İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Spor Branşı
Fiyat Geçmişi
Ortam
Koleksiyon
Bağlama Şekli
Desen
Ek Özellik
Topuk Tipi
Topuk Boyu
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nike Zoom

" araması için 124 sonuç listeleniyor

En Güzel Nike Zoom Modelleri Trendyol'da!

Nike, birbirinden farklı modelleriyle öne çıkan markalar arasında ön planda yer almaktadır. Nike Zoom ayakkabı modelleri, oldukça hareketli bir spor dalı olan basketbol için uygundur. Ayrıca Nike Zoom spor ayakkabı alternatiflerini günlük yaşantısı sırasında tercih eden birçok müşteri mevcuttur. Koleksiyonlarında öncelikli olarak dayanıklı, çevik ve hızı ön plana çıkaran tasarımlar bulundurmaktadır. Oyuna etki edecek kıyafet ve de malzemeler arasında önemli bir yeri olan Nike Zoom basketbol ürünleri sporcu konforuna direkt etki etmektedir. Bu nedenle basketbolda en önemli araç ayakkabıdır. Çünkü oyun esnasında tüm güç, tabana ve de bileğe verilmektedir. Bu yüzden doğru model seçimi son derece önem verilmesi ve de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Nike Zoom Blazer, bilekleri kapatan yüksek kesimli bir model olarak sakatlanmaların önlenmesinde oldukça etkilidir. Sporcuların dengesini sağlayan ve sağlığı ile performansı açısından son derece önemli bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda şık bir model olup oyunun net bir şekilde gerçekleşmesine imkan vermektedir. Birçok müşteri tarafından tercih edilen, bilek kısmına dikkat edenlerin kullandığı bir modeldir. Nike Zoom kırmızı tasarımı gibi kaliteli, kullanışlı ve sağlıklı modeller olarak nefes alan malzemelerle hazırlanmaktadır. Nike Zoom kadın modelleri de aynı şekilde hafif, esnek, dayanıklı ve de rahat modellere sahiptir. Çocuklar için üretilen modelleri de aynı özen ve dikkat göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Tabanları dengeli bir tutum sağlayan ürün özellikleri bulunmaktadır. Bilek ve taban kısmında oluşacak yaralanmaları önlemenin yollarından biri de seçilen ürünün son derece rahat ve esnek olmasıdır. Bu şekilde de ayağa destek sağlamaktır. Ayağınıza uygun bir tasarım, hamlelerinizi çok başarılı bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır. Hem stilinize uygun tasarımı seçmek hem de performansınızda gözle görülür bir artış yapmak için tercih edilen Nike Zoom Fly modelleri her daim sporcunun yanında olmaktadır. İkon arması ve görünümüyle kült haline gelen pek çok modeli de farklı renklerle bünyesinde bulundurmaktadır. Basketbol ayakkabısı da kült modeller arasındaki tercih edilen ürünler arasındadır. Nike Zoom koşu ayakkabısı gibi rağbet gören modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Kaliteli Malzemeler Kullanılan Şık Tasarımlı Nike Zoom Serisi

