İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Parti Taçları

" araması için 12571 sonuç listeleniyor

Göz Kamaştıran Parti Taçları Trendyol’da!

Belirli bir konsep doğrultusunda gerçekleştirilen parti ya da etkinlik gibi organizasyonlarda eğlence amaçlı olarak kullanılan aksesuarlar vardır. Parti taçları kullanılan aksesuarlar arasında yer alır. Özellikleri ve formları açısından organizasyonun konseptine uygun modelleri seçebilirsiniz. Happy birthday taçları doğum günlerinde sıklıkla tercih edilen aksesuarlardır. Farklı yaş ve cinsiyet gruplarına uyumlu model seçenekleri mevcuttur. Taşlı, simli, pullu alternatif seçenekler arasında çocuğunuzun zevkleri ve istekleri doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Partinin veya organizasyona bağlı olarak baş rol kişinin tercih ettiği taç çeşitlerinin yanı sıra katılımcılar için tasarlanan modeller ile eğlenceli bir ortam oluşturabilirsiniz. İyi ki doğdun taçları ve konsept türüne bağlı olarak farklı aksesuar çeşitlerini Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Kreatif ve Eğlenceli Parti Tacı Modelleri

Bekarlığa veda tacı olarak tasarlanan aksesuarlar tasarım özellikleri açısından farklı süsleme çeşitlerine sahiptir. Bride team taç, etkinlikte başrol olan gelinin arkadaşlarından farklı görünmesine yardımcı olur. Team bride taç çeşitleri kişiye özel olarak tasarlandığı gibi katılımcılar için farklı model seçeneklerinde alternatifleri mevcuttur. Etkinliğinizin ve eğlencenin organizasyonuna bağlı olarak ışıklı parti taçları dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Özellikle gece etkinliklerinde eğlencenizi artırmaya yardımcı olduğu gibi şık ve şirin bir görünüm sunar. Çocuklarınız için yapacağınız doğum günlerinde yaşlarına uygun olarak tasarlanmış aksesuar çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 1 yaş taçları kız ve erkek çocukları için farklı tasarımlara sahiptir. Kişisel zevkleriniz ve organizasyon konseptinize uygun olarak alternatifler arasında seçim yapabilirsiniz. Bebek bekleyen anneler için özel olarak yapılan cinsiyet partilerinde bebeğin cinsiyetine uyumlu aksesuar çeşitlerini kullanabilirsiniz. Cinsiyet partisi tacı genellikle mavi veya pembe renklerde oluşturulur. Farklı tasarım seçeneklerine sahip modelleri incelemek, etkinliğinize uygun seçimler yapmanız için Trendyol sayesinde birbirinden farklı model seçeneği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Renkli ve Neşeli Atmosfer Oluşturan Parti Tacı Çeşitleri

Diş buğdayı tacı, diş veya farklı semboller ile süslenmiş aksesuar çeşitleridir. Bebeklerinizin özel günlerinizde tercih edebileceğiniz farklı tasarımlardaki parti organizasyon malzemeleri arasında yer alır. Etkinlik türüne ve konsepte bağlı olarak birbirinden şık model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Parti tacı modelleri farklı renklerde, süsleme çeşitlerinde ve temalar ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Eğlence ve etkinliğe uygun olarak dekore edilmiş taçlar farklı özelliklere sahiptir. Bant detaylı, metal, plastik malzeme özelliklerine sahip alternatiflerin süslemelerinin yapılarında değişkenlik görülür. Çiçekli, sade, tasarım seçeneklerinin yanı sıra kral ve kraliçe gibi lider otoritesi sunan modeller özellikle çocuklar için eğlencelerini katlamaya yardımcı olur. Tüylü parti tacı, tek renk üzerinde tasarlandığı gibi farklı renklerin kombinasyonundaki alternatifleri kişisel zevklerinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Parti tacı çeşitlerini ve konseptlere uygun aksesuarları Trendyol aracılığıyla inceleyebilir ve etkinliğinizi renkli bir hale getirebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Parti Tacı Fiyat Aralığı

Parti tacı fiyat oranları aksesuarların özelliklerine ve tasarımına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Taçların üretim aşamasında kullanılan malzemelerin özelliklerine bağlı olarak fiyat oranları birbirinden farklıdır. Kişisel özel tasarım seçenekleri, partinin konseptine uygun taç çeşitlerinin yapıları ve süslemelerinin birbirinden farklı olmasından kaynaklı olarak fiyat oranlarında değişkenlik görülür. Renkli parti taçları metal, plastik, tekstil malzemelerinden üretilmiş olmasına bağlı olarak farklı fiyat oranlarında satışa sunulur. Marka değeri ve süslemelerin özelliklerine bağlı olarak fiyat oranları birbirinden farklıdır. Kişisel zevkleriniz doğrultusunda sade renk seçeneklerinin yanı sıra pembe, sarı ve kırmızı parti tacı gibi farklı renklerdeki alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Süslemelerin yapısı ve yazılan temalara bağlı fiyat oranlarında değişkenlik görülür. Partilerinizde başrol kişi için özel olarak tercih edilen aksesuar çeşitlerinin yanı sıra katılımcılar için farklı sayı adetinde çeşitleri mevcuttur. Parti tacı yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.