İlgili Kategoriler
Renk
Toplam Hacim
Genişlik
Fiyat
Dondurucu Yeri
Enerji Sınıfı
Yükseklik
Derinlik
Tip
Buzluk Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kullanım Şekli
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Samsung Buzdolabı

" araması için 56 sonuç listeleniyor

Verimlik ve Performansı Bir Arada Sunan Samsung Buzdolabı Modelleri Trendyol'da!

Yiyecek ve içeceklerin bozulmadan saklanmasına yarayan buzdolapları, her evde bulunan ve herkesin ihtiyacı olan cihazlardır. Özel bir metotla çalışarak besinleri muhafaza eden bu cihazlar, oldukça çeşitli olarak kullanıcıya sunulur. Samsung buzdolabı modelleri, gelişen teknolojiye uyum sağlayan yüzlerce farklı seçeneğiyle kullanıcı tarafından yoğun ilgi görür. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilmesi sayesinde uzun yıllar rahatça kullanılabilir. Son dönemlerin en çok dikkat çeken ürünlerinden biri olan Samsung gardrop tipi buzdolabı gelişmiş soğutma teknolojisiyle birlikte her hazneyi bağımsız olarak soğutur. Yiyecekleri maksimum düzeyde taze tutmaya yarayan bu model, fazlasıyla geniş olup ürün alma kapasitesi de yüksektir. Enerji tasarrufu yapmaya elverişli olarak tasarlanan bu buzdolabı, sıklıkla tercih edilir.

Gardrop tipi ürün, Samsung büyük buzdolabı modellerinden biridir. Yüksek verimliliği ve kaliteli dizaynlı ile bilinir. Üretimine başlandığı yıldan beri birçok kullanıcıya hitap etmeyi başaran marka akıllı buzdolabı modelleri, kullanıcıya ürünle iletişim kurma imkanı sunar. Samsung akıllı buzdolabı olarak da bilinen bu cihazlar birçok fonksiyona sahiptir. Ürünlerin içine yerleştirilen kamera sistemi sayesinde, içinde neler olduğu görülebilir. Birçok akıllı cihazda bulunan müzik dinleme, not tutma gibi özellikleri de bünyesinde barındıran bu modeller, her daim kullanıcılarından tam not almayı başarır.

Çok sevilen modellerden bir diğeri de Samsung inox buzdolabı modelleridir. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilen bu ürünlerin her bölmesindeki nem kapasitesi sayesinde yiyecekleri kurutmadan daha uzun süre taze tutmaya elverişlidir. Ürünlerin dondurucu bölmesinde, koku yayılmasını engellemek amacıyla tasarlanan sistemiyle yiyeceklerin orijinal tatları korunur. Tasarruf yaparken aynı zamanda çevreyi de korumak isteyenler için ideal bir model olan Samsung A+++ buzdolabı, geleneksel modellerden %20 daha az enerji tüketir. Daha geniş depolama kapasitesinin yanı sıra zarif bir görünüme de sahiptir. Soğutma performansını optimize etmek için tasarlanan akıllı sensör sistemiyle, buzdolabı kapağı uzun süre açık kaldığında uyarı verir.

Samsung XXL buzdolabı ise geniş aileler için doğru tercihtir. Ürün yüksek depolama kapasitesi sayesinde her çeşit gıdayı saklayabilir. Çeşitli model ve farklı renklerle tasarlanan ürünler, tüm seçenekleriyle birlikte kullanıcıya sunulur. Son dönemlerde trend haline gelen Samsung gri buzdolabı modeli, sıkça tercih edilen ürünlerin başında yer alır. Markanın bütün ürünlerini ve değişik modellerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz. Samsung Türkiye buzdolabı modellerini filtreleme özelliğiyle bulabilirsiniz. Kendi arayışlarınıza hitap eden ürünü belirleyip rahatça satın alabilirsiniz. Samsung 630 lt buzdolabı fiyatı gibi spesifik soruların cevabına tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Farklı Modelleriyle Samsung Buzdolapları Nasıldır?

Farklı Modelleriyle Samsung Buzdolapları Nasıldır?

