İlgili Kategoriler
Program Sayısı
Renk
Fiyat
Enerji Sınıfı
Kapasite
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Derinlik
Garanti Tipi
Genişlik
Kullanım Şekli
Su Tüketimi
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Regal Bulaşık Makinesi

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Ekstra Hijyen Sağlayan Regal Bulaşık Makinesi Çeşitleri Trendyol'da!

Mutfakta hem zamandan hem de su ve enerjiden tasarruf ettiren birbirinden kaliteli beyaz eşyalar üreten Regal, diğer ürün gruplarında olduğu gibi bulaşık makinelerinde de müşterilerin ihtiyaçlarını etkili şekilde karşılamaya çalışır. Yıkamayla geçen zamanı minimuma indirirken aynı zamanda az su ve elektrik harcanmasına imkan tanıyan Regal marka bulaşık makinesi farklı program ve renk seçenekleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Bulaşıkları yıkamak için harcayacağınız zamanı ortadan kaldırmasının yanı sıra aynı zamanda hem eşyaların tertemiz hem de ilk günkü parlaklığında kalmasını sağlayan ürün alternatifleri ile markanın sunduğu Regal ankastre bulaşık makinesi, hayatınızı kolaylaştıracak detaylardan arasında yer alır. Farklı modellere ve özelliklere göre değişen fiyat skalası vardır. Müşterilerin ihtiyacını karşılayan bu modeller uygun fiyata satılır. Siz de Trendyol’dan her bütçeye uygun Regal bulaşık makinesi fiyatlarını inceleyerek detaylı fikir edinebilirsiniz.

Ekstra Hijyen Sağlayan Regal Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Ekstra Hijyen Sağlayan Regal Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Marka tarafından geliştirilen yeşil filtre teknolojisi, ürüne yerleştirdiğiniz eşyaları temiz, parlak ve hijyenik şekilde çıkmasını sağlar. Regal 3 programlı bulaşık makinesi çok sayıda programa sahiptir. Ürünlerde bulunan yeşil filtre teknolojisi sayesinde yıkadığınız her bir ürün, size tekrar yıkama ya da yıkama öncesi arındırma işlemi uygulamanıza gerek kalmadan aradığınız temizliği sunar. İçerisinde devrim niteliği taşıyan pek çok özelliğin bulunduğu Regal bulaşık makinesi özellikleri arasında kirlilik sensörü de yer alıyor. Her biri enerji ve su tüketimini alt seviyede tutacak şekilde tasarlanan ürünlerin bazı modellerinde yer alan kirlilik sensörü sayesinde, verimlilik açısından beklentileriniz ideal biçimde karşılanar. Çünkü marka tarafından geliştirilen Regal Inox bulaşık makinesi, içine yerleştirdiğiniz tabak, kaşık, çatalın kirlilik düzeylerini sudaki bulanıklık derecesine göre tespit ediyor ve ona uygun bir yıkama gerçekleştirerek enerji tasarrufuna imkan tanıyor. Böylece bu ürünler ile ev ekonomisine katkıda bulunmak hızlı ve kolay hale gelebilir.

Markaya ait ürünlerde yer alan az bulaşık seçeneğini tercih ederek de istediğiniz su ve enerji tasarrufunu sağlayabilirsiniz. Bu ürünler sayeside az bulaşığınız olduğunda onları elinizde yıkamak durumunda kalmazsınız. Bu modellerde bulunan az bulaşık seçeneğini kullanarak az su ve enerji ile kısa sürede bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Yıllık enerji ve su tüketimi ile gürültü seviyesi alt düzeyde tutularak tasarlanan ürünler sahip oldukları çocuk kilidi sayesinde de hem çocuğunuzu hem de makinenizi korur. Farklı yıkama programlarının yer aldığı ve en kapsamlı modellerden olan Regal 6 programlı bulaşık makinesi içinde yoğun 65 derece, hızlı 30 dakika - 40 derece, süper 50 dakika 65 derece, ön yıkama, hassas 40 derece ve eko 50 derece programları yer alıyor. Regal 4 programlı bulaşık makinesi gibi farklı programlı modellerin de bulunduğu makinelerde, su taşmalarını önlemek için emniyet sistemleri de standart olarak sunuluyor. Farklı program alternatiflerinin yanı sıra renk seçeneklerinin de sunulduğu modeller sayesinde mutfağınıza ve diğer beyaz eşyalarınıza uyum sağlayacak bir Regal gri bulaşık makinesi sizin olabilir. Eğer mutfağınızda yeterli alanınız yoksa Regal mini bulaşık makinesi tercih ederek su ve enerjinin yanı sıra yerden de tasarruf edebilirsiniz. Özellikle mini modelleri ofiste de kullanabilirsiniz. Markanın farklı müşteri beklentilerine uygun şekilde tasarladığı modellerden bir tanesi de Regal tezgah üstü bulaşık makinesi seçenekleridir. Tezgahının altında değil de üstünde yeterli alanı bulunan müşterilere yönelik tasarlanan bu modeller, Trendyol’da oldukça avantajlı Regal set üstü bulaşık makinesi fiyatı ile satışa sunulur.

