İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

Siemens Buzdolabı

" araması için 33 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Siemens

Siemens Buzdolabı Mutfağınızın Vazgeçilmezi

1847 tarihinde Almanya’nın Berlin kentinde kurulan Siemens makası, kuruluşundan bu yana düzenli olarak teknolojiyi takip eden yapısı ve sürekli olarak kullanıcısına rahatlık ve konfor üretecek birçok elektronik ürünü sunan tarzı ile içinde bulunduğunuz zamana dek popülerliğini koruyarak daimi olarak gelişme gösteriyor. Kullanıcılarının yiyeceklerini stoklamasını, yeme alışkanlıklarına yardım edebilmesini sağlayan buzdolabı ürünleriyle öne çıkan Siemens, teknolojik donanımlara sahip olan elektronik buzdolaplarıyla öne çıkıyor. Enerji tasarrufu sağlayan çalışma stillerine dayanıklı ve uzun ömürlü makine performansının eklenmesiyle adından sıkça söz ettiren Siemens buzdolabı beyaz eşya ürünleri, ev ve mutfak konforunuza kalite katıyor. Kullanışlı iç yapıdan çeşitli göstergeleri sizlere sunan dış tasarımına kadar birçok farklı buzdolabı tarzını ürün çeşitliliğinde bulunduran marka, mutfaklarınıza şıklık katabilmeleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Beyaz eşya statüsünde ürünler içerisinde bulunmasına karşın birçok farklı tasarım ve renklerle de bulunan Siemens markalı buzdolapları, tüm dünyada büyük ün kazanan buzdolapları ile popülerliğini koruyor. Geniş ya da çekirdek aileler için farklı kapasitelere sahip modellerde bulunan buzdolabı modelleri, farklı gıda maddelerinin sınıflandırılarak istenildiği zaman çıkarılıp farklı öğünlerde tüketilmesine uygun şartlar oluşturuyor. Yiyeceklerinizin tazeliğini koruyup bozulmamasını sağlayan Siemens buzdolabı ürünleri, aynı zamanda sağlığınıza da güvence veren makine anlayışı ile yarar sağlıyor. Farklı çalışma sistemleri ile çeşitli derecelerde dondurma etkisi yaşatan modellere sahip olan Siemens, gıdaların ihtiyaç duyduğu soğutma teknolojisini yüksek performansları ile her buzdolabında sağlıyor. Pişmiş ya da çiğ şekilde bulunan birçok farklı meyve, sebze ve hayvansal ürünlerin uygun şekilde sınıflandırılmalarını da sağlayan buzdolapları, sizlere yiyecek düzeni getiren dolap yapısı ile de fayda sağlıyor. Raf seçenekleri ve geniş iç hacimlere sahip olan buzdolapları, kullanıcısının ihtiyacına göre tercih ediliyor.

