"

Halka Küpe

" araması için 78083 sonuç listeleniyor

Stilinizi Tamamlayan Halka Küpe Modelleri Trendyol'da!

Halka küpeler; tasarımı sayesinde müşteriler tarafından sık tercih edilen aksesuar parçalarından biri olmayı başarır. Hedef kitlenin beklentilerine uygun şekilde dizayn edilen halka küpe modelleri bulunur. Pek çok marka kadın ve erkek müşterileri için ayrı kategorilerde üretim yapar. Kadın halka küpe tasarımlarında çoğu zaman gösteriş ön plandadır. Bu doğrultuda da çeşitli süsleme malzemelerinden faydalanılır. Pullu, zincirli, incili, taşlı küpe seçenekleri mevcuttur. Geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı zevklere hitap edilir. Aynı zamanda üretilen parçalar arasından değişik giyim stillerine uygun olan modeli bulmak kolaylaşır. Özel günler için yapılan kombinlerde pullu, taşlı ve incili tasarımlar sık tercih edilir. Müşterilerin geneli günlük stillerinde düz modelleri kullanır. Mini halka küpe, ideal bir tercih olarak değerlendirilir. Yapılan spor kombinlerin öncelikli tamamlayıcıları arasındaki yerini alır. Renkli halka küpe, zarif ve şık modeliyle dikkat çeker. Birbirine uyumlu tonlar harmanlanır. Farklı renklerin bir arada kullanılması kombin çeşitliliği noktasında müşteriye avantaj sağlar. Böylece ürün farklı kıyafet tercihleriyle bir araya getirilir. Pembe, siyah halka küpeler de aynı sebepten dolayı sık satın alınan modellerin başında gelir. Bu iki seçenek için mevsim sınırlaması yoktur. Özellikle de siyah renk her tarza uyum sağlar. Zevkinizi ve stilinizi yansıtan çok sayıda ürün modeline Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Tasarımıyla Öne Çıkan Halka Küpe Çeşitleri

Tasarımıyla Öne Çıkan Halka Küpe Çeşitleri

Halka küpe çeşitleri, farklı ve özgün tasarım çizgilerine sahiptir. Bu sayede modası hiç geçmez. Aynı zamanda hitap edilen kitle için herhangi bir yaş sınırlaması da bulunmaz. Benimsenen tasarım çizgisi, mevcut çeşitlerin oluşmasına zemin hazırlar. Üçgen, oval, kare halka küpe seçenekleri, müşterilerin beğenisine sunulur. Üretilen çeşitlerin kullanım sürecinde sunduğu bariz farklılıklar yoktur. Asimetrik kesimler, sıra dışı bir görülme sahip olmaları sebebiyle ilgi görür. Üçgen, kare ya da oval şekilde kesilen parçaların içerisine farklı objeler yerleştirildiği modeller mevcuttur. Var olan şıklığı desteklemek adına minik taşlarla yapılan süslemelerin bulunduğu tasarımlara da imza atılır. Yarım halka küpeler; öne çıkan çeşitlerden bir diğeridir. Adından da anlaşılacağı üzere kesilen yuvarlak yarım bırakılır. Değişik duruşu sebebiyle tercih edilir. Bazı müşteriler tarafından ise tam tura kıyasla kullanışlı bulunur. Kalın halka küpe tasarımı, sağlam ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Üretimi için benimsenen çizgi sayesinde eğilme ya da bükülme gibi problemlerin yaşanma ihtimali minimuma indirilir. Kullanılan malzemenin kalınlığı ürünün uzun ömürlü olmasını destekler. Kesiminden dolayı iddialı bir görünüme sahiptir. Üçlü halka küpe, gösterişli tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Farklı bir tasarım çizgisi benimsenir. İç içe geçirilen 3 halka bulunur. Böylece ürüne tok bir görünüm kazandırılır. Farklı boyutlarda üretilen seçenekleri mevcuttur. Çoklu halka küpe, hem klasik hem de spor kombinlerle bir araya getirilir. Üretim için seçilen malzeme noktasında da çeşitlilik söz konusudur. Çoklu tasarımlar genellikle düzdür. Karışık görünmemesi adına taş ya da pul gibi süs malzemeleri tercih edilmez. Gösterişten hoşlanan müşteriler için yılanlı, yıldızlı, boncuklu, kalpli halka küpe seçenekleri hazırlanır. Yapılan seçimler doğrultusunda her üründe öne çıkarılan figür değişiklik gösterir. Kullanılan yıldız veya kalp gibi obje yuvarlak parçanın ucuna eklenir. Çiçekli halka küpe de bu şekilde hazırlanır. Özelikle de bahar aylarında yapılan renkli kombinlere eşlik eder. İç açıcı çiçekler oluşturan tasarımlarda kullanılır. Birbirinden farklı, kaliteli, renkli ve şık model çeşitlerini Trendyol ile kolayca bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Halka Küpe Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Halka Küpe Fiyatları

