"

Gümüş Küpe

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Gümüş Küpe

Gümüş Küpe

Günlük stilin ya da özel akşamların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan gümüş küpe, hemen her stile uygun seçenekler sunuyor. Sade ya da klasik çeşitlerden, gösterişli ve ilginç tasarımlara sayısız model seçeneği arasından herkesin beğenisine uygun gümüş küpe modelleri kolaylıkla bulunabiliyor. Özel renk seçenekleri, eşsiz tasarımları ve ince işçilik özellikleri ile öne çıkan gümüş küpe çeşitleri, gümüş işleme özellikler taşıyabildiği gibi taşlı modeller arasından da tercih edilebiliyor. Günlük kombinlerde yoğun olarak tercih edilen ve alternatif sokak stili için vazgeçilmez bir takı olan bu ürünler arasında erkeklerin tercihi daha çok siyah gümüş küpe seçenekleri oluyor. Çoklu gümüş küpe takmak ya da gümüş küpe seti tercih etmek de yaygın aksesuar alışkanlıkları arasında yerini alıyor.

Farklı takı markalarının eşsiz küpe tasarımları Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içinde yerini alıyor. 925 ayar gümüş küpe seçenekleri farklı tasarımlar ve çok özel modelleriyle detaylı biçimde incelenebiliyor ve Trendyol güvencesiyle satın alınabiliyor. Gümüş küpe online satış satın alma seçenekleri Trendyol’un özel indirimleri ve dönemsel kampanyaları ile oldukça uygun hale geliyor. Trendyol, özel günlere hediye amaçlı olarak da oldukça avantajlı gümüş küpe modelleri ve fiyatları sunabiliyor.

Gümüş Küpe Modelleri ve Özellikleri

Oldukça geniş bir ürün gamı oluşturan gümüş küpe çeşitleri arasında farklı beğenilere ve giyim stillerine uygun pek çok model bulunuyor. Otantik gümüş küpe seçenekleri geleneksel motifler ve el işçiliği ile eşsiz tasarımlar sunarken, çağdaş tasarımlar da oldukça estetik küpe modelleri sağlıyor. Geleneksel motif ve formlara ilgi duyanların rahatlıkla tercih edebileceği otantik gümüş küpe ürünleri dışında gösterişli küpe tasarımları da bulunuyor. Gümüş renk küpe seçenekleri farklı maden ya da metallere alerjisi olanlar için kusursuz seçimler sunarken, gümüş ürünler düzenli bakımla yıllarca ilk günkü parlaklığını ve kalitesini rahatlıkla koruyabiliyor. Her türlü giyim stili ile uyumlu seçenekleri bulunan ve farklı beğenilere uygun sayısız model sunan gümüş renk küpe ürünleri, özenli el işçiliği ile üretilen modelleriyle de dikkat çekiyor. Minimalist tasarımlardan büyük ve gösterişli modellere pek çok gümüş model kadın modası içinde yerini alıyor. Günlük kullanım için küçük figür ve motiflerde top şeklindeki modellere sade ve şık bir çok seçenek bulunuyor.

Halka küpe gümüş versiyonlarıyla oldukça yaygın kullanım alanı sunuyor. Tercihe göre büyük ya da daha küçük halkalar ön plana çıkarken, halka küpe gümüş rengi ile eşsiz bir şıklık sağlıyor. Gümüş zincir küpe seçenekleri de çok hoş tasarımlarla dikkat çekici bir şıklık oluşturuyor. Zincirli gümüş küpe sevilen sallantılı modeller arasında yer alıyor. Gümüş zincir küpe seçenekleri uzun sade zincirler olarak tasarlanabildiği gibi zincirlerin ucunda özel figürler de bulunabiliyor. Zincirli gümüş küpe kalp, yıldız, nazar boncuğu, yaprak gibi özel tasarım figürleriyle daha etkileyici bir görünüm sunuyor. Sallantılı gümüş küpe seçenekleri arasında yer alan bu özel tasarımlara özel davetlerden günlük giyime pek çok kombinde gönül rahatlığıyla yer verilebiliyor. Sallantılı küpe ürünleri uzun yapılarıyla daha gösterişli ve dikkat çekici tasarımlar sunuyor. Saç modeli ile uyumlu biçimde tercih edildiğinde mükemmel seçimler oluşturan sallantılı gümüş küpe seçenekleri, değerli taşlarla süslenerek kusursuz aksesuarlar oluşturabiliyor. 3'lü gümüş küpe seçenekleri farklı tasarım ve değerli taş seçenekleriyle popüler hediyelik eşya alternatifleri arasında yer alıyor. 925 ayar gümüşten çok özel bir işçilik ile üretilen ve çift olarak satılan 3'lü gümüş küpe ürünleri, dikkat çekici görünümleri ve gösterişli tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Her Beğeniye Uygun Küpe Çeşitleri

