İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Resim Dosyası

" araması için 128 sonuç listeleniyor
Südor Astronot Desen Resim Dosyası

SüdorAstronot Desen Resim Dosyası

149 TL
Sepete Git
Abka 35x50 resim çantası mıknatıslı

Abka35x50 resim çantası mıknatıslı

(2)
35x50 resim çantası mıknatıslı
89 TL
Sepete Git
Abka 35x50 resim çantası

Abka35x50 resim çantası

89 TL
Sepete Git
Abka 35x50 Resim Çantası Mıknatıslı

Abka35x50 Resim Çantası Mıknatıslı

89 TL
Sepete Git
Abka Sünger bob resim çantası 35x50 askılı

AbkaSünger bob resim çantası 35x50 askılı

119 TL
Sepete Git

Boy Boy Resim Dosyası Modelleri Trendyol'da!

Okulda gereken ya da çizim gerektiren işlerin bazıları için büyük boyuttaki kağıtları, çizim ve boyama araçlarını taşımak klasik çantalar ile zorlayıcı olabilir. Katlanması ve buruşması gibi sıkıntılar da çantanın hacim kapasitesinin yatay bir düzlem şeklinde olmamasından dolayı sıklıkla baş gösterir. Ayrıca renklerin dağılması ve akması da olasıdır. Resim dosyası indirimlerini takip ederek, birbirinden kullanışlı ürünleri cazip fiyatlarla elde edebilirsiniz. Genel olarak öğrenciler arasında oldukça yaygın olan bu dosyalar, dikdörtgen bir yapıya sahip şekilde üretilir. Büyük resim dosyası modelleri, kağıtların güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlar. Bunun yanı sıra çizim için gerekli olan kalem ve boya gibi diğer malzemeleri de kolaylıkla taşımanızı sağlayan ürünlerdir. Müşteriler tarafından yapılan resim dosyası yorumlarında ürünlerle ilgili birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ürünleri kullanarak deneyimleyen kişilerin verdiği bilgiler sayesinde, sizin için uygun olan modelleri belirleyebilir ve avantajlı bir seçim yapabilirsiniz. Öğrenciler, çalışanlar ya da hobi olarak sanat ile uğraşanlar resim dosyası tavsiyelerini dikkate alarak tercihlerini yapabilir. Resim dosyası farklı boylarda bulunan, araç gereçlerinin tümünün içerisinde kolay bir şekilde taşınmasını ve muhafaza edilmesini sağlayan dikdörtgen şeklinde ürünlerdir. Farklı malzemelerle üretilen çeşitler arasında karton resim dosyası modelleri de mevcuttur. Pratik modeller arasında bulunan karton ürünler, uygun fiyatlarda olmasıyla sık tercih edilir. Farklı markalar tarafından üretilerek kullanıma sunulan tüm modelleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleri ile Resim Dosyası

Kullanışlı Özellikleri ile Resim Dosyası

Ürünlerin boyutları farklılık göstermekle birlikte her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanır. Klasöre benzeyen ve çanta tarzında tutacağı olan modelleri bulunur. Resim dosyası online alışveriş imkanı ile kolaylıkla satın alınabilir. Online olarak ürünlerin tüm modellerini görüntüleyebilir ve beklentilerinize uygun olan tasarımların tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz. Resim defteri dosyası özellikle okul için sık tercih edilen modeller arasında bulunur. Öğrenciler resim defterini bu ürünlerle okula götürebilir. Aynı zamanda boya gibi gereçlerin de bu ürünlerle taşınması kolay olur. Ergonomik yapısı sayesinde kalem ve boya gibi araç gereçleri, defter kağıtlara etki etmeyecek bir biçimde taşımaya yardımcı olur. Resim çantası olarak da geçen ürünün pek çok farklı model seçeneği bulunduğundan dolayı okul için kullanımının yanı sıra birçok farklı alanda kullanılabilir. Resim dosyası kullananlar beğendikleri modelleri diğer müşterilere tavsiye ederek yardımcı olabilir. Ürünleri kullanan müşterilerin bu tavsiyeleri, doğru modelleri bulmak için avantaj oluşturur. Bu seçenekler arasında küçük yaş grubundaki çocuklar için olan tasarımlar bulunduğu gibi yetişkinler için olan model seçenekleri de mevcuttur. Çocuklar veya kendiniz için uygun resim dosyası satın alabilir ve gereçlerinizi güvenle taşımaya başlayabilirsiniz. Resim sunum dosyası modelleri boyut, baskı, üretiminde kullanılan malzemeler ve kapatma şekilleri gibi birçok farklı özellikle birbirinden ayrılır. Okul, iş ve farklı alanlarda da kullanılması ile oldukça zengin model çeşitliliğine sahiptir. Bu çeşitlilik sayesinde her yaştan ve gruptan müşterilerin ihtiyaçları karşılanır. Kullanılacak kağıdın boyutuna göre resim çantası boyutları da değişiklik gösterir. Resim kağıdı dosyası ve taşınması gereken defter ya da kağıtların boyutunun birbirine yakın olması sayesinde hiçbir kırışma ya da katlanma gibi olumsuzluklar yaşanmaz. 25x35 cm ölçülerinde bulunan ürünler, küçük boyuttaki modellerdir. Bununla birlikte 35x50, 50x70 resim dosyası tasarımları bulunur. Bu modellerin yanı sıra birçok farklı boyuttaki sanat çantası modellerini inceleyebilirsiniz. A3 resim dosyası da A3 boyutundaki kağıtlar için ideal olan bir modeldir. Resim dosyası türleri baskılı olması, tek renk seçenekleri, malzeme yapısı ve kapama özellikleri ile birbirinden ayrılır. Farklı baskı alternatifleri ile özellikle çocuklar için okulda kullanabilecekleri birçok ürün seçeneği bulunur. Tek renk seçeneklerinden de istediğiniz renkteki modeli bulabilir ve Trendyol’dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Resim Dosyası Modelleri