Halka küpe fiyatları, geniş bir yelpaze oluşturur. Belirlenen ücret üzerinde öncelikle kullanılan malzeme etkili olur. Pırlanta, gümüş, altın halka küpe seçenekleri ile diğer tasarımlar arasında fiyat farklılıkları söz konusudur. Üretim için seçilen malzemenin değerli olması, talep edilen ücrete yansır. Pırlanta gibi maddi değeri yüksek süs malzemelerinin tercih edilmesi de belirlenen fiyatta değişikliklere sebebiyet verir. Üretim için altın hammaddenin seçilmesi ise bazı farklılıkların var olduğuna işaret eder. Altının ayarı ve gramı ücret noktasında belirleyici olan iki kriterdir. Bu nedenle 8 ayar, 14 ayar, 22 ayar halka küpe için talep edilen fiyat aynı değildir. Kullanılan altının saflık derecesi arttıkça ödenmesi gereken ücret de değişir. Dorika halka küpe modeli, 14 ayar altın kategorisinde satılır. Taşsız bir tasarıma sahiptir. Ürün üzerinde dorika denilen toplar bulunur. Bu toplar, taş kullanılmadan modele taşlı bir görünüm kazandırır. Gümüş seçenekler ise pırlanta ve altın seçeneklere göre makul ücrete sahiptir. Titanyum, çelik halka küpe tasarımları hem fiyat hem de kullanım performanslarıyla müşterilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Bu tarz ürünler, son derece dayanıklı yapılarıyla dikkat çeker. Paslanma ve deforme olma ihtimalleri azdır. Bu noktada üretim kalitesi de önemli bir etkendir. Tragus halka küpe, kulak deliğine takılır. Farklı malzemelerden üretilen çeşitleri vardır. Genelde küçük tasarımlara imza atılır. Kıkırdak halka küpe sıradışı görünmek isteyen müşterilerin tercihi halindedir. Birbirinden güzel ve farklı model seçenekleri üretilir. Geniş tasarım yelpazesi talep edilen ücret noktasında da kendini hissettirir. Her müşteri bütçesine hitap eden modeli satın alma şansını yakalar. Altın, gümüş, pırlanta, çelik ya da titanyum gibi farklı malzemelerden üretilen burgu halka küpe tasarımları ve fazlasına Trendyol aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Halka Küpe Boyutları

Farklı Özelliklere Sahip Halka Küpe Boyutları

Halka küpe boyutları; modellere göre değişiklik gösterir. Küçük halka küpeler, genellikle günlük kullanım için tercih edilir. Kulakta ağırlık hissine neden olmaz. Konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Erkek halka küpe tasarımları için de genellikle küçük boyutlar tercih edilir. Düz, minik, ince halka küpeler fiyat performansıyla da tatmin edici bulunur. Büyük halka küpe tasarımları da her dönem müşteriler tarafından yoğun ilgi görür. Gösterişli ve dikkat çekici tasarımlar, çoğunlukla özel günler için kullanılır. Vintage halka küpeler, tasarımı eski zamanlara ait moda akımlarından izlerin taşır. Modernize edilen çeşitler de üretilir. Söz konusu tasarımları, sevdiğiniz kişilere hediye etmek amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Sıkıştırmalı, sallantılı, mıknatıslı, bombeli halka küpe olmak üzere farklı pek çok ürün seçeneği oluşturulur. Mevcut çeşitlilik, ilgili ürün kategorisinin rağbet görmesini sağlar. Yuvarlak kesim çizgileri, farklı tasarımlarla harmanlanır. Sallantılı ve bombeli modeller beğenilerek kullanılır. Mıknatıslı üretim ise müşteriler için önemli bir avantaj olarak değerlendirilir. Ürüne entegre edilen sistem sayesinde kulağı delik olmayanlar için kullanım alanı yaratılır. Mıknatıslı modellerin kulağın farklı noktalarına takılan seçenekleri mevcuttur. Özellikle de kıkırdak kısmı için tasarlanan çeşitler, sık tercih edilir. Halka küpe seti de yoğun ilgi gören kategorilerden bir diğeridir. Farklı tasarım özelliklere sahip modeller aynı üründe buluşur. Genellikle büyük ve küçük tasarımlar bir araya getirilir. Kullanım avantajı müşteriye cazip gelir. Set ürünlerin içerisinde hem düz hem de taşlı tasarımlara yer verilir. Üretim rengi için farklı seçenekler tercih edilir. Parça sayısı ise talep edilen ücreti belirler. Farklı boyut, parça, üretim malzemesi, tasarım özelliği ve fiyata sahip olan kaliteli modelleri satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.