İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Kol Boyu
Materyal
Fiyat
Kalıp
Desen
Kol Tipi
Stil
Kumaş Tipi
Ortam
Yaka Tipi
Boy
Model
Boy / Ölçü
Cep Sayısı
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Astar Durumu
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Beyaz Gömlek

" araması için 20394 sonuç listeleniyor

Tarzınıza ve Bedeninize Uygun Beyaz Gömlek Çeşitleri Trendyol’da!

Beyaz gömlekler, kurtarıcı niteliğinde tercih edilen, kolayca farklı kıyafetlerle ile tamamlanabilecek parçalardır. Beyaz gömlek kadın, erkek müşterilere yönelik tasarımlarının, bazen klasik giyim bazen de spor giyim olarak tercih edilebilecek birçok çeşidi bulunur. Bu parçalar, renginden dolayı her şeye uyum sağlayabilecek niteliktedir. Baskılı, çiçekli, düz renk, kareli, iplik boyalı, jakarlı gibi detayları olan ürünler seçenekler arasındadır. Ürünler kesim, baskı özellikleriyle modaya uygun değişik çeşitlere çevrilebilir. Açık renk, iş dünyasından günlük kullanıma kadar her alanda tercih edilir. Ayrıca büyük beden kalıptan slim fit beden aralıklarını kapsayan geniş bir kategoriye ayrılır. Kumaş tipleri mevsimsel olarak dokuma ya da örme olarak değişkenlik gösterebilir. Parçaları gidilecek yere göre rahatlıkla kombinlemek mümkündür. Jean kotla, bol, spor kesim parçalar kolaylıkla tamamlanarak abiye beyaz gömlek haline gelir. Ayrıca altına spor ayakkabı, babet ya da bootie tarzı ayakkabılar harika olur. Kolay bir şekilde kombinlenebilen tasarımlar, müşterilerin benzersiz bir tarz elde etmesine yardımcı olur. Spor bir tasarım, fular ya da farklı bir aksesuar kullanılarak klasikleştirilebilir. Ürünler, farklı mevsimlerde kullanılabilecek şekilde dizayn edilir. Bahar aylarında dar paça siyah pantolon ya da kot pantolonlarla kolaylıkla uyum sağlayabilir. Üstelik kol tipleri, geniş, yarasa, kısa kol, truvakar kol, uzun kol olarak değişkenlik gösterebilir. Ayrıca transparan, şeffaf beyaz gömlek ve içi belli eden kol detayları da özel toplantılar ya da ciddi ortamlar için tercih edilebilecek görselliktedir. Ürünler, rahatlık açısından kadınların en sık tercih ettiği kıyafetlerdir. Hemen hemen her alana uygun kombinlerle tercih edilebilir. Üstelik yaz aylarında açık rengin güneş çekmeyen özelliği de ferahlatıcı olabilir. Bu durum casual, klasik, sokak stili, trend tarzlara göre imal edilen parçaların her kesime hitap ettiği söylenebilir. Uzun parçalar, farklı yaka çeşitlerine sahip olacak şekilde dizayn edilir. Uzunluğu üründen ürüne farklılık gösterir. Trendyol üzerinden iç göstermeyen beyaz gömlek seçeneklerine ve daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Beyaz Gömlek Görünümleri

