İlgili Kategoriler
Renk
Balon Çeşidi
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Helyum Balon

" araması için 5908 sonuç listeleniyor

Helyum Balon Çeşitleri ile Partiler Daha Eğlenceli

İnsanların özel günlerde süsleme yapma amacıyla kullandığı malzemeler vardır. Ortama renk katmak, güzelleştirmek ve eğlence imkânı yaratmak için hemen hemen herkesin sevdiği bir malzeme bulunur. Bu malzemelerden biri balondur. Çocukların sevdikleri oyuncakları ve yetişkinlerin süsleme araçları olan bu malzemeler, farklı renklerde, şekillerde ve özelliklerde üretilebilir. Bazı balonlar insan nefesiyle kolayca şişirilebilir. Bazıları ise özel bir gaz yardımıyla şişer ve bu sayede belli bir süre uçabilir. Helyum gazlı balon olarak adlandırılan bu tür birçok insanın tercihidir. Farklı yöntemler kullanılarak şişirilebilen balonlar, ip ve benzeri bir maddeyle bağlandığı takdirde sabitlenebilir.

Helyum Balon Fiyatları ve Çeşitleri

Helyum Balon Fiyatları ve Çeşitleri

Balonlar, genel itibariyle uygun fiyatlı süs eşyalarıdır. Birçok balon alarak rengârenk alanlar oluşturabilir ve özel günleri unutulmaz hale getirebilirsiniz. Balonların özellikleri fiyat aralıklarını etkiler. Fakat helyum balon fiyatları sayfamızda oldukça uygundur. Özellikleri, boyutları ve şekilleri bakımından fiyatlar değişiklik gösterebilir. Zevkinize uygun bir modeli almak için sunulan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Helyum balon çeşitleri fazladır ve bu sebeple her ortama uygun bir modeli vardır. Örneğin; sayılı helyum balonlar sayesinde sevdiklerinize harika doğum günü sürprizleri yapabilirsiniz. Tüm rakamların arasından yeni yaşa uygun olanları seçip partiye renk katabilirsiniz. Büyük boyutlarda olması sebebiyle gösterişli ve şık durur. Doğum günü helyum balon çeşitleri farklı renklerde ve formlarda üretilebilir. Bu sayede zevkinize hitap edebilecek bir balonu kolayca bulabilirsiniz. Konsepte uyum sağlayan balonlarla süslendirilen ortamlarda sayısız fotoğraf çekebilir ve hoş anılar biriktirebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz harfli helyum balon çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Harflerle tebrik cümleleri, isimler, esprili sözcükler ve özel anlamı olan cümleler oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda talebinize göre direkt isimli helyum balon da alabilirsiniz. Bu durum pratiklik kazanmanız açısından ciddi oranda avantaj sağlar. Zevkinize göre kalpli helyum balon ve diğer modelleri bütçe dostu bir şekilde alabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çeşit Çeşit Helyum Balon Trendyol’da

Çeşit Çeşit Helyum Balon Trendyol’da

Sayfamız size birçok ürün çeşitliliği ve uygun fiyat avantajları sunar. Seçkin markaların birbirinden güzel ürünlerini hızlı bir şekilde bulmak ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlamak amacıyla çeşitli kolaylıklar sağlar. Helyum balon almak istemeniz halinde sizin için sunulan modelleri filtreleme özelliğinden faydalanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Renk, boyut, şekil ve fiyat filtrelemesi yaparak kendinize uygun bir modeli bulabilirsiniz. Örneğin; oğlunuzun doğum günü için mavi helyum balon tercih edebilirsiniz. Bunun için renk kategorileri arasından mavi seçeneği işaretlemeniz yeterlidir. Sevgiliniz, eşiniz veya arkadaşınız için bir kutlama yaparken kırmızı helyum balon çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Pembe, beyaz, turuncu, gri, yeşil, siyah helyum balon ve diğer renk seçenekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Renkli helyum balon haricinde de bir çeşit vardır. Görüntüsüyle birçok insanı kendine hayran bırakan, farklı desenlerle özelleştirilebilen şeffaf helyum balon sıkça tercih edilir. İnik veya şişirilmiş helyum balon çeşitleri arasından kendinize uygun olanı bulabilir ve hızlıca favorilerinize ekleyebilirsiniz. Helyum uçan balon sayesinde rengârenk ortamlarda eğlenceli partiler düzenleyebilirsiniz. Oyun ve dekorasyon amacıyla kullanılabilen bu ürünlere Trendyol’un avantajlarından faydalanarak ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Helyum Balonlar

