İlgili Kategoriler
Balon Çeşidi
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Şeffaf Balon

" araması için 625 sonuç listeleniyor

Renkli Anlara Eşlik Eden Şeffaf Balon Çeşitleri Trendyol'da!

Her mekan, farklı konseptlerde süslenir. Bunun için genellikle özel bir gün olması veya birinin doğum günü olması söz konusudur. Fotoğraflarda güzel çıkmak ve insanları eğlendirmek için iç ya da dış mekanların özenle hazırlanması istenir. Bunun için farklı pek çok süs eşyası bulunur. Mekanların daha dolgun ve neşeli görünmesi için şeffaf balon tercih edilebilir. Esnek plastik bir yapıya sahiptir. Genellikle şişirildiğinde dayanıklılığı sayesinde patlamadan büyütülebilir. Bu ürünlerin ışıklı şeffaf balon türleri de vardır. Karanlıkta ışıkları yanar özelliktedir. Böylelikle çok hoş bir görünüm yaratır. Pille çalışan bu eşya uzun süre dayanır. Bunların konfetili şeffaf balon versiyonları da vardır. İçerisindeki köpükler ile süslemelerin vazgeçilmez parçasıdır. Son derece zarif ve ortama uyum sağlayan modeller sayesinde en özel doğum günlerinin ya da kutlamaların süslemesini üstlenir. Büyük şeffaf balon daha çok düğün organizasyonları için uygundur. Şişirilmesi için pompalar mevcuttur. Bu nedenle de hızlı bir şekilde şişirilebilir. Aynı zamanda pek çok kişinin dikkatini çeker. İsimli şeffaf balon modelleri de evlilik tekliflerinde sıklıkla görülür. Hoş bir sürpriz yapmak isteyen müşteriler için özenle hazırlanır. Bu kaliteli ve tasarım harikası ürünlerin üzerine çeşitli figürler de yapıştırılabilir. Şeffaf balon sticker modelleri de genellikle sembollerden ve hoş resimlerden yapılır. Ürünlerin arka yüzeyindeki yapışkan son derece kuvvetlidir. Renkli anlara eşlik eden alternatifleri Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Şeffaf Balon Seçenekleri

Kaliteli ve Dayanıklı Şeffaf Balon Seçenekleri

Süs eşyalarının en göze çarpan kısmı renkleri ile kalitesidir. Konsepte ve ortam tasarımına uygun ürünlerin tercihi doğal bir ahenk yaratır. Şeffaf LEDli balon, yarattığı ışık hüzmeleri ile ortamı aydınlatır. Fotoğraflarda güzel kareler yakalanmasını sağlar. Pil sistemi ile çalışan bu ürünlerde güvenilir bir kullanım sağlanır. Akşam saatlerinde yapılan kutlamalarda sıklıkla tercih edilir. Son derece kullanışlıdır ve uzun süre kalıcı bir hava hacmine sahiptir. Yazılı şeffaf balon, geniş yazı yazabilme kapasitesi ile nişan ya da nikah törenlerinde süsleme olarak tercih edilir. Müşteriler, kendi baş harflerinin yazılı olduğu süslemeli ürünü satın alabilir. Bu sayede herkeste olmayan farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Şeffaf balon çadır ürünleri de dış mekanlarda bulunan partilerde görülür. Büyük hacme sahip bu ürünler çocukların oyun alanı haline de gelir. Keyifli bir kutlama ya da zaman geçirmek isteyen her müşteri için farklı desen ve renklerde tasarlanır. Şeffaf lateks balon da tercih edilip kullanılan süslemeler arasında yer alır. Kalitesi ve uzun süre hava koşullarına dayanması ile en sık alınan üründür. Müşteriler için kaliteli plastik malzemeden imal edilir ve satışa sunulur. Şeffaf jumbo balon son derece yeterli büyüklüğe sahiptir. Kullanışlı olması sayesinde neredeyse tüm kutlamalar için uygundur. Yeni evlenecek çiftler, nişan törenlerinde bunları tercih ederek büyük bir arka plan ayarlayabilir. Örneğin mekanın konseptine uyumlu olması için isim ya da resim gibi farklı fikirler uygulamak isteyenler için baskılı şeffaf balon iyi bir seçenek olarak bilinir. Birbirinden şık ve göz alıcı ürünler için trendyol’dan araştırma yapabilirsiniz. Markalar, ihtiyaca yönelik dayanıklı ve sağlam ürünleri tasarlar. Bunun için kendiniz ile amacınıza yönelik modelleri beğenerek alabilirsiniz. Çocuğunuzun cinsiyetini öğrenme anında kullanabileceğiniz şeffaf cinsiyet balonu, pek çok kişi tarafından ilgi görür. Dileyen müşteriler düz renk dileyenler ise desenli seçenekleri satın alabilir. Üretildiği malzeme çocuklar için de uygundur yani alerjen ya da kanserojen madde içermez. Tüm modelleri incelemek, kaliteli olan ürünlere sahip olmak için Trendyol’u değerlendirebilirsiniz. Aradığınız ürünleri şeffaf balon çeşitleri arasından bulabilirsiniz.

