Fiyat
Yaş
Parti Konsepti
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Unicorn Parti Malzemeleri

" araması için 186 sonuç listeleniyor
UNICORN KÖPÜK BALONCUK   6 ADET
Kargo Bedava

UnicornKÖPÜK BALONCUK 6 ADET

200 TL
Sepete Git
UNICORN Parti Seti 24 Kişilik
Kargo Bedava

UnicornParti Seti 24 Kişilik

449,90 TL
Sepete Git

Unicorn Parti Malzemeleri ile Eğlence Trendyol'da!

Bir çocuk doğum günü partisi düzenlemek iki farklı biçimde olabilir, yalnızca arkadaşlarla basit bir etkinlik, basit bir tasarım, bir pasta ve bir arkadaş grubu ve diğeri, belirlenmiş temalar ile gerçekleştirilen etkinliktir. Bu temalar arasında Unicorn sıklıkla tercih edilenlerden biridir. Hem erkek hem de kız çocuklarının popüler figürlerinden olan Unicorn, partilerin de vazgeçilmez unsurlarından biri oluyor. Bu süreçte ise Unicorn parti malzemeleri bir adım öne çıkıyor. Unicorn parti seti için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Unicorn Parti Malzemeleri Çeşitleri

Unicorn Parti Malzemeleri Çeşitleri

Bir doğum gününü daha iyi ve akılda kalıcı bir tarzda canlandırmanın kolay yolu, çocuklarınızın ne istediğini bildiğinizden emin olmaktır. Çocukların, özellikle ergenlik çağındayken sevmedikleri bir şey de, onların zevkine göre çok çocukça olan konulardır. On ila on dört yaşları arasında, daha küçük çocukların istediği çizgi film ve animasyon karakterlerinden biraz daha fazla yetişkin temalarını tercih ettikleri bilinir. Doğum günleri, çocuklar için ömür boyu sürecek hatıralar ve hatta sosyal statüler oluşturmanın bir yoludur, bu yüzden ne tercih edecekleri konusunda onlara danışın. Bir ebeveyn olarak, ne alabileceğinize bütçeniz karar verir. Bunu da hesaba katmalısınız. Ayrıca Unicorn temalı parti malzemeleri ekonomiktir. Bundan dolayı her bütçeye hitap eder. Balonlar doğum günü partisi de dahil olmak üzere herhangi bir partinin ana parçalarından biridir. Parti için seçenekler oldukça fazla. Tema renkleri ile gidebilir veya tema karakterlerinin yer aldığı balonlar tercih edebilirsiniz. Unicorn parti süsleri arasında parti şapkaları da oldukça popüler. Bunların çocuklar için en doğru seçimler arasında yer almaktadır.

Unicorn Parti Malzemeleri Modelleri

Unicorn Parti Malzemeleri Modelleri

Unicorn parti balonu dışında Unicorn parti banner gibi ekipmanlar da vardır. Çocukların doğum günlerinde iyi vakit geçirmek için yapmayı sevdikleri çeşitli harika şeyler var. Çocuklarınız palyaçolardan veya sihir numaralarından hoşlanmıyorsa, zıplayan bir ev veya istifleme oyunları satın alabilirsiniz. Tek boynuzlu at, alnında boynuz bulunan bir at olarak temsil edilen mitolojik bir figürdür. Bu temsil uzun süredir moda olmuştur ve hayal gücü, renk, gökkuşakları, parıltı ve bir fantezi dünyasıyla ilgili her türlü unsurla ilgilidir. Bu konsept, partiler için iyi bir seçimdir. Rahat ve neşeli bir kutlama için mükemmel olduğu düşünülür. Başlangıç olarak, Unicorn partinize en çok yakışan rengarenk şekerleri seçmelisiniz. Kutlamanızı hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulacaksınız. Şekerleme ve dağıtım konusunu çözdükten sonra, parti için çok önemli olduğu düşünülen dekorasyonla ilgilenmelisiniz Balonlar kutlamanızı yapmak için seçtiğiniz odaya yerleştirmek adına mükemmeldir, onları hava veya helyumla kolayca şişirebilirsiniz, ancak uçmalarını istiyorsanız bunu helyum ile yapmanız gerekir. Tatlı masanızı veya odanın herhangi bir bölümünü süslemek için kullanabileceğiniz farklı renk seçenekleri vardır.

Unicorn Parti Malzemeleri Seçenekleri

Unicorn Parti Malzemeleri Seçenekleri

Unicorn parti konsepti çeşitli ürünleri kullanmayı gerektirir. Özellikle de bir çocuk doğum günü partisi ya da yetişkinler için bir temalı parti hazırlamak istiyorsanız, yalnızca yaratıcı ve özgün olmakla kalmayıp aynı zamanda trendlerden de haberdar olmalısınız. Günümüzde, en moda unsurlardan biri, şüphesiz ki at benzeri büyülü ve hassas varlıklar olan tek boynuzlu atlardır. Bu nedenle de tek boynuzlu atın ilgi odağı olacağı bir parti düzenlemeyi düşünüyorsanız, çeşitli parti malzemeleri ile bunu kolayca elde edebilirsiniz. Tek boynuzlu at şeklindeki inanılmaz davetiye kartlarıyla sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Tatlı ve yemek de Unicorn temasında olabilir. Bu, kendimizi tek boynuzlu atların büyülü dünyasına tamamen sokmak için en önemli yönlerden bir diğeridir. Bu nedenle, bu hayvanların şeklinde yemek hazırlamak veya rengarenk yemekler aramak hayati önem taşır. Elbette ki, dekorasyon bir başka güçlü detay olmaktadır. Burada elimizden geldiğince yaratıcı olmak gerkeir. Bir tek boynuzlu at partisini nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız, Unicorn parti setlerine göz atabilirsiniz. Unicorn temalı bütün parti malzemelerini Trendyolda bulabilirsiniz.