Kaliteli Resim Dosyası Modelleri

Siyah, beyaz resim dosyası müşterilerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alır. Çanta modellerindeki ayırıcı özelliklerden biri de malzeme yapısıdır. Plastik resim dosyası yaygın olarak kullanılan çeşitlerden biridir. Plastik olan ürünler su geçirmez olması özelliği ve kolay temizlenebilir yapıda bulunmasıyla oldukça kullanışlıdır. Modelleri birbirinden ayıran özelliklerden bir diğeri ise kapatma şekilleridir. İçerisindeki eşyaların düşmemesi ve kağıdın düzgün bir biçimde saklanabilmesi için çantanın ağzı kapatılır. Fermuarlı resim dosyası kolay açılıp kapanması özelliği ve tamamen kapatılabilmesi ile müşterilerden tam not alır. Lastikli resim dosyası ise fermuar yerine klasörlerdeki gibi çantanın etrafından dolaşan lastik yardımıyla kapatılan tasarımlardır. Küçük resim dosyası modelleri genellikle küçük yaşlarda bulunan öğrencilerin kullanımı için uygundur. Ayrıca lisanslı taraftar ürünleri de bulunur. Her yaş grubunun ilgisini çeken taraftar ürünlerinin birçok farklı seçeneğini bulabilirsiniz. Birbirinden farklı özellik ve boyuttaki tasarımları detaylı bir şekilde inceleyerek, kullanım alanına uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Resim dosyası fiyatları belirlenirken birçok faktör rol oynar. Birbirinden farklı özelliklerde, tarzda ve boyutta seçenekleri olması ve farklı materyaller kullanılarak üretilmesi fiyat üzerinde etkili olur. Model seçeneklerinin çok sayıda olması fiyat yelpazesinin de oldukça makul bir düzeyde olmasını beraberinde getirir. Ürün ve aynı zamanda fiyat seçeneklerinin geniş bir aralıkta bulunması, müşteriler için avantaj oluşturan durumlardan biridir. Bu sayede her müşteri gerek özellikleri gerekse fiyat yönünden kendisine uygun olan ürünü bulabilir. Aynı zamanda resim dosyası kampanya dönemlerinde indirime girebilir. Farklı markalar tarafından kullanıma sunulan ürünlerin fiyatları çok cazip olabilir. Bu kampanyaları Trendyol üzerinden takip ederek tercihinizi yapabilirsiniz.

Avantajlı Resim Dosyası Fiyat Aralıkları

Avantajlı Resim Dosyası Fiyat Aralıkları

Modeller arasında fiyat farkı bulunur. Malzemelerin boyutu fiyat üzerinde direkt etkilidir. Boyut ve fiyat doğru orantılı olarak ilerlese de müşterilerin kampanya seçenekleriyle çok uygun fiyatlara ulaşmasına imkan sağlanır. Baskılı ürünlerde de baskının kalitesi fiyat üzerinde etkili olabilir. Renklerin solmaması için UV teknolojisi kullanılarak parlaklığını yitirmesine ya da baskının silinmesine engel olunur. Böylelikle ürünün kullanım ömrü de uzun olabilir. Birbirinden kaliteli marka ve model seçenekleri sayesinde alınan bir ürünün uzun süre kullanılarak fiyat performans oranından yüksek verim alınması sağlanır. Online alışveriş sayesinde müşterilere birçok avantajlı fırsat sunularak, verimli bir deneyim yaşamalarına imkan sunulur. Zengin fiyat ve model alternatiflerinden sizin için uygun olan ürüne ulaşabilir ve hemen sahip olabilirsiniz. Birçok alanda değerlendirilen ve oldukça kullanışlı olan ürünlerin cazip fiyatlarla satışa sunulması, müşterileri memnun eden unsurlardan biridir. Teknik resim dosyası ya da diğer modelleri inceleyebilir ve sizin için ideal seçimi yapabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra bütçe dostu fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Resim ürün dosyası modelleri sizin için gerekli olan birçok malzemeyi kolaylıkla yanınızda bulundurmanızı sağlayan ürünler arasındadır. Farklı alanlarda değerlendirilen bu ürünler, kaliteli markalar tarafından dayanıklı materyaller ile üretilerek kullanıma sunulur. Resim dersi dosyası genellikle okullarda ders için gerekli olan malzemeleri taşımaya imkan verir. Aynı zamanda çeşitli mesleki kurslarda da tercih edilen tasarımlardır. Ürünlerin kullanım alanına göre malzeme yapısı seçilebilir. Uzun süreli kullanım imkanına sahip olan modeller genellikle meslek grupları için tercih edilir. Tüm tasarımları Trendyol’dan inceleyerek, beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.