Birbirinden Şık Şeffaf Balon Ürünleri

Birbirinden Şık Şeffaf Balon Ürünleri

Her özel anı güzelleştirmek için alınan ve kullanılan tüylü şeffaf balon müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran bir kullanım yaratır. Boyutları ve farklı tarzı ile bu süslemeyi kullananlar, kalitesinden ve şıklığından memnun olduklarını sıklıkla dile getirir. Öte yandan paraben veya petrol türevi içermemesi ile alerjen etki yaratmaz. Hassas olan çocuklar veya ebeveynler bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilir. Bunların helyum gazı ile doldurulanı da vardır. Uçması ile özellikle küçük çocukların ilgi merkezindedir. Beyaz şeffaf balon cinsiyet partilerinde tercih edilebilir. Genellikle de kadınlar tarafından en sık kullanılan doğum partisi ürünüdür. Yarattığı hoş atmosfer ile herkes memnundur. Özellikle PVC şeffaf balon yüksek mukavemetin yanı sıra dayanıklılık ve kalite anlamında da bir numaradır. Bu ürünlerin renksizleri olduğu kadar renklileri de beğenilir. Şeffaf renkli balon yaz aylarında kutlama yapmayı sevenler için birebirdir. Kolaylıkla esneyip patlama özelliği yoktur. Bu nedenle tehlike de yaratmaz. Güvenle şişirilme ile kullanım kolaylığı sağlar. Şeffaf simli balon kız çocuklarının tercihidir. Rengarenk ve ışıltılı duruşu ile herkesin özellikle de çocukların ilgisini çeker. Kutlamalar ve çocuk partileri için uygundur. Severek ve beğenerek dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Şeffaf tüylü balon kumaş ile kaplanarak farklı tarzlar sevenler için oluşturulur. Maçınıza yönelik beğendiğiniz ürünleri sipariş vererek alabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı bu ürünler sayesinde kutlamalarınızın sorunsuz bir şekilde geçmesi söz konusudur. Ayrıca istediğiniz model ve ebatta da kolaylıkla bulabilirsiniz. Canlı desen arayışında olanlar için şeffaf pullu balon seçeneği mevcuttur. Renkleri, duruşu, yapısı ve hafifliği ile herkesin tercih ettiği bu ürün müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarır. Trendyol’dan alerjen etkiye neden olmayan modelleri satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Avantajlı Şeffaf Balon Fiyatları

Avantajlı Şeffaf Balon Fiyatları

Yediden yetmişe her insanın beğenmekten vazgeçmediği ve gördüğünde kendini iyi hissettiği eşya şeffaf yuvarlak balon olabilir. Renksiz olması ile arka yüzeyi dışarıyı yansıtır ve bu herkesin ilgisini çeker. Özellikle çocuklar kreşlerde ya da okullarda bu oyuncak ile saatlerce oynayıp vakit geçirebilir. Çocuklar için her ne kadar oyun amacı ile alınsa da pek çok kişi evlilik teklifi esnasında veya büyük kutlamalarda bu süslemeyi sıklıkla tercih eder. Şeffaf balon fiyatları, ürünlerin ebatına ve üzerindeki süslemelere göre farklılık gösterir. Her bütçeye uygun bir model bulmak mümkündür. Boyutları birbirinden farklı olan 18 inç şeffaf balon en çok tercih edilen boyutlarıdır. Partilerde arka planı süsler. Fotoğraf çekimlerinde elde de tutulabilir. Şeffaf balon salıncak da kenar süslemelerinde kullanılan küçük boyutlardaki birçok ürünün bir araya gelmesiyle meydana gelir. Güzel ve hoş bir süsleme seçeneğidir. Müşteriler kalitesini beğendiği için sıklıkla şeffaf uçan balon satın alır. İçeriğinde kullanılan tüm kimyasal malzemeler testlerden geçerek imal edilme sürecine dahil edilir. Bu sayede insan sağlığına zarar verme etkisi en başından engellenmiş olur. Çocuklu ebeveynlerin de sıklıkla tercih ettiği bu oyuncaklar zararsızdır. Esnek kumaş ile patlamaya karşı dayanımları da son derece yüksektir. Ayrıca esneklik katsayısının yüksek olması sayesinde balon patlasa bile herhangi bir risk oluşturmaz. Farklı boyutları bulunan şeffaf balon 24 inç büyüklüğünde modelleri mevcuttur. Annelerin çocukları için satın almayı planladığı en değerli oyun aracıdır. İçerisine helyum gazı doldurulan modelleri de vardır. Bu sayede ürün, bir ip ile tutulup havada dolaştırılabilir. Şeffaf helyum balon olarak üretilen bu ürün ile farklı bir tarz yaratmak da mümkündür. Fiyat araştırması ve daha fazla ürün modeli için Trendyol’a göz atabilirsiniz.