placeholder
"

Halka Küpe

" araması için 64401 sonuç listeleniyor

Halka Küpe Modelleri Trendyol'da!

Şık Kombinler İçin Çeşitler

Küpeler özellikle kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alır. Halka küpe gösteriş açısından daha fazla ön plana çıkan bir aksesuardır. Kadın ve erkeklerin favori aksesuarları arasında yer alan parçalar birçok tarza hitap eder. Halka küpe modelleri renklerden tasarımlara kadar çeşitli bir içeriğe sahiptir. Tercih aşamasında zorluk çekmeden istediğinize sahip olabilirsiniz. Günlük kullanım ya da şık davetler için birçok seçenek mevcuttur. Halka küpe seti aldığınız zaman sizlere fiyat açısından daha uyguna gelir. Set şeklinde aldığınız zaman çeşitli aksesuarlara aynı anda sahip olabilirsiniz. Setler farklı tasarımların tamamlayıcısı olan modellere sahiptir. Her bir set farklı tasarımlardan oluştuğu için zevkinize uygun olanı satın alabilirsiniz. Halka küpe boyutları farklı stillerden oluşur. Kimisi daha ufak çaplı iken kimisi daha büyük boyutlara sahiptir. İhtiyacınız doğrultusunda istediğinizi tedarik edebilirsiniz. Halka küpe kadın için her zaman birçok kombine uyum sağlayacak bir tasarımı içerir. Bu yüzden her mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Bu aksesuar değişik kombinlere uygun olarak farklı tasarımlarla çeşitlenir. Davetler için daha şık olanları ön plana çıkarken günlük kullanım için daha sade olanları sizlere sunulur. Altın halka küpe metal dışında altını tercih edenler için ön plana çıkar. Altın, zengin ve zarif duruşu ile sizlere daha estetik bir görünüm katar. Ayrıca altın mikroba karşı da duyarlı olduğu için sağlığınız açısından önem taşır. Çünkü altın yüzeyi, üzerinden yıllar geçse de paslanmaz veya deforme olmaz. Halka küpe fiyatları her bütçeye uygun olan bir gelişime sahiptir. Bu yüzden alım aşamasında hiç zorluk çekmezsiniz. Kaliteli içerikler uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Kimi modeller fiyat açısından değişiklik gösterebilir. Ancak her model için kalite düzeyi eşittir. Sizler sahip olacağınız bu ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Daha şık olmanız için her kombine uyum sağlayan birçok model ürün sayfasında mevcuttur. Trendyol ile sahip olacağınız bu ürünlerle dış görünüşünüze estetik bir hava katabilirsiniz.

Şık Kombinler İçin Çeşitler

Özellikle kadınlar kombinlerine daha fazla önem verir. Her kombin için ayrı bir aksesuar gerekir. Bunun için gümüş halka küpe ile tanışabilirsiniz. Gümüş zarif dokunuşu ile kombininizi kolayca tamamlar. Gümüşün saf rengi ile her kombin daha şık bir duruşa sahip olur. Küçük halka küpe gösterişi sevmeyenler için önerilir. Daha küçük ebatlarda olan bu ürün kendi alanında birçok çeşide de sahiptir. Küçük boyutları da yine kendi içinde farklılaşarak çeşitlenir. Yani küçük, orta ve büyük ebatlara kadar birçok çeşit vardır. Bu yüzden istediğiniz ürün boyutunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Kalın halka küpe özellikle dikkat çeken bir tasarıma konu olur. Kalın ebatlarda olduğu için abiyelerde daha fazla ön plana çıkar. Ayrıca saçlarını toplamayı sevenler için bu model daha çok öne çıkar. Saçınızı toplayıp bu aksesuarı takarak her mekanda dikkat çekebilirsiniz. Ayrıca kalın ebatta olan bu model üzerinde farklı süslemeler de sizleri bekler. Bununla birlikte daha sade olanları da vardır. Erkek halka küpe çeşitleri daha sade bir görünüme sahiptir. Erkekler için belli renkler ön plana çıkarılarak dizayn edilir. Ayrıca boyutsal olarak daha ufak çaplılardır. Ancak daha büyük boyuta sahip bir tasarım tercih etmeyi düşünenler için farklı büyüklükteki modellerde mevcuttur. Renkler gümüş ve siyah tonların ağır bastığı bir çeşitliliğe sahiptir. Büyük halka küpe ile hem saçınızı toplayıp kullanabilirsiniz hem de omuzlarınıza bırakarak bu aksesuarla kombinleyebilirsiniz. Büyük bir boyuta sahip olduğu için saçınızı toplamanıza bile gerek kalmadan fark edilebilir. Özellikle saçını toplamayı sevmeyenler için önerilir. Taşlı halka küpe gösterişi sevenler için ön plana çıkar. Davetlerde veya partilerde kullanılan bir aksesuardır. Taşlar üzerinden yıllar geçse de parlaklığını kaybetmez. İnce halka küpe özellikle yaz modası için kullanılır. Yaz kıyafetleri üzerine kombinlenerek şık bir görünüm kazanır. İnce aksesuarlar her yıl trendlere girdiği için bu yıl da modaya uygun bir tasarıma sahiptir. İncili halka küpe incinin zarif esintisini kendi üzerinde taşır. İnciler hakiki olduğu için zamanla deforme olmaları da söz konusu değildir. Özellikle inci kullanmayı sevenler için bu aksesuar birçok çeşitliliğe sahiptir. İnciler her mekana uyum sağlayan bir tasarıma sahiptir. Bu yüzden tercih edilirliği de bir o kadar fazla olur. İnci olarak sallanmayan sadece küçük ebatta olan çeşitleriyle birlikte üzerine işlenen modellerde mevcuttur. Sadece ihtiyacınız ve zevkiniz doğrultusunda istediğinizi oturduğunuz yerden seçmeye başlayabilirsiniz. Her ürün kulak sağlığınıza uygun bir üretimden geçer. Böylece kulağınızı yara etmeleri söz konusu değildir. Sadece tek bir aksesuar ile dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Bunun için aksesuar alanında bulunan birçok ürüne göz atarak her kombine uyum sağlayan birbirinden kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Tasarıma Sahip Olan Modeller