Siemens Buzdolapları ile Daha Sağlıklı Yiyecekler

Farklı soğutma tipine ve gıda koruma teknolojilerine sahip olan Siemens özel buzdolabı çeşitleri, bitkisel ya da hayvansal olmak üzere birçok farklı yiyeceği ayırıp uzunca süre koruyabilme faydalarına sahip olmaları ile biliniyor. Besin değerlerinden taviz vermeden korunan tavuk, balık, kırmızı et gibi hayvansal ürünlerden salatalık, havuç, portakal, elma, brokoli gibi birçok farklı meyve ve sebzelere olmak üzere her türlü kullanıcının tercih edebileceği birçok farklı yiyeceği bozulma yaşamadan koruyan Siemens buzdolapları, farklı çekmece ve raf yapısı ile sizlere kolaylık sağlıyor. Çeşitli dondurucu haznelerine sahip olması ile farklı soğuklukları tek gövdede sağlayabilen modellere sahip olan Siemens, uygun nem ve soğutma dereceleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Hızlıca ayarlanabilen Siemens buzdolabı çeşitleri; çizilme, gövde üzerinde iz bırakma, leke çekme gibi birçok istenmeyen durumu engelleyebilen dış tasarımlarıyla da memnun bırakıyor. Kullanıcılarının rahatlıkla buzdolabını açabilmesini sağlayan dolap tutamacı bölümlerine sahip olan marka modelleri, rahatlıkla açılan ve sizlerin farklı bir atmosfere girdiğini düşündüren yapısı ile öne çıkıyor. Buzdolabı modasına uygun dış gövde tasarımları ile sizlere çekicilik oluşturan Siemens şık buzdolapları, her kullanıcının zevkine uygun şekilde olmalarıyla satın alındığında mutfağınıza hava katıyor. Ailenizdeki birey sayınıza göre tercih edeceğiniz buzdolaplarının kapasiteleri ve Siemens buzdolabı ölçüleri, değişiklik gösteren birçok farklı model tarzı ile kullanımınıza sunuluyor. Çoğunlukla evlere alınsa da birçok iş yerinde kullanılmak için de tercih edilen markanın seçkin buzdolapları, farklı tasarımsal yapıları ile birçok ofis için kullanışlılık sağlıyor. 163, 171, 185 ya da 185 cm yüksekliğe sahip çeşitli ölçüleri ile çeşitli mutfak tarzlarına uygun şekilde bulunan Siemens farklı ölçü ve stildeki buzdolapları, derinlik ve genişlik bakımından da farklı ebatlarda modelleri karşınıza getirebiliyor. Süper dondurma stili ile hızlı şekilde soğutma sağlayan çok özellikli modelleri ile konforunu daha da arttıran modeller, A sınıfı enerji tüketen birçok modeli ile çeşitlilik oluşturuyor. A+ ya da A++ modelleri ile yüksek rakamlı elektrik faturaların oluşmamasını sağlayan modeller, A+++ tüketime sahip tasarrufu ile ünlü modelleriyle de çevreci ve kullanıcı tarafında duruş sergileyen modelleri ile memnun ediyor. Çeşitli gösterge panellerinden oluşabilen modelleri ile dolabın ısısını yönetebilmenizi sağlayan buzdolapları, satın alımdan memnun olduğunu içeren Siemens buzdolabı yorumları ile kullandığı modele birçok övgüde bulunuyor. Kapı sisteminden raf düzeneğine ya da enerji tüketiminden ölçülere kadar birçok farklı buzdolabı unsuruna göre tercih edilen çeşitler, ihtiyaçlarınıza uygunluk oluşturuyor.

Siemens Buzdolapları, Çeşitli Bölümleriyle Kullanışlılık Gösteriyor

İçerisine çeşitli raf, çekmece ve bölmelerin bulunduğu markanın kaliteli ve güçlü buzdolabı modelleri, birçok farklı gıdanın sınıflandırılarak kokularının birbirine geçmemesini sağlıyor. Aradığınız yiyeceğe daha kolay ulaşabilmenizi sağlayan raf ve çekmeceler, kolaylıkla açılabilen sürgülü ya da kapatmalı tarzları ile herkesin kullanabilirlik sağlıyor. Çift kapılı modelleri ile en altta dondurucu bölmelerin yer aldığı modeller kırmızı et, balık, hindi ve kıyma gibi çabuk bozulabilen tarzları ile tazelik sağlarken; üst taraftaki bölmelerde ise daha rahat ulaşılmak istenen ve dolabın kapağının sık sık açılmasını sağlayabilecek yiyeceklerden düzenlenmesi ile biliniyor. Sadece üst bölgenin içi değil aynı zamanda açılan kapakların raflarında da çeşitli sınıflandırılmaların yapılabilmesini sağlayan Siemens buzdolabı modelleri, içerisinde içme suyu, süt, meyve suları gibi içeceklerin ya da kahvaltılık ürünlerin de rahatlıkla yer bulabileceği tarzlarla karşınıza geliyor. Farklı adette yumurtaların yerleşmesini sağlayan yumurtalık raflarından HyperFresh teknolojisini iyiden iyiye hissettirip gıda kokularının birbirine geçmemesini sağlayan meyve ve sebze bölmeleriyle de dikkat çekiyor. Dondurucu haznesi No-Frost teknolojisinden oluşturulan modeller, istenilen soğutma derecelerinde gıdaların bir dahaki tüketime kadar bekleyebilmesini sağlarken; aşırı derecede buzlanma göstermeyip hazırlanırken zaman ve besin kaybı yaşamamanızı sağlıyor. İç ortam aydınlatmalarını sağlayan LED lambalarla rahatlıkla dolap içerisine göz gezdirip aradığınız ürünü bulmanıza imkân yaratan modeller, önceden Siemens buzdolabı rafları ve çekmecelerine koyulan yiyecekleri geç kalmadan öğünlerinize eklemenizi sağlıyor. Çeşitli mevsimlerde ya da kullanım ihtiyaçlarında farklı ayarlamalarla çeşitli ısı derecelerine kavuşabilmenizi sağlayan Siemens çok özellikli ve kullanışlı raflara sahip buzdolapları, her türlü yiyecek ve içeceklerin taze ve istenilen besin değerlerinde yemenizi sağlıyor. İçerdeki soğuk hava dengesini özel sistemi ile sağlayan modeller, dolabı her açıp istenilen ürünü aldıktan sonra ihtiyaç duyulan soğuk havayı güçlü motor yapısı ile elektrikten kullanıp ortaya çıkarıyor. Uzun süre bekletilmesi ile dikkat uyarısı veren Siemens buzdolabı alarm sistemi, yiyecek ve içeceklerinizi sizlerden daha iyi düşünüyor. Farklı soğutma ve dondurma kapasitesine sahip olan, dijital göstergeli, LED ekranlı ve gardıroba benzeyen tarzı ile birçok kullanıcısına Siemens buzdolabı gardırop tipi modelleri olarak da sunulan ürünler bulunuyor. Ankastre ve solo olarak da çeşitlendirilen modellere sahip olan markanın gardırop tipi yüksek performanslı buzdolapları, A sınıfı enerji tüketimine ve standart buzdolaplarından farklı olarak değişik kapı yapısına sahip çeşitli modelleri ile sizlerin ev ve ofislerine güçlü makine özellikleri ve tasarımı sunuyor.

