"

Simli Oje

" araması için 1221 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Simli Oje Çeşitleri Trendyol’da!

Oje, ellerin ve ayakların bakımına özen gösterenlerin vazgeçilmezleri arasındaki ürünlerin başında gelir. Tırnaklara ilgi çekici renkler vermesinin yanı sıra ellere ve ayaklara bakımlı bir görünüm sağlar. Birçok marka tarafından üretilen bu ürünler farklı renkleri, hoş tasarımları ve birden fazla özelliği ile müşterilere zengin içerik sunar. Simli oje çeşitleri de bu zengin yelpazede yer alır. Bu çeşitlilik ile müşteriler kendi zevklerine göre seçim yapar ve stillerine ayrı bir hava katarlar. Oje simli yapısı ile tırnak yapısına zarar vermez. Üretiminde kullanılan materyaller sayesinde kanserojen madde içermez. Ürünlerin düzgün bir şekilde sürülmesine olanak sağlayan fırçalar da kalitesi ile rahat ve pürüzsüz sürüş sağlar. Tek bir fırça sürüşü ile renklendirilen tırnaklar göz alıcı görünüme kavuşur. Diğer açıdan bu ürünler ile renklenecek ellerin ve ayakların bakımı da oldukça önemlidir. Düzenli olarak uygulanan peelingler ellerdeki ölü derilerin atılmasına yardımcı olur. Nemlendirici ile tırnakların beslenmesi gerekir. Tırnakların uzun ve güçlü kalmasını sağlayan ürünler ile bakımının yapılması önemlidir. Böylelikle tırnak sağlığınıza dikkat ederek zevkinize ve kıyafetinize göre simli oje renkleri ile tırnaklarınızı renklendirebilirsiniz. Tırnaklarınızın şekli de önemlidir. Sürülecek ürünlerin güzel görünmesi açısından el tipinize veya zevkinize göre şekillendirerek, değişik renkler ile ayrı bir hava yaratabilirsiniz. Ayrıca tırnaklarınızı ten renginize uygun olan renkler ile boyayıp simli oje desenleri ile kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

Göz Alıcı Renkleri ile Dikkat Çeken Simli Ojeler

Göz Alıcı Renkleri ile Dikkat Çeken Simli Ojeler

Yaz ve kış aylarına uygun zengin renk seçenekleri ile fark yaratan bu ürünler, çeşitleri sayesinde de avantaj sağlar. Doğanın ışıldamaya başladığı, denize ve güneşe doyulan yaz aylarında simli olması ile dikkat çeken bu ürünlerin, açık veya yumuşak tonlarına yönelebilirsiniz. Bu sayede açık renkten koyu renge doğru giden kahve tonları ile ellerinizin ve ayaklarınızın monokrom bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında ay rengine sahip beyaz simli oje ile yaz akşamlarına ilgi çekici parlaklık katabilirsiniz. Yaz aylarında yetişen meyvelerin göz alıcı rengine sahip, güneşi ve denizi yansıtan mor, kırmızı, sarı, mavi simli oje tonları ile göze hoş gelen cıvıltılı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Tırnaklarda sağlıklı ve bakımlı bir görünüm sağlayan pembe simli oje de ferahlığı ile yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Gümüş simli oje ise metalik ayna efektli özelliği ile farkını ortaya koyar. Yoğun kıvama sahip olması nedeni ile tek katta kapatıcı özelliğe sahiptir. Çok kısa kuruma süresi ile avantaj sağlar. Kış aylarında ise koyu tonlar ve nude tonlar ön plana çıkar. Siyah simli oje tonları ile kış aylarının gizemli havasını yansıtabilirsiniz. Nude tonlu ürünler ise güzel, çekici ve bakımlı bir görünüm sağlar. Hızlı kuruma ve uzun dayanıklılık süresi ile avantaj yaratır. Tırnaklarda sararmaya neden olmaz. Parlaklığı ve nude görünümü ile ışıltılı bir hava yaratır. Bordo, lila, kahverengi, yeşil simli oje tonları sayesinde de sofistike bir görünüme sahip olabilirsiniz. Şampanya rengi ise vazgeçilmez tonlardan biridir. Şık duruşu ile kendinden söz ettirir. Romantik renkler ile bulunduğunuz ortamlara zariflik katabilirsiniz. Mat görünümlü simli ürünler de kış aylarına uygunluğu ile rahatlıkla tercih edilir. Açık renkten koyu renge doğru giden bu kullanışlı ürünler, detayları ile dikkat çeker. Soğan kabuğu rengine sahip ürünler alışılagelmişin dışına çıkar. Hipoalerjik özelliği ile avantajlı bir hal alır. Tırnağa zararı olmayan ince yapısı ile sağlıklı bir kullanım sunar. Siz de kaçırılmayacak avantajlardan yararlanarak gönül rahatlığı ile tercihinizi yapabilirsiniz.