Kaliteli Malzemeler Kullanılan Şık Tasarımlı Nike Zoom Serisi

Farklı taban ve üst doku yapılarına sahip tasarımları ile birinci sınıf malzemeler kullanılarak spor motivasyonunuzu arttıracak özelliklere sahip basketbol ayakkabıları üretmektedir. Basketbol, sporcuların anlık sıçramalarını ve hızla yer değiştirmelerini gerektiren bir spor dalıdır. Bunun için de en iyi özelliklerle desteklenen ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Nike Zoom Air basketbol, hafif yastıklama sunan, dayanıklı ve esnek bir yapıya sahiptir. Basketbolun yanı sıra koşu ya da günlük giyimde de kullanılabilen Air teknolojisi, havada yürüyormuş hissi verdiği için pek çok müşteri tarafından da tercih edilmektedir. Hem şık hem de sporu ve sporcuyu destekleyen modelleri birçok müşteri tarafından kullanılmaktadır. Air Max serisi Air teknolojisinin kullanılarak üretilen ve müşterilerin seçerken taşıdıkları yüksek beklentilere cevap verebilecek birçok özelliğe sahip bir modeldir. Sporcuların ihtiyacı olan yastıklama özelliği en iyi performansı sergilemenizi destekleyecektir. İdeal formdaki yastıklama özelliği ile oyuncuların dengede durmasına yardımcı olmaktadır. Yumuşak formda malzemelerle tasarlanan Nike Zoom basketbol modellerinin tercih edilmesi tavsiye edilirken, aynı zamanda hem yumuşak hem de sert modeller arasında önemli olan bileğinizi ideal bir şekilde kavramasıdır. Özellikleri arasında bulunan darbe emici etkisi en aza indirgenerek spordan keyif alınması sağlanmaktadır. Tasarımların dış yüzeyin nefes alabilir olması oyunu konforlu bir şekilde oynamanızı sağlayacaktır. Ayrıca bağcıkların en iyi şekilde sarması, karışıklık oluşturmaması fazlasıyla önem arz etmektedir. Böylece çözülme gibi riskleri ortadan kaldırmak hedeflenmektedir. Her zaman ileriye dönük stilleriyle birçok kişinin dikkatini çeken modeller sunmayı başaran marka, ürünlerin özellikle rahat ve kullanışlı olmasına öncelik vermektedir. Tasarımlardaki detaylarla birçok kişinin bir numaralı tercihi olmayı başarmış markalar arasında yer alırken, antrenmanlarda ya da egzersiz yaparken de yüksek verim almanızı hedeflemektedir. Rahat hareketi destekleyen yapıları haricinde aynı zamanda şık olmanızı da sağlamaktadır. Bu da birçok sporcunun kullanım açısından motivasyonunu arttıracak niteliklerle tasarlanmasını sağlamaktadır. Nike Jordan Zoom basketbol ayakkabısı modeli Michael Jordan’dan ilham alınarak spor dünyasının efsanevi parçalarından biri olarak tasarlanmıştır. Basketbolda ayak tabanı ve bilekleri vücudun geri kalanını desteklemektedir. Ürün seçimlerinde yanlış bir tercih yapılacak olursa kalça, bacak, bel ve sırt problemleri yaşamanıza neden olabilecektir. Bu yüzden maksimum koruma sağlayacak modelleri seçmeniz tavsiye edilmektedir.