Beyaz ev eşyaları konusunda kurulduğu günden bugüne bir numara olan Samsung, hem kalitesi hem de yaratıcı tasarımlarıyla daima adından söz ettirir. Samsung alttan donduruculu buzdolabı farklı dizaynıyla ön plana çıkar. Ürün, aşağıdaki dondurucu sayesinde kullanıcı dostu kullanım sağlar. Mutfakta geçirilen zamanı konforlu kılar. Samsung mini buzdolabı modelleri birçok seçeneğiyle birlikte kullanıcıya sunulur. Tek kişilik odalarda ya da özel arabalarda kullanılmaya uygun olan bu modeller, boyutlarına göre geniş iç hacme sahiptir sahiptir. Bu sayede pek çok ihtiyacınızı kolayca saklayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiyle birlikte sürekli yenilenen modeller, her dönem büyük ilgi görür. Kullanıcı tarafından en çok beğenilen modellerden biri de Samsung kombi buzdolabı modelidir. Hızlı soğutma fonksiyonuna sahiptir ve bu sayede yiyeceklerin daima taze kalması sağlanır. Kolay kayan raf yapısıyla birlikte derinlerdeki yiyeceklere de kolayca erişebilmenize yardımcı olur. Daha az enerjiyle daha uzun süre çalışabilen bu modeller, oldukça sessizdir. Yüksek verimliliğe sahip aydınlatma sistemiyle birlikte tüm malzemelerinizi net şekilde görebilirsiniz.

Kapasitelerine ve genişliklerine göre modellerin büyüklükleri değişiklik gösterebilir. Orta düzeydeki boyutuyla dikkat çeken Samsung 468 lt buzdolabı sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Saklamada üstün esneklik sağlayan bu model, derin bir yapıya sahiptir. Kaliteli nemlendirme özelliği sayesinde ürünlere ekstra tazelik katar. Yiyeceklerin her daim kendi kokularında kalmaları amacıyla tasarlanan Twin Cooling Plus sistemi sayesinde herhangi bir koku yayılması engellenir. Sessiz şekilde çalışarak etrafa rahatsızlık vermeyen bu model, kullanıcı tarafından yoğun ilgi görür. Çeşitli renk seçenekleriyle birlikte kullanıcın beğenisine sunulan modeller arasından herkes kendi zevkine uygun olan rengi kolayca bulabilir.

Genellikle birçok kişi tercihini Samsung siyah buzdolabı modellerinden yana kullanır. Klasik görünümün yanı sıra mutfağa ayrı bir hava katan siyah renk, ev eşyalarında oldukça beğenilir. Geniş bir iç hacimle tasarlanan modeller, farkını daima ortaya koyar. Samsung A++ buzdolabı enerji tasarrufuyla ön plana çıkar. Günlük ortalama 0,69 kWh enerji harcayan model bütçe dostu performans sergiler. Şık tasarımı ve pratik dizaynıyla sıkça tercih edilir. Samsung family hub buzdolabı büyük bir depolama alanı isteyen kişiler için uygundur. Cihaz dört kapakla maksimum saklama hacmi sağlar. Sağlam kapı sistemiyle içeriye sıcak havanın girmesini engeller. Yüksek performans gösterir ve uzun kullanım ömrü vadeder.

Üst düzey dondurucu özelliğe sahip ve enerji tasarrufu yapmaya elverişli olan modellerden biri olan Samsung inverter buzdolabı yiyecekleri istenilen tazelikte saklar. Dijital inverter özelliği sayesinde buzdolapları daha uzun ömürlü olup, mükemmel bir performans sunar. Isı değişikliğine göre soğutma hızını otomatik olarak ayarlayan bu cihazlar, yüksek oranda verimlilik sağlar. Sıradan buzdolaplarına göre %46 oranda daha az enerji tüketen bu ürünler ev bütçenize de dosttur. Kullanıcılar tarafından tam puan almayı başaran bu model, son dönem teknolojisine uyum sağlar. Samsung digital inverter buzdolabı yenilikçi fikirlerle birlikte tüm dünyaya ilham verir. Bu modeller bozulmalardan kaynaklı gıda masraflarınızı ve elektrik faturanızı azaltabilmenize yardımcı olur.

Marka, her geçen gün modellerine yenilik katmaya devam eder. Samsung refrigerator buzdolabı tek ve çift kanat seçeneğiyle her ortama uygun ebatlarda tasarlanır. Yüksek performans gösteren soğutucusu sayesinde besinleri taze tutar. Hava ile teması sıfıra yakındır. 5 farklı moduyla istenilen ayarda kullanılabilir. En çok kullanılan ve beğenilen modeller arasında Samsung çift kapılı buzdolabı modeli de yer alır. İçinde daha fazla saklama alanı bulunduran bu model, oldukça şık ve zarif bir tasarımda üretilir. Minimum miktarda yüksek verimli yalıtım sistemi kullanıldığından daha ince duvar yapısına sahiptir.