Dikkat Çeken Regal Marka Bulaşık Makinesi Özellikleri

Dikkat Çeken Regal Marka Bulaşık Makinesi Özellikleri

Regal A+, A++ bulaşık makinesinde bulaşıklarınızı yıkamak için evde olmak zorunda değilsiniz. Çünkü zaman erteleme özelliği sayesinde, tabak, çata, kaşık, bardak, tencere makine içine yerleştirdikten sonra seçtiğiniz programda istediğiniz saate yıkama işlemini ayarlayarak tam da belirlediğiniz zamanda yıkamayı başlatabilirsiniz. Böylece evde olmanıza gerek olmadan elektrik maliyetinin düşük olduğu vakitlerde pratik bir şekilde yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Yani bütçe dostu ürünler tasarlayan markayı tercih ederek bulaşıklarınızın yıkanacağı zamanı dilediğiniz gibi erteleyebilirsiniz. Zaman erteleme özelliğinin yanı sıra yüksek kapasiteye sahip Regal küçük bulaşık makinesi de müşteriler için büyük avantajlar sağlar. 12 kişilik yıkama kapasitesi bulunan ürünler ile 12 kişilik yemek takımınızı, kahvaltı takımınızı ve çatal, bıçak, kaşık takımınızı tek seferde sığdırıp kolay bir şekilde yıkayabilirsiniz. Dolayısıyla ister kalabalık bir aileniz olsun isterseniz de sık sık yemekte kalabalık misafir ağırlıyor olun, kirleri dert etmenize hiç gerek yoktur. Böylece akşam yemeğinde oluşan tüm çatalları, kaşıkları, bardakları, tencereleri tek seferde ürüne atıp kısa sürede tertemiz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Modellerde standart olarak sunulan çatal kaşık sepetinin yanı sıra katlanır raflar ile yüksekliği ayarlanabilir üst sepet de yer alır. Bu sayede farklı şekillere ya da boyutlara sahip olan eşyalarınızı makinenize hiç zahmet çekmeden yerleştirebilirsiniz. Dolayısıyla üründe bulunan tabaklar, bardaklar, tencereler birbirine zarar vermeden kolayca yıkanabilir. Üstelik yüksekliğin ayarlanabildiği üst sepet sayesinde büyük tabaklarınızı, tencerelerinizi ya da tavalarınızı üst sepete de yerleştirerek ürünün kapasitesinden alacağınız verimi üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Özellikle yüksek şişeler ya da büyük tencereler için üst sepeti biraz daha yukarı kaldırarak alt bölmede geniş bir alana sahip olabilirsiniz. Katlanır alt sepet telleri ve ayarlanabilir fincan rafları da ürüne yerleştirirken dilediğiniz organizasyonu oluşturmanız konusunda size önemli imkanlar tanır. Ayrıca Regal bulaşık makinesi yedek parçalarını da satın alarak uzun süre ürünü kullanabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Regal A+++ Bulaşık Makinesi

Kaliteli ve Kullanışlı Regal A+++ Bulaşık Makinesi

Eğer bir Regal 2 programlı bulaşık makinesine sahipseniz, eşyaları hassas yapıları ya da renkli dokuları olduğu için elinizde yıkamak zorunda değilsiniz. Ürünlerde yer alan hassas program sayesinde, 40 derece sıcaklıkta ürünlerinize hiçbir zarar görmeden kolayca yıkayabilirsiniz. Böylece narin eşyalarınızı elde yıkama zahmeti çekmemek adına kullanmaktan kaçınmak zorunda kalmazsınız. Yıkama yapacağınız zaman az sayıda bulaşığınız olduğu için de elde yıkamaya yönelmemelisiniz. Çünkü bulaşık makinesinde yer alan az bulaşık seçeneği tam bu ihtiyaç için geliştirilir. Günlük az miktardaki bulaşıkları biriktirmeden ve üstündeki kirlerin kurumasını beklemek zorunda kalmadan çok az miktarda su ve enerji harcayarak kısa sürede yıkayabilirsiniz. Böylece hem çekirdek ailenizle yediğiniz yemeklerden çıkanları hem de kalabalık misafirleriniz geldiğinde ortaya çıkan kalabalığı, tek bir ürünle etkili ve tasarruflu biçimde yıkayarak kolaylığı üst seviyede yaşayabilirsiniz. Bunun için ikinci bir makineye ya da elde yıkama zahmetine girmenize de hiç gerek yoktur. Markanın farklı müşteri beklentileri, ihtiyaçları ve bütçeleri için özel olarak geliştirdiği farklı teknolojilere sahip ürünler arasından dilediğiniz Regal bulaşık makinesi ölçülerine sahip modellerden satın alabilirsiniz. Trendyol’da farklı Regal bulaşık makinesi kampanyaların yanı sıra mutfağınızın dekorasyonu ile uyum sağlayacak özgün ürünlerin renk alternatifleri de bulunur. İhtiyaçlarınıza ve mutfağınıza uygun modele karar verdikten sonra Trendyol aracılığıyla hayalinizdeki ürünü çok avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. Trendyol’da birbirinden güzel, kaliteli, kullanışlı ve avantajlı ürün çeşitleri uygun fiyata satılır. Siz de Regal bulaşık makinesi yorum kısmını okuyarak hemen alışveriş yapmaya başlayabilir, dilediğiniz ürüne hızlı ve kolay şekilde sahip olabilir ve Trendyol’da güvenli alışverişin keyfini siz de sonuna kadar çıkarabilirsiniz.