İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Materyal
Fiyat
Kalıp
Dokuma Tipi
Kol Tipi
Cep Sayısı
Boy / Ölçü
Yaka Tipi
Kol Boyu
Astar Durumu
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Kemer/Kuşak Durumu
Deri Kalitesi
Koleksiyon
Kumaş Teknolojisi
Boy
Desen
Ek Özellik
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Stil
Fiyat Geçmişi
Yaş
Model
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kapşonlu Gömlek

" araması için 849 sonuç listeleniyor

Kapüşonlu Gömlek Modelleri Trendyol'da!

Giyim alışkanlığı oluşturmak için en vazgeçilmez ürün kesinlikle gömlektir. Erkek giyiminin temelini oluşturan tekstil sektörü temel alınarak hazırlanan ve her türlü giyim ile uyum içinde kullanılabilen Kapüşonlu gömlek hem kadın hem de erkeklerin koleksiyonunun vazgeçilmezlerinden biridir. Gömlekler geniş bir tasarım alanı ile yaz-kış her mevsimde yaygın olarak kullanılmaktadır. Gömlekler, çeşitli stillerde çok çeşitli kumaş şekilleri kullanılarak el işçiliği ile üretilebilir ve her stile sahip bireyin gardırobunun temel parçalarından biridir. Yazın tüm alt giyim ürünleriyle kombinlenebilen gömlekler, kışın iç giyimde kazak olarak da kullanılabilir. Giyim alışkanlıklarından sportif bir tarz benimseyenlerin vazgeçilmezi olan kapüşonlu gömlek modelleri kış aylarında daha çok kullanıma uygundur. Kapüşonlu kareli gömlek ile farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Hem bayanlar hem de erkekler tarafından kareli gömlek çokça tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Kapüşonlu Gömlek Modelleri

Kapüşonlu Gömlek Modelleri

Gömlekler giyim alışkanlıklarında önemli bir yere sahiptir. Kadın ve erkekler için sınırsız imkanlarla sunulan gömlekler her mevsim düşünülerek üretiliyor. Bir klasik olan kapüşonlu oduncu gömlek, en fazla tercih edilen gömlekler arasında yer almaktadır. Sınırlı sayıda giyim ürününe sahip olan erkek kullanıcıların daha aktif olarak tercih ettiği gömlekler, tarzını seven bireylerin vazgeçilmez ekipmanlarından biridir. Kapüşonlu gömlek erkek son zamanlarda oldukça popüler hale geldi ve her kıyafete çok yakışan şık modellerden biri oldu. Kapüşonlu gömlekler genellikle sportif bir tarza sahip erkekler tarafından tercih edilmektedir. Alışılmadık ve sıra dışı bir görünüm kazandıran kapüşonlu üstler, her beden ve renkteki kumaşlardan üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Mavi kapüşonlu gömlek, kapüşonlu gömlekler arasına fazla tercih edilen ürünlerdendir. Kapüşonlu gömlek daha çok ilkbahar ve kış aylarında kullanılır, kumaş kalitesi farklıdır. Ağırlıklı olarak keten ve kalın yünden üretilen kapüşonlu gömlekler, çeşitli hazır giyim markalarının sezonluk koleksiyonlarından temin edilebiliyor. Kapüşonlu beyaz gömlek, özellikle ilkbahar mevsimlerinde ve yaz aylarında tercih edilmektedir. Siyah giysiler de favori renklerden biridir. Bu, her zaman temiz, düzenli göründüğü ve kusurları gizlediği için olmazsa olmaz giyim ürünlerinden biridir. Kombine gerektirmeyen siyah entegre giyim ürünleri ile her zaman şık görünmenizi sağlar. Siyah kapüşonlu gömlek tarzına uyanların gardırobunun ana parçalarından biridir. Birbirinden farklı gömlek modelleri arasından kendi giyim tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Canlı renk ve doku seçeneklerine sahip favori kapüşonlu gömlek tasarımlarımızdan doğru seçimleri yaparak enerjik bir görünüm yaratabilirsiniz. Kırmızı kapüşonlu gömlek, son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Ekose kapüşonlu gömlek, kış ayları için şık bir görünüm yaratıyor. Jeanlarla rahatlıkla kombin yapabilir, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kış aylarına özel renk ve kumaşlarda tasarlanan ve her bölgede bulunan kapüşonlu üstleri kullanabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, bazı mekanlarda iç çamaşırı olarak da kullanılabiliyor.

Kapüşonlu Gömlek Fiyatı

Kapüşonlu Gömlek Fiyatı

Kapüşonlu gömlek fiyatı kumaş kalitesine göre değişmektedir. Hazır giyim markalarının sezonluk koleksiyonlarından kapüşonlu gömlek modelleri her giyim tarzına uyum sağlıyor. Sportif tarzı benimseyenlerin büyük oranda tercih ettiği gömlekler kalitesine göre fiyatlandırılıyor. Yoğun bir çalışma haftasının ardından arkadaşlarınızla yapacağınız hafta sonu aktivitelerinde kıyafet seçiminizi daha şık hale getiren kullanışlı ürünler, fiyat açısından oldukça çeşitlidir. Kapüşonlu gömlek kadın fiyatları da oldukça uygundur.

Kapüşonlu Gömlek Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Kapüşonlu Gömlek Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Kapüşonlu keten gömlek, marka tasarım örneğine göre farklılık göstermektedir. Birçok markanın sunduğu özenle hazırlanmış keten gömlekler, kişisel tarzlarına göre seçilebilir. Gömlek seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri de doğru beden seçimidir. Gömlekler belli bir şekle göre değil, vücut ölçülerine göre yapılır.Yaz aylarında daha ince kumaş seçenekleri kullanan markalar, kış aylarında vücut ısısını korumak için daha kalın kumaşlar kullanıyor. Kapüşonlu yazlık gömlek seçenekleri ile kapüşonlu gömlekleri yaz mevsiminde de rahatlıkla giyebilirsiniz. Tüm ürünlere Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.