Siemens Buzdolapları Kullanıcı Endişelerini Gideriyor

Birçok gıdayı istenilen biçimlerde sınıflandırıp yüksek soğutucu performansı ile saklamanıza yardımcı olan buzdolapları, birçok farklı fonksiyonel ayarlamalara sahip olmaları ile ev ve iş yeri kullanıcılarının aradığı işlevsel buzdolabı performansı sunuyor. Çeşitli kullanıcıların satın alarak lezzetli yiyecekler ve sağlıklı besinler kıvamı ile tüketim yapabilmesini sağlayan Siemens sağlıklı ortam sağlayan buzdolapları, birçok kullanıcının kullanma talimatları ile kullanarak en etkin performansı sağlamayı istemeleri ile öne çıkıyor. Siemens buzdolabı kaç derece olmalı diye meraklı sorular soran pek çok kullanıcı, kullanışlı iç raf ve dondurucuyu görebilmeleri ile meyve, sebze, yumurta, et ve süt gibi içeceklerin farklı şekilde dizildiğini ve birçok soğutma dereceleri ile korunabilmelerinin gerekli olduğunu düşünmeleri, dolaptan alınacak performansın daha fazla olmasına yol açıyor. Buzluğu üstte ya da altta olabilen modeller, gardırop tipi buzdolaplarıyla farklı çekmecelerde çeşitli hava akımları oluşturarak soğutucu teknolojilerini konuşturuyor. Farklı iklimlerde kullanılabilmesi ile ya da çeşitli gıdaları tek motorda en iyi şekilde muhafaza edebilen kullanışlılığıyla gözlerin üzerinde olmasını sağlayan Siemens alternatif çeşitlere sahip modeller, birçok farklı ayarın yapılabilmesini sağlıyor. Buzdolabının belirli bölümlerinin farklı şekilde ısı derecelerine ulaşmasını sağlayan Siemens buzdolabı ayarları, dolabın geri kalanından daha fazla aktif soğutma desteği yapabilen özellikleriyle de kullanım sağlıyor. Hızlı bozulabilen çiğ etler ya da ısıtılıp tüketilmeyen gıdalar için ortak noktada ısı yapısı sağlayabilen iç yapılara ya da bölümlere sahip olan çeşitlere sahip olan markanın buzdolapları, modern beyaz eşya teknolojisinin ortaya koyduğu yenilikçi elektronik ürün yapısı ile gıda tazeliğine daha fazla kucak açıp sağlıklı beslenmenizi sağlıyor. Estetik ve zarif raf dizilimine sahip olan tarzları ile düzen ve görünüme önem veren kullanıcıların tercihi haline gelen modeller, birçok ev hanımını da memnun etmesi ile biliniyor. Siemens buzdolabı nasıl ayarlanır ya da nasıl kullanılır sorusunu sordurtmayacak kadar kolay kullanıma sahip olan ürünler, dış göstergelerle ve dokunmatik tarzlarla rahatça kontrol edilip farklı ısı derecelerini sizlerin yiyeceklerine sağlıyor. Güçlü fanları ile her daim beklenileni veren ve 374 litre soğutucu hacmindeki modellere sahip olan Siemens, hızlı soğutmaya ihtiyaç duyulan zamanlarda dakikalar içerisinde sizlere birçok ürünün soğutulmasında yardım ederek farklı gıdaların ya da soğuk içeceklerin daha keyifli tüketilmesine olanak yaratıyor. Koku oluşumunu önleyen raf ve çekmecelerden parmak izinin ve yağlanmanın oluşmasını engelleyen dış tasarımı güçlendirilmiş modellere kadar pek çok buzdolabı özellikleri ile kullanıcısına fayda sağlayan modeller, Siemens buzdolabı nasıl temizlenir bilmiyorum diyen birçok kullanıcısının içini daha fazla rahatlatıyor.

