Avantajlı Ürünler
Balon Çeşidi
Renk
Yaş
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Partifabrik

" araması için 1648 sonuç listeleniyor

Eğlenceli Ürün Çeşitleri ile Partifabrik

Partiler, hem çocuklar hem de yetişkinlerin mutlu bir şekilde katıldığı eğlenceli etkinlikler arasında yer alır. Tıpkı partilere gitmek gibi, parti planlama süreci de oldukça heyecan ve keyif veren bir aşamadır. Farklı konseptlere sahip olmanın yanında onlarca farklı süsleme partileri renklendirmek amacıyla üretilir. Partilerde kullanılan birbirinden güzel süslerinin yanı sıra ışıklandırma sistemlerinden renkli balonlara kadar onlarca farklı seçim yapma olanağı bulunur. Partifabrik ürünleri kullanımı tek kullanımlık ve tekrar tekrar kullanabileceğiniz bir formda gelir. Partifabrik bünyesinde bulunan binlerce ürün arasından seçim yaparak parti fikirleri oluşturabilir ya da farklı parti süslemeleri ile bir muhteşem parti ortamları oluşturmak mümkündür. Partiyi daha eğlenceli ve canlı hale getirmek için sevimli oyuncaklar ve parti malzemeleri kullanılır.

Partifabrik Ürünleri

Partifabrik Ürünleri

Partilerde kullanılan malzemeler her konsepte uyumlu görünmesi ile beraber geniş çeşidi ile bol miktarda bulunmaktadır. Partilerde kullanılmak üzere yapılmış birtakım süslemeler bulunur. Parti malzemeleri denilince akıllarda ilk beliren ürün şüphesiz balonlardır. Partifabrik zincir balon, partilerin, kutlamaların vazgeçilmez süslerinden biridir. Ayrıca partiler için hazırlanan bir köşe bulunmaktadır. Bu köşeyi renkli hale getirmek için tercih edebileceğiniz ürünlerin başında banner süs ürünleri gelmektedir. Partifabrik ürünleri çeşitleri bakımından, kutlamalara özel olarak tasarlanan parti eşyaları ile bu özel anların tadını çıkarmayı sağlar. Pratik ve çekici ürünlerle geçirilen partiler unutulmaz kılınır. Genel olarak partiler, kutlamaya bağlı olarak birçok farklı konsepti barındırır. En popüler kavramlardan biri doğum günü konsepti olarak her zaman karşımıza çıkar. Doğum günü partilerinde tercih edilen malzemeler farklı biçimlerde bulunur. Bunun yanı sıra dönem partileri de oldukça popülerdir. Genellikle 80'ler ve 90'lar teması içeren partiler, kıyafetler ve o dönemi yansıtan parti konsepti ile eğlendiren bir etkinliktir. Parti malzemeleri denilince akla onlarca farklı ürün geliyor. Hem masada hem de duvarda kullanabileceğiniz balonlar, bardaklar ve şık parti süslemeleri yer alır. Bu süslemeler ile parti yaparak eğlenceyi görsel anlamda zenginleştirmek mümkün. Son yılların en popüler parti konseptlerinden biri de çocuk cinsiyeti konseptidir. Çocuk cinsiyeti partisi malzemeleri genellikle büyük balonlardan oluşmaktadır. Cinsiyet partisi malzemeleri arasında renkli bir tasarıma sahip olarak balonlar, bardaklar, flamalar, tavan süsleri ve masa örtüleri bulunur. Erkek ve kız çocukları için mavi ve pembe renklerde farklı malzemeler yer alır.

