor, pembe, sarı, siyah, yeşil ve turuncu gibi renk seçenekleri sunar. Ağırlık ekipmanlarında kaliteli seçenekler ve her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ile dikkat çeker. Delta ağırlık seti el, ayak, bilek ve kas güçlendirici ürün seçeneği de bulunur. Boks sporuyla ilgilenen müşterilere kapsamlı çözümler sunan kum torbası ürün seçeneğiyle dikkat çeker. Askı zincir aparatlı tekmelik kum torbaları; 65x25 cm, 70x30 cm, 100x35 cm ve 125x35 cm gibi seçeneklere sahiptir. Siyah, beyaz ve kırmızı renk alternatifleri sunan boks torbası birinci sınıf suni deriden üretilir ve müşterilere uzun ömürlü kullanım deneyimi sunar. Delta boks eldiveni çeşitleri S, M, L, XL, 4, 6, 8, 12, 14, 14 OZ, 10 OZ, 4 OZ, 6 OZ, 8 OZ beden seçenekleri ile geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Eldivenlerin renk alternatifleri arasında bej, beyaz, kırmızı, mavi, pembe, sarı, siyah ve turuncu gibi renkler yer alır. Mekik aleti kategorisinde mekik çekmeyi kolaylaştıracak barfiks barı, ayarlanabilir ve katlanabilir bench ağırlık sehpası, mekik kondisyon küreği gibi ürün seçenekler bulunur. Mekik sehpası seçenekleri mekik çekmeyi kolay ve konforlu hale getirir. Barfiks ekipmanlarıyla dikkat çeken kapı barfiksi modeli kaliteli malzemeden üretilir. Barfiks demiri değişik açılarda egzersiz yapmayı sağlayacak tasarıma sahiptir. Barfiks barında bulunan süngerli tutunma bölümleriyle farklı zorluk seviyelerinde kolaylıkla çalışmak mümkündür. Halter barı barfiks aleti 115 kiloya kadar taşır. Bunun yanında halter seti içeriğinde, iki adet 5 kilo, dört adet 2,5 kilo ve toplamda 20 kilo plaka bulunur. Ayrıca 40 cm ölçülerinde iki adet kısa bar, 120 cm ölçülerinde bir adet uzun bar ve iki adet uzun bar sıkıştırma yayı da vardır.

Güvenilir Delta Üretimleri

Güvenilir Delta Üretimleri

Spor aktivitelerini daha keyifli ve daha konforlu hale getiren marka, fark yaratan kaliteli ve dayanıklı ürünler sunar. Bu kategoride öne çıkan ürünlerden olan Delta trambolin geniş bir müşteri kitlesine hitap eder ve yüksek memnuniyete sahiptir. Trambolin yükseklikleri; 20-34 cm, 35-50 cm, 51-60 cm ve 140-165 cm alternatifleriyle öne çıkar. 120 kiloya kadar taşıma kapasitesi sunan trambolinlerin renk seçenekleri arasında kırmızı ve mavi bulunur. Marka masa tenisi tutkunlarına da kaliteli ürün seçenekleri sunar. Markanın masa tenisi masası iç mekan kullanımına uygundur. 274 cm x 152,5 cm x 76 cm ölçülerine sahip olan ürün, katlanabilir ve bunun yanında tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilir. Masa 85 kilo ağırlığındadır. Raket darbelerine dayanıklı üst yüzeye sahiptir. Bunun yanında tek yüzeyi katlanabilir ve böylelikle bir kişi tek başına antrenman yapabilir. Ayrıca tenis masasının sekiz adet tekerleği kolaylıkla manevra yapabilen özelliğe sahiptir. Tekerleklerin bir kısmında otomatik güvenlik koruma sistemi vardır. Delta raket çeşitleri iki adet halinde setin içinde bulunur. Beyzbol sopası ahşap materyalden üretilmiş beyaz, kahverengi, kırmızı, mavi ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. 61 cm ve 71 cm uzunluk alternatifleri sunan beyzbol sopaları, cazip fiyat aralıkları ve yüksek müşteri memnuniyeti sunar. Bunun yanında Delta şnorkel ve yüzme paleti seçenekleri mavi, sarı ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Yüzme paletinin taban bölümü deformasyonu önlemek amacıyla özel malzemeyle dizayn edilir. Paletler özel taşıma çantasıyla satışa sunulur. Delta kullananlar tarafından çok tercih edilen ürünlerden olan paletler özel silikon malzemeden üretilir. Bunun yanında markanın belirli zamanlarda Trendyol üzerinden uyguladığı indirim kampanyalarında arzu ettiğiniz ürünlere çok daha avantajlı koşullarda sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Delta modelleri ile sunduğu işlevsel ve kullanışlı spor ürünlerinde köklü geçmişi ve yılların verdiği deneyimi kullanır.