Kaliteli Tasarıma Sahip Olan Modeller

Aksesuar alanındaki her tasarım kanserojen içermeyen bir üretimden geçer. Metal, altın ve gümüş olacak şekilde tasarlanan tüm modeller başka bir katkı maddesine yer vermez. Her biri yüksek ısıda şekil aldığı için mikroplara karşı da duyarlıdır. Çelik halka küpe dayanıklı bir kullanımı sizlere sunar. Çelik olduğu için ağır olacağını düşünmeyin. Hafif çelik alaşımından üretildiği için her kulak yapısına uygun bir kullanıma sahiptir. 22 ayar halka küpe, altın kullanmayı tercih edenler için tasarlanır. Altının en saf hali işlenerek sizlere sunulur. Altın olduğu için özel bir işçilikten geçer. Ayrıca uzun yıllar kullanılsa da parlaklığından ya da dış görünüşünden hiçbir şey kaybetmez. 14 ayar halka küpe 22 ayara oranla daha az altın işlemeye sahiptir. Altın olarak almayı düşünenler ve daha düşük bütçeli ürün arayışında olanlar için ön plana çıkar. 14 ayar saf altından yapılarak sizlere sunulur. 22 ayarla arasındaki tek fark fiyattır. Bunun dışında işçilik ve kalite her ikisinde de eşittir. Siyah halka küpe siyahın asil rengi ile bütünleşerek tasarıma konu olur. Zevkini veya tarzını siyahla öne çıkarmayı düşünenler için kullanılır. Genelde bazı insanlar için siyah renk çok değerli olur. Hatta birçok giyimde de siyahı tercih ederler. Onlar için aksesuar alanında da siyah renge sahip olan bu ürünler öne çıkar. Siyah renk birçok modele konu olarak sizlere sunulur. Beyaz altın halka küpe son zamanlarda trend olan ürünler arasında yer alır. Altını sarı tonda tercih etmeyenler için beyaz renk ön plana çıkar. Beyaz altın ışıl ışıl bir parlaklığa sahip olduğu için her mekanda kolaylıkla fark edilir. Ayrıca zarif bir duruşu da simgelediği için abiye üstünde daha çok tercih edilir. Pırlantalı halka küpe maliyet açısından biraz pahalı olsa da pırlantanın göz alıcı parlaklığını sizlere sunar. Pırlanta her zaman değerini koruyan ve yıpranmayan bir yüzeye sahiptir. Bu yüzden günümüzde birçok insan da bu aksesuara oldukça fazla yer verir. Minik halka küpe küçük ebatlara sahip olan daha kullanışlı ve zarif bir yüzeye sahiptir. Trendyol ile sahip olacağınız bu modelle pratik ve kullanışlı ürünler elde edebilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımları ile Halka Küpe Modelleri