Gümüş küpe kadın modasının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alırken, her bütçeye ve beğeniye uygun makul seçenekler de sunuyor. Günlük kullanım için tasarlanmış otantik, klasik ya da modern küpe modelleri, asaletin ve şıklığın simgesi olarak öne çıkıyor. Gümüş kalpli kolye ürünleri gibi gümüş kalpli küpeler de günlük kullanım için büyük ilgi görüyor. Bazı gümüş kalpli kolye ve küpe seçenekleri minik taşlarla süslenerek çok daha etkileyici bir görünüme kavuşturuluyor. Gümüş damla küpe seçenekleri de pırlanta, inci ve değerli taş detaylarıyla oldukça şık modeller sunuyor. Damla kesim ve çok özel bir işçilik ile kusursuz modeller oluşturan gümüş damla küpe seçenekleri, estetik görünümü sayesinde her türlü kombin ile rahatlıkla uyum sağlıyor. Farklı ölçü seçenekleri sunan top gümüş küpe ürünleri ise özel görünümleri ile kusursuz bir şıklık sunuyor. Tercihe göre taşlı ya da sade olarak seçilebilen top gümüş küpe seçenekleri, farklı renk ve tasarım özellikleri sunabiliyor. Değerli taşlar ve pırlantalar top küpelerde de yerini alıyor ve sadece gümüşten yapılan küpelerle birlikte oldukça ilgi görüyor. Gümüş vidalı top küpe modelleri de kullanım kolaylıkları ile öne çıkıyor. Her iki kulakta kullanılabilen gümüş vidalı top küpe modelleri tercihe bağlı olarak farklı küpe tasarımları ile uyum içinde de takılabiliyor.

Uğur ve güzel şans getirdiğine inanılan gümüş rengi şans küpe modelleri, zengin tasarım seçenekleri ile tercih listelerinin ilk sıralarında yerini alıyor. Uçlarında yıldız, Ra gözü, palmiye, kalp gibi figürlerin yer alabildiği şans küpeleri, kusursuz tasarımları ve gösterişli yapılarıyla büyük ilgi görüyor. Gümüş rengi şans küpe modelleri dışında rose, altın sarısı gibi renklerde şans küpeleri tercih edilebiliyor. Özel tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken çoklu gümüş küpe seçenekleri ise çağdaş tasarımlar ya da etnik formları öne çıkan otantik modeller olarak öne çıkıyor. İrili ufaklı küpelerden oluşan çoklu küpeler, yıldız, kalp, barış işareti ve benzeri pek çok figür seçeneği de sağlıyor. Sadelikleri ve şık görünümleri ile tercih edilen küçük gümüş küpe ürünleri de çoklu kullanıma uygun seçenekler olarak tercih edilebiliyor. Küçük gümüş küpe sadelik arayanlar tarafından ise tek parça olarak kullanılabiliyor. Rose gümüş küpe seçenekleri gümüş rengi yerine farklı bir görünüm isteyenlerin tercihi oluyor. Renkli taşlarla olağanüstü bir uyum içinde eşsiz tasarımları bulunan rose gümüş küpe ürünleri, çoğunlukla şık kıyafet kombinleri ile birlikte kullanılıyor.

Taşlı Küpeler ve Zengin Renk Seçenekleri

Gümüş taşlı küpe tasarımları değerli ve yarı değerli taşlarla gümüşün kendine has rengini buluşturuyor ve kusursuz modeller ortaya koyuyor. Tarih boyunca ilgi gören modeller arasında yer alan gümüş taşlı küpe seçenekleri, bugün de dikkat çekici tasarımlarıyla göz dolduruyor. Tek taş küpe gümüş madeni ile eşsiz uyum yakalayan çok özel aksesuar arasında bulunuyor. Tek taş küpe gümüş modelleriyle şıklığın ve asaletin simgesi olarak özel davet ve yemek kombinlerinde yerini alıyor. Özel kesim pırlantalar içeren ve olağanüstü bir şıklık sunan tek taş küpeler, tercihe göre gümüş rengi dışında rose olarak da seçilebiliyor. Diğer tek taş takılarla mükemmel uyum gösteren tek taş küpeler, minimalist tasarımlarıyla kusursuz bir şıklık ve sadelik sunuyor.

