İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Spor Branşı
Bilek Stili
Cinsiyet
Dış Materyal
Kullanım Alanı
Bağlama Şekli
Taban Teknolojisi
Satıcı Tipi
Desen
Ortam
Ayakkabı Tabanı
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Nike Erkek Basketbol Ayakkabısı

" araması için 730 sonuç listeleniyor

Konforlu Nike Erkek Basketbol Ayakkabısı Modelleri Trendyol’da!

Nike, birbirinden farklı modellere sahip pek çok ürün tasarımına sahiptir. Nike erkek basketbol ayakkabısı, spor sevenlerin sıklıkla tercih ettiği bir modeldir. Kalın taban sayesinde koşma ve zıplama gerektiren sporlarda rahatlıkla kullanılır. Ürünün estetik duruşu ve konforlu yapısı, müşteriler tarafından beğeni toplar. Bu modeli, hem spor yaparken hem de günlük hayatta tercih edebilirsiniz. Nike erkek basket ayakkabısı, genellikle ayak bileğini saracak şekilde tasarlanır. Bu sayede, bileğe alınan darbeleri yumuşatabilir. Ergonomik tabana sahip olan model, kullanım esnasında ayağınızın rahat etmesini sağlar. Ortopedik tasarım, ayağa gelen kuvvetin dengeli bir şekilde dağılması açısından önemlidir. Basketbol ayakkabısını Trendyol’dan inceleyebilir ve size uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Kullanışlı Nike Erkek Basketbol Ayakkabısı Çeşitleri

Kullanışlı Nike Erkek Basketbol Ayakkabısı Çeşitleri

Nike basketbol ayakkabısı erkek, farklı modellere sahip olması sayesinde birçok tarza hitap eder. Renkli veya beyaz taban, ayakkabının tarz bir parçaya dönüşmesinde büyük rol oynar. Erkek Nike basketbol ayakkabısı, hava alabilen yapısı sayesinde ayağınızın terlemesinin önüne geçer. Özellikle yaz mevsiminde dikkat edilen bu durum, müşterinin ayakkabıyı rahat bir şekilde kullanmasını sağlar. Kalın ve ince tabanlı modeller, farklı özelliklere sahiptir. İnce tabanı bulunan ve ayak bileği hizasında olan Nike Air Jordan erkek basketbol ayakkabısı, genellikle günlük hayatta tercih edilen bir modeldir. Oldukça şık olan bu ürün, spor ve klasik tarza uyum sağladığı iiçin rahatça kullanılabilir. Bilek boy olması sayesinde kış mevsiminde de rahatlıkla kullanılır. Nike erkek çocuk basketbol ayakkabısı, gelişim çağında olan çocuklar göz önüne alınarak tasarlanır. Ayak numarası hızlı bir şekilde değişen gençler dikkate alınarak tasarımı yapılan modeller, esnek yapısı sayesinde rahatsızlık oluşturmaz. Estetik ve rahatlığın ön planda olduğu Nike ayakkabı modellerini Trendyol’dan kolayca inceleyebilir ve size uygun ürünü seçebilirsiniz.

Dikkat Çekici Nike Basketbol Ayakkabı Tasarımları

Dikkat Çekici Nike Basketbol Ayakkabı Tasarımları

Nike Renew Elevate erkek basketbol ayakkabısı, kalın tabanlı ve çok renkli bir modeldir. Ön kısmı fileden meydana gelen ürün, hava alabilir olması sayesinde sıklıkla tercih edilir. Önü file olan modeller, geniş hareket kapasitesi sağladığı için spor esnasında giyilir. Nike Air Max Impact erkek basketbol ayakkabısının tabanında renkli bir tasarım yer alır. Oldukça ilgi çekici olan bu model, günlük hayatta sıklıkla tercih edilir. Bilek boy dizaynı, basketbol ve voleybol gibi saha sporlarında konforlu kullanım sağlar. Nike Mamba Focus erkek basketbol ayakkabısı, ilgi çekici bir tasarıma sahiptir. Müşteriler tarafından beğeni gören bu model, sporda ve günlük hayatta istenen yerde kullanıma uygundur. Birbirinden farklı tasarımları bulunan Nike, kaliteli yapısı sayesinde sporcular tarafından güvenle kullanılır. Nike modellerine Trendyol üzerinden inceleyebilir ve sizin tarzınıza uygun olan ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Nike Ayakkabı Modelleri

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Nike Ayakkabı Modelleri

Nike erkek basketbol ayakkabısı fiyatları, modelin tasarım ve dizayn esnasında geçirdiği aşamalar göz önüne alınarak belirlenir. Oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olan Nike modelleri, estetik tasarımıyla müşterilerin beğenisini toplar. Pek çok çeşitte Nike erkek basketbol ayakkabısı modelleri bulunur. Bu modeller arasından zevkinize hitap edeni seçmeniz mümkün olur. Nike erkek basketbol ayakkabısı öneriler kısmında bulunan görüş ve eleştirileri değerlendirebilirsiniz. Nike erkek basketbol ayakkabısı yorumlarında modellerin kaliteli olduğundan söz edilir. Nike erkek bebek basketbol ayakkabısı, ortopedik tabanı sayesinde bebeklerin ayağına net bir şekilde yerleşir. Nike basketbol ayakkabısı erkek beyaz modeli, kullanışlı yapısıyla birçok kıyafete uyum sağlar. Nike erkek basketbol ayakkabısı yeni sezon modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz ayakkabıyı güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Online alışverişin sunduğu avantajlar sayesinde, vaktinizi boşa harcamadan istediğiniz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.