"

Kadın Küpe

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Işıltılı Kadın Küpe Modelleri Trendyol’da!

Küpe, çok eski zamanlardan günümüze kadar kullanılan takılar arasında yer alır. Köklü bir geçmişi vardır. Eski insanların kulaklarını deldiği ve bu deliklere taş, hayvan kemikleri gibi nesneler taktığı bilinir. Kadın ve erkek aksesuarlarının yıllardır vazgeçilmesi olan bu takı günümüzde hem erkekler, hem de kadınlar tarafından tercih edilir. Küpelerde binlerce seçenek bulunur, tarzınızın tamamlayıcısıdır ve severek kullanılır. Kadın küpe çeşitleri estetik duruşu ile kıyafetlerinize kolayca uyum sağlar ve kombininizi tamamlar. Stilinizi öne çıkaran yıldız parçanız, taktığınız küpe olabilir. Günümüzde tercih edilen takı türleri arasında önemli bir yere sahip olan kadın küpe modelleri birçok farklı tasarıma sahiptir. Halka, su damlası, top, baget, uzun ve inci gibi pek çok seçenekten oluşur. Tercihinize ve estetik zevkinize göre istediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz. Diğer aksesuarlarınızla kolaylıkla uyum sağlayan minimal, gösterişli, geleneksel ve modern dizaynlar bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra altın, gümüş, çelik, değerli taş, boncuk, ahşap, kemik yada herhangi bir malzemeden yapılan çok çeşitli ürünler mevcuttur. Kadın küpe fiyatları tasarım, yapım aşamasında kullanılan materyal, ürünün boyutu gibi pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. İsterseniz tek tek takabileceğiniz, isterseniz kulağınızdaki delik sayısına göre birden fazla sayıda takıp aksesuarlarınızı tamamlayabileceğiniz seçenekler bulabilirsiniz. Pek çok ürün seçeneği arasından tekli, çiftli ya da set halinde satılanları Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Tasarımlarıyla Kadın Küpe Modelleri

Birbirinden Şık Tasarımlarıyla Kadın Küpe Modelleri

Küpe, stilinizin önemli bir parçası olarak tarzınızı ve estetik zevkinizi yansıtır. Belirli sembol ya da figürlerle hayata bakış açınızı gösterebilir ve kendinizi ifade etme yöntemlerinden biridir. Kadın küpe modelleri altın madeninden yapılabilir. Hem tasarımları hem değeri nedeniyle kulağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceğiniz bir takı seçeneği olabilir. Kadın altın küpe fiyatları üründe kullanılan gramaja, ayarına ve uygulanan işçiliğe göre farklılık gösterir. 8, 10, 14, 22 ve 24 ayar altın seçenekleri mevcuttur. Modern tasarımların yanı sıra geleneksel tasarımlar da vardır. Geleneksel tasarıma sahip ürünlerde genellikle işleme bulunur. Altından yapıldığı için kararma ve alerjik reaksiyon yapmaz. Kadın küpe gümüş seçenekleri de bulunur ve bu maden altına oranla avantajlı fiyatlara sahiptir. Gümüş oldukça değerli bir metaldir pek çok kültürde geleneksel törenlerde kullanılır. Şıklığı ile her tarza uyumlu olan sade gümüş küpe kadın ürünleri arasında sıklıkla görülür. Bunun yanında değerli ya da değersiz taşlarla süslenmiş olan işlemeli tasarımlar da dikkat çekicidir. Kulak memesini kavrayan küçük ya da büyük çeşitleri vardır. Sallantılı olanlar ise kombininize hareket katmak için iyi bir seçenek olabilir. Hareket ettikçe sallanan bu takılar size hoş bir hava verebilir. Kadın çelik küpe dayanıklı, sert ve sağlam olduğu için uzun süreli kullanım ömrü sağlar. Çelik küpeler paslanmaz, kararmaz ve yapısı bozulmaz. Bu sayede denizde, havuzda ve banyoda çıkarmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zerafet, şıklık ve dayanıklılığın birleşimi olan çelik ürünler pek çok kadının tercihidir. Pırlanta muhteşem bir parlaklığa sahip olması için belirli biçimde kesilmiş bir elmastır. Elmas çok sayıda yönü olacak şekilde kesilir bu sayede yansıyan ışık maksimum düzeyde geri döner. Kadın pırlanta küpe ürünleri, günlük hayatta, özel günlerde, romantik akşam yemeklerinde bazen de düğün gibi organizasyonlarda tercih edilen bir takıdır. Geçmişten günümüze şıklık ve zarafetin simgesidir. Pırlanta fiyatları seçeceğiniz takıya göre farklılık gösterebilir. Kesim şekli, pırlantanın karatı, berraklığı gibi faktörler fiyatı etkiler. Sevdikleriniz için çok özel bir hediye seçeneği olabilecek modellere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çekici Kadın Küpe Çeşitleri