Dikkat Çeken Beyaz Gömlek Görünümleri

Vatkalı, apoletli beyaz gömlek gibi farklı materyallerden tasarlanan birçok ürün bulunur. Her sezona özel olarak tasarlanan malzeme özellikleriyle üretilen modeller vardır. Dantelli tarzda olan parçalar, dantel yapının omuz kısmında, kol kısmında, etek kısmında olmak üzere değişik yerlerde kullanılacağı şekilde tasarlanarak farklı modeller ortaya çıkarılır. Bu tarz ürünlerle yaz şıklığı kolayca yakalanabilir. Kol kesimi dahil olmak üzere büyük beden, long fit, oversize, regular fit, slim fit kesim çeşitlere ayrılır. Böylece vücut yapısına uygun olan ürünü her türlü kıyafete kombinleyerek giyebilmek mümkündür. Dantelin şekli her ürün için farklılık gösterir. Şık, konforlu, rahat bir duruş için harika tercihler olur. Kesim şekli ince, slim fit beyaz gömlek modelidir. İş dünyasında çoğunlukla tercih edilebilecek ürünlerin, dantelli, tüllü, şifon, baskılı, dekolteli olan çeşitleri bulunur. Siyah kalem pantolonlar ya da ceketlerle müthiş bir uyum sağlayabilir. Ayrıca klasik etekler, farklı formda bol paça pantolonların içine sokularak da tercih edilebilir. Slim fit formu bol olmayan, vücudu saran bir yapıya sahiptir. Bu nedenle, harika bir görüntü verir. Bu tarz modeller, yazın kısa kollu, kışın da uzun kollu tercih edilebilir. Her sezona uygun model özellikleri bulunur. Ayrıca rengin saflığı ve uyumluluğu her renge kombin yapılacak özelliktedir. Farklı kolye, fular, saat, gözlük gibi aksesuarlarla giyildiğinde havalı bir görünüm yakalayabilmek mümkündür. Ürünleri, gece kullanımı ve gündüz kullanımına da uygun hale getirerek giyim sağlanabilir. Slim fit modeller, çizgili, düz, baskılı, volanlı beyaz gömlek özellikleri ile çeşitlere ayrılır. Kısa ya da uzunluk yönünden de farklılık gösterir. Yaz ya da kış aylarına uygun olarak tercih edilebilecek çeşitleri bulabilmek mümkündür. Şıklığı, konforu bir arada sunan, aynı zamanda tarzı en saf haliyle ortaya çıkarabilecek çeşitlilikte ürünlerdir. Açık tonlar farklı renklerle birleştirilerek desen, çizgi, çiçek, ekose, jakar, puantiye gibi hareketlilikler ile modeller ortaya çıkarılabilir. Üstelik parçalardaki bu detaylar, sporlaştıran ya da klasikleştiren özelliklerdir. Ürünlerin imalat işlemleri ise dokuma ya da örme gibi uygulamalarla gerçekleştirilir. Viskon beyaz gömlek, dikkat çeken ürün grupları arasında yer alır. Bunun yanında belden kemerli olan modelleri de farklı bir hava katar. Uzun tarzlar, pantolon ya da eteklerin içine sokularak da giyilebilir.Spor beyaz gömlek seçeneği, rahat ve sportif bir tarza sahip olan kişiler için oldukça idealdir. Öte yandan dikkat çeken bebek beyaz gömlek çeşitleri de bulunur. Bu çeşitlerin 5 yaş, 12 yaş beyaz gömlek modelleri vardır. Kurtarıcı niteliğinde olan bu parçalar, pek çok farklı şekilde kombinlenebilir. Aynı zamanda beyaz gömlek çeşitleri ile trend stili, sokak, klasik ve casual tarz yakalanabilir. Ayrıca tunik çeşitleriyle de tarz sağlanabilir. Yazın öne çıkan crop beyaz gömlek tasarımlarını Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Tarzını Beyaz Renkten Alan Beyaz Gömlekler