Göz Alıcı Tasarımları ile Halka Küpe Modelleri

Sıradan tasarımlardan sıkıldıysanız eğer daha göz alıcı içeriklere ulaşabilirsiniz. Burgulu halka küpe normal hatlar yerine daha bükümlü ve şekilli modelleri ile öne çıkar. Yuvarlak hatları tercih etmeyenler için önerilir. Kıkırdak halka küpe kulağın kıkırdak kısmına takıldığı için bu ismi alır. Eğer kıkırdak bölümüne küpe takmayı düşünüyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Hafif ve ağrıtmaz bir tasarıma sahiptir. Kalpli halka küpe tasarımı ile daha canlı ve enerjik bir görünüme sahiptir. Kalpli boyutu küçük, orta ve büyük olacak şekilde çeşitlenir. Renkli halka küpe her rengi içinde barındıran modellere yer verir. Özellikle istediğiniz bir renk varsa eğer bunu rahatlıkla bu platform üzerinden temin edebilirsiniz. Hem renk hem de istediğiniz modeli bir arada bulabilirsiniz. Boncuklu halka küpe farklı boyutlardaki boncuklardan oluşan bir aksesuardır. Ayrıca boncukların rengi de yine her model içinde çeşitlenir. Hem boncuk rengine hem de modeline aynı anda sahip olabilirsiniz. Sallantılı halka küpe belli bir mekanizma ile sallanan bir modeldir. Ayrıca hafif bir yapıya sahip oldukları için sallanma esnasında kulağınızı ağrıtmaz. Yıldız halka küpe sadece yıldız desenine sahip olmasının yanında ay desenini bulunduran tasarımları da mevcuttur. Zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yıldız desenler farklı boyutlarda sizlere sunulur. Ayrıca yıldız desenler farklı objeleri de yıldızın orta kısmına katarak dizayn edilir. Eğer dilerseniz bu modellere de göz atabilirsiniz. Yıldızlı modellerin set şeklinde satılanları da vardır. Set içinde kulağı çok delikli olanlar için farklı ürünlere de yer verilir. Seçeceğiniz her bir ürünle birden fazla kombin yapabilir ve bulunduğunuz mekanlarda kaliteli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Şimdi ihtiyacınızı belirleyerek alışverişinizi Trendyol ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Her Mekana Uyum Sağlayan Seçenekler

Her Mekana Uyum Sağlayan Seçenekler

Alacağınız tek bir ürünle birden fazla mekanda kullanacağınız bir aksesuar elde edebilirsiniz. Son modanın şık trendlerini taşıyan bu ürünler her kombine uyum sağlar. Altın rengi halka küpe bileşen olarak çelikten üretildiği halde görüntü açısından altına benzer. Altının gerçek rengi yüzeyine işlenir. Gerçek altınla birebir eşdeğer olan bir benzerliğe sahip olur. Sıkıştırmalı halka küpe kulak deliği büyük olanlar için tercih edilir. Sıkıştırılarak kulakta sallanmayan bir görünüm elde edilir. Ürünün arka aparatı buna uygun bir dizayna sahiptir. Sarı halka küpe farklı tonlara da sahiptir. İsteğinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sarı rengi ile otantik bir görünümü sizlere sunar. Kare model standart olan yuvarlak modellerden sıkıldıysanız eğer bu ürünü seçebilirsiniz. Farklı bir dizayna sahip olduğu için sıradan kalıpları yıkarak sizlere eşlik eder. İster sade kare modeli isterseniz de ortası aparatlı olan bir tasarımı tercih edebilirsiniz. 3 lü halka küpe kulağı üç delikli olanlar için set şeklinde satılır. Her kulak bölmesi için farklı tasarımları sizlere sunar. Ancak dilerseniz her biri eş değer olan aynı tasarımlara da sahip olabilirsiniz. Mini model küçük ama gösterişli bir dış yüzeye sahiptir. Mini olduğu için özellikle saçlarınızı toplayarak kullanabilirsiniz. Yine erkeklere özel mini tasarımlar da vardır. Mıknatıslı model kulağı delik olmayanların kolayca kullanabileceği bir çeşittir. Eğer deldirme işlemi yapmayı düşünmüyorsanız sizler için mıknatıslı modellerin çeşitleri mevcuttur. Mıknatıslı olduğu için ağrıtma gibi bir durum da söz konusu olmaz. Ayrıca hareket halindeyken kulağınızdan düşmesi gibi bir durumla da karşılaşmazsınız. Kulağınızı yara etmesi ya da tahrişe uğratması da söz konusu değildir. Trendyol ile sahip olacağınız bu aksesuarla ihtiyacınızı eksiksiz giderebilirsiniz.