Avantajlı Delta Spor Malzemeleri

Avantajlı Delta Spor Malzemeleri

Marka ürünlerini dayanıklı malzemeden üretir ve ürün gamı yenilikçi tasarım anlayışı doğrultusunda sürekli genişler. Markada futbol ve voleybol meraklıları için de kaliteli ürün seçenekleri bulunur. Delta top çeşitleri 4 ve 5 numara alternatiflerine sahiptir. Bunun yanında eşsiz tasarımlarla dikkat çeken futbol topları beyaz, kırmızı, mavi, sarı, siyah ve turuncu renk seçenekleri sunar. Voleybol topu seçenekleri de müşterilere eşsiz tasarımlar ve uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatır. Bunun yanı sıra koşu bandı egzersiz minderi gibi ürün seçenekleri de bulunur. Ayrıca marka ağırlık ve spor eldivenleri kategorisinde de zengin ürün seçeneklerine sahiptir. Fitness eldiveni, en ağır fitness egzersizlerinde bile konforlu kullanım sağlar. Ergonomik tasarıma sahip olan eldivenler standart ölçülere sahiptir. Eldiven ürünlerinde kaliteli malzemeler kullanır ve bu yönüyle müşterilerden tam not alır. Delta eldiven seçenekleri her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarına sahiptir. Bunun yanında kaleci eldiveni de tasarlar ve satışa sunar. Ürün modellerinin kaliteli detayları ve uzun yıllar kullanımı düşünüldüğünde markanın fiyat aralıklarının oldukça makul seviyede olduğu görülür. Markanın kaliteyi temsil eden çoğu modeli birinci sınıf malzemeden yapılır. Modellerdeki fonksiyonel özellikler de fiyat aralıklarını belirler. Ulaşılabilir fiyat politikasıyla müşteri memnuniyeti sağlayan markanın fiyat performans değerlendirmelerinden tam puan alan ürünlerini tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilen modeller müşteriler tarafından büyük beğeni toplar. Kullananlar tarafından ürün özelinde yapılan Delta yorum ve puanlamaları da bu beğeniyi kanıtlar. Markanın her zevkten kişinin beklenti, ihtiyaç ve seçimlerine uyacak yüzlerce farklı ürün modeli arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Keyifli Bir Spor Sunan Delta

