placeholder
"

Parti Dolabı

" araması için 2271 sonuç listeleniyor

Parti Dolabı Parti Malzemeleri ile Eğlenceli Partiler

Parti Dolabı Türkiye’deki başarılı parti malzemelerini üreten firmaların başında yer almaktadır. Doğum günü süslemeleri, parti hazırlıkları ve anlamlı günlerde organizasyonlarınıza eşlik etmeyi amaçlamaktadır. 10.000 adetten fazla ürün içeriği ile sevenlerinin beğenisini kazanmanın yanı sıra aranan her modeli bulabilme opsiyonu sunmaya yardımcı olmaktadır. Parti Dolap süs malzemeleri denilince akla ilk gelen firmalardandır. Zengin ve geliştirilmiş ürün içerikleri ile her geçen gün yenilenerek farklı modelleri üretime sunmaktadır. Parti Dolabı ürünleri doğum günü süsleri, doğum günü malzemeleri, dilek feneri, pinyata, balon gibi süs eşyalarını kapsamaktadır. Doğum günü ya da organizasyon ürünlerine dair aradığınız her ürüne erişebilmek artık mümkün. Parti Dolabı led aydınlatmaları farklı renklerle ortama hava katmaya yardımcı olur. Uzunluğu tercih edeceğiniz oranda değişim göstermektedir. Bu tür ledler yılbaşı dekorasyonu, ortam süslemesi, organizasyon, kutlama ve ağaç süslemesi alanında dekoratif olarak kullanılabilmektedir. Gece karanlığında ledlerin havası ortamın atmosferini üst seviyelere çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bu ledler ortamın aydınlanmasına katkıda bulunacakken aynı zamanda hoş bir görünüm kazandırmaya olanak sağlayacaktır.

Parti Dolabı ile Eğlenceli Ürünler

Parti Dolabı ile Eğlenceli Ürünler

Bu tarz ürünleri açık alanda kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda evin içerisinde de kullanabilirsiniz. Ledler arasında pille ya da fişe takılarak çalışan modeller bulunur. Odanızda farklı bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız aradığınız ihtiyacınız olan ürünler yer alıyor. Birçok mekanda farklı türde dekor oluşturabilmeye imkan tanıyan ürünler ve süslemeler aktif birer aksesuar görevi üstlenebilmektedir. Görünümleri ile de modern ve orijinal ürün bandı içerisinde yer almaktadır. İnce bir kablo üzerine simetrik detaylarla yerleştirilen modellerine ve uzunluklarına göre belirli miktarlarda ledler bulunmaktadır. Bu tür ledleri Parti Dolabı yapay çiçek çeşitleri ile süsleyebilirsiniz. Yapay çiçekler şık ve güzel organizasyon alanlarını zenginleştirmektedir. Yapay çiçek yaprakları ya da gül taneleri bulunduğu ortamı üst segmentlere çıkarmayı hedeflemektedir. Kaliteli materyaller kullanılarak hazırlanan ve gerçek çiçek görüntüsünü aratmayacak olan bu çiçekler özel tasarımları ile tam bir fiyat performans ürünleri arasında yer almaktadır. Canlı renkleri ile ön plana çıkarılan yapay çiçek modelleri oldukça zengin bir seçenek yelpazesine sahiptir. Aradığınız çiçek modelleri ve çok daha fazla ürünü sayfamızda bulabilirsiniz. Hayal ettiğiniz hobi modellerini ya da organizasyon süslemelerini bu tür eşyalarla tamamlayabilirsiniz. Gül yaprakları özellikle evlilik teklifi organizasyonlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle alternatifler arasında çok sayıda farklı renk seçeneği sunabilen lateks gül modelleri yer almaktadır. Oldukça dayanıklı yapıya sahip olması nedeniyle formunu çok uzun bir süre dağılmadan koruyabilir.

