Marka
Kağıt Boyutu
Kağıt Tipi
Sayfa Sayısı
Renk
Fiyat
Defter Tipi
Boyut
Kalem Ucu Boyutu
Kapak Türü
Sayfa Tipi
Tel Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Canson

" araması için 1047 sonuç listeleniyor

Canson Suluboya Ürünleri ile Keyifli Vakit Geçirin

Canson 1557 yılından beri sanat tarihiyle gelişen 450 yıllık tecrübeye sahiptir. Canson Türkiye müşterilerinin ihtiyaçlarına basit ama kaliteden ödün vermeyerek çözüm sunmaya çalışır. Hiç bir ürün asitli yapıya sahip değildir. Gördüğü işlemler sayesinde küflenme yapmaz. Eskimiş doku oluşturmadıkları için toz gibi alerjenik etki oluşturmaz. Sıyırma ya da silgiyle temizleme sırasında aşınma yoktur. Bu sayede ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Okul hayatında ödev ve resim yapan öğrenciler Canson fon kartonu kullanarak başarılı sonuçlar elde edebilir. Ofis hayatında önemli işlere imza atan müşteriler, gereksinimlerini Canson 200 gr A3 ile karşılayabilir. Marka çok amaçlı sanatsal blok kullanılan iş ve amaca göre ideal özellikte ürünlerdir. Bunlar farklı teknik uygulamalarda kullanılabilir. Canson kağıt kullanılan kuru veya ıslak tekniklerle doğal bir görünüm kazanır. Kağıt çeşitleri ipeksi dokusuyla kaliteyi yansıtır. Göz alan beyazlığı ve yüksek kontrastıyla kalitesini her zaman belli eder. Suya dayanıklı oldukları için yumuşama ve yırtılma söz konusu değildir. Yeni başlayanların, profesyonel olanların, yetişkinlerin ve çocukların her türlü kullanımına uygundur. Dayanıklılığı sayesinde silgiyle temizleme yapılması durumunda aşınma ve yırtılma görülmez. Pürüzsüz yapısı ve dokusuyla mürekkebin başka yüzeylere nüfuz etmesini ve pigmentlerin yüzeyde kalarak akmasını önler. Canson defter ve kağıt çeşitlerine kolayca ulaşabilir, yeteneklerinizi canlı bir görünüm elde ederek kağıda dökebilirsiniz.

Kaliteli Ürünlerle Mükemmel Çizimler

Kaliteli Ürünlerle Mükemmel Çizimler

Ürünler birçok tekniğe ve amaca göre farklı kategorize edilir. Canson A2 kağıtlar su, kauçuk ve çimento gibi ürünlerle yapılacak işlemlere dayanıklıdır. Canson suluboya defteri çeşitlerinin dokusu ve emme kapasitesi idealdi. Bunları kalın gramajlı bir yapıya sahiptir. Canson A5 suluboya defteri yağlı boya, sulu boya, guaj boyama gibi ıslak teknik çalışmalara uygundur. Bunun yanı sıra karakalem gibi kuru teknikler için de kullanılır. Kalın yapısı sayesinde silgiyle temizlemede aşınma yapmaz. Mükemmel kontrast sağlar ve renkleri olduğu gibi yansıtır. Aynı özellikleri taşıyan Canson Aquarelle asitsiz yapısıyla çeşitli sulu boya tekniklerini yansıtmada kullanılabilir. Soğuk preslenme sayesinde yüzey ıslaklığı rahat ve kolay bir şekilde temizlenir. Islak tekniklerin yanı sıra çoğunlukla kuru teknik için kullanılan Canson pastel boya kağıdı çeşitlerinin pürüzsüz yüzeyi kurşun ve keçeli kalem için idealdir. Eskiz ve karakalem çalışmalarının zahmetsizce yapılmasına olanak sağlar. Asitsiz yapısı ve ışığa dayanıklılığıyla tercih edilen ve kalitesiyle öne çıkan Canson Mi Teintes pastel boya, kuru boya, kömür kalem gibi kuru tekniklerde kullanılabilir. Ayrıca ürünlerin grenli tarafında sulu boyalarla karma teknikte de çalışılabilir. Boyutu ve gramajı sayesinde origami, dekorasyon ve dosyalamada kullanılabilir. Canson Noir el sanatları için bir diğer kullanışlı üründür. Çift taraflı derin siyah rengiyle eskiz ve çizim defteridir. Sanat öğrenimi gören öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik özel üretilen Canson Bristol XL dayanıklı yapısıyla silme ve sıyırma gibi tekrarlayan düzeltmelerde kullanışlıdır. Canson dokulu fon kartonu su, çözücü ve yapıştırıcı maddeleri eşit şekilde emer. Boya yüzeye harika uyum sağlar. İşlemler mükemmel renk dönüşümüyle sonuçlanır. Canson Canvas Paper ise güçlü imposto efektleriyle akrilik çalışmalar için uygundur. Bunların yoğun bir beyaz rengi vardır. Kağıtların yüzeyi son derece pürüzsüzdür. Canson paspartu kartonu eserleri güzelleştirmek ve vurgulamak için uygun yapıdadır. Yoğun mürekkepli kalem kullanımında bile yüzeyde aşınma görülmez. Canson Noir A4 de pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Kazıma ve ovma durumunda aşınma ve yırtılma yapmaz. Beyaz rengiyle yüksek kontrast sağlar. Tarama için tercih edilebilir. Markanın ürün yelpazesi kullanım alanına göre oldukça geniştir. Tüm bu farklı ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Ürünler