Kalitesi ile Beğeni Toplayan Simli Oje Çeşitleri

Kalitesi ile Beğeni Toplayan Simli Oje Çeşitleri

Simli olması ile dikkat çeken bu ürünler kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu kadar sık tercih edilmesinin nedenlerin başında kalıcılığı, parlak görünümünü yitirmemesi ve manikürünüzü uzun süre taze göstermesi gelir. Ürünler kolay ve basit bir şekilde sürülür. Bu ürünleri birden fazla kat sürdüğünüzde oldukça göze hoş gelen ve ışıltılı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerin bir diğer farklı özelliği ise mat simli oje ile kolayca sürülebiliyor olmasıdır. Tırnağınızda farklı bir renk varsa ve bu renge derinlik katmak isterseniz, tercih ettiğiniz bir rengin üstüne kolaylıkla sürebilirsiniz. Bu tarz pek çok özelliğe sahip simli oje modelleri bulunur. Bu kullanışlı özellikleri ile fark yaratır. Kullanışlı ve avantaj sağlayan modellerden biri simli French oje adlı ürünlerdir. Bu ürünler manikür ve pedikür sonrasında el ve ayaklara uygulanabilen bir sürüm tekniğidir. Tırnakların güzel ve bakımlı görünmesini sağlar. Diğerlerine göre daha uzun süre dayanabilmesi ile fark yaratır. Bu ürün uygulanırken tırnakların çok kısa olmaması gerekir. Tırnaklara tek tek kuvvetlendirici oje uygulanmasının ardından kuruması beklenir. Bu uygulama, sonrasında mat beyaz oje sürerken size kolaylık sağlar. Simli metalik oje ise metalik özel formülü ile rahatça uygulanır. İçeriğinde bulunan metalik sedefler ve pigmentler sayesinde tırnaklarda etkileyici bir görünüm oluşur. Parlaklığı ve kapatıcı özelliği ile uzun süre dayanır. Şeffaf simli oje de pigmentli yapısı ile uygulanması oldukça kolaydır. Şeffaf görünümlü olması ile tırnaklarınız kusursuz bir şekilde bakımlı ve temiz görünür. Siz de bu kaliteli ve kullanışlı ürünlere Trendyol sayesinde ulaşarak, şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Simli Oje Çeşitleri Trendyol’da!

Kullanışlı Simli Oje Çeşitleri Trendyol’da!

Oje sürmeden önce tırnaklarınızın durumu oldukça önemlidir. Herhangi bir kalıntı bulunmaması gerekir. Oje sürme işleminden önce base coat adı verilen koruyucu bazı sürebilirsiniz. Bu baz tırnaklarınızı homojen ve pürüzsüz bir yapıya ulaştırır. Böylelikle tırnaklarınız ışıltılı parlaklığı ile dikkat çeker. Ayrıca bu ürünler uygulandıktan sonra eşit bir şekilde tırnaklara yayılır. Diğer yandan simli kalıcı oje ile kalıcılığını artırabilirsiniz. Ojenin üzerine sürülen top coat ile hızlı bir şekilde kurutabilir, kalıcılığından uzun bir süre faydalanabilirsiniz. Parlak simli oje farkı sayesinde ilgi çekici parlaklık oluşturabilirsiniz. Hem parlaklığı hem de kalıcılığı en üst seviyede deneyimleyebilirsiniz. Birden fazla kat sürmüş gibi görmek isterseniz sünger tekniğine başvurabilirsiniz. Bu teknik için tırnak boyutuna uygun temiz sünger kullanmanız gerekir. Daha sonra tercih ettiğiniz simli ojeleri tırnağınıza sürmeden süngere sürmeniz gerekir. Süngere uyguladığınız birden fazla kat ürünü tampon hareketleri ile tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Bu sayede çok daha az oje görünümüne kavuşup bolca sime sahip olabilirsiniz. Popülerliği ile dikkat çeken diğer özellik ise asimetrik simli çizgilerdir. Bu asimetrik simli çizgiler tırnaklarda farklı bir görüntü oluşturur. Yaz ve kış aylarının ortak rengi olan gri simli oje üstüne bantları kullanarak asimetrik desenleri elde edebilirsiniz. Diğer yandan simleri ve desenleri aseton yardımı ile kolayca çıkarabilirsiniz. Alüminyum folyoyu tırnağınıza sararak pratik bir şekilde çıkartabilirsiniz. Alüminyum folyo sayesinde aseton hava almaz. Bu nedenle sadece tırnağa nüfuz eder. Böylelikle simi ve desenleri kolayca sökebilirsiniz. Simli oje fiyatları ürünün tüm özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Simli oje seti uygun fiyatları ile dikkat çeker. Karar verme sürecinde bu özelliklere bakarak bir fikir sahibi olabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu indirimlerden faydalanarak bütçenize uygun olan seçimi yapabilirsiniz.