Tarzını Beyaz Renkten Alan Beyaz Gömlekler

Ürünler; çizgili model çeşitleri, kesim, dokuma, örme kumaş türleri ile kısa ya da uzun modelleriyle farklı tarzları yansıtır. Materyal yapısı, keten, pamuk, polyester gibi kumaşlarla üretilir. Desen dökümlü model, beyaz gömlek tunik tarz olarak da tercih edilebilir. Açık ton üstüne, siyah, gri, mavi, turuncu kalın ya da ince çizgilerle tasarım yapılan modellerdir. Ayrıca düğme, yaka, kesim şekilleriyle farklı tarzlar ortaya çıkarılır. Çizgili beyaz gömlek olanları sıfır kol, uzun kol, kısa kol olarak da tercih edilebilir. Yaz ya da kış aylarına özel olarak bu seçim rahatlıkla yapılabilir. Likralı, güpürlü, fistolu, işlemeli beyaz gömlek; günlük kullanımlar için tercih edilebileceği gibi özel toplantılar ve iş hayatı için rahatlıkla tercih edilebilir. Fisto ve şeffaf beyaz gömlek kumaş yapısı yaz aylarında nefes aldıracak, terletmeyecek yapıdadır. Yaka kısmı geniş yarasa yaka, kısa kol, truvakar kol, uzun kol olarak değişkenlik gösterir. Fisto yapısı farklı kumaş özellikleri ile birleştirilerek çeşitli modeller ortaya çıkarılır. Tonun yapısı, klasik tarz ya da spor tarza uyum sağlanarak imal edilir. Ürün yapıları materyal yapısı, kullanım alanı, kumaş tipi, stil, kalıp, yaka, desen, kol tipine göre değişkenlik gösterir. Geniş yaka parçalar; jean pantolon, İspanyol paça, bol paça pantolonlar ya da mini etekler ile kombinlenebilir. Ayrıca boyuna asılacak kolye ya da aksesuarlar ile hareketlendirilebilir. Parça sade ve desensiz ise aksesuar kullanımı farklı bir görünüm katar. Tercih edilecek olan model, dik yaka olarak tercih edilecekse iş dünyasında çok rahat bir şekilde kullanımı sağlanabilir. Ayrıca modeller arasında hakim yaka, kısa kollu, balon kol beyaz gömlekler, boyun kısmı kapatılarak yazın kısa kol ve bahar aylarında ise uzun kollu olarak tercih edilebilir. Kullanım şekli kısa kollularda, şort ve etekler ile tercih edilebilirken uzun kollar için bol paça pantolon ve yüksek topuk ayakkabılar ile farklı bir uyum yakalanabilir. Hâkim yaka olarak tercih edilecek parçalar her yaşa hitap eder. Böylelikle, her kesim için rahatlıkla kullanımı sağlanabilir. Ürünler çeşitli beden aralıklarına ayrılarak, farklı beden ölçülerine sahip olan kadınlara uyum sağlayabilecek formdadır. Büyük beden beyaz gömlek bunlardan birisidir.

Şık ve Gösterişli Beyaz Gömlek Modelleri

Şık ve Gösterişli Beyaz Gömlek Modelleri

Açık havalarda ve yaz günlerinde daha renkli seçenekler ön plana çıkar. Bu parçaların birçok çeşit ve modeli sizin konforunuz için hazırlanır. Desenli beyaz gömlek çeşitleri, yaz aylarında sık tercih edilen ve farklı geometrik desenler, çiçekler, resim baskıları ile çeşitlenebilir. Nakış detayı spor kıyafetler ile rahatlıkla konbinlenebilir. Yeni sezon olarak imal edilen kanaviçe nakışlı, farklı kol tipleri, önden düğme, çıtçıtlı beyaz gömlek modelleri karşınıza çıkabilir. Hemen hemen her kıyafet ile kolaylıkla uyum sağlayabilecek özellikte parçalardır. Ürünlerin üzerine nakış detayları, renkli ve farklı tonlarda işlenir. Çeşitli kontrastlar ve yapılan baskılar, oldukça sağlam ve kaliteli bir şekilde meydana getirilir. Bebe yaka, dik yaka, düğmeli, hâkim yaka ya da yakasız beyaz gömlek çeşitleri de bulunur. Stile ve tarza uygun şekilde rahatlıkla tercih edilebilir. Ayrıca bu parçalar, kısalık ve uzunluk durumuna göre değişkenlik gösterir. Uzun beyaz gömlekler; taytlar, dar kotlar, deri pantolonlar ile pratik bir kullanıma sahiptir. Yaz ya da bahar aylarında topuklu ayakkabı ya da spor ayakkabı ile kombinlenerek uyum sağlanabilir. Modellerin uzunlukları, bel altı ve diz üstü olarak değişkenlik gösterir. Uzun çeşitlerde kemer ya da aksesuarlı modeller vardır. Ayrıca kesim olarak büyük beden oversize beyaz gömlek, slim fit kesim kalıpları olan ürünlerdir. Uzun olanlar ile sokak stilinden klasik stile kadar her tarz yakalanabilir. Ayrıca çok rahat ve kolay bir şekilde tamamlanabilecek kıyafet çeşitleri ile uyum sağlayabilir. Uzun kesimler, yaz aylarında sıfır kol olarak imal edilir. Bu tarz ürünler ise şort ve mini etekler ile rahatlıkla uyum sağlar. Yazlık beyaz gömlek tasarımlarını ve daha fazlasını Trendyol üzerinden inceleyebilir, kendi gereksinimleriniz doğrultusunda seçimlerde bulunabilirsiniz.