Parti Dolabı Ürün Çeşitleri

Parti Dolabı Ürün Çeşitleri

Parti Dolabı balon seçenekleri tüm etkinliklerde kullanılan demirbaş süsleme ürünlerinden biridir. Balonlar hem ortamı renklendirmeye hem insanların ilgisini çekmeye hem de göze hoş gelmeye yardımcı olan materyallerdendir. Balonlar yalnızca açılışlarda değil aynı zamanda tüm etkinlik ya da organizasyonlarda kullanılabilir. Balon süslemeleri son zamanlarda üretilen aparatlarla farklı şekil ya da tasarımlarla oluşturulabilmektedir. Günümüzde balon süslemelerini hemen hemen her alanda görmek mümkündür. Doğum günlerinde, iş yeri açılışlarında, okul günleri vb. organizasyonlarda vazgeçilmez ürün çeşitliliği arasında yer alır. Balon süslemelerin boyutu ve şekli alanın genişliği ile ilgilidir. İç mekan ya da dış mekan süslemeleri farklılık gösterebilmektedir. Balon süsleme aparatları ile papatya ya da farklı desenler yapılabilmektedir. Süsleme işlemleri için mutlaka dekorasyon balonları kullanılması gerekir. Balonların şişirilerek ipe yardımı ile örülmesine zincir balon süsleme denilir. Açılış organizasyonlarındaki görünümü temsil eder. Balon dekorasyonu balondan değişik karakter ya da nesnelerin yapılmasıdır. Parti Dolabı tüm balon ihtiyacınızı karşılayabilmek için balon çeşitliliğini geliştirmektedir. Uçan balonlar helyum gazı ile doldurularak sevdiklerinizi mutlu etmeye yardımcı olur. Kalp şekilde, çeşitli figürlere sahip ya da harflerle tasarlanmış balon çeşitleri mevcuttur. Parti Dolabı balon standı özel günlerde ya da mekan güzelleştirmesinde kullanılan balon tutuculara verilen addır. Helyum ile şişirilen ve uçan balon olarak bilinen bu çeşitler belirlenen stantlara yerleştirilir. Helyumla şişirilmeyen balonlar için de stant modelleri bulunmaktadır. Balon standının görevi, balonların kaybolmasını engeller ve balonların sabit durmasını sağlayarak hoş bir görüntünün elde edilmesine imkan tanır. Nişan, düğün, doğum günü ya da özel günlerde balonların dik durmasını sağlayacak bu stantlara ihtiyaç duyulmaktadır. Balon standı balonların kullanım çeşitlerine göre mekandaki göz alıcı parça ya da tamamlayıcı ürünler olabilir. Bu durumun belirlenebilmesi balon ebadına ve balon standının büyüklüğüne ya da renklerin uyumuna göre değişkenlik gösterebilir. Balon standı özel günlerde süsleme yapmak için sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Balonlar, stand sayesinde istenilen şekilde sabitlenmekte ve hatta farklı şekillerle oluşturulabilmektedir. Balon standlar lateks balonlar ile kullanılmaktadır. Esnek ve sağlam olan lateks balonlar standları kolay bir biçimde yerleştirilmektedir. Ayrıca; Parti dolabı kurdele, parti dolabı geçici dövme ve parti dolabı yılbaşı süslerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Parti Dolabı Ürün Çeşitleri

Parti Dolabı Ürün Çeşitleri

Parti Dolabı doğum günü süsü ile hayatınızın en özel anlarının hoş bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Çocuklar ya da yetişkinler için çok çeşitli modellere ev sahipliği yapan birçok ürün Parti Dolabı tarafından hazırlanmaktadır. Bu tür özel günlerde balonların yanına eşlik edecek birçok doğum günü süslemesi de bulunur. Kız ya da erkek çocukları için sevdikleri çizgi film karakterlerini ya da hayvan figürlerini doğum günü süslemelerinde tercih edebilirsiniz. Doğum günü süslemelerinde kullanılan Parti Dolap plastik tabak ya da Parti Dolap plastik bardak seçeceğiniz konsepte uyumlu bir şekilde kombinlenebilir. Aynı zamanda bu tarz ürünler kullan at modeller olduğu için toparlama aşamasında da kolaylık sağlamaktadır. Plastik tabak ya da plastik bardaklar çoklu paketler halinde hem ekonomik hem de fazla ürün seçenekleri ile alınabilmektedir. Çocuklar için renklerin ön planda olacağı süslemeler tercih edilebilirken; yetişkinler ya da gençler için gold ve gümüş renklerinin ön planda olacağı servisler seçilebilir. Seçeceğiniz konsept paketlerde 8, 16 ya da 24 kişilik paketler halinde ürün servisi bulabilirsiniz. Ekonomik ya da daha pahalı ürün grupları sayfamızda yer almaktadır. Parti Dolabı mum çok çeşitli olabilmektedir. Dekoratif mumlar hediyelik ya da organizasyon alanında kullanılabilir. Dekor mumların içerisinde bardak mumlar da yer almaktadır. Cam bardaklar içerisinde kapsül mumlar mevcuttur. Dekoratif mumların üretim süreci, küçük kavanozlara aktarma yöntemiyle üretim sağlamaktadır. Top ya da dekor mumlar sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ev ya da iş yerinde dekor olarak kullanılmaktadır. Klasik olarak ilk akla gelen doğum günü mumları pastaların üzerine konulan düz tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda bu mumların harfli ya da rakamlı seçenekleri de mevcuttur. Bu mumların pasta üzerine saplanabilmesi için kalın altlıkları bulunmaktadır. Renkli ve desenli mum modelleri bulunmaktadır. Müzikli mumlar ise aynı zamanda sihirli mum olarak bilinir. Yeni model uzun, ince ve simli mumlar ise modern görünümleri ile pastaya eşlik etmektedir. Kokulu mumlar etrafa yaydıkları hoş esansları ile bilinir. Farklı renklerde ve kokularda olan bu mumlar yakıldıkları anda ortamı ferahlatmaya yardımcı olur. Ledli ya da ışıklı mumlar alev çıkarmaz yapay ışık görünümüne sahiptirler. Pil yardımı ile çalışırlar. Yüzen mumlar ise suyun üstünde hoş bir biçimde durmaları ile bilinmektedir.