Dikkat Çekici Kadın Küpe Çeşitleri

Küpe, uzun yıllardır hem kadınların, hem erkeklerin kullandığı bir takıdır ve özellikle kadınlar küçük yaşlardan itibaren rahatlıkla kullanırlar. Geçmişten günümüze kadın modasının önemli parçalarından biridir. Sanat eserlerinde, sinema filmlerinde, televizyon dizilerinde es geçilemez bir yanı vardır. Yüzyıllardır şıklığın, elegant duruşun, zarafetin simgesidir. Takacağınız küpe tarzınızı tamamlayabilir ve şık görünmenizi sağlayabilir. Modern ve geleneksel tasarımlarıyla pek çok kadının estetik zevkine hitap eden kadın küpe markaları binlerce seçenek sunar. Sallantılı, halka, büyük, küçük, top, baget gibi binlerce çeşit arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Takma küpe kadın çeşitleri, kulağı delik olmayan kadınlar için kolaylıktır. Genellikle mıknatıslı ya da kulağı tutacak, düşmeyecek şekilde yapılan tasarımıyla kulak memeniz delik olmasa da rahatlıkla takabilirsiniz. Kadın kıkırdak küpe, kulak memesine değil kulağın kıkırdak bölgesine takılan bir takıdır. Son yıllarda oldukça trend olan bu model sıklıkla tercih edilir. Diğer takıları kullanmayı tercih etmiyorsanız kıkırdak küpe takarak görünümüzü şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Büyük aksesuarlardan hoşlanıyorsanız minimal tasarımlar yerine gösterişli modelleri inceleyebilir ve severek kullanabilirsiniz. Uzun küpe kadın modelleri gösterişli bir görünüm yakalamanızı sağlayabilir. Saçlarınız ve kıyafetlerinizle ahenk içinde görünecek zarif ürünleri takabilirsiniz. Doğal taşların enerjisine inanıyorsanız altın veya gümüş elementleriyle işlenmiş renkli taşlı modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu aksesuarlar sevdiklerinize hediye etmek için de iyi bir seçenek olabilir. Doğum günü, evlilik yıl dönümü ya da yeni doğum yapan eşiniz için ince düşünülmüş bir hediye olabilir. Fiyatlar, kullanılan materyale göre farklılık gösterebilir. Altın, pırlanta gibi materyaller değerli madenler oldukları için fiyatları da bu durum göz önünde bulundurularak belirlenir. Trendyol üzerinden dilediğiniz modeli inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Işıltılı Kadın Küpe Modelleri Trendyol’da!

Işıltılı Kadın Küpe Modelleri Trendyol’da!

Küpe, kadın aksesuarlarının vazgeçilmez parçaları arasındadır. Zahmetsiz bir şıklık yakalamanıza yardımcı olur. Günlük kullanımlara uygun minimalist modellerin yanı sıra davetlerde ve özel günlerde kıyafetlerinizi tamamlayacak gösterişli tasarımlara kadar pek çok model seçeneği bulunur. Gold rengi seviyorsanız kadın küpe altın çeşitlerine bakabilirsiniz. Altın gibi değerli bir madenle birleşen bu zarif takılar, şıklığınızı artırır ve tarz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Hassas bir cilde sahipseniz, kullandığınız bazı materyallere karşı alerjik reaksiyonlar verebilirsiniz. Bu durumda altın ve çelik herhangi bir irritasyon yaşamanızı önler. Çelik küpe kadın ürünleri alerji ve kararma yapmadığı gibi son derece de sağlamdır. Uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz ve birçok zevke hitap eden kadın küpeleri arasından dilediğinize sahip olabilirsiniz. Kendinizi mutlu etmek için ya da sevdiklerinizi sevindirmek için iyi bir hediye alternatifi olarak değerlendirebileceğiniz yüzlerce tasarım bulunur. Birçok takı seçeneğini bir arada sunan kadın küpe seti sayesinde büyük, küçük, sallantılı, top, halka gibi çeşitlere tek bir ürün satın alarak erişebilirsiniz. Bazı setler içerisinde tek bir takının farklı boyutları ya da taşlı olan bir modelin farklı renkleri karışık şekilde birlikte sunulur. Kulak memenizde birden çok delik varsa set içerisinde bulunan ürünlerden istediğiniz kadarını aynı anda takabilir, bütün bir görüntü oluşturarak takı kombininizi tamamlayabilirsiniz. Altın, gümüş, çelik, değerli taşlar, boncuk gibi malzemeler kullanılarak da yapılan küpeler her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunar. Özel filtreleme seçeneklerini kullanarak çok satan ve beğenilen modelleri görebilirsiniz. Fiyatlar arasında kıyaslama yapabilir, yorum kısmına eklenen fotoğrafları inceleyebilir ve karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlara sahip tasarımlara müşterilerine ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunan Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz.