İlgili Kategoriler
Enerji Sınıfı
Program Sayısı
Renk
Fiyat
Enerji Sınıf Aralığı
Kullanım Şekli
Derinlik
Kapasite
Yükseklik
Garanti Tipi
Genişlik
Su Tüketimi
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Fiyat Geçmişi
Kurulum Gerekli mi?
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Arçelik Bulaşık Makinesi

" araması için 98 sonuç listeleniyor

Üstün Performansıyla Arçelik Bulaşık Makinesi Çeşitleri Trendyol'da!

Arçelik beyaz bulaşık makineleri, mutfak temizliğinde harcanan vakti ve eforu fazlasıyla azaltan teknolojik aletlerdendir. Gelişen teknoloji sayesinde bulaşık makineleri zaman içerisinde çeşitli özellikler kazanmıştır. Üst ve alt sepet ayarlarının yapılmasını kolaylaştıran Arçelik asansörlü bulaşık makinesi bu gelişmiş modellerden sadece bir tanesidir. Program sayıları ve enerji tasarrufu olanakları sağlayan bu makineler oldukça çeşitlidir. Fazla enerji kullanmayan Arçelik A plus bulaşık makineleri sıklıkla tercih edilirken bu modellerin yanında kapsamlı özellikler de sunulabilir. Arçelik bulaşık makineleri dokunmatik ve renkli seçenekleriyle herkesin zevkine ve ihtiyaçlarına uygundur.

Bulaşık makineleri çoğunlukla kalabalık ortamlara hitap eder. Ancak yalnız yaşayan kullanıcıların sayısı arttığından Arçelik küçük tezgâh üstü bulaşık makineleri de üretilir. Mini modeller altı programa kadar performans gösterebilir. İçerisinde iki raf ve çatal-bıçak sepeti bulunan bu makine günlük bulaşıkların temizlenmesi için kullanılır. Diğer bir ismi Arçelik set üstü bulaşık makinesi olan bu model ergonomik ve tasarruf sağlayan bir üründür.

Çok Fonksiyonlu Arçelik Bulaşık Makineleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Çok Fonksiyonlu Arçelik Bulaşık Makineleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Arçelik bulaşık makinesi modelleri, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi ve talep gören markalar arasında yer almaktadır. Arçelik rustik bulaşık makinelerinden dijital olanlara kadar birçok tasarım sunmakta. 60 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Arçelik, günümüzde dünyanın en iyi markaları arasına girebilmeyi başarmıştır. Beyaz eşya ve küçük ev aletleri kategorisinde hizmet veren markanın geniş ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda seçimlerini kolaylıkla yapabilmektedir. Arçelik 15 kişilik bulaşık makineleri birçok evde tercih edilen ve hayatı büyük ölçüde kolaylaştıran beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Ev dışında iş yerlerinde de kullanılan Arçelik sanayi tipi bulaşık makineleri bulunur.

Bulaşık makinesi sayesinde sudan ve insan gücünden oldukça fazla tasarruf edilebilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra bulaşık makinesi seçimlerinde güvenilir marka seçimi oldukça önemlidir. Kaliteli malzeme içeriği ile tasarlanmış ve üstün teknolojilere sahip bulaşık makineleri memnuniyet oluşturarak uzun süre kullanabilmenize imkân sağlayacaktır. Bu tür ürünler, kullanıcılarına yüksek bir memnuniyet sunar.

Bulaşık makineleri program sayılarına göre farklı modellere ayrılır. Arçelik 2 programlı bulaşık makinesi, 50 ve 70 derecelik yıkamalar yapabilir. Bu makine daha geçmiş sezonlarda üretilmiş. Arçelik 3 programlı bulaşık makinesi bu modellerden biridir. Arçelik bulaşık makinesi 3 programlı modelin üst sepeti ayarlanabilmektedir. Cihazda fincanlar için özel bir bölüm ve bardak koruma sistemi bulunmaktadır. Standart motor sistemine sahip olan bu cihazda yarım yük yıkama fonksiyonu bulunmaktadır. A sınıfı kurutma performansı ile bulaşıkların kuru ve temiz çıkmasını sağlayan bu cihazın 3 farklı program seçeneği bulunmaktadır. 50-65-70 derece yıkama ısısı bulunan bu makinenin iç kısmı paslanmaz çelik tasarımına sahiptir. Parlatıcı ve tuz göstergesi bulunan bulaşık makinesi A++ enerji sınıfıdır. Enerji tasarrufu sağlayan Arçelik bulaşık makinesi kullanımı ise oldukça kolaydır. Bulaşıkların yerleştirilmesi sonrası program ve ısı ayarı yapılarak başlat tuşuna basılması çalışması için yeterli olacaktır.

Arçelik 4 programlı bulaşık makinesi 35 derecede yıkama özelliği sunar. Bu sayede hassas bulaşıklar hasar almadan yıkanır. Arçelik 4 program bulaşık makinesi LED tipi ekran göstergesi özelliğine sahiptir. Üst fincan rafı, ayarlanabilir sepet ve bardak koruma sistemi bulunmaktadır. Yarım yük yıkama ve ekstra durulama özelliği sayesinde kirli bulaşıklarınızı durulama imkânı bulurken, az bulaşığınızı ise daha az su ile yıkabilmeniz mümkün olacaktır. Bu bulaşık makinesinde çalışmayı 3,6 ve 9 saat erteleme imkânınız bulunmaktadır. 4 farklı program seçeneği bulunan makinede 35,50,65 ve 70 olmak üzere 4 farklı sıcaklık ayarı bulunmaktadır. Bu makinede parlatıcı ve tuz göstergesi, su emniyet sistemi bulunmaktadır. A++ sınıfı olması nedeniyle tek seferde 0.93 kWh elektrik tüketimi bulunurken, yıllık su miktarı 3612 litre olması sayesinde oldukça tasarrufludur. Makinenin iç ve dış tasarımında paslanmaz çelik kullanılmıştır. Arçelik bulaşık makinesi antrasit rengiyle modern bir görünüm sunar. Bu nedenle darbelere ve düşmelere karşı yüksek direnç gösterebilmektedir.

Birbirinden Farklı Multifonksiyonel Özellikleri ile Arçelik Bulaşık Makineleri

Birbirinden Farklı Multifonksiyonel Özellikleri ile Arçelik Bulaşık Makineleri

Arçelik gri bulaşık makinesi Piano serisi, parmak izi bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra 4 farklı program türü bulunmaktadır. Programların ısıları 35,50,65 ve 70’tir. En kısa program süresi 30 dakikadır. Üründe fincanları koyabileceğiniz raf sistemi ve bardak koruma aparatları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sepeti 3 kademeli şekilde tasarlanmıştır. Hareketli çatal bıçak sepeti bulunmaktadır. Bu bulaşık makinesinde yarım yük yıkama ve ekstra durulama olmak üzere 2 farklı özellik bulunmaktadır. Statik kurutma özelliğinin yanı sıra 3,6 ve 9 saat erteleyebilme özelliği de bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde istediğiniz zaman makinenin kendini bitirmesi mümkün olacaktır.

A++ enerji sınıfı olması sayesinde bir kullanımda yalnızca 0.93 kwh enerji tüketimi olacaktır. Ayrıca yıllık su tüketimi ise, yalnızca 3612 litredir. Bu makinede Arçelik bulaşık makinesi tuz ayarı bulunmaktadır. Tuz bölümüne tuzu yerleştirdikten sonraki kullanımlarda yeterli gelmediğinde simgesi yanıp sönerek kullanıcıyı uyaracaktır. Tuz kullanımı bulaşık yıkarken oldukça önemlidir. Aksi takdirde suyun kireçli kısmı makineye ve bulaşıklara zarar verecektir. Bu nedenle çalıştırmaya başlamadan önce tuz konulan bölge ve simgesi kontrol edilmelidir.

Arçelik 5 programlı bulaşık makinesi ön yıkama yapabilen bir modeldir. Arçelik’in beş programlı modellerinden Piano serisi, bardak koruma fonksiyonu ve fincan aparatlarına sahiptir. Standart motor tipi bulunan bu makinenin tablet deterjan fonksiyonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra makinede az bulaşığınız bulunuyor ise yarım yük kapasitesi ile yıkayabilmeniz mümkün olacaktır. Arçelik bulaşık makinesi sepeti, 3 kademeli olarak tasarlanmıştır. Bulaşığın yüksekliğine göre ayarlayabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca hareketli çatal ve bıçak bölümü bulunmaktadır. Statik kurutma fonksiyonu bulunan bu makineyi 3,6 ve 9 saat süre boyunca erteleyebilmeniz mümkün olacaktır. Makinenin 5 farklı program seçeneği bulunmakta olup, 35-50-65-70 olmak üzere 4 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. Makinede en kısa program Mini 30 programıdır. Yalnızca 30 dakika sürerek bulaşıklarınızın tertemiz çıkmasını sağlamaktadır.

Arçelik A+ bulaşık makinesinin yıllık tüketilen enerji miktarı 295 kwh’dir. Su miktarı ise 3220 litredir. Parlatıcı ve tuz göstergeleri bulunmaktadır. Herhangi bir göstergenin yanıp sönmesi durumunda tuz ya da parlatıcının ilave edilmesi gerekecektir. Makinenin tasarımı paslanmaz çelik olması nedeniyle oldukça dayanıklı olup, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra Arçelik bulaşık makinesi yedek parça kolay bulunabilmesi nedeniyle kullanıcıların mağdur olması söz konusu olmayacaktır.

Arçelik Bulaşık Makinesi ile Sudan ve Enerjiden Tasarruf Zamanı!

Arçelik Bulaşık Makinesi ile Sudan ve Enerjiden Tasarruf Zamanı!

Arçelik 6 programlı bulaşık makinesi modeli bardak koruma sistemi sayesinde bardakların zarar görmesini tamamen engellemektedir. Bunun yanı sıra fincan rafı alt ve üst sepeti rahatlıkla ayarlanarak kullanılabilmektedir. Makinede bulunan tablet deterjan fonksiyonu sayesinde üst düzey yıkama gerçekleşirken mükemmel bir kuruma sağlanacaktır. Cihazda bulunan Homewhiz özelliği sayesinde bulunduğunuz yerden makineyi kontrol edebilmeniz mümkün olacaktır. Bağlantı özelliği sayesinde nerede olursanız olun makineniz ile ilgili her detayı görebilmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra bu makinede ekstra parlak, turbo yıkama ve tepsi yıkama özelliği bulunmaktadır. Fonksiyonel özellikleri sayesinde tertemiz bulaşıklara sahip olabilmeniz mümkündür. Inverter motor teknolojisine sahip Arçelik bulaşık makinesi yorumları arasında oldukça az enerji tüketiminin olduğu bilgisi yer almaktadır. Yıllık enerji tüketimi yalnızca 266 kWh, su tüketimi ise 2660 litredir.

Makinenin üst sepeti 3 kademeli olması sayesinde istenilen yükseklikte ayarlanabilmektedir. Kir sensörünün bulunması sayesinde kirli çamaşırların daha uzun süre ve yüksek ısıda yıkanması sağlanacaktır. Ayrıca bu makinede zaman erteleme fonksiyonu ile 3 ile 24 saat arasında erteleme yapabilirsiniz. 6 farklı program seçeneğinin yanı sıra 35,40,50,65 ve 70 olmak üzere 5 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. Arçelik mini bulaşık makinesi programı en kısa süren ve 35 derecede yıkama sağlayan bu programdır. Özellikle az yağlı ve kirli çamaşırlar için tercih ederek kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Arçelik İnox bulaşık makinesi Solo ürün tipi model, parmak izi bırakmayan renk seçeneğine sahiptir. Üst sepet ayarlaması, alt sepet katlanabilir tel ve fincan raf özelliği bulunmaktadır. Arçelik bulaşık makinesi alt sepeti ayarlanabilmesi sayesinde pervanenin rahat dönerek çalışması sağlanabilecektir. Bu makinede yarım yük yıkama, tablet yıkama fonksiyonu ve bardak koruma sistemi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra turbo olarak bilinen hızlı yıkama, bulaşıkların daha parlak olmasını sağlayan ekstra parlak programı, büyük bulaşıkların yıkanabileceği tepsi yıkama gibi özellikler bulunmaktadır. Ekstra hızlı ve ekstra kurutma fonksiyonu bulunan bu cihazda 6 farklı fonksiyon bulunmaktadır. Kir sensörünün yanı sıra 30 dakikadan 24 saate kadar makinenin çalışması erteleyebileceğiniz zamanlayıcı bulunmaktadır. Ön yıkama fonksiyonu bulunan bu bulaşık makinesinde 6 farklı program seçeneği ve 5 farklı ısı ayarı bulunmaktadır.

Makinenin kendini temizleme programı sayesinde içinin temizlenmesini sağlayarak daha verimli bir şekilde kullanabilmenizde mümkün olacaktır. Makinede tuz ve parlatıcı simgeleri bulunmaktadır. Herhangi biri eksildiğinde o simge yanıp sönerek kullanıcıyı ikaz edecektir. Çocuk kilidi bulunması sayesinde ise çocukların çalıştırmaması mümkün olmaktadır. İç ve dış tasarımının alüminyum paslanmaz çelik olması ise uzun ömürlü ve dayanıklı kullanabilme imkanı sunmaktadır.

Farklı Program Seçenekleri ile Arçelik Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Farklı Program Seçenekleri ile Arçelik Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Markada daha geniş program içeriği arayanlar için Arçelik 8 programlı bulaşık makinesi de bulunmaktadır. Bu model farklı renk seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Bunlar arasında ilgi çekici bir opsiyon ise Arçelik kırmızı bulaşık makinesidir. 8 farklı program seçeneği sayesinde bulaşıklarınızın kiri ve yoğunluğuna göre ısı sıcaklığı ve sürede yıkanması sağlanabilecektir. Arçelik bulaşık makinesi 8 program modeli Solo tipi bir makinedir. Çıkarılabilir 3 esnek çekmece seçeneği bulunmaktadır. Yoğun alt sepet yıkama fonksiyonu sayesinde yağlıların daha ağırlıklı bulunduğu alt sepetteki bulaşıkların temizlenmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra bardak koruma, tablet deterjan fonksiyonu, yarım yük yıkama, turbo fonksiyon, ekstra parlak ve dinamik yıkama gibi özellikleri bulunmaktadır. Inverter motor teknolojisi ve A++ enerji sınıfı olması sayesinde enerjiden ciddi oranda tasarruf edilebilmesini sağlamaktadır. Arçelik A++ bulaşık makinesinin yılllık enerji tüketimi 266 kWh, yıllık su tüketimi ise 2660 litredir.

Oldukça sessiz çalışabilen bu makine, LCD ekran tipine sahiptir. Arçelik dijital bulaşık makinesi kolay program ayarlama özelliğiyle öne çıkar. Ön yıkama ve kısa program seçeneğinin bulunduğu 8 farklı program seçeneğini bulabileceğiniz makinede 6 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra makine temizleme programının bulunması nedeniyle Arçelik bulaşık makinesi gri model kendi kendini temizleyerek daha verimli kullanılabilmesine olanak sağlayacaktır. Bu makinede tuz ve parlatıcı göstergesi, otomatik kapak yükü ve su güvenlik kontrol sistemleri bulunmaktadır. Makinenin rengi parmak izi belli etmeyen İnox rengi olup, iç tasarımı paslanmaz çelik gövde içeriğine sahiptir.

Arçelik tam ankastre bulaşık makinesi, mutfağında ankastre set oluşturmak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Ankastre mutfaklar için Arçelik ocaklı bulaşık makineleri de ideal ürünlerdendir. Tam ankastre makineler, dışarıdan bakıldığında dolap gibi görünür. Arçelik yarı ankastre bulaşık makinesi ise üst kısımda konrol paneli bulundurur. Bu yüzden, alt kısmı mutfak dolabı gibi görünür. Bulaşık makinesinde kademeli sepet, katlanabilir raf ve fincan rafı gibi seçenekler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu makinede yoğun alt sepeti yıkama fonksiyonu, tablet deterjan fonksiyon, turbo yıkama, ekstra parlaklık, dinamik yıkama ve yarım yük yıkama gibi üstün performans özellikleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mutfağında fazla alan olmayan kullanıcılar Arçelik dar bulaşık makinesi çeşitlerini tercih edebilir.

Ekstra hızlı ve ekstra kuru program ilaveleri sayesinde makine kısa sürede tertemiz bulaşıkların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Makinede kir sensörü ve 24 saate kadar erteleme özelliği bulunmaktadır. LED ekran ve LED iç aydınlatma özelliği bulunmaktadır. Arçelik siyah ve beyaz camlı bulaşık makinesi modelinde 8 farklı program bulunmaktadır. Ön yıkama ve hızlı yıkama programları bulunan bulaşık makinesinde 6 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. Kendini temizleyebilen sisteme sahip makinede tuz ve parlatıcı ihtiyacı olduğunda simgeler yanıp sönecektir. Taşma önleyici su güvenlik sistemi bulunan bu makine A++ enerji sınıfındadır. Yıllık enerji tüketimi 266 kWh, su tüketimi ise 2660 litredir. Arçelik siyah bulaşık makinesi olarak da bilinen bu model kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Arçelik Bulaşık Makineleri ile Mutfağınıza Rahatlığı Getirin

Arçelik Bulaşık Makineleri ile Mutfağınıza Rahatlığı Getirin

Arçelik bulaşık makinesi modelleri arasında 10 programlı model seçeneği bulabilmenizde mümkün olacaktır. Arçelik bulaşık makinesi özelliklerinin kapsamlı olduğu 10 programlı bulaşık makinesinde öne çıkan özelliklerden bir tanesi dinamik yıkamadır. Dinamik yıkama makinenin kirlilik oranını analiz ederek en iyi sonucu alabilmeniz en iyi yıkama performansını sunacaktır.

Bunun yanı sıra Homewhiz özelliği sayesinde bulaşık makinesini uzaktan kontrol edebilir, ya da uzaktan çalışmasına onay verebilirsiniz. Homewhiz özelliği sayesinde makineyi kontrol edebilmek mümkün olacaktır. Kendi kendini temizleyebilen filtre özelliği sayesinde makine her zaman temiz kalarak bulaşıklarınız için en verimli çalışma kapasitesini gösterebilecektir. Bunun yanı sıra yağlı bulaşıklara yoğunlaşan alt sepet yıkama fonksiyonu, yarım yük fonksiyonu, tablet deterjan fonksiyonu, yarım yük yıkama ve turbo yıkama gibi özellikleri bulunmaktadır. Yüksek performans içerikleri sayesinde ekstra parlak, ekstra hızlı ve ekstra kurutma özelliklerini seçebilmenizde mümkün olacaktır.

Arçelik sessiz bulaşık makinesi, kir sensörü sayesinde kullanıcıyı ikaz edebilmektedir. Ayrıca 24 saat çalışmasını erteleyebilme imkanınızda bulunmaktadır. Arçelik 3 raflı bulaşık makinesi üst sepeti kademeli olması sayesinde çıkarılarak ayarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra 3 esnek çıkarılabilir çekmecesi de bulunmaktadır. Arçelik çamaşır makinesi alt sepeti de çıkarılıp takılarak pervanenin rahat çalışabilmesi sağlanacaktır. Alt sepette katlanabilir tel raflar bulunmaktadır. Bulaşık makinesinde 6 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ön yıkama ve hız yıkama gibi program seçenekleri olmak üzere 10 farklı programı bulunmaktadır. Cihazın tuz ve parlatıcısı göstergesi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi eksildiğinde cihaz yanıp sönerek kullanıcıyı ikaz edecektir. Taşma önleyici sistem sayesinde suyun makinenin dışına çıkması önlenmektedir.

Arçelik bulaşık makinesi A+++ enerji sınıfında bulunması nedeniyle yıllık enerji tüketimi 241 kWh’dir. Yıllık enerji tüketimi ise 2660 litredir. Bu özelliği sayesinde elde yıkamaya oranla Arçelik bulaşık makinesi çeşitleri ile sudan ve elektrikten tasarruf edebilirsiniz. Bazı durumlarda çamaşır makinelerinde bazı sorunlar oluşarak hata verebilir ya da çalışmayabilir. Böyle zamanlarda Arçelik bulaşık makinesi reset atılarak cihazın ilk günkü kullanım haline gelmesi sağlanması gerekecektir.

Doğru Kullanım ve Bakım ile Arçelik Bulaşık Makinelerinde Uzun Ömür

Doğru Kullanım ve Bakım ile Arçelik Bulaşık Makinelerinde Uzun Ömür

Cihazda herhangi bir durum söz konusu olduğunda resetlemenin yapılması oldukça önemlidir. Bu durumların en sık görüleni cihazın su almaması, şebeke suyunun kesilmesine bağlı cihazda karışıklığın yaşanması, pompanın ya da cihazın takılı kalması, cihazın az ya da çok su alması olacaktır. Bu durumda Arçelik bulaşık makinesinin resetleme işlemi yapılması gerekecektir. Yalnızca start tuşuna basılı tutarak 3-5 saniye sonra cihaza reset atmış olursunuz. Fakat cihazda bazı arızalar varsa resetleme sonuç vermeyebilir.

Cihazda en sık karşılaşılan sorunlar arasında ön panelin düşmesi ve makinenin çalışmaması olacaktır. Böyle bir durumda Arçelik bulaşık makinesi ön panel değişikliği yapılmalıdır. Markada bulaşık makinesinin yedek parçalarını bulabilmeniz mümkündür. Orijinal parça değişikliği makinenin uzun ömürlü kullanılabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bunun dışında bulaşık makinesinde su alamama ve kart arızası oluşabilmektedir. Su alamama durumu şebeke arızası ya da hortumda oluşabilecek sorunlar sebebi ortaya çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra kart arızası ise voltaj düşüklüğü, elektrik kesintileri, yüksek akım gelmesi gibi durumlar nedeniyle yanabilmektedir. Böyle sorunlar ortaya çıktığında yedek parça değişikliği yapılması gerekecektir.

Makine çok dolum sınırına ulaştığı zaman yıkama ve kurutma konusunda üst düzey performans gösteremeyebilir. Arçelik bulaşık makinesi pervanesi rahat hareket edemediği durumlarda makine bulaşıkları düzgün yıkamayabilmektedir. Bu durumlarda pervanelerin rahat dönebildiğinden emin olmanız gerekecektir. Arçelik bulaşık makinesi alt pervane ve Arçelik bulaşık makinesi üst pervane olarak 2 yerde bulunmaktadır. Bu nedenle yıkamama durumunda kontrol edilmesi oldukça önemli olacaktır. Ayrıca bulaşık makinelerinde sepetler bulaşık yüksekliğine ve yoğunluğuna göre kademeli olarak yer değişikliği yapabilmektedir. Bulaşık makinesinden verimli sonuç alınamadığında Arçelik bulaşık makinesi alt sepeti ve üst sepetinin kademesinin kontrol edilmesi gerekecektir.

Markanın cihazları üst düzey yıkama ve kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Bu nedenle kullanıcı yorumları markanın ürünlerinin oldukça işlevsel ve kaliteli tasarıma sahip olduklarını dile getirmektedir. Arçelik bulaşık makinesi fiyatları; seçilen ürüne, ürünün program sayısı, enerji sınıfı ve diğer özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Arçelik bulaşık makinesi kampanya dönemlerini Trendyol uygulaması üzerinden takip edebilmeniz mümkün olacaktır. Uygulama üzerinden giriş yaparak markanın tüm seçeneklerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.