Her İhtiyaca Cevap Veren Halka Küpe Modelleri

Her İhtiyaca Cevap Veren Halka Küpe Modelleri

Herkesin zevki ve beğenisi farklıdır. Bu platformda her zevke ve beğeniye uygun olan aksesuarlar mevcuttur. Orta boy halka küpe büyük ve küçük boyutlarda tercih etmeyi düşünmeyenler için standart modeller ile mevcuttur. Orta ama şık bir görünüme sahip olduğu için kulağınızda tamamlayıcı bir aksesuar olur. Çoklu model iç içe geçerek oluştuğu için bu ismi alır. Farklı boyutlarda iç içe geçerek dizayn edilir. Özellikle görünüş açısından sizlere farklı bir hava katar. Rose halka küpe trend ürünler arasında yer alır. Oldukça zengin bir görünüme sahiptir. Kalın ve sade olacak şekilde tasarlanır. Renkleri ise gümüş ve altın olacak şekilde dizayn edilir. Renkli taşlı halka küpe diğerlerine oranla daha farklı bir modele sahiptir. Zemini farklı bir renkteyken taşları farklı bir renge sahip olur. Böylece daha maskülen bir tarz ortaya çıkarılmaya çalışılır. Ancak dileyenler için hem zemini hem de taşı aynı renge sahip olan ürünler de mevcuttur. Ayrıca taşlar tekli ya da çoklu olacak şekilde de dağılım gösterir. Bombeli model daha esnektir. Ayrıca daha dolgun ve göze hitap eden bir tasarıma sahiptir. 14 mm halka küpe daha büyük çaplıdır. Özellikle bazı kombinler için daha geniş ve büyük çaplı bir ürüne ihtiyaç duyulur. Bu ürün tam da size hitap edecek bir tasarıma sahiptir. Sıkmalı halka küpe kulağa tam oturan bir tasarıma sahiptir. Aparatı sıkılarak kulağa takılır. Hem sadeliğe hem de kaliteli bir görünüme bu ürün ile rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Detaylıca inceleyerek daha birçok ürüne sahip olabilir ve her modelin kaliteli görünümüne sahip olabilirsiniz.

Halka Küpe Çeşitleri Trendyol Fırsatlarıyla

Halka Küpe Çeşitleri Trendyol Fırsatlarıyla

Sıradan bir görünüm yerine farklı ve zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bunun için aksesuar alanına göz atarak kombininizi şık bir dokunuş ile tamamlayabilirsiniz. Trendyol’da yer alan Tragus halka küpe daha küçük ebatlarda ve sallanmayan bir modele sahiptir. Ayrıca çoklu satılan bir setle sizlere sunulur. Kulağın çoklu delmeli bölümleri için set içinde bu aksesuara yer verilir. İç içe halka küpe iç içe geçecek şekilde tasarlanır. Ancak çoklu olduğu için kulakta ağırlık yapması da söz konusu değildir. Trendyol'da çokça bulunan vintage halka küpe küçük metal ve altın renge sahip olan modelleri sizlere sunar. Çok küçük ama kullanışlı olan bir üründür. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Yuvarlak halka küpe alanı birçok modele sahiptir. Zevkler farklı olduğu için yuvarlak modellerin her rengini ve çeşidini rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik boyut olarak büyüklük ve küçüklük açısından da istediğinizi Trendyol ile rahatlıkla elde edebilirsiniz. İkili halka küpe iç içe geçerek oluşan bir aksesuardır. Daha sade ve otantik bir görünüme sahiptir. Uzun abiyelerde kombinlenmesi oldukça kolaydır. Pullu model zeminin üzerine işlenen ve aşağıya doğru sarkan pullardan dolayı bu ismi alır. Pullar küçük ve yuvarlak bir boyuta sahiptir. Özel tasarıma konu olan bir koleksiyonu sizlere sunar. Trendyol ile sahip olacağınız zincirli model zincir aparatına bağlanmasıyla dizayn edilir. Zincir kısmından aşağıya sarkan aksesuar tipi sıradanlığı sevmeyenler için ön plana çıkar. Kimi zaman zincirler aşağıya sarkma yerine kulağın üst kısmına gelecek şekilde farklı tasarımlara da sahiptir. Sadece zevkiniz doğrultusunda hayalinizdeki daha birçok aksesuara bu platform üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Trendyol ile zengin aksesuar dünyasını keşfedebilir ve dilediğiniz bir modele sahip olarak görünümünüze şıklık ve kalite katabilirsiniz.