Buzdolabının her bölmesindeki ürünlerin eşit seviyede soğutulmasını sağlar. %50’ye varan enerji tasarrufuyla da gıdalar daha uzun süre taze kalır. Bir diğer çokça tercih edilen model Samsung twin cooling plus buzdolabıdır. Ürün depoladığı her ürünü ilk günkü tazeliğinde korur. Sessiz yapısıyla gürültüye sebep olmaz. Yüksek motor performansıyla ürünleri anında dondurur. Hızlı soğutma performansına da sahip olan bu modeli ve tüm çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz. Samsung 450 ve 543 litre buzdolabı farklarına göz atabilirsiniz.

Tazelik Garantisi Veren Samsung Buzdolabı Özellikleri Nelerdir?

Tazelik Garantisi Veren Samsung Buzdolabı Özellikleri Nelerdir?

Samsung, tüm buzdolabı modellerinde yiyeceklerinizin tazeliğini korumasını ve uzun süre dayanmasını amaçlar. Bu sayede kullanıcıların bir numaralı adresi olmayı başaran marka, daima kalitesiyle adından söz ettirir. Samsung no frost buzdolabı, ürünün her tarafında nemliliği yüksek oranda sağlayarak, yiyeceklerinizin tazeliğini korur. Geniş saklama alanı sayesinde birçok ürün aynı anda gerçek lezzetini ve kokusunu koruyabilir. Son dönemlerde oldukça kullanışlı olmasıyla bilinen ve sevilen Samsung 4 kapılı buzdolabı modeli, üçlü soğutma özelliğine sahiptir. Et ve balığın saklanması için elverişli ortamı yaratan bu model, yiyeceklerinizi ideal sıcaklık seviyesinde muhafaza eder. Ayrıca fazla gıda saklama kapasitesiyle, daha kullanışlı ve şık bir görünümdedir.

Bu modellerin yanı sıra teknolojiye ayak uydurarak gelişme gösteren bir model olan Samsung dijital buzdolabı sahip olduğu ikili soğutma sistemiyle sürekli tazelik garantisi sunar. Derin iç hacmiyle yüksek oranda saklama kapasitesi bulunur. Kolay açılır kapak yapısıyla hem dondurucu kısmını hem de buzdolabını açarken zorluk çekmeden rahatlıkla açabilirsiniz. Şık ve havalı bir görünüme sahip olan Samsung cam buzdolabı saklamada maksimum esneklik sağlar. İçecekleri soğutan ve yemekleri taze tutan bu model, az enerjiyle uzun süre çalışır. Çıkarılabilir meze haznesinin sahip olduğu kompakt görünüm sayesinde ürünleri doğrudan servis edebilirsiniz.

Yüksek yoğunlukta LED aydınlatma özelliğiyle buzdolabının her bölmesini eşit şekilde aydınlatır. Düz hatlı kapı tutacağıyla birlikte rahat bir şekilde kapıyı açıp kapatabilirsiniz. Samsung aynalı çift kapılı buzdolabı kapağında bulunan aynası ve derin saklama alanıyla bilinir. Enerji tasarrufu yaparak çevre dostu olan bu model, birçok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Uzun süre dayanıklılığının yanı sıra ürünleri maksimum düzeyde taze tutar. Kullanıcıdan büyük beğeni toplamayı başaran bu model herkesin zevkine hitap edecek şekilde tasarlanır.

Buzdolaplarında Samsung Teknolojisi

Buzdolaplarında Samsung Teknolojisi

Kaliteli ve dayanıklı buzdolaplarının bir numaralı adresi olan Samsung, çeşitli modellerle ve farklı renk seçenekleriyle birlikte kullanıcıya aradığı modelleri sunar. Geniş saklama kapasitesine sahip Samsung 516 lt buzdolabı yiyeceklerin uzun süre kurumadan taze kalmasını sağlar. Her daim enerji tasarrufu yapan bu model aynı zamanda çevre dostudur. Ayrıca kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilen bu model, her bölmeyi eşit derece nemlendirir. Hem zarif görünümüyle hem de üstün özellikleriyle herkesin favori ürünlerinden olmayı başaran Samsung 3 kapılı buzdolabı ikili soğutma teknolojisiyle yiyecekleri uzun süre ilk günkü tazeliklerinde tutar.