Siemens Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kolay kolay kırılmayan ve istenildiğinde kullanıcılarının temizlemesini sağlayan cam raflara sahip olan statik buzdolaplarından No-Frost özelliği ile ihtiyaca göre soğuk hava akımlarını sunan modellere kadar pek çok farklı çalışma tipine uygun Siemens buzdolapları bulunuyor. Kalabalık aile fertlerine uygun olarak sunulan 682 litrelik A++ enerji sınıfındaki kombi tipindeki beyaz Siemens XXL geniş hacme sahip kombi tipli buzdolabı No-Frost özellikleriyle, LCD göstergeye sahip kontrol panelli yapısı ile göze çarparken; eşit ısı sağlayan Multi Airflow ve gıdalardan kaynaklı bakteri yapısının oluşmamasını sağlayan Airfresh Filter özellikleri ile her kullanıcısına konfor ve sağlığı birlikte sunuyor. Uzaktan kontrol edilebilirlik sağlayan Home Connect uygulaması sayesinde cep telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden dolap içindeki kamera sayesinde içerde hangi gıdaların olduğunu görebilmenize ya da soğutucu ayarlarının uzaktan kontrol edilebilmesini sağlayan ultra teknolojili modelleriyle sunulan ürünler, Siemens A+++ enerji sınıfı ile enerji tasarrufunu %60’a çıkaran modellerle de ilgi görüyor. Tek kapılı, çift kapılı ya da 3 kapılı gardırop modelleriyle kullanıcılarına hem kullanışlılık hem de görüntü çeşitliliği sunabilmesi ile de dikkatleri çeken markanın seçkin buzdolapları, farklı tercihleri rahatlıkla karşılayabiliyor. Dikey kolları rahatlıkla açılabilen, No-Frost özellikli, 374 litre soğutucu kapasiteli ve A+ enerji sınıfında olan Siemens buzdolabı çift kapılı model, süper soğutup donduran özellikleri ile her açıdan dolap ihtiyacını karşılarken; 2 adet HyperFresh bölmeye sahip olmaları ile sizlerin tercihine sunuluyor. 193x70x80 cm boyutlarından 171x70x77 cm gibi ölçülere olmak üzere birçok farklı yükseklik, genişliğe ve dolap derinliğine sahip olan Siemens farklı görünümlü buzdolapları bulunuyor. Eskimi�� ve yeteri kadar verimli olmayan buzdolaplarını değiştirmek isteyen ailelerin tercihinden ilk defa dünya evine girecek olan gelin ve damat adaylarının çeyiz takımlarına kadar girebilecek çeşitlilikte bulunan Siemens buzdolabı fiyat modelleri, sizlerin yüksek fiyatlarla yıkılmamasını sağlıyor. Son derece uygun seviyelere çekilen Siemens kaliteli buzdolabı fiyatları, almak istenen dolabın görüntüsünden teknik özelliklerine, enerji tüketiminden soğutucu tipine ya da kaç litre iç hacme sahip olmasına göre değişiyor. Inox tarzı buzdolapları ile leke bırakmayan ve güçlü duruşa sahip olduğunu gösteren markanın ürünleri, el izinizin leke olarak kalmamasını sağlamaları ile biliniyor. Siemens buzdolabı siyah, beyaz, inox, gümüş ve gri gibi birçok farklı renk alternatifiyle sizlerin karşısına tercih olarak sunuluyor. Çift kapılı, Wi-Fi destekli, A+++ enerji tüketimli ve 42 dB seviyesinde sessizlikle çalışıp 554 litre brüt hacme sahip olan siyah renkli buzdolabı modeli; 193x70x80 cm ölçüsü, elektrik kesintisi sonrası 24 saate kadar saklama yapabilen performansı, 16 kg dondurma kapasitesi ve dayanıklı cam raf yapıları ile her kullanıcısına elit makine performansı vadediyor.