Nike Basketbol Ayakkabısı ile Güvenli Spor

Nike Basketbol Ayakkabısı ile Güvenli Spor

Giydiğiniz ayakkabının konforlu tasarımı kişisel başarınız ve de hedefleriniz yönünden oldukça önemlidir. Ayağınıza uygun ürün, spor yaptığınız sırada ihtiyaçlarınıza yönelik olmalı ve sanki yokmuşçasına rahat bir kullanıma sahip olmalıdır. Basketbolda bazı oyuncuların diğerlerinden hızlı hareket etmesi gereklidir. Genellikle pota altını tercih eden ve hareketli olan sporcuların zemini iyi tutan modellere ek olarak ani dönüşlerinde de bileklerini koruyan modeller seçmesi önerilmektedir. Ancak durağan bir oyunu tercih edenlerin ise taban kesiminin düşük olması fayda sağlayacaktır. Tamamen güç odaklı bölgeler için de bilekleri üst düzey koruyabilecek yüksek kesimli modeller tercih edilmesi avantaj sağlayacaktır. Orta kesimli modelleri de yükseğe sıçramak ve sonrasında bilekleri etkileyen baskıyı azaltmak adına önerilmektedir. Marka, sahanın birçok yerinde oynayan, her bölgedeki oyunculara özel olarak birbirinden farklı renk içeriğinde ve modellerde ürünler üretmektedir. Nike Zoom Span da bunlardan biridir. Ürünler arasında seçim yapmanız gerektiğinde öncelikle hızlı mı hareket etmeniz gerekli, yoksa yavaş mı olmanız gerekiyor bunu netleştirmelisiniz. Oyun tarzınıza göre uygun ürünleri, Nike Air Zoom kategorisinde bulabilirsiniz. Markanın bu modelleri ayak ergonomisini destekleyen özellikler barındırmaktadır. Nefes alan kumaş yapısı, kauçuk taban ile üstün tutuş özelliği ile esnek bir yapıya sahiptir. Topuklarındaki ve bileğindeki yumuşak dolgu sayesinde tabanınızı koruyacak, içeriğindeki yumuşak köpük yastıklama sağlayacaktır. Ayrıca kauçuk taban sayesinde dönüşler ve hareketler sırasında esneklik ve rahat hareket sağlayacaktır. İçeriğinde rahatlık, yumuşaklık ve destek kazandıran yeni nesil köpük teknolojisi yastıklamaya sahiptir. Yarım patik yapısı ise bilekleri sarmakta ve uyum sağlamaktadır. Geniş bir yelpazeye sahip olan tasarımların renk çeşitleriyle kategorileştiği ürünler müşteriler tarafından beğenilerek giyilmektedir. Birçok kişinin spor ayakkabısı denildiğinde akla gelen ilk tanınmış markalardan arasında yer alan bir marka olarak, her geçen yıl ve sezon yeni tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Bunun için gerekli bütün özveriyi gösteren marka, ürünlerinde her zaman müşteri yorumlarına da önem vermektedir. Böylece ihtiyaçları karşılamaya yönelik ileride oluşabilecek gereksinimleri baz alarak üretim yapmayı hedeflemektedir.

Kolay Temizlenen Nike Air Zoom Spor Ayakkabısı

Kolay Temizlenen Nike Air Zoom Spor Ayakkabısı

Severek ve de beğenerek kullandığımız tasarımlara sahip ürünler arasında en çok kirliliğini gösteren Nike Zoom 2k, beyaz ve siyah model ürünlerdir. Üst düzey performans ve kullanım için bakımlarının ve de temizliklerinin doğru ve etkili bir şekilde yapılması gerekmektedir. Birkaç basit temizleme adımları ile ürünleri yeni ve temiz tutabilmek mümkündür. Nike Zoom gri renkli tasarımlarda da uygulanabileceği gibi kuru ve yumuşak uçlu bir fırçayla dış, orta taban ve üst bölgelerini fırçalayabilirsiniz. Aynı işlevi eski bir dış fırçası da gösterebilecektir. Ürünleri sıcak suyu az miktarda ekleyebileceğiniz çevre dostu bir çamaşır deterjanı ile silebilirsiniz. Ayrıca bağcıklarını da yumuşak bir temizlik ürünü ile yıkayıp sonrasında durulamanız yeterli olacaktır. Tabanları yine yumuşak uçlu bir fırça ile üzerine ekleyeceğiniz temizlik ürününü uygulayarak fırçalayabilirsiniz. Ardından da yumuşak bir bez ile tabanı kurulamanız yeterli olacaktır. Sabunlu yumuşak bir bez kullanarak üst kısımlarını da silebilirsiniz. Gerekli gördüğünüz takdirde tekrar silmeniz önerilmektedir. Böylece kalan kirlerin çıkmasını da sağlayabilirsiniz. Son bir adım olarak da oda sıcaklığında kurutmanız yeterli olacaktır. Kauçuk, ısıya fazlasıyla duyarlıdır ve ısı nedeniyle şekli değişebilir. Bu yüzden temizledikten sonra oda sıcaklığında kurutmaya dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir. Nike Zoom siyah veya tercih edilen diğer renklerdeki modellerde de çamaşır makinesi ve çamaşır suyu kullanımı asla önerilmemektedir. İç taban temizliği ise zaman zaman ihtiyaç duyuldukça mutlaka yapılmalıdır. İç tabanları çıkartıp üst yüzeyleri için yaptığınız işlemi yaparak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen kuruduktan sonra iç tabanları geri yerleştirmeniz doğru olacaktır.