Her Arayışa Yönelik Tasarımlar

Her Arayışa Yönelik Tasarımlar

Puantiyeli çeşitler, son zamanlarda sık tercih edilen ve görünüşü yuvarlak desenler ile baskılanmış ürünlerdir. Çeşitli tasarımlar ile meydana gelebilir. Parçaların üzerine siyah orantılı yuvarlaklar baskılanarak sade siyah bir parça ile rahatlıkla kombinlenebilir. Yeni sezonda dikkat çeken puantiye modelleri, farklı puantiye renkleri ile de kullanılır. Ayrıca çeşitlerin puan detayları, büyük, orta, küçük boyutlara ayrılır. Bu çeşitleri, çok minik şekilde işlenmiş olarak bulabilmek mümkündür. Kısa kol ve uzun kol seçenekler ile harika tercihlerdir. Puantiyeli modeller, belden bağlamalı olarak yaz aylarına uyumlu çeşitlerden sayılabilir. Ayrıca kol detayları düşük kol, kısa kol, fakir kol olarak değişkenlik gösterir. Ön kısımları genellikle düğmeli olsa da çıt çıt detaylar ile de açılıp kapanabilen çeşitleri vardır. Yeni sezonun en trend puantiye ürünlerini bulabilmek mümkündür. Ürünlerin kumaş dokuları, insan sağlığına uygun şartlarda üretilir. Yaz ve baharlık olan çeşitleri, cilt yapısına zarar vermeyecek niteliktedir. Sezonluk değişikliğe uygun olarak pamuk beyaz gömlek, polycotton, polyester, viskon gibi kumaşlar bulunur. İpek beyaz gömlek de tercih edilen kumaşlardandır. Üretim işlemi, sağlam işçilik yöntemleri kullanılarak yerine getirilir. Ürünlerin üzerine yapılan baskı işlemi, ürünler üzerinde kullanılan aksesuar özellikleri gibi durumlar kumaşına bağlı olarak yerine getirilir. Yeni sezon olarak meydana getirilen üretimler arasında beyaz Oxford gömlek ve güpürlü modeller klasik tarza uyum sağlayabilecek ve iş dünyasında, davetlerde, düğünlerde çok sık kullanılabilecek ürünlerdir. Güpür detayı omuz kısımlarında, etek kısmında, kol bölümünde olmak üzere çeşitli yerlerine uygun şekilde işlenir. Güpür desenler, siyah pantolon çeşitleri ile çok şık bir görünüm sağlanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda deri etekler, siyah dar kotlar başta olmak üzere çeşitli renkler ile uyum sağlanır.