Daha çok saklama alanı ve kolay açılabilen kapak sistemiyle büyük ilgi görür. Farklı renkli modelleriyle kullanıcı beğenisine sunulan ürünler arasında pek çok kullanıcının favorisi olan Samsung beyaz buzdolabı enerji tasarrufu sağlayan modellerden bir diğeridir. Hızlı dondurma ve soğutma özelliğiyle içecekleri soğuturken aynı zamanda buz oluşturur. Sessiz yapıda çalışan bu buzdolabı modeli, kullanıcılarından tam not alır. Oldukça kullanışlı bir model olan Samsung ankastre buzdolabı ise en arkadaki yiyeceklere bile kolayca ulaşma imkanı sağlayan kaydırılabilir raf özelliğine sahiptir. Az enerjiyle uzun süre çalışma kapasitesindeki bu ürün, tüm avantajlarıyla birlikte kullanıcıya sunulur.

Birçok kişi tarafından beğenilen buzdolapları, performanslarıyla daima kalitesini konuşturur. İçindeki her şeyin net olarak görüldüğü bu ürünlerde led aydınlatma sistemi vardır. Samsung 4 kapılı, akıllı donduruculu buzdolabı son dönemlerde trend haline gelen ve çoğu kişi tarafından kullanılan modellerin başında gelir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yenilenen ürünler, uzun süre tazelik garantisi verir. Ayrıca birçok ürünü muhafaza edebilecek kapasitesi vardır. Bütün ürünlere eşit düzeyde nemlilik veren bu model, oldukça sevilir.

Her Kullanıcıya Uygun Samsung Buzdolabı Modelleri Hangileridir?

Her Kullanıcıya Uygun Samsung Buzdolabı Modelleri Hangileridir?

Yüzlerce farklı modeli ve çeşitli özelliklerle tasarlanan Samsung buzdolapları, her ürünüyle kalitesini konuşturmaya devam eder. Birçok kişinin ilk adresi olan marka, her geçen gün kendine ve ürünlerine yenilik katar. Samsung 720 lt buzdolabı, sahip olduğu derin iç hacmiyle ihtiyacınız olan malzemelerinizi uzun süre bozulmadan koruyabilir. Yiyeceklerin ilk günkü lezzetlerini ve tazeliklerini korumasını sağlayan bu modeller oldukça sevilir. Ürün depolama kapasitesi daha yüksek bir model arayanlar için tasarlanan Samsung 850 lt geniş buzdolabı diğer modellerin yanı sıra ekstra geniş olacak şekilde üretilir.

Buzdolabının her bölmesine eşit olarak iletilen soğutma ve nemlilik oranı sayesinde bütün ürünler muhafaza edilir. Kurulduğu günden beri ilgi odağı olmayı başaran marka, buzdolabı üretiminde adeta bir devrim yaratmıştır. Samsung çift kapaklı su sebilli buzdolabı birçok ihtiyacınızı rahatça karşılayabilir. Sebilli olması sayesinde istediğiniz sıcaklıktaki suya anında ulaşmanızı sağlar. Geniş bir buzdolabı ve dondurucu haznesine sahiptir. Kolay ve etkin erişim sağlayabileceğiniz bu model oldukça kullanışlı yapıya sahiptir.

Samsung su pınarlı inoks buzdolabı dijital kumanda paneli sayesinde ısı kontrolü ve hızlı dondurma gibi yararlı özelliklerle donatılmıştır. Buzdolabının kapısını açmadan soğuk suyu almanızı sağlayan su pınarı, kullanıcıya rahatlık sunan bir bölümdür. Cam rafları sayesinde sakladığınız yiyecekleri net bir şekilde görebilirsiniz. Bu sebeple de fazlasıyla tercih edilen bu model tüm avantajlarıyla birlikte kullanıcıya sunulur. Samsung kombi tipi buzdolabı üst düzey enerji sınıfına sahip olup etkili performans sergileyen modellerden bir diğeridir. Şık görünümdeki tasarımıyla göz dolduran model, etkili soğutma ve ürünleri taze tutma konusunda bir numara olmayı başarır. Birçok kullanıcının severek kullandığı ve memnun kaldığı bu ürünleri siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Fiyatları Nasıldır?

Samsung Buzdolabı Fiyatları Nasıldır?