Hem Esnek Hem Hızlı Nike Zoom Air Ayakkabı

Hem Esnek Hem Hızlı Nike Zoom Air Ayakkabı

Nike Zoom erkek modeli normal boy ve dolgulu bilek kısmı ile rahatlık ve koruma sağlamaktadır. Hafif orta tabanı ile tutuş tasarımı hızlı adım atmanızı mümkün kılacaktır. Üzerinize tam oturan bir model olması bilekleri rahatça kavradığından konforlu bir oyun oynamanızı sağlayacaktır. Nike Air Zoom Pegasus modelleri de Air teknolojisi kullanılarak sporcuların ihtiyacı olan yastıklama özelliğini içeriğinde bulundurmaktadır. Böylece oyuncuların dengede durmalarını ve aynı zamanda da iyi bir performans göstermelerini sağlayacaktır. Dayanıklılık, nefes alma, esneklik gibi özelliklerin bulunduğu bu tasarımlarda, üst yüzeylerde kullanılan malzemelerde de hafiflik ve denge ön planda tutulmaktadır. Nike Zoom mavi gibi alternatifleri olan birçok alternatif, ani duruş ve hamleler ya da ani dönmelerde, bağlama düzeniyle ayak bileğini güvende tutacak ve de rahat etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bağcıklar, olduğu yere sabitlenmektedir. Bu sayede oyun sırasında bağcılar çözülmeyecek ve yeniden bağlanması gerekmeyecektir. Kimi modellerde de ayak bileğinin dönmesini engellemek ve korumak için üst bölümü saran bir kemer bulunmaktadır. Ek olarak geniş bir parmak kutusu olması parmakların sıkışmasını engelleyecektir. Bu ürünleri denerken oturarak değil her zaman ayaktayken denenmesi tavsiye edilmektedir. Bunun nedeni de ayakta olduğumuz anda ayakların genişlemesidir. Ayağınızdaki en uzun parmak ile ayakkabınız arasında mutlaka boşluk olmasına dikkat edilmelidir. Tabanların geniş ve esnek yapıda olması sıçrama hareketlerini kolaylaştıracağı için fazlasıyla önemlidir. Yastıklama ise, sıçrama sırasında yaylanma sağlayacağı için yumuşak bir şekilde zemine inmesini sağlamaktadır. Çoğu ürün kapalı alanlar için üretilmekte olsa da açık havada ya da beton zeminde de oynanabilecek şekilde sağlam ve sert tabanlar da müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bilek desteği ise bilek burkulmalarını engellemektedir. Orta, yüksek ya da düşük bilek desteklerinden ihtiyacınıza yönelik seçim yapmanız önerilmektedir. Böylece olası sakatlanmaların önüne geçmeniz sağlanacaktır. Nike Zoom beyaz renk, indirimli özel fiyatlarıyla sezon ürünlerinde ya da outlet ürünlerinde birçok tasarım ve modele ulaşmanız mümkündür. Bu şekilde dilediğiniz ürünü dilediğiniz zaman diliminde satın alabilirsiniz.