Siemens Buzdolapları: Dayanıklı, Hijyenik ve Popüler

Alttan ya da üstten donduruculu solo buzdolaplarından gardırop tipi solo buzdolaplarına sahip olan Siemens teknolojik buzdolabı çeşitleri, alttan donduruculu, standart ya da gardırop tipi ankastre modellerle de sizlere farklı gövde yapısı ile sunuluyor. Renk tipi ile birçok mutfağa uyum sağlayabilen ankastre özel seri modelleri, evlerini ya da mutfaklarını yenilemek isteyen pek çok kişiye çağın buzdolabı makinesi anlayışını en net şekilde sunan tarzlarıyla geliyor. Birçok farklı elektrik kesintisi sonrasında hemen çözülme yaşamayan markanın kaliteli buzdolapları, uzun süre soğukluğunu iyi kapanan kapı yapısı ve soğutma teknolojileri ile sağlıyor. Markanın çeşitli problemler sonrasında içerdeki soğutuculuğunu 1 gün tutabilecek yüksek performanslara varan buzdolapları da bulunuyor. Yıllarca bozulmaması ve uzun ömürlülük göstermesi ile adından söz ettiren Siemens dayanıklı buzdolapları, olası birçok sorunda geniş teknik servis ağıyla sizlere hizmet veriyor. Rahat bulunabilen Siemens buzdolabı yedek parça malzemeleriyle çeşitli karşılaştırmalarda öncelikli tercih sebebi olabilen modeller, ilerde doğabilecek sorunlar konusunda evham yapan pek çok endişeli kullanıcının daha sakin olmasını sağlıyor. Farklı brüt ve net hacimlere sahip olan buzdolapları; çeşitli çekmece, raf, bölüm ve dondurucu ebatlarıyla da ilgileri çekiyor. Kapının açık kaldığı durumlarda rahatsız etmeyen akustik tarzlı alarm sesi ile sizlere uyarı veren Siemens ince düşünülmüş buzdolabı çeşitleri, LCD göstergeleriyle sizlerin istediği an kontrol edip dolabınızın son durumunu gözlemlemesini sağlıyor. Tatil konumu, çocuk kilidi, uzaktan kontrol edilebilirlik gibi birçok farklı özelliği ile buzdolabı dünyasında adından söz ettiren markanın buzdolabı aletleri, oldukça dayanıklı şekilde üretiliyor. Siemens buzdolabı parçaları, kendi içinde bütünlük oluşturan birçok mühendislik ve tasarım anlayışı ile modellere eklenerek tercihlerinize sunuluyor. Güvenlik, tasarım, performans, enerji tüketimi ve tazelik kapasiteleriyle buzdolabı dünyasının parlayan yıldızları arasında olan modeller, iş yerinizde ya da evinizde kolayca kullanılıyor. Ekstra kuruluma gerek duydurtmayan kullanıma hazır tarzı ile mutfağınıza getirilen ürünler, soğukluk ayarlarını istediğiniz seviyeye getirdikten sonra birçok farklı gıdanın daha sağlıklı şekilde bekleyebilmesini sağlıyor. Çeşitli Siemens buzdolabı kampanya ve indirimleriyle desteklenerek kullanımınıza çıkarılan modeller, tatil evlerinizde ya da köylerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Kurulduktan sonra ekstra herhangi bir şey istemeyen modeller, yediden yetmişe herkesin kullanabileceği kolaylıkta beyaz eşya ürünü etkisi ile yarar gösteriyor. Elektrik enerjisinin olduğu her yerde kullanabilmenizi sağlayan Siemens tasarım çeşitliliği sunan buzdolapları içerisinden, ihtiyacınıza ve dolap tercihlerinize uygun olan modeli çeşitli karşılaştırmalar yaparak güvenle mutfaklarınızda kullanmak amacı ile alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.