Renkli taşlı küpeler arasında zümrüt küpe modelleri dikkat çekici görünümleri ile öne çıkıyor. Gümüş zümrüt uzun küpe modelleri hem zümrüt taşından gelen özel yeşil tonları, hem de uzun tasarımlarındaki estetik ile ön plana çıkıyor. Gümüş zümrüt uzun küpe modelleri ile birlikte Swarovski taşlar ya da renkli değerli taşlar içeren taşlı küpeler de tercih edilebiliyor. Safir, sedef, opal, yakut, turkuaz, akik, ametist, zirkon gibi özel taşlar içeren küpe tasarımları özel akşam kombinleriyle kusursuz uyum gösteriyor. Abiye stildeki kıyafetler başta olmak üzere pek çok giyim stili ile birlikte gönül rahatlığıyla kullanılabilen küpe modelleri, benzer taşlar içeren kolye, yüzük, bileklik gibi aksesuarlarla birlikte mükemmel bir şıklık sunuyor. Değerli taşların yanı sıra inci de küpe tasarımları için estetik ve şık bir seçenek oluşturuyor. Farklı renk seçenekleri sunan doğal taşlar, taşların enerjisine ve etkisine inananlar için de çok özel seçenekler sunabiliyor. Yeşil, yaprak, zincirli, sallantılı gümüş küpe çeşitleri arasında da çok sayıda özel taşlı model bulunuyor. Doğal ve renkli taşlarla birlikte otantik tasarım seçenekleri sunan kadın küpesi modelleri, telkari ya da dövme gümüş gibi özel işçilik alternatifleri de sunuyor.

Yeşil, yaprak, zincirli, sallantılı gümüş küpe çeşitleri yanında nazar boncuklu küpeler de en sık tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Gümüş küpe nazar boncuklu 925 ayar olarak tercih edildiğinde oldukça hoş modeller arasından seçim yapılabiliyor. Gümüş küpe nazar boncuklu 925 ayar olarak uygun fiyat alternatifleri ile her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Çocuklar ve Erkekler İçin Özel Tasarımlar

Gümüş küpe kadın kullanıcılar için renk, desen, motif ve figür açısından sayısız tasarım seçeneği sunarken, erkek kullanıcılar daha ağırbaşlı ve şık modelleri tercih edebiliyor. Erkekler için küçük ve mat tasarımlar öne çıkıyor ve siyah gümüş küpe ürünleri erkeklerin küpe tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor. Erkekler arasında küpe kullanımı giderek yaygınlaşırken, küpe modelleri de farklı beğenilere hitap edecek biçimde çeşitlilik gösterebiliyor. Gençler kadar orta yaşlı erkeklerin de ilgi gösterdiği 925 ayar gümüş küpe ürünleri, kendine has stil oluşturmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Küçük dokunuşlarla dikkat çekici bir şıklık sağlayan erkek kombinlerinde küpe gibi aksesuarlara da sıklıkla rastlanıyor. Erkek küpe modelleri her iki kulakta da kullanılabildiği gibi tek kulakta kullanımı da oldukça yoğun olarak tercih ediliyor. Köşeli tasarımlara sahip modeller de erkekler arasında popüler olan seçenekler olarak öne çıkıyor. Piercing tipi küpeler ise çoklu kullanıma uygun tasarımlar sunuyor ve dikkat çekici bir şıklık sağlayabiliyor. Çoğunlukla gümüş ya da siyah metalik renkleri tercih edilen erkek modelleri arasında kullanımı kolay mıknatıslı ya da kıstırmalı tasarımlar da bulunuyor. Kulağını deldirmek istemeyen ya da birden fazla küpe takmak isteyen erkeklerin tercihi olan mıknatıslı küpe seçenekleri, halka ya da taşlı modeller arasından seçilebiliyor. Minik simgesel figürlerin yer aldığı erkek küpeleri de tercih listelerinde ön sıralara çıkabiliyor. Erkeklere yönelik gümüş ürünlerinin fiyatları markasına, modeline ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösteriyor. İçinde farklı boyutlarda küpelerin bulunduğu setler halinde alınan ürünler sağladıkları uygun fiyat seçenekleri nedeniyle tercih ediliyor. Küpeleri set halinde satın almak kullanım esnasında da farklı seçenekler sunduğu için tercih ediliyor.

Çocuklar için de özel küpe çeşitleri bulunuyor. Kız çocukları için rengarenk ve özel tasarım gümüş çocuk küpe modelleri tercih edilirken, hediyelik eşya olarak da sıklıkla küpe tercih edilebiliyor. Tercihe göre taşlı ya da taşsız olarak tasarlanan gümüş çocuk küpe modelleri farklı yaş gruplarına özel tasarımlar sunabiliyor. Gümüş çocuk küpe fiyatları da markalarına, kullanılan gümüşün ayarına ve gramajına göre değişiyor. İçinde değerli taş bulunan gümüş çocuk küpe fiyatları da biraz da yüksek olabiliyor.