Samsung buzdolabı fiyatları çeşitli kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Ürünün boyutu, performansı ve özellikleri bu etmenlerin başında gelir. Samsung 850, 600, 560, 540, 510, 500 lt buzdolabının fiyat kriterleri birbirinden farklıdır. Her modeli teknolojik gelişmelere uyum sağlayan marka, yiyecek ve içeceklerin daima tazeliklerini korumaya elverişlidir. En çok tercih edilen modellerden biri olan Samsung ekranlı buzdolabı özellikleri son dönem teknolojisine uyum sağlayarak tasarlanır. Dokunmatik olarak ısı ayarı yapabileceğiniz bu model oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir.

Çeşitli renk seçenekleriyle kullanıcı beğenisine sunulan buzdolabı modelleri arasında herkes kendi zevkine hitap eden modeli rahatça bulabilir. Genellikle siyah, beyaz ve gri tonlarında üretilen modeller; çoğu kişi tarafından sevilerek kullanılır. Herhangi bir ürün bozulması durumunda Samsung buzdolabı yedek parça desteği ile buzdolabınızı tekrar çalışır hale getirtebilirsiniz. Kullanıcıların memnun kaldığı ve severek kullandığı buzdolapları, çeşitli modelleriyle oldukça önemli bir üne sahiptir. Samsung outlet buzdolabı ürünlerini inceleyerek, uygun fiyatlı modellere ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenen fiyatlar, ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığıyla doğru orantılıdır.

Renklere, tasarıma ve işlevine göre değişiklik gösterebilen fiyatlar arasından herkes kendi bütçesine uygun olan modeli rahatlıkla bulabilir. Kalitenin adresi olan buzdolapları, yiyecek ve içeceklere uzun süreli tazelik sağlar. Samsung en büyük buzdolabı modellerine ve daha fazlasına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstün depolama kapasitesi ve hızlı soğutma sistemiyle bir buzdolabının sunabileceği maksimum düzeyde konforu sunan modeller, çoğu kişinin gözde ürünleri arasında yer alır. Ayrıca her bölmeye ulaşabilen aydınlatma seviyesi ve rahatça açılıp kapanan kapak yapısı sayesinde oldukça sevilen bu ürünler, her daim kalitesini konuşturarak kullanıcıyı memnun eder. Markanın tüm buzdolabı modellerini Trendyol’da inceleyerek kendinize uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Trendyol Farkıyla Samsung Buzdolapları

Trendyol Farkıyla Samsung Buzdolapları

Son dönemlerde oldukça popüler haline gelen online alışverişin en güvenilir adreslerinden biri olan Trendyol, ev eşyalarını da en uygun fiyatlarla kullanıcıya sunar. Birçok kişinin tercih ettiği bu alışveriş yöntemi, sizlere kolaylık sağlamakla beraber Samsung yeni buzdolabı modellerini de anında satışa sunar. Yüzlerce farklı seçeneği ve renk çeşidi bulunan buzdolabı modellerinin hepsini Trendyol’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Samsung buzdolabı kampanya ve indirimlerini takip ederek aradığınız modele uygun fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören online alışveriş, farkını Trendyol’la ortaya koyar. Son dönem teknolojisini yansıtarak model tasarlayan Samsung, hem şık görünen hem de kalitesini yansıtan ürünleriyle; birçok kişinin gözde markası haline gelmiştir.

Samsung indirimli buzdolabı modellerini inceleyerek kendi arayışlarınıza hitap eden ürünü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü rahatça satın alarak, bu kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz. Hızlı soğutma sistemi ve her bölmeye ulaşan nemlilik oranıyla hem enerji tasarrufu yapan hem de çevre dostu olmayı başaran bu ürünler, farkını daima ortaya koyar. Samsung buzdolabı yorumları ve beğeni oranlarını araştırabilir, güvenilir bir yol izleyerek daha doğru şekilde karar verebilirsiniz.

Trendyol’da ürünün alt kısmında bulunan yorumları okuyarak kullanıcıların önerilerini dikkate alabilirsiniz. Bütün avantajlarıyla birlikte herkese hitap etmeyi başaran markanın buzdolabı modelleri, yiyecek ve içecekleri muhafaza etme konusunda bir numara olmayı başarır. Ayrıca bu ürünler kullanıcılara sunulduğu günden beri yoğun ilgi görür. Samsung kampanya buzdolabı seçeneklerini inceleyerek ürünlerdeki kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle almak istediğiniz ürünü oldukça uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz. Her anlamda kullanıcının işine yarayan Samsung’un buzdolabı ürünlerini ve çeşitli modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.