İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Boyama Seti

" araması için 20660 sonuç listeleniyor

Zengin İçerikli Boyama Seti Modelleri Trendyol'da!

Çocukların gelişiminde oyun oynamanın farklı bir yerinin bulunduğu bilinir. Çocuklar yaşlarına bağlı olarak pek çok farklı oyuncak ile vakit geçirirler. Oyun esnasında eğlendikleri gibi pek çok farklı bilgileri de öğrenebilirler. Çocukların gelişimini destekleyebilmek amacıyla eğitici oyuncaklardan da faydalanılabilir. Boyama ve çizim gibi aktiviteler genellikle okul öncesi zamanlarda çocukların karşısına çıkar. Okul öncesinde çocukların yaptığı çizim sanatları ile yetenekleri daha önceden keşfedilebilir. Farklı yaş aralıkları için özel bir şekilde geliştirilen boyama seti ürünleri bulunur. Çocuk boyama seti modelleri genellikle çizimlerin yer aldığı kitapçıklardan oluşur. Kitapçıkların içerisinde çeşitli görseller yer alır. Çocukların ilgi alanlarına göre futbol, araba, çiçek ve farklı desenlerin yer aldığı kitapçıklar da tercih edilebilir. Modellerin içerisinde renk verme görevini sağlayabilecek kalem çeşitleri de yer alabilir. Yaş gruplarına göre kuru, pastel, keçeli veya fırçaların yer aldığı seçenekler bulunabilir. Yaşlarına göre farklı modellerdeki kalemlerin renk seçenekleri de değişiklik gösterir. 2 yaş boyama seti modellerinin içerisinde çocukların seçip algılayabileceği standart, öğrenmiş oldukları renkler yer alır. İlkokul boyama seti ise toplu etkinliklerde kullanıma uygun farklı kalem, fırça ve renk çeşitlerinin yer aldığı modellerden oluşur. Ürünleri deneyimleyen kişiler boyama seti tavsiye ederken yaş aralığına göre seçim yapılmasını önerirler. Trendyol'da bulunan ürün çeşitliliği sayesinde modellerin içerikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çocukların Gözdesi Boyama Seti Çeşitleri

Eğitici oyunlar sayesinde çocuklar her yaşta öğrenmeye açık bir hale gelirler. Eğitici oyunlardan biri de çizim aktiviteleridir. Çizim etkinlikleri sayesinde erken yaştan itibaren çocuklar motor becerilerini verimli bir şekilde kullanmaya başlarlar. Boyama kalemi seti gibi ürün seçenekleri sayesinde ise çizimlerin içerisinde istenilen renkler özgürce kullanılabilir. Seçeneklerin içerisinde yer alan kalemler birçok farklı türlerden oluşabilir. Genellikle seçeneklerin içerisinde kuru, pastel veya keçeli kalem türleri kullanılır. Çizime yatkın olan çocuklar için aynı zamanda özel kalemler de tercih edilebilir. Fırça çeşitleri ise sulu veya yağlı boya için kullanılır. Boyama fırça seti kağıt, tablo ve kanvas gibi yüzeylerde kullanılır. Farklı yaş grupları için yapılan etkinlikler değişiklik gösterebilir. Figür boyama seti gibi ürün seçenekleri okul etkinliklerinde de kullanılır. Figürlerden oluşan modeller sayesinde çocuklar ilgi duydukları nesneler üzerinde etkinlikler gerçekleştirirler. Araba, bebek, yumurta ve çeşitli karakterler figür olarak kullanılabilir. Unicorn boyama seti 3 boyutlu bir figürden oluşabileceği gibi tuval ve alçıdan oluşan seçenekleri de bulunur. Yumurta boyama seti de çocuklar için eğitici ve eğlendirici bir etkinlik olarak uygulanabilir. Yumurta figürleri düz ve desenli olmak üzere yüzey seçeneklerine ayrılır. Çocukların dikkatini çekebilecek çizimlerin yer aldığı yumurta figürleri de bulunur. Ev boyama seti ise figür ve tablo gibi yüzeyler ile seçeneklere ayrılır. Ahşap boyama seti seçenekleri tahta yüzeylerin üzerinde çeşitli desenlerin bulunduğu hobi malzemelerini içerir. Maske boyama seti de okul öncesi gibi etkinliklerde çocukların istedikleri gibi renklendirebilecekleri ve daha sonrasında kullanabilecekleri malzemelerden oluşur. Eğitici etkinlikler sunan seriler aynı zamanda yetişkinler tarafından hobi amaçlı olarak da kullanılabilir. Boyama seti yetişkin serileri detaylı renk skalası ve kalem çeşidinin yer aldığı modellerden oluşur. Yetişkinlere veya çocuklara hitap eden hobi malzemeleri sayesinde ihtiyacınıza uygun setleri inceleyebilirsiniz. Kalemlerden oluşan seçeneklerin yanı sıra çizimlerin üzerine uygulanabileceği kağıt malzemeleri de bulunur. Trendyol'da bulunan çocuklara özel boyama seti modelleri arasından birçok ürünü inceleyerek eğitici etkinlikler yapabilirsiniz.