Keyifli Bir Spor Sunan Delta

Spor ekipmanları arasında; Delta atlama ipi, pilates minderi ve pilates matı, direnç lastiği, pilates seti, dambıl, ağırlık plakaları, fitness aletleri, pilates çemberi, pilates topu, kondisyon aletleri, yoga malzemeleri, el ve ayak ağırlıkları, barfiks ve şınav barları, tenis malzeme ve aksesuarları, twister, dambıl seti, boks ekipmanları, top, şişme havuz ve aksesuarları, ağırlık eldiveni ve kemerler, paten, futbol topu, su sporu malzemeleri ve aksesuar, koruyucu aksesuarlar, kaykay ve aksesuarları, bone, step, masa tenisi raketi ve masa tenisi topu gibi pek çok ekipman yer alır. Delta tavsiye edilen ürünleri ile dayanıklı malzemeler kullandığını ve kaliteli ürünler sunduğunu kanıtlar. Bu yönüyle geniş bir müşteri kitlesi tarafından takip edilir. Bunun yanında marka, sporcu giyiminde ve spor malzemelerinde de kullananlardan güvenoyu alan ürünler sunar. Markanın çok beğenilen spor malzemeleri arasında yüzücü bonesi, kulak tıkacı, yüzücü gözlüğü, çeşitli özelliklere sahip eldivenler, boks malzemeleri ve koruyucu kasklar yer alır. Marka bunun yanında vücut geliştirmek ve kas yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen ağırlık setleriyle müşterilere hem güvenli hem de sağlıklı bir kondisyon süreci yaşatır. Dikkat çeken ekipmanlardan olan Delta ağırlık sehpası seçenekleri de fonksiyonel tasarımlara ve kaliteli malzemeye sahiptir. Bu yönüyle kullananlardan tam not alır. Farklı ağırlıklara ve farklı materyallere sahip olan marka imzalı dambıl çeşitlerinde ise hem kadınlara hem de erkeklere özel seçenekler yer alır. Sporla profesyonel olarak ilgilenen ve bunun yanında dinç ve sağlıklı yaşamı tercih eden kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen pilates ürünleri de marka kalitesinde sunulan ekipmanlarla daha konforlu ve ayrıcalıklı hale gelir. Markanın pilates setleri farklı set içeriklerine ve renklere sahiptir. Pilatesin yanı sıra tamamlayıcı fitness malzemeleri de markanın çok satan ve beğenilen modelleri arasında yer alır. Sporun her türünü ev konforunda yapmayı mümkün kılan Delta satın alarak, uzun yıllar boyunca birbirinden farklı avantajlara sahip olabilirsiniz. Markanın kaliteli ve güvenilir ekipmanları birinci sınıf malzemelerden üretilir.

Her Bütçeye Uygun Delta Ürünleri

Her Bütçeye Uygun Delta Ürünleri

Markanın ürün seçenekleri arasında seçim yaparken ürünlerin fiyat aralıkları da seçimleri belirleyen detaylardan biri olarak öne çıkar. Trendyo’da yer alan Delta fiyatları ürünün türüne, ürün malzeme kalitesine, ürün fonksiyonuna ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Ürünler her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile bütçe dostudur, bu nedenle yüksek performans sunan kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almanız mümkündür. Yardımcı spor aletleri ev konforunda profesyonel egzersizler yapmanızı sağlar ve konforlu kullanım sunan birinci sınıf malzemeye sahiptir. Fiyat aralıkları bu özellikler doğrultusunda da değişir. Modellerin tasarım detayları fiyat aralıklarını değiştiren özelliklerden bir diğeri olarak öne çıkar. Kullananlar tasarımlar doğrultusunda seçim yaparlar. Online alışverişin ayrıcalıklı adresi Trendyol, kaliteli spor malzemesi markasının özel tasarım ürünlerini müşterilerle buluşturur. Trendyol marka kalitesi kapsamında ve yenilikçi anlayışıyla tasarlanıp üretilen tüm ürünleri müşterilerin beğenisine sunar. Delta online alışveriş seçeneği ile her kesimden kitleye hitap eder. Spor malzemeleri ürünlerini ürün kategorisi, ürün tipi, rengi, fiyatı, ürün görseli ve yorumlarına dikkat ederek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Markanın zengin ürün seçenekleri arasından sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Fiyat bakımından da her bütçeye hitap etmeyi başaran marka, kalitesiyle her dönem büyük beğeni toplar. Delta indirim ve kampanya dönemlerinden haberdar olmak için Trendyol’u takip ederek antrenmanlarınızı tamamlayacak ürün kalitesine avantajlı koşullarda sahip olabilirsiniz. İndirim ve kampanya dönemlerinde kalitesi ile öne çıkan markanın setleri satın alarak tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz egzersiz rutinleri oluşturabilirsiniz. Evinizin konforunda boş vakitlerinizi sağlıklı aktiviteler yaparak geçirebilirsiniz. Markanın kaliteli parçaları sayesinde doğru ekipmanlara sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.