Birbirinden Güzel Helyum Balonlar

Aksi takdirde önüne bir engel çıkmadığı sürece gökyüzüne doğru uçabilir. Helyum balon nasıl şişirilir sorusunun kolay cevapları vardır. Özel aparatlar ve helyum gazı aracılığıyla balonları şişirebilirsiniz. Balonlar, pipet aracılığıyla da kolayca şişirilebilmektedir. Helyum dolu balon uçmaya hazır halde olacağından ucunu bir iple bağlamalısınız. Farklı boyutlarda, renklerde ve şekillerde üretilen balonları kullanacağınız yere göre seçebilirsiniz. Sınırlı bir alana sahipseniz küçük, kalabalık bir davet verecekseniz de büyük helyum balon tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun bir modeli bulmak için sayfamızı ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Helyum Balon Nasıl Şişirilir?

Helyum balon, helyum gazı kullanılarak şişirilmektedir. Uçan balon elde edebilmek, şişirebilmek için helyum tüpüne ihtiyaç duyulmaktadır. Helyum, oldukça hafif bir gaz özelliğine sahiptir. Bu şekilde uçan balonların yapılmasında kullanılmaktadır. Şişirme işlemine başlamadan önce kullanılacak olan balonların ve tüpün hazırlanması gerekir. Daha sonra tüpün kapağı dikkatlice açılmalı ve başlığı takılmalıdır. Başlık takıldıktan sonra içinde yer alan gaza ulaşabilmek için biraz gevşetilmesi yani çevrilmesi gerekir. Bu işlemden sonra şişirilmek istenen balon ters bir şekilde yani ağzı tüpün başlığına gelecek şekilde takılmalı ve helyum başlığı gevşetilmelidir. Bu aşamadan sonra balonun içi helyum gazı ile dolacaktır. Yeteri kadar şişirildikten sonra balonun ağzı tutularak çıkarılmalı ve bağlanmalıdır. Tüp başlığı da daha sıkı hale getirilmelidir.

Helyum Balon Kaç Gün Dayanır?

Helyum gazıyla şişirilen balon ortalama 8 saat kadar havada sabit şekilde kalabilmektedir. Ancak daha sonra yere inerler. Yere indikten sonra yanı uçma özelliği kalmadıktan sonra ise ortalama 7 ile 10 gün arasında durmaya devam ederler. Bu özellik diğer balonlar için de geçerli olmaktadır. Fakat helyum gazıyla şişirilen helyum balonların havada kalma ve dayanma sürelerinin bulundukları ortama göre değişebileceği de unutulmamalıdır. İç mekânda muhafaza edilen bir balonun dayanma süresi ile dış mekanda kalan balonun dayanma süresi değişecektir. Helyum balonlarının içinde bulunan gaz miktarları ve boyutları gibi konular da yine dayanma süreleri üzerinde etkili olabilir. Balonların yapımında kullanılan malzemeler de gazın muhafaza edilebilmesi için önemlidir. Bu konulara bağlı olarak balonların dayanma süreleri üzerinde birkaç konunun etkili olduğu söylenebilir. Ortalama bir dayanma süresinden bahsedilir.

Helyum Balonu Ne Kadar Yükselir?

Helyum balonları ortalama olarak 10 bin metre yüksekliğe kadar çıkabilmektedir. Bu yükseklikten çok daha yükseğe çıkabilen balonlar da vardır. Helyum gazı havadan çok daha hafif bir gazdır. Buna göre de helyum gazı ile şişirilen balonlar çok fazla yükseğe çıkabilmektedir. Helyum balonları genel olarak etkinliklerde, organizasyonlarda kullanılan balonlardır. Uçan balon olarak da bilindikleri için ne kadar yüksekliği veya ne kadar süre dayanabildiği de araştırılmaktadır. Birçok doğum günü partisinde veya düğün gibi organizasyonlar helyum balonları görebilmek mümkündür. Renkleri ve boyutları da oldukça çeşitlidir. Çocuklar ve yetişkinler için ayrı helyum balon modelleri bulunabilmektedir. Şişirmeleri için de helyum tüplerine ihtiyaç vardır. Tüp kapasitesine bağlı olarak birden fazla balon şişirilebilmektedir. Trendyol’dan helyum balon çeşitlerine ve gerekli organizasyon malzemelerine ulaşabilirsiniz. Ürünleri ihtiyaçlarınıza göre inceleyebilir ve avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.