"

35X50 Resim Defteri

" araması için 549 sonuç listeleniyor

35x50 Resim Defteri

Her Zevke Uygun 35x50 Resim Defteri Modelleri

Her Zevke Uygun 35x50 Resim Defteri Modelleri

Düşüncelerini ifade etmek amacıyla birçok yöntem deneyen insanoğlu için tarih öncesinden bugüne süregelen ve yaygın olarak devam eden sanatlardan biri de resim sanatıdır. Duyguları aktarmaya yarayan resim sanatı, tüm yaş grupları tarafından sanatsal etkinliklerde ve eğitim hayatında sıklıkla tercih edilir. Resim sanatının cezbedici yönünün yanı sıra çeşitli anlatım tekniklerine sahip olması, kullanılan materyallerin çeşitliliği günümüzde yetkin düzeye ulaşmasını sağlar. Hangi boya, hangi teknik kullanılırsa kullanılsın kaliteli bir aktivite kendini kaliteli bir 35x50 resim defteri sayesinde kendini belli eder. Herkes resim yapmayı çok sever. Çizim yeteneklerinizi geliştirmek ya da çocuğunuzun hayal gücünü kuvvetlendirmek için gereken en temel ve basit araç ise bir resim defteridir. Taşıma kolaylığı sağlayan, ressamlar ve mimarların da sıklıkla tercih ettiği resim defterlerinin oldukça geniş bir yelpazesi vardır. Boya çeşidine, kullanılan çizim tekniğine ve yapılmak istenen çizime göre çeşitlenen resim defterlerinin kolay taşınması, çabuk deforme olmaması ve kolay koparılabilmesi için spiralli olması kullanım kolaylığı sağlar. Boyut, kapak, tel tipi, yaprak sayısı, hamur kalitesi gibi birçok farklı özellik sizlerin farklı isteklerine cevap verir. Farklı boyuttaki resim defterleri kaliteli ve her geçen gün gelişen özellikleri ile dikkat çekmeye devam eder. Resim yapmak duygu ve düşünceleri aktarmanın yanı sıra çocuklarda kas gelişimini, beynin fonksiyonel yapısını, düşünme ve hayal kurma yeteneğini artırır. Resim defterleri, farklı renk seçenekleri, ilgi çekici hale gelen kapakları ve kullanım çeşitlerine göre günümüz teknolojisini yakalar. Çeşitli boyalar ve hayal gücü ile birlikte çocuklarınızın en yakın arkadaşı olmaya aday hale gelir. Hem öğreten hem de eğlendiren ve resim sanatının en önemli malzemesi olan resim defteri; ergonomik boyutları sayesinde çocuklarınıza taşıma kolaylığı sağlar. Gelişen teknolojiyle beraber yıkanabilme özelliği kazanan ve defalarca kullanım avantajı sağlayan yeni nesil resim defterleri de özellikle çocukların ilgisini çeker. Günün yoğun stresinden sıyrılmak isteyen yetişkinler tarafından sıkça tercih edilen sanatsal aktivitelerden biri de resimdir. Duygularınızı ve vermek istediğiniz mesajları çizimleriniz ile kâğıda aktarırken bir yandan da günün stresinden uzaklaşıp, resim çizmeyi eğlenceli bir terapi haline getirebilirsiniz. Tuval üzerinde çizmek için kullandığınız çok amaçlı resim defterleri sayesinde usta bir ressam haline gelebilirsiniz.

Farklı Kâğıt Dokuları ve Boyutları

Farklı Kâğıt Dokuları ve Boyutları

35x50 karma resim defterleri ile çizim dünyasının avantajlarla dolu dünyasına merhaba deyin. Her ihtiyaca cevap veren ve kullanım kolaylığı sunan resim defterlerinin küçük, orta ve büyük boyları bulunur. 35’e 50 resim defteri kullanışlı ebatlarıyla en sık tercih edilen resim defteri boyutları arasında yer alır. Sizler ve çocuklarınız için birinci kalite 35x50 çok amaçlı resim defterleri okulda, evde, çalışma ortamında kullanmak istediğiniz boyalara ve çizim tekniğini uygun çok yönlü tasarlanarak eşsiz bir boyama keyfi sunar. Hayallerinizi kâğıda yansıtmak 35x50 50 yaprak resim defterleri ile çok kolay. 35x50 resim defteri boyutlarıyla iç sesinizi konuşturmanızın, sevdiğiniz renk ve desenleri özgürce kullanmanızın tam zamanı. Kaliteli dokusu ile rengarenk boyalarınızı ve kalemlerinizi keyifle kullanabilirsiniz. 35x50 resim defteri ergonomik boyutları ile tüm yaş grubundaki çocukların kullanımına uygundur. Çocuğunuzun yaratıcılığını öne çıkarın. 35x50 büyük boy resim defterleri ile çocuklarınıza ifade etme yeteneklerini geliştirmenin en keyifli ve ekonomik yolunu sunabilirsiniz. Sınır tanımayan hayal güçlerini yansıtabilecekleri büyük boy resim defterlerini tercih edebilirsiniz. İster renkli kalemlerle isterse pastel, sulu boya veya guaj boya gibi materyallerle kendilerini ifade etmelerini seyredin. Dokulu 35x50 resim defterleri erkek ve kız çocuklarına uygun renkli PP kapakları ile anasınıfında, ilkokulda, ortaokulda çocuklarınıza en kaliteli desteği verir. Ek olarak 35x50 25 yaprak resim defterlerinin defalarca silinmeye dayanıklı 1. kalite sayfaları ile çocuklarınızın düşünce sınırlarını ortadan kaldırır. Çocuklarınız 35x50 30 yaprak resim defterlerini kalitenin ve rahat kullanımın bir araya gelmesi ile keyifle kullanabilir. 35x50 resim defterlerini sırt çantasında kolaylıkla taşıyabilir, istenilen her yerde resim çizilebilir. Birbirinden yaratıcı resimler yapmanıza imkân sağlayan 35x50 karma resim defterleri küçük yeteneklerle buluşmak için sabırsızlanır. Siz anne babalara ise çocuklarınız için en yararlı ve eğlenceli aktivitelerden biri olan resim yapmanın sağladığı yararları izleyerek mutluluklarını paylaşmak düşer.

Spiralli Yapısı ile Kolay Kullanım Özelliği

Spiralli Yapısı ile Kolay Kullanım Özelliği

Sürekli geliştirilen resim defterleri ile siz kullanıcıların konfor ve memnuniyetini her geçen gün artırmak amaçlanır. Gerek eğitim gerekse sanatsal çalışmalar için tasarlanmış 35x50 çok amaçlı resim defterleri ile düşüncelerinizi keyifli bir yolculuğa çıkarabilirsiniz. Kullanım kolaylığı, kaliteli dokusu, kolay deforme olmaması bu kriterlerden sadece birkaçı olmakla birlikte kolay yıpranmadan taşınabilir olmanın rahatlığını yaşamak 35x50 spiralli resim defterleri ile artık çok kolay. 200 gr 35x50 resim defterleri ile çocuklarınızın eşsiz hayal dünyaları parmaklarının ucunda. Yaprakların kolayca kopmasını engelleyen kilitli helezon spiraller sayesinde çocuklarınızın çizimlerini düzenli bir şekilde, rahatlıkla bir arada saklayabilirsiniz. 35x50 25 yaprak resim defterleri ile çocuklarınızın fiziksel ve mental yönden gelişmeleri ile birlikte düşüncelerini ifade etme güçlerini artıran resim sanatının özgür dünyasıyla büyümelerini keyifle izleyebilirsiniz. 35x50 spiralli resim defterleri ile beraber çocuklarınızın hayal dünyalarının eserlerini deforme olmadan uzun yıllar saklamanın keyfini yaşayın. Kullanım kolaylığı sağlayan ve kolay deforme olmayan PP kapaklar, kaliteli koruyucu malzemelerden üretilir. Yıpranmayan PP kapaklar, 200 gr 35x50 resim defterinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. 35x50 40 yaprak resim defterleri çocuklarınız için uygun malzemeden üretilmiş sert PP kapakları ile vazgeçilmez bir okul gereci haline gelir. Rengarenk kapakları ile çocuklarınızın gelişimi için en gerekli materyallerden biri olan dokulu resim defteri 35x50 boyutlarıyla çocuklarınızın okul araç gereçleri arasındaki değişmez yerini alır. Renkli kapak tasarımları ve çeşitli dokuları ile dikkat çeken 35x50 40 yaprak resim defterleri, öğrencilerin resim yapma motivasyonunu artırırken siz ebeveynlerin sağlık konusundaki endişelerini ortadan kaldırır. Sağlıklı malzemelerden imal edilen yapısıyla güven verir. Sizler için tasarlanmış 35x50 resim defterleri ile kalite, konfor ve eğlenceyi ucuza almak zor değil. Kaliteli 35x50 30 yaprak resim defterleri uygun fiyatları ve sağlam yapısı ile uzun zamanlı konforlu kullanım sağlayarak yüzünüzü güldürür. Markaların güncel yaklaşımıyla beraber siz resim severlerin kullanımına sunduğu 35x50 resim defterleri ile her geçen gün artırdıkları kaliteye uygun fiyatlarla sahip olun. 35x50 resim defterleri cazip fiyat seçenekleri ile siz anne babalardan tam not almayı başarır. Kalite ve eğlenceyi birleştiren 35x50 resim defteri boyutları ile birbirinden güzel resimler çizebilirsiniz. Sizler de hayal gücünüzü ve düşüncelerinizi yansıtmak için tercih edeceğiniz resim defterinde konfor ve kaliteden yanaysanız dilediğiniz markanın sizin ihtiyaçlarınıza yönelik ürettiği resim defterini, Trendyol’un cazip fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz. Sayısız renk ve tasarımları, keyif veren nitelikli dokuları ve cezbedici fiyatları yüzlerce farklı seçenek sunan alışveriş dünyamızda keşfedebilir, keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.