Profesyoneller İçin Nike Zoom Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profesyoneller İçin Nike Zoom Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nike zoom unisex, özel tasarımlarıyla hem erkeklerin hem kadınların hem de çocukların beğenisine sunulan farklı renklerde birçok ürünü kategorisinde bulundurmaktadır. Gereksinimlerinize ve tarzınıza yönelik seçtiğiniz modeli hem eşinize hem de çocuklarınıza da alarak şıklığınızı dilerseniz paylaşabilirsiniz. Çocukların her daim oldukça fazla beğenisini toplayan çocuk ürünlerinin fiyatları, koleksiyonlarında yer alan ürünlerin modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle de basketbolu seven ve günlük hayatlarında da kullanmaktan vazgeçmek istemedikleri bu alternatifleri gönül rahatlığı ile çocuklarınıza alabilirsiniz. Böylece güvenle ve de konforla basketbolu severek oynamaya devam edebileceklerdir. Nike Zoom Winflo nitelikleriyle birçok memnun müşteri tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Taban tutuşu ve bileği saran yapısı sayesinde hem konfor hem de koruma sunmaktadır. Sağladığı esneklik sayesinde hızlı ve ani dönüş ve de sıçramalarda yumuşak iniş sağlamakta ve hareketlerin kısıtlanmasını engellemektedir. Basketbol oynamak için en önemli ekipmanların arasında ilk sırada yer alan ürünler; yastıklama, tabanın sağlam tutuşu ve kaymaması, esnek ve hava alabilir olması, dayanıklı olması gibi önemli özellikleri bulundurmalıdır. Giyeceğiniz modelin seçimine özen göstermek son derece önemlidir. Spor esnasında kullandığınız model, yaptığınız sporla da uyumlu olmalıdır. Nike Zoom tenis ayakkabısı modellerini, tenis oynarken güvenle tercih edebilirsiniz. Hızlı ve esnek olabilmek için gerekli ürünü tercih etmemek ciddi sakatlanmalara yol açabilecektir. Bu sakatlanmalar kimi zaman topuk, kimi zaman bileği, kimi zaman da tabanda meydana gelmektedir. Bu gibi durumların önüne geçilebilmesi adına ayağı optimal düzeyde saran Nike Zoom Pegasus öne çıkmaktadır. Böylece sakatlık riskini en aza indirgeyecek ve güvenle oyununuzu sergilemeye devam edebilmeniz mümkün olacaktır. Ayaklarınız sağlıklı ve rahat olursa her türlü aktiviteyi yapmak konforlu ve keyifli olacaktır. Markanın ürünleri müşterilerin rahat hareket etmesine yardımcı olurken aynı zamanda da profesyonellerin yüksek zıplama, yumuşak iniş imkanı sunması gibi niteliklere de sahip olmalıdır.

Konforu ve Şıklığıyla Dikkat Çeken Nike Air Zoom Supperrep

Konforu ve Şıklığıyla Dikkat Çeken Nike Air Zoom Supperrep

Ünlü ve de kariyerinde oldukça başarılı olan oyunculardan ilham alınarak tasarlanan Nike Air Zoom Superrep hem sporcular hem de hayranları tarafından da fazlasıyla beğenilerek giyilmektedir. Her çıkan yeni bir modeli takip eden müşteriler spor esnasındaki ihtiyaçlarına yönelik ürünler arasından tercihlerini yapmaktadırlar. Kaliteli ve de güven duyulan markalar arasında yer alan Nike Zoom Turbo gibi, zengin renk seçeneği ve üst düzey özellikleri ile şık bir ürün almak istediğinizde markanın çeşitli modellerini güven duyarak inceleyebilirsiniz. Trendlere yön veren model seçenekleri sayesinde erkek ve kadın ürünlerinde rahatlığı ve de konforu hissedebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri de müşterilerin aradıkları ürüne ulaşmasını kolaylaştırır. Nike Zoom fiyat seçenekleri modellere göre değişkenlik göstermektedir. Teknik özellikler, numara, ağırlık, boyutlar gibi birçok müşterinin tercih ve beklentilerine uygun tasarımlarının yer aldığı ürünlere internetteki arama motorları ya da telefonunuzdaki uygulama üzerinden modellerin fiyat ve içeriklerine erişebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü uygulama üzerinden sepetinize ekleyerek siparişinizi verebilir ve ürününüze sahip olabilirsiniz. Nike Zoom ayakkabı her zevke hitap edebilen ürünlerdir. Aynı zamanda çamaşır suyunun yanı sıra kimyasal ürünler, alkol gibi ürünler de temizleme sırasında kullanılmamalıdır. Bu ürünler tabanların kurumasına ya da çatlamasına neden olabilmektedir. Kokulu deterjan ya da yumuşatıcı da temizliği yapılırken kullanılmaması gerekenler arasındadır. Tabanda herhangi bir kalıntı kalmamalıdır. Bu tabanın kayganlaşmasına neden olabilir. Bu yüzden düzgünce temizlendiğinden ve hiçbir kalıntı kalmadığından emin olmanız gerekmektedir. Kirlendiklerinde uzun süre beklemeden temizlenmelidir. Aksi halde lekelerin malzemeye nüfuz etmesi ürünlerde hasara neden olabilecektir. Nike Zoom yeşil renk ve diğer tonlarını incelemek için Trendyol'dan faydalanabilirsiniz.

