"

Gabrini Oje

" araması için 555 sonuç listeleniyor
Gabrini Brilliant Nailpolish - B12
GabriniBrilliant Nailpolish - B12
(1)
Brilliant Nailpolish - B12
25 TL
Sepete Git
Gabrini Pacific Nailpolish - 30
GabriniPacific Nailpolish - 30
(5)
25 TL
Videolu Ürün
Sepete Git
Gabrini Carnaval Nailpolish - C01
GabriniCarnaval Nailpolish - C01
25 TL
Sepete Git

Göz Alıcı Gabrini Oje Çeşitleri Trendyol’da!

Estetik görünümde önemli bir detay olan ojeler bakımlı ve hoş tırnaklar için tercih edilir. Tırnak cilası olarak da bilinen bu malzemeleri, tırnaklarınıza sürerek bir taraftan modern dokunuşlarla tırnak bakımlarınızı yapabilir diğer taraftan da tarzınızla fark yaratabilirsiniz. Farklı tırnak tonlarını ve stillerini, gidilen yere ve ortama göre tercih edebilirsiniz. Günlük kişisel bakım ve makyajın bir parçası olarak kadınlar sıklıkla bu malzemeleri kullanır. Kadınlar için tırnak bakımı kozmetik güzelliğin anahtarıdır. Ellerine sürdükleri her renkle, çeşitli stiller yaratabilirler. Farklı tonları ve stilleri kendi tarzınız ve ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Tırnaklarda yarattığı pürüzsüzlük hissi, kadınların tercihlerinde belirleyicidir. Kadınların bu tercihininin altında yatan temel sebep ise tırnaklardaki deformasyonun ve bozulmanın önüne geçmek ve olası tırnak kırılmalarından kurtulmaktır. İstediğiniz homojenliğe ve dayanıklılığa tırnaklarınızın derinliklerinde sahip olmak için bu kaliteli markanın birbirinden taraz seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Gabrini oje kullananlar farklı içeriklere sahip ürünler hakkında yorumlar yapar. Siz de müşteri yorumlarına bakarak Gabrini oje yorumlarını karşılaştırarak aradıklarınızı kolaylıkla uygun fiyata satın alabilirsiniz. Böylece kendiniz için doğru olanı rahatlıkla bulabilir ve indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Trendyol’un alışverişi kolaylaştıran özellikleriyle birbirinden farklı alternatiflerin sunulduğu geniş ürün yelpazesini keşfedebilirsiniz. Gabrini oje nerede satılıyor diye merak ediyorsanız Trendyol’a bakabilir ve ayrıcalıklı fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Hayatı Renklendiren Gabrini Ojeler

Hayatı Renklendiren Gabrini Ojeler

Bakımlı ellerin göstergesi tırnaklardır. Bu markanın sunduğu geniş seçenek skalası, cazibesini arttıran temel faktörlerden biridir. Tonları ve stilleri yaptığınız kombinlere göre belirleyebilirsiniz. Birbirinden farklı Gabrini oje renkleri ile hayatın renkli alanlarını fark etmeye başlayabilirsiniz. Gabrini siyah, beyaz, kırmızı oje gibi net ve canlı tonlar kombinlerinize şıklık katar. Seçtiğiniz tonların etkisi ile adeta kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Özellikle kırmızı Gabrini mat oje sade