Farklı Beyaz Gömlek Model Seçenekleri

Farklı Beyaz Gömlek Model Seçenekleri

Yoğun olarak kullanılan güpür detaylar, oldukça şık ve klasik giyime hitap eden ürünlerdir. Bu nedenle, özel alanlar için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ayrıca modeller, nakışlı, taşlı, dantelli beyaz gömlek desenleri ile imal edilir. Aynı zamanda İtalyan, hakim, düğmeli, dik, bebe, ata, yarım İtalyan, v yaka beyaz gömlekler; her arayışa hitap edecek şekilde dizayn edilir. Klasik beyaz gömlek modeli, şık ve resmi ortamlarda kullanılmaya yönelik olarak tasarlanır. Parçalar, farklı işçilik stilleri ile pek çok farklı gereksinimi karşılar niteliktedir. Bu parçaların kullanım alanları oldukça geniştir. İster günlük ister özel alanlar için çok geniş bir kategoriye ayrılır. Zincirli beyaz gömlek modelleri de bu kategoriye girebilir. Kadınların her alanda kurtarıcı giysileri olarak tercih edilebilecek parçalar; çeşitli kumaş, model, tasarım ve parlak beyaz gömlek gibi detaylara göre fiyat aralıklarına ayrılır. Bu ürünlerin modası gelişim gösteren bir durumdur. Bu gelişime uygun olarak son zamanlarda, rengin sadeliği ve saflığı farklı kumaş çeşitleri ve aksesuarlar ile tamamlanır. Beyaz fırfırlı gömlek ve eski tarzı yansıtan dönem gömlekleri bu renkte harika durabilir. Renk aralıkları model tarzlarına özel olarak imal edilir. Zincirli beyaz gömlekler; kaliteli yapısı sayesinde kolay deforme olmayarak uzun süre kullanılabilir. Bu ürünlerin yaka kısmına siyah bir fular ile ciddi ortamlara rahatlıkla uyum sağlayabilir. Süt rengi aynı zamanda bele oturan parçaların çeşitlerine de sık uygulanabilir. Ürünlerin dokusu ve kullanılan kumaşlar; saten, şifon, keten beyaz gömlekler tasarımı destekleyecek şekilde gerçekleştirilir. Tesettür beyaz gömlek çeşitlerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Hamile beyaz gömlek model seçeneklerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Aralıkları

Avantajlı Fiyat Aralıkları

Parçaların fiyatları belirlenirken bazı detaylar ön plana çıkarılır. Ürünlerin modellerine göre fiyatları farklılık gösterebilir. Beyaz gömlek fiyatları; ürünlerin materyallerine, kalitesine, modeline ve renklerine göre belirlenir. Hem yüksek kalitede hem de yumuşak ferah kumaşa sahip birçok ürüne sahip olabilirsiniz. En çok tercih edilenler ve sıkça giyilen parçalara da ulaşmanız oldukça kolaydır. İçerisinde kendinizi ferah, rahat ve konforlu hissedeceğiniz birçok model mevcuttur. Dünyaca ünlü markaların ürünlerine de ulaşmak oldukça kolaydır. Bu parçalara ve daha birçok modele kampanya fırsatları ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü ve sıkça tercih edilen beyaz gömlek markalarını inceleyerek tarzınıza uygun parçayı belirleyebilirsiniz. Hem kişisel zevkinize uygun hem de açık havalara uygun modellere indirim fırsatları ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İçerisinde kendinizi rahat hissedeceğiniz ve sıcak havalarda serinleyebileceğiniz modellere ulaşmak önemlidir. Bu hususa dikkat ederek model seçmek daha faydalı olur. Bu şekilde kişisel zevkinizi yansıtırken, aynı zamanda içinize sinen modellere sahip olmuş olursunuz. Yalnızca kendiniz için değil sevdikleriniz için de rahat ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde, modelde ve standartta birçok parça mevcuttur. Oldukça fazla seçme havuzuna sahip modeller vardır. Bu parçalar içerisinden size en uygun olanı belirleyerek sahip olabilirsiniz. İster gündelik ister özel günler ister de işe giderken kullanabileceğiniz birçok model vardır. Gideceğiniz yere göre seçebileceğiniz renkte ve kumaşta ürünler mevcuttur. Bu parçalara istediğiniz zaman ulaşarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem çocuklarınız hem de kendiniz için birçok model seçebilirsiniz. Spor, gündelik ve şık görüntüye sahip olmak sizin seçimlerinizle şekillenir. İstediğiniz parçalara sahip olarak bu istediğiniz görünümü sağlayabilirsiniz. Trendyol’dan modellerin yorumlarını inceleyerek kullananlardan bilgiler alabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz parçalar hakkında inceleme yaparak dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.