Rengarenk Partifabrik Ürünleri

Rengarenk Partifabrik Ürünleri

Özel günlerin kutlanmasından hoşlanan kişilerin tercihlerinden biri olan parti, çeşitli konseptlere göre hazırlanabilmektedir. Partiler birden fazla konsepte göre oluşturulur. Ayrıca bu durumda kullanılan süslemeler belirlenen konsept doğrultusunda seçilmektedir. Çeşitli renk seçeneklerine ait olan malzemeler kullanabileceğiniz partiler, zevk ve istekleri yansıtmaktadır. Partifabrik ürünleri modelleri çocuklar ve yetişkinler için çeşitli parti malzemeleri sunar. Çocuklar için düzenlenen partilerde süper kahraman karakteri ve çizgi film karakteri ön planda yer alır. Yetişkin hazırlıklarında bazen daha romantik bazen de daha gerçekçi olan süslemeler kullanılır. Sadelikten yana olanlara özel olarak da her partiye uygun ve birden fazla olarak tekrar kullanılabilen malzemeler Partifabrik ürünleri özellikleri arasında yer alır. Her yaşta olanların severek kutladığı doğum günleri, en popüler parti türlerinden biridir. Doğum günü kutlanacak olan kişiye sürpriz yapmak isteyenler tarafından tercih edilen parti malzemelerinde pasta, mumlar ve çeşitli kutlama malzemeleri yer alır. Partifabrik mum ürünlerinde yer verdiği birden fazla renk seçeneği ve tasarımlarla partilerin vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Doğum gününde çocukların en sevdiği renkleri ve gördükleri anda sevindikleri çizgi karakterlerin yer aldığı pek çok süslemeler vardır. Parti malzemeleri söz konusu olduğunda hem kızların hem de erkeklerin beğendiği geniş bir ürün yelpazesi bulunur. İstenilen herhangi bir nesne kullanılan bu partiler, tercih edilen tema üzerine bir konsept oluşturmayı mümkün kılıyor. Yarı saydam ve parlak renkli balonlar, led ışıklar, meşaleler ve konfeti gibi parti dekorasyonlarının yanı sıra baskılı pastalarla da renklendirilir. Ailelerin kutlamayı sevdikleri bir diğer parti konseptiyse bebekleri 1 yaşına bastığı zamandır. Çocuklarının birinci yaş gününü kutlamanın heyecanı ile ihtişamlı ve akılda kalıcı bir organizasyon yaratmak isteyenler, sundukları yemek çeşitlerinden hazır edecekleri malzemelere kadar her şeyi incelikle seçerler. Partifabrik safari ürünü sevimli hayvanlardan oluşan balon zincirleriyle çocukların doğum günü partilerinde görsel bir zenginlik sunuyor. Çeşitli hayvanların yer aldığı bu ürünler, renkli balonlar ile donatılarak çocukların ilgisini çeker. Parti malzemelerinin seçiminde küçük çocukların hassasiyetleri için satın alınan ürünlerde sağlıklı içeriklerden üretilip üretilmediğine bakılması son derece önemlidir. Partifabrik ürünleri önerileri kapsamında birden fazla ürün kullanıcıların karşısında yer alıyor. Oldukça fazla çeşitliliğe yer veren bu marka, renkli tasarımlarıyla yediden yetmişe herkesin ilgisini çekiyor. Çeşitli dekorasyonların kullanıldığı etkinliklerde tek kullanımlık parti malzemeleri tercih edilmektedir.

Partifabrik Parti Malzemeleri

Partifabrik Parti Malzemeleri

Her yaşın kutlanmaya özel anları vardır. Zamanı sadece özel tutmak için az sayıda kişiyle ya da büyük bir kitleyle partiler düzenlenir. Son dönemde öne çıkanlardan biri olan baby shower, hamile kadınlara özel olarak yapılan popüler kutlamalar arasında yer alıyor. Partifabrik ürünleri avantajları sayesinde baby shower gibi konseptlerin hazırlanmasında oldukça kaliteli ürünler sunar. Tek kullanımlık ürünler ile hızlı ve kolay hazırlık yapılır. Şık dekor ürünleri ile hamileler için uygun parti hazırlanır ve yıldız gibi parlayacakları bir ortam hazırlanır. Bir diğer popüler parti ise cinsiyet partisidir. Sevdiği kişiyle neşeli bir ortamda cinsiyet partisi yapmak isteyenlerin işine yarayan bu tür partiler, hayal gücü üzerine konsept yapma olanağı tanıyor. Balonlar bu partilerde ilk tercihtir, istenilen konsepte göre balon seçimi yapılır. Patladıklarında ortaya çıkan pembe ve mavi malzemeler çocuğun cinsiyetini orada bulunanlara duyurur. Partifabrik, cinsiyete özel parti malzemeleri ile anne adaylarının ve misafirlerin güvenli bir parti geçirmeleri için doğal ürünlerle oluşturulmuş bir ortam sunar. Kız çocuklarının ağırlıklı olarak pembe ve mor detaylarına ilgi duyması partilerde çocuklara unutulmaz anılar yaşatıyor. Partifabrik ürünleri seçimi geniş bir ürün seçeneği sunmasında dolayı oldukça kolay bir süreçtir. Parti malzemesi seçiminde marka gamında bulunan çeşitlilik kolay seçimin kapısını aralar. Partifabrik ürünleri kullananlar oldukça renkli malzemeler seçerek partilerinde görsel olarak memnun kalırlar. Partifabrik sis bombası renkli yapısıyla müşterilerin beğenisine sunulur. Beyaz, kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi renk seçenekleri ile sis bombaları, organizasyonlara eğlence ve heyecan sunuyor. Marka, kullanıcıların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğine sahip olarak her türlü kutlama, parti ve organizasyonların vazgeçilmez bir parçası durumunda yer alıyor. Ürünlerinde yer vermiş olduğu birbirinden havalı temalar, yazılar, detaylar ve renkler ile oldukça şık bir dekorasyon yaratma imkanı sunuyor. Markanın sunmuş olduğu ürünler birden fazla özellik kapsamında fiyatlandırılmaktadır. Partifabrik ürünleri fiyatları işlevselliği, boyutu, özelliği ve adetine bağlı olarak değişiklik gösterir. Markanın ürünlerinin her bütçeye hitap etmesi kolay bir seçim olanağı tanır. Partifabrik ürünleri yorumlarını incelemek için Trendyol'u ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.