Küpe Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gümüşten yapılmış küpe modelleri arasında seçim yaparken bazı noktaların göz önünde bulundurulması tavsiye ediliyor. Öncelikle herkesin genel giyim stiline ve kıyafet tarzına uygun takılar arasından seçim yapması öneriliyor. Gümüş takıların nerede ve hangi kıyafetlerle kombinlenerek kullanılacağı da önem taşıyor. Sportif kıyafetler ile kullanılacak küpeler ile şık bir abiye elbise ile birlikte takılacak küpeler farklı özellikler taşıyabiliyor. Kulak ve boyun yapısı da küpelerin duruşunu doğrudan etkilediği için yüz ve boyun yapısı ile saç modelinin de küpe seçimi üzerinde etkisi olabiliyor. Küpe seçiminde yüz şekli, ten rengi gibi önemli unsurların yanı sıra figürlerin ve tasarımların anlamları da önem taşıyabiliyor. Özellikle figürlü modeller ve otantik tasarımlar içerdikleri simgelerle oldukça anlamlı mesajlar içerebiliyor.

Saf gümüş 1000 ayar olmasına karşın küpeler çoğunlukla 925 ayar gümüşten üretiliyor. Daha düşük ayarlı gümüşlerde ise genellikle sertliği artırmaya ve ürünü daha kolay işlemeye yarayan bakır da bulunuyor. Hassas cilt yapısına sahip kişilerin ürünün içindeki diğer madenler ve maddeler konusunda bilgi alması tavsiye ediliyor. Basit mıknatıs testi gümüş alımında fayda sağlayabiliyor. Gümüş madeni özelliği gereği mıknatısa tutunmadığı için mıknatısa yapışan gümüş ürünlerinin içinde başka madenlerin yoğun olduğu anlamı çıkıyor. Hem kalite, hem sağlıklı bir kullanım açısından rastgele yerler yerine bilinen, güvenilir gümüş ürünlerinin tercih edilmesi gerekiyor. Değerli taş içeren ürünlerde de aynı biçimde taşlarla ilgili bilgilere ve gerekiyorsa sertifikalara dikkat edilmesi önem taşıyor. Gerçek gümüş olmayan ve ne olduğu belirsiz madenlerin yer aldığı aksesuarlar hassas ciltlerde ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor ve bu nedenle duyarlı olunması öneriliyor. Piercing yaptıranların da aynı biçimde kullandıkları ürünün gerçek gümüş olduğundan emin olması gerekiyor. Olası sorunların önüne geçmek için, diğer değerli madenlere oranla daha ekonomik takı seçenekleri sunan gümüşün özenli ve dikkatli seçilmesi öneriliyor.

Gümüş ürünler dikkatli kullanım durumunda uzun yıllar parlaklığını ve canlı görünümünü koruyabiliyor. Bakımı oldukça kolay olan küpe seçenekleri de uygun bakım ve temizlik ile yeniden eski görünümüne kolayca kavuşabiliyor. Özellikle gümüşün doğasından gelen kararma sorunları iyi bir bakım ile kolayca giderilebiliyor. Kararmayı geciktirmek için ise nem ve su ile temasın minimuma indirilmesi gerekiyor.

Gümüş Küpe Modelleri ve Fiyatları

Gümüş küpeler daha çok 925 ayar olarak tercih ediliyor ve vidalı seçeneklerden mıknatıslı ürünlere farklı biçimlerde kulağa takılabiliyor. Kulağını deldirmek istemeyenlerin tercih ettiği mıknatıslı modeller büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Erkekler için de sade ve şık mıknatıslı modeller ön plana çıkabiliyor. Değişik tasarım ve gramaj seçenekleri bulunan küpe modellerinin fiyatları da pek çok değişkene bağlı olarak farklılık gösteriyor. Modelin tasarımında kullanılan gümüşün ağırlığından el işçiliğinin düzeyine, varsa değerli taşların karat değerinden küpelerin büyüklüğüne pek çok faktör gümüş küpe fiyatları üzerinde etkili oluyor. Gümüş küpe seti seçenekleri içerdiği farklı büyüklük ve tasarımlardaki modelleri ile daha işlevsel bir kullanım sunarken, fiyat bakımından da daha avantajlı satın alma koşulları sağlıyor. Gümüş küpe online satış satın alma niyetindeki kişilere oldukça uygun koşullar sunuyor. Trendyol’un zengin ürün yelpazesi içinde yer alan farklı markaların gümüş küpe seçenekleri kaçırılmayacak satın alma fırsatları ile kolayca edinilebiliyor. Trendyol’un özel indirim dönemleri ve kampanya seçenekleri de çok özel gümüş küpe fiyatları sağlayabiliyor. Trendyol’un outlet ve sezon sonu kategorisinde yer alan küpe modelleri de kaçırılmayacak fiyat fırsatları sunuyor.