Her İhtiyaca Yönelik Ürünler

Kullanım alanlarına göre kalın ve ince olabilen ürünler profesyonellerin, ofis çalışanlarının ve çocukların tercihi olur. Ebat ve gramajlarına göre kullanmak istediğiniz ölçüde kolay bir şekilde çizim yapabilirsiniz. Canson montval asit içermez ve küflenme yapmaz. Dolayısıyla uzun süre boyunca bunları kullanabilirsiniz. Ürünler optik beyazlatıcı içermez. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda soğuk baskı ve kar dokulu olarak üretilir. Okullarda el işleri için Canson karton ürünlerini göze çarpan renkleriyle istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürünler teknik özellikleri ve dayanıklılığıyla her yaştan müşterinin tercihi olur. Kullanılan materyaller başka bir yüzeye nüfuz etmediği için temizlemede sıkıntı oluşturmaz. Çok yönlü olması sayesinde birçok alanda markanın ürünlerini kullanarak faaliyet gösterebilirsiniz. Okullarda Canson renkli fon kartonu ihtiyaçlarınızı karşılar. Sanata dayalı yüksek öğretim kurumlarında Canson sketchbook ile amaçlarınıza ulaşabilir ve verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Profesyonel çizimlerde Canson defter A5 ile göz alıcı işlere imza atabilir, sanatınızı güzel bir şekilde icra edebilirsiniz. İş yerlerinde dijital baskı, not alma, belge oluşturma gibi durumlarda Canson A4 defter kullanarak güzel işler çıkarabilirsiniz. İsterseniz de evlerinizde hobi amacıyla pedleri beyaz olan ve karma teknik uygulanabilen hafif dokulu Canson graduate ile resim ve çizim yapabilirsiniz. Her an elinizin altında bulunan Canson suluboya kağıdı ve fon kartonu ürünlerini istediğiniz zaman istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Canson A4 kağıt çeşitlerinin sıkışma oranı normale oranla çok düşüktür. Bunlar kullanılan baskı aletlerinde kağıt sıkışma sorununu minimize eder. Bu sayede tasarruf elde edebilirsiniz. Canson fon kartonu 50x70 geliştirilmiş bir yüzeye sahip olduğu için maksimum kalite sağlar. Rahat ve kolay bir şekilde gereksinim duyduğunuz anlarda kaliteli ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleriyle Aradığınız Tüm Ürünler Trendyol'da

Teknik Özellikleriyle Aradığınız Tüm Ürünler Trendyol'da

Her yaşın kullanımına ve faaliyetine uygun olan Canson çok amaçlı sanatsal blok A5 kağıtlara dökmek istediğiniz hislerinizi çarpıcı şekilde yansıtabilirsiniz. Birçok tekniğe, boyanın kağıtta duran yapısına, kolay çizilebilirlik durumuna göre tasarlanan ve üretilen kağıtlar basit şekilde gereksinimlerinizi karşılamayı ve yapacağınız herhangi bir işlemde zorlanmamanızı amaçlar. Markanın ürünleri hem profesyonel ya da hobi amacıyla resim sanatıyla ilgilenenlere hem de çocuklara hitap eder. Aynı zamanda ofis ortamında günlük kullanıma uygun çeşitler de mevcuttur. Canson art book çocuklarınızı boş zamanlarını iyi değerlendirmeye teşvik eder. Elinizin altında sürekli bulunan kağıt materyallerin kaliteli ve kullanışlı olmasını sağlayan Canson dokulu kağıt çeşitleri yapısıyla öne çıkar. Bunlar sağlıklı ve uzun kullanımlı olmalarıyla müşterileri memnun eder. Sağlıklı bir çevre için koruma sağlamaya çalışır. Canson A4 kağıt üretiminde doğayı ve çevreyi korumak için zararlı ve toksik madde kullanmaz. Canson A3 kağıtların yapısında asit bulunmaz. Bu sebeple kağıttan zehirlenme söz konusu değildir. Tamamen doğa dostu olan suluboya kağıtları gibi çeşitler kullanım için sağlıklı ürünlerdir. Canson 35x50, 50×70 ve 50×65 gibi ebatlar olmak üzere farklı boyutlarda kağıt, defter ve karton hizmeti sunar. Canson 180 gr suya dayanıklı kağıtlar sık tercih edilir. 200 gr kağıtlar dayanıklıdır. Bunların aşınması ve yırtılması oldukça zordur. 300 gr kağıtlar genelde kartvizit için tercih edilir. 400 gr ürünler ise kartonlar için kullanılır. Müşterilerinin aradıkları yumuşak dokulu, kaliteli, uygun fiyatlı, yüksek performanslı, çalışmaların ve yapılan işlemlerin iyi bir şekilde yansıtılabileceği materyaller sunar. Markanı kaliteli, her kullanıma uygun olan, çizimlerde kolaylık sağlayan ve temizleme konusunda sıkıntı yaratmayan defter, karton ve kağıtlarına ulaşabilirsiniz.