Avantajlı Ürünler
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Tip
Fiyat
Sertlik
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

Pilates ve Yoga

" araması için 17415 sonuç listeleniyor

Kaliteli Pilates ve Yoga Ekipmanları Trendyol’da!

Aktif bir hayat sürmek isteyenlerin tercih ettiği pilates kasları güçlendirirken kasların esneklik kazanmasına da destek olur. Antrenmanlar sırasında ihtiyaç duyulan ekipmanların kalitesi antrenman kalitesini de direkt olarak etkiler. Pilates topu, matı, bandı, lastiği antrenman yoğunluklarına uyum sağlayan, verimliliği arttıran ekipmanlar arasındadır. Toplar farklı boyutlarda olabilen ve tüm vücudu çalıştırabileceğiniz yumuşak yapılı ürünlerdir. Küçük top çeşitleri genellikle karın egzersizleri için tercih edilirken büyük boyutlu toplar üst vücut, bacak gibi bölgelerin de güçlendirilmesinde kullanılır. Boyutları farklılık gösteren topların mavi, gri, siyah, pembe gibi çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Ürünler vücudun uyguladığı dirence karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Topları bir aparat yardımıyla kolaylıkla şişirebilir, dilediğiniz zaman havasını indirebilirsiniz. Mat çeşitleri zemin üzerinde konforlu hissetmenizi sağlayan yumuşak yapılı ürünlerdir. Farklı kalınlıklara sahip olabilen mat çeşitleri yerde yapılan egzersizler için rahat bir destek dağlar. Bantlar, farklı direnç aralıklarına sahiptir. Pilates seti içinde bulunan ekipmanlar arasında olan bantlar egzersizlerin yoğunlaştırılmasında kullanılır ve esneklik çalışmalarında da yardımcıdır. Bantların direnç seviyeleri 2 kg, 3 kg, 5 kg veya daha yüksek olabilir. Pilates malzemeleri arasından tercih yaparken seviyenizi göz önünde bulundurarak ihtiyaç duyduğunuz direnci sağlayacak ürünü satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden yoga ekipmanları hakkında bilgi edinebilir, antrenman verimliliğini artıracak ekipmanlara avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Rahat Kumaşlardan Üretilen Yoga Ürünleri

Yoga ürünleri antrenmanlar sırasında maksimum konfor sağlamak ve hareketlerin verimliliğini artırmak için kullanılır. Yoga antrenmanlarında kullanılan ekipmanlar kaslara fazla yük bindirmeden efektif bir çalışma sağlayan ürünlerdir. Yoga matı, hamağı, bandı ürünleri ile egzersiz rutinlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Matlar, zemin üzerinde gerçekleştirilen açma germe ve direnç egzersizlerinde konfor sağlamak üzere üretilir. Yumuşak yapılı mat ürünleri farklı kalınlık ve renk seçeneklerine sahip olabilir. Üzerinde kullanacağınız zeminin sertliğine göre bir seçim yapmanız tavsiye edilir. Hamaklar tavana monte edilen aparatlar üzerine yerleştirilerek kullanılır. İleri seviye sporcuların sıklıkla tercih ettiği hamaklar egzersizlerin zorlaştırılmasına yardımcı olur. Konforlu ve yumuşak yapılı kumaşlardan üretilen hamakları zihni rahatlatmaya yardımcı meditasyonlar için de kullanabilirsiniz. Hamakların taşıma kapasiteleri farklılık gösterebileceğinden vücut ağırlığınıza göre bir tercih yapmanız gerekir. Kaslara güç ve esneklik kazandırmak için yararlanabileceğiniz hamakların farklı renk seçenekleri mevcuttur. Zihninize, ruh halinize iyi geldiğini düşündüğünüz bir renk seçeneğini tercih ederek antrenmanlarınızı keyifli bir hale getirebilirsiniz. Yoga kıyafetleri vücudu rahat bir şekilde saran, antrenman hareketliliğine uyum sağlayan ürünlerdir. Kıyafet modelleri arasında tayt, çorap, tişört gibi farklı seçenek bulmanız mümkündür. Yoga taytı, pantolonu şortu konforlu kumaşlardan üretilen ve egzersizleri konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır. Polyester, pamuk, polyamid gibi fonksiyonel kumaşlar yoga giyim modellerinin üretiminde sıklıkla kullanılan çeşitlerdir. Terlemeye karşı kuruluğu muhafaza edebilme özelliği bulunan taytlar geniş beden aralıklarına sahiptir. Taytların renk ve tasarımları geniş bir çeşitlilik skalasına sahiptir. Pilates çorabı kaydırmaz taban özelliği sunan ve ayakların anatomik yapısına uygun olarak tasarlanan modellerdir. Hareketlerin stabil ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmesini destekler. Çoraplar genellikle pamuk gibi organik kumaşlardan üretilir. Ayakların terlemesini engelleyerek antrenman boyunca konfor hissinin korunmasını sağlar. Çorap modellerinin de farklı tasarımları ve renkleri mevcuttur. Farklı tarzlara hitap eden tasarımlara sahip yoga çorabı, bandı, pedi ürünleri arasından dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden antrenmanlarda ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları satın alabilir, kampanya avantajlarına göz atabilirsiniz.