Nike Zoom Modelleri Nelerdir?

Nike, uzun yıllardır sporcuların ihtiyaçlarına uygun ayakkabılar tasarlar. Koşu, basketbol, tenis veya diğer spor dallarında performans artırmak için değişik stilde ayakkabı çeşitleri mevcuttur. Nike Zoom Pegasus, Nike Zoom Vomero, Nike Zoom Fly SP modelleri atletizm sporcuları arasında popülerdir. Antrenman veya yarışlarda bu modeller tercih edilir. Hafif ve dayanıklı tasarımları, koşu performansını artırmak için ideal formdadır. Maksimum rahatlık sağlayan bu ayakkabılar, özellikle maraton koşucuları tarafından tercih edilir. Basketbolseverler için tasarlanmış olan Nike Zoom Freak, etkileyici bir zemin tutuşu ve yastıklama özelliğine sahiptir. Tenis oyuncularının kullanımına uygun olan Nike Zoom Vapor Cage 4, dayanıklılığı ve rahatlığı ile öne çıkar. Ayağı saran üst kısım, ayak bileğini destekleyen yapısı ve yüksek kaliteli tabanı sayesinde, tenis oyuncuları maç sırasında maksimum performans elde edebilir.

Nike Zoom Nasıl Kombinlenmelidir?

Nike Zoom modelleri, sadece sporcuların ihtiyaçlarına cevap vermekle kalmaz aynı zamanda moda anlayışına da uygun bir şekilde kombinlenebilir. Bu ayakkabıların renkleri ve tasarımları, farklı giyim tarzlarına uygun olarak seçilir. Koşu ayakkabıları, spor kıyafetlerle şık bir şekilde kombinlenebilir. Şort veya taytlar ile tamamlayarak, rahat ve gösterişli bir görünüm elde edebilirsiniz. Modeller, sporcu tarzının yanı sıra sokak modası trendleriyle de uyumlu hale getirilebilir. Kot veya jean pantolonla bir arada kullanılarak hoş bir görünüm elde edilebilir. Basketbol için üretilen ayakkabılar, spor kıyafetlerle kombinlenebilir. Jogger pantolon veya eşofman takımı ile tamamlanarak günlük kullanım için ideal hale getirilir. Tenis ayakkabıları ise daha resmi bir görünüme sahiptir. Vapor Cage modellerini spor ceket veya polo yaka tişörtle kombinlediğinizde hem şık hem de rahat bir stil oluşturabilirsiniz.

Nike Zoom Serisinin Özellikleri Nelerdir?

Nike Zoom serisi, koşu ve spor ayakkabıları kategorisinde popüler bir seçenektir. Serideki modellerin hafiflik, yastıklama özelliği, dayanıklılık, esneklik ve konfor gibi birçok avantajı bulunur. Bu seri, özellikle koşucular için tasarlanır ve farklı ihtiyaçlara hitap eden birkaç değişik modeli içerir. Bu spor ayakkabılar hafif malzemelerden yapıldığı için kullanıcılara rahatlık sağlar. Seride yer alan bu modellerde Zoom Air teknolojisi sayesinde yastıklama etkisi artar ve koşucuların ayaklarının darbelere karşı daha korunaklı olması sağlanır. Sıkça tercih edilen modeller, uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemelerden yapılır. Ayakkabının tabanındaki esnek yapı sayesinde, koşuculara daha fazla hareket özgürlüğü sunulur. Çoğunlukla koşucu, basketbolcu ve tenis oyuncuları için tasarlanan modeller, konforlu iç tabanı sayesinde uzun saatler boyunca giyilebilir. Konforlu bir spor deneyimi için günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller arasından ihtiyacınıza uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.