Kullanışlı Boya Seti Yorum ve Önerileri

Hobi malzemelerini eğlenceli ve verimli bir şekilde vakit geçirebilmek için kullanabilirsiniz. Hobi malzemeleri aynı zamanda bireylerin yeteneklerini geliştirebilecek seçeneklerden de oluşur. Yetişkinler veya çocuklar için uygun bir şekilde üretilmiş olan renkli çizim kalemlerine de rastlayabilirsiniz. Yetişkinler için tercih edilebilecek renk veren kalem çeşitleri genellikle çizim yeteneği olan kişiler tarafından kullanılır. Çizim kalemleri uygun kağıtların üzerinde kullanıldıktan sonra farklı renk veren kalem türleri ile renklendirilebilir. Tablo boyama seti seçenekleri sayesinde farklı boyutlardan oluşan yüzeyler çizim ve yetenek ile birleştirilebilir. Hazır olan çizimlerin yer aldığı tablolar da bulunur. Hazır tablolar bu şekilde daha sonradan çeşitli renkli kalemler ile kullanılabilir. Kanvas boyama seti de farklı boyutlar eşliğinde tercih edilebilecek profesyonel çizime uygun hobi malzemeleri arasında yer alır. Duvar boyama seti gibi hobi malzemeleri sayesinde evlerin içerisinde de sanatınızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Duvar yüzeyin üzerinde kullanılabilecek modellerde rulo, spatula ve uygun fırçalar yer alır. Dolap boyama seti ise ahşap yüzeylerin üzerinde kullanılabilecek malzemelerin yer aldığı seçeneklerden oluşur. Dolapları yeni bir renge hazır hale getirebilecek zımpara gibi malzemeler de ürünlerin içerisinde yer alabilir. Dolap veya duvar gibi yüzeylerin üzerinde kullanılabilecek ürünleri dilediğiniz renk seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. Mermer boyama seti çeşitleri hobi malzemesi olarak tercih edilebileceği gibi profesyonel yönden de farklı serilere ayrılır. Modelin içerisinde tezgah yüzeylerin üzerinde kullanıma uygun su bazlı kokusuz renk veren malzemeler yer alır. Su bazlı kokusuz içeriklerden oluşan boyalar, tezgah yüzeylerinin yanı sıra tüm yüzeylerde kullanılabilir. Kullanılmış olduğu yüzeye ipeksi ve mat bir görünüm kazandıran malzemeler çeşitli tabloları süsleyebilir. Trendyol'da bulunan çeşitli aktivitelere eşlik edebilecek hobi malzemelerini ilgi alanınıza göre inceleyebilir, boyama seti indirim kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Boyama Seti Fiyatları

Çizim yeteneği olan kişiler birbirinden farklı yüzeylerin üzerinde farklı kalem türlerini kullanarak sanat eserinde tablolar oluşturabilirler. Mesleki anlamda çizim yeteneği hobi olarak evlerde ve çeşitli alanlarda değerlendirilebilir. Duvar renklerinin yenilenmesi veya dolapların yenilenmesi gibi aşamalarda çizim yeteneğinden faydalanılabilir. Dolap veya duvar gibi yüzeylerde kullanıma uygun hobi malzemeleri sayesinde yenilenmeler gerçekleştirilebilir. Çizim malzemeleri sadece yetişkinler tarafından değil aynı zamanda çocuklar tarafından da eğitici olarak kullanılır. Lisanslı boyama seti kız ve erkek çocuklara hitap eden görselleri ile farklı seçeneklere ayrılır. Bebek görsellerinden oluşan modeller genellikle kız çocukları için tercih edilir. Arabalı veya spor takımlarından oluşan görseller ise erkek çocukları için tercih edilebilir. Frozen boyama seti çocukların ilgisini çeken bir film olarak Elsa, Anna, Olaf ve Kristoff karakterlerinin çizimlerini içerisinde bulundurur. Kadife boyama seti ise özel bir şekilde hazırlanmış çizimlerin üzerine keçeli kalemlerin kullanılabileceği ürün seçeneklerinden oluşur. Kadife yüzeyin üzerine uygulanan keçeli kalem çeşitlerinin 12 farklı renk seçeneğini bulabilirsiniz. Önlük boyama seti ise kumaşın üzerinde gerçekleştirilebilecek çizim etkinlikleri için tercih edilebilir. Çocuklar bu etkinlikte önlükleri diledikleri gibi çizerek kendilerine ait bir tasarım oluşturabilirler. Önlük modellerinin içerisinde kumaş yüzeyin üzerinde kullanıma uygun fırça çeşitleri de yer alır. Çocukların dikkatli bir şekilde renklendirme işlemini gerçekleştirebilmesi için farklı kalınlıklardan oluşan özel fırça türlerini tercih edebilirsiniz. Boyama seti fiyatları farklı aktivitelerde kullanılabilecek modellerin özellikleri, malzeme çeşitliliği ve türlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Büyük boyama seti seçenekleri yetişkin bireylere hitap eden çizim malzemelerinin yer aldığı modellerden biridir. Trendyol'da bulunan hobi malzemeleri arasında boyama seti kampanya ve indirimlerinden faydalanabilmek amacıyla detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.