Konfor Sağlayan Yoga Çeşitleri ve Ekipmanları

Yoga çeşitleri ve ekipmanları vücut hareketliliğine uyum sağlayan kullanışlı tasarımlara sahiptir. Antrenmanların verimliliğini arttırmak için tasarlanan ekipmanlar, konforlu antrenman kıyafetleri müşterilere sunulan ürün çeşitleri arasındadır. Hamak, bant, mat gibi yoga malzemeleri sayesinde antrenman verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Farklı ağırlık taşıma kapasitelerine mevcut hamak çeşitleri ile esneklik ve direnç egzersizleri yapabilir, özel üretilen kumaşların konforlu hissiyatı sayesinde zihninizi dinlendirebilirsiniz. Hamaklar meditasyon seansları sırasında da kullanılabilir. Antrenmanlar sırasında her seviyeden sporcunun sıklıkla tercih ettiği ekipmanlar arasında blok çeşitleri, özellikle esneklik çalışmak için ideal yapıdadır. Yükseklik ve kalınlık derecesine göre farklılık gösteren bolaklar hem alt vücut hem de üst vücut esnemeleri için kullanılabilir. Esneklik hareketleri esnasında başlangıç seviye sporcuların dengelerini korumaya yardımcı olur. Orta ve ileri seviye sporcular hareket zorluğunu arttırmak için blok modellerinden yararlanabilir. Esneklik antrenmanlarının verimliliğini arttırmayı sağlayan blok modelleri arasından seviyenize göre bir tercih yapabilirsiniz. Yoga çemberi, lastiği, topu, ipi hareketlerin çeşitlendirilmesine olanak sağlayan ekipmanlardır. Çemberler özellikle sırt esnekliği kazanmak isteyen sporcuları tarafından sıklıkla kullanılır. Sırt bölgesinin etkili bir şekilde açılmasını sağlayan çemberlerin dış yüzeyi masaj özelliği gösteren pürüzlü bir yapıya sahip olabilir. Gün içinde uzun süre oturmak zorunda kalanların vücudunu rahatlamasına olanak sağlayan çemberler sırtın kıvrımlarına uyum sağlamak üzere kavisli bir yapıdadır. Lastik çeşitleri farklı direnç aralıklarına sahiptir. Ürünleri renkleri direnç seviyelerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Egzersiz yoğunluğunu arttırmak için kullanılan lastikleri esneme hareketlerinin efektifliğini arttırmak için de kullanabilirsiniz. Bantlar esnemeler sebebiyle oluşabilecek yırtılmalara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun süreli kullanım sağlar. Yoga oyuncakları modellerini Trendyol’dan inceleyebilir, etkili egzersizleri evinizde yapmanıza olanak tanıyan ürünleri satın alabilirsiniz.

Avantajlı Pilates Fiyatları ve Ürün Çeşitleri

Pilates ekipmanları ev ortamında kullanılabilen fonksiyonel ürünlerdir. Egzersizlerin etkinliğini arttıran ekipmanlar konforlu bir deneyim sunmak üzere tasarlanır. Pilates çemberi, halkası tüm vücudu çalıştırmak için kullanılabilir. Kollar, bacaklar arasında sıkıştırılarak kullanılan çemberler beden ve zihin bağlantısının kurulmasına yardımcı olur. Çemberlerin farklı direnç aralıkları mevcuttur. Pilates kıyafetleri antrenman sırasında konfor ve terlemeye karşı kuruluk sağlayan ürünlerdir. Tayt, spor sütyeni, tişört modelleri geniş bir beden skalasına sahiptir. Pilates taytı polyester, polyamid gibi dayanıklı kumaşlardan üretilen ve hareketlerin akışının rahat gerçekleşmesini sağlayan tasarımlara sahip modellerdir. Taytların siyah, gri gibi klasik tonların yanı sıra pembe, mavi gibi canlı renk seçeneklerine sahip çeşitleri mevcuttur. Sportif modeller arasından tarzınıza uygun bir seçenek bulmanız mümkündür. Pilates çeşitleri arasında popüler olan reformer özel tasarlanmış alet eşliğinde yapılan etkili bir egzersiz türüdür. Pilates reformer aleti farklı kas gruplarını çalıştırmanıza yarayan aparatlara sahiptir. Reformer aleti ile kaslarınızı güçlendirebilir, esneklik çalışabilirsiniz. Hem reformer antrenmanlarında hem diğer egzersizlerde kullanabileceğiniz yoga seti ile ihtiyacınız olan ekipmanları bir arada satın alabilirsiniz. Farklı seviye sporculara hitap eden ekipmanlar ev ortamında da rahatlıkla kullanılabilir. Yoga aletleri arasında bulunan lastik, çember, rop ekipmanları sayesinde evinizde egzersiz yapabilir, aktif bir hayata adım atabilirsiniz. Antrenman boyunca rahat hissetmeniz için üretilen pilates giyim ürünleri ile sportif bir şıklık yaratabilirsiniz. Giyim ürünleri uzun süre kullanılabilen dayanıklı kumaşlardan üretilir. Renk ve beden skalası geniş olduğundan farklı vücut tiplerine uyum sağlayan bir seçenek bulmanız mümkündür. Pilates fiyatları ürünlerin direnç seviyelerine, kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Online seçenekler arasından bütçenize uygun ürünleri inceleyebilir, istediğiniz spor ekipmanlarını satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden yoga fiyatları hakkında bilgi edinebilir, ürünleri karşılaştırarak avantajlı bir tercih yapabilirsiniz.