İlgili Kategoriler
Sayfa Sayısı
Fiyat
Boyut
Renk
Kağıt Boyutu
Kapak Türü
Sayfa Tipi
Tel Tipi
Fiyat Geçmişi
Defter Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

35X50 Resim Defteri

" araması için 188 sonuç listeleniyor

Kaliteli Sayfa Yapısıyla 35X50 Resim Defteri Trendyol’da!

Düşüncelerini ifade etmek amacıyla birçok yöntem deneyen insanlar için tarih öncesinden bugüne süregelen ve yaygın olarak devam eden sanatlardan biri resim sanatıdır. Duyguları aktarmaya yarayan resim sanatı, tüm yaş grupları tarafından sanatsal etkinliklerde ve eğitim hayatında sıklıkla tercih edilir. Bu sanatın cezbedici yönünün yanı sıra çeşitli anlatım tekniklerine sahip olması, kullanılan materyallerin çeşitliliği yetkin düzeye ulaşmasını sağlar. Hangi boya, hangi teknik kullanılırsa kullanılsın kaliteli bir aktivite kaliteli bir 35x50 resim defteri sayesinde olur. Herkes resim yapmayı çok sevebilir. 35x50 resim defteri modelleri oldukça çeşitlidir. Bu ürünler farklı renk seçenekleri, ilgi çekici hale gelen kapakları ve kullanım çeşitlerine göre bugünün teknolojisini yakalar. Çeşitli boyalar ve hayal gücü ile birlikte çocuklarınızın yakın arkadaşı olmaya aday hale gelir. Bunun yanı sıra ürünleri kolay bir şekilde taşıyabilmek amacıyla farklı modelleri olan 35x50 resim defteri çantası da sıkça tercih edilir. Gelişen teknolojiyle beraber yıkanabilme özelliği kazanan ve defalarca kullanım avantajı sağlayan yeni nesil resim defterleri de özellikle çocukların ilgisini çeker. Günün yoğun stresinden sıyrılmak isteyen yetişkinler tarafından sıkça tercih edilen sanatsal aktivitelerden biri de resimdir. Tuval üzerinde çizmek için kullandığınız çok amaçlı resim defterleri sayesinde usta bir ressam haline gelebilirsiniz. Farklı modellerin bulunduğu Trendyol’dan 35x50 resim defteri satın alabilirsiniz.

Farklı Dokularda Bulunan 35X50 Resim Defteri

Farklı Dokularda Bulunan 35X50 Resim Defteri

35x50 resim defteri online alışveriş imkanı ile pek çok çeşide ulaşılabilir. Karma olan ürün modelleri ile çizim dünyasının avantajlarla dolu dünyasına giriş yapabilirsiniz. Her ihtiyaca cevap veren ve kullanım kolaylığı sunan bu ürünlerin küçük, orta ve büyük boyları bulunur. Bu ölçülerde bulunan kırtasiye ürünleri kullanışlı ebatlarıyla sık tercih edilen boyutlar arasında yer alır. Sizler ve çocuklarınız için birinci kalite bulunan ve çok amaçlı olan bu ürünler okulda, evde, çalışma ortamında tercih edilebilir. Kullanmak istediğiniz boyalara ve çizim tekniğine uygun şekilde çok yönlü tasarlanarak eşsiz bir aktivite keyfi sunar. Hayallerinizi kağıda yansıtmak bu ürünlerle mümkün olur. İdeal boyutuyla iç sesinizi konuşturabileceğiniz, sevdiğiniz renk ve desenleri özgürce kullanabileceğiniz ürünleri tercih ederek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kaliteli dokusu ile rengarenk boyalarınızı ve kalemlerinizi keyifle kullanabilirsiniz. Bu kırtasiye gereçleri, ergonomik boyutları ile tüm yaş grubundaki çocukların kullanımına uygundur. Çocuğunuzun yaratıcılığını öne çıkarabileceği ürünler olarak değerlendirilir. Modeller ile çocuklarınıza ifade etme yeteneklerini geliştirmenin keyifli ve ekonomik yolunu sunabilirsiniz. Sınır tanımayan hayal güçlerini yansıtabilecekleri, büyük boy ölçülerine sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. İster renkli kalemlerle ister pastel, sulu boya veya guaj boya gibi malzemelerle kendilerini ifade etmelerini seyredebilirsiniz. 35x50 dokulu resim defteri erkek ve kız çocuklarına uygun renkli PP kapakları ile anasınıfında, ilkokulda, ortaokulda çocuklarınıza kaliteli destek verir. Ek olarak ürünlerin defalarca silinmeye dayanıklı 1. kalite sayfaları ile çocukların düşünce sınırlarını ortadan kaldırır. Çocuklar 35x50 resim defteri 30 yaprak olan modelleri, kalitenin ve rahat kullanımın bir araya gelmesi ile keyifle kullanabilir. Aynı zamanda bu ürünleri sırt çantasında kolaylıkla taşıyabilir, istenilen her yerde rahat bir şekilde resim çizebilir. Birbirinden yaratıcı çizimler yapmanıza imkan sağlayan modeller ile küçük yetenekleri buluşturabilir ve yeteneklerini geliştirmelerine imkan sağlayabilirsiniz. Çocuklar için yararlı ve eğlenceli aktivitelerden biri olan resim yapmanın sağladığı yararları izleyerek mutluluklarını paylaşabilirsiniz. 35x50 resim defteri tavsiyelerinden yola çıkarak kaliteli beğenilen çeşitleri belirleyebilir ve Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Beğeni Alan 35X50 Resim Defteri Modelleri

Beğeni Alan 35X50 Resim Defteri Modelleri

Sürekli geliştirilen ürünler ile müşterilerin konfor ve memnuniyetini her geçen gün artırmak amaçlanır. Gerek eğitim gerekse sanatsal çalışmalar için tasarlanan 35x50 çok amaçlı resim defteri ile düşüncelerinizi keyifli bir yolculuğa çıkarabilirsiniz. Kullanım kolaylığı, kaliteli dokusu, kolay deforme olmaması ürünlerin öne çıkan özellikleri arasındadır. Bunun yanı sıra kolay yıpranmadan taşınabilir olması, her alanda kullanım imkanı yaratır. 200 gr 35x50 resim defteri çocukların eşsiz hayal dünyaları resmedebilecekleri ürünü kolay taşımalarını sağlar. Ağır olmaması sayesinde her yaş grubunun kullanımına uygundur. Yaprakların kolayca kopmasını engelleyen kilitli helezon spirallerin bulunduğu modeller sayesinde çocuklar çizimlerini düzenli bir şekilde saklayabilir. Birbirinden kullanışlı bu kırtasiye malzemeleri ile çocukların fiziksel ve mental yönden gelişimleri olumlu etkilenir. Düşüncelerini ifade etme güçlerini artıran bu sanatın özgür dünyasıyla büyümelerini keyifle izleyebilirsiniz. 35x50 spiralli resim defteri kullanışlı özellikleri ile beğenilen modeller arasında bulunur. Çocukların hayal dünyalarını aktardığı eserlerini deforme olmadan uzun yıllar saklamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan ve kolay deforme olmayan PP kapaklar, kaliteli koruyucu malzemelerden üretilir. Yıpranmayan PP kapaklar sayfaların uzun ömürlü olmasını sağlar. Ürünlerin yaprak sayıları farklılık gösterir. Bu sayede her ihtiyaca uygun model bulmak mümkün olur. Çocuklar için uygun malzemeden üretilmiş sert PP kapakları ile vazgeçilmez bir okul gereci haline gelir. Markaların güncel yaklaşımıyla beraber sizlerin kullanımına sunulan bu ürünler ile her geçen gün artırdıkları kaliteye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu ürünler cazip fiyat seçenekleri ile ebeveynlerden tam not almayı başarır. Kalite ve eğlenceyi birleştiren ürünlerin boyutları ile birbirinden güzel çizimler yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün konusunda kararsız kalırsanız 35x50 resim defteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Bu yorumlardan yola çıkarak beğendiğiniz ürün modellerini Trendyol üzerinden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden 35X50 Resim Defteri Fiyatı

Her Bütçeye Hitap Eden 35X50 Resim Defteri Fiyatı

Çizim yeteneklerinizi geliştirmek ya da çocuğunuzun hayal gücünü kuvvetlendirmek için gereken bu ürünlerden yararlanmak mümkündür. 35x50 resim defteri kullananların yorumlarından da anlaşılacağı üzere bu ürünler oldukça beğenilerek kullanılır. Taşıma kolaylığı sağlayan, ressamlar ve mimarların da sıklıkla tercih ettiği bu ürünlerin oldukça geniş bir yelpazesi vardır. Boya çeşidine, kullanılan çizim tekniğine ve yapılmak istenen çizime göre çeşitlenen malzemelerin kolay taşınması, çabuk deforme olmaması ve spiralli olması kullanım kolaylığı sağlar. Boyut, kapak, tel tipi, yaprak sayısı, hamur kalitesi gibi birçok farklı özellik müşterilerin isteklerine cevap verir. Farklı boyuttaki ürünler kaliteli ve her geçen gün gelişen özellikleri ile dikkat çekmeye devam eder. Tarzınıza hitap eden kapak tasarımlarına sahip olan modelleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Rengarenk kapakları ile çocuklarınızın gelişimi için gerekli materyallerden biri olan dokulu modeller ideal boyutuyla okul araç gereçleri arasındaki değişmez yerini alır. Renkli kapak tasarımları ve çeşitli dokuları ile dikkat çeken bu ürünler, öğrencilerin çizim yapma motivasyonunu artırırken ebeveynlerin sağlık konusundaki endişelerini ortadan kaldırır. Sağlıklı malzemelerden imal edilen yapısıyla güven verir. Sizler için tasarlanmış ürünler ile kalite, konfor ve eğlenceyi bir arada bulabilirsiniz. 35x50 resim defteri fiyatı ise pek çok etkene bağlı olarak belirlenir. Ürünlerin fiyatları değişen özelliklerine göre belirlenmekle birlikte her bütçeye hitap edebilir. Sizler de hayal gücünüzü ve düşüncelerinizi yansıtmak için tercih edeceğiniz ürünlerde konfor ve kaliteden yanaysanız dilediğiniz markanın ihtiyaçlarınıza yönelik ürettiği çeşitleri inceleyebilir, 35x50 resim defteri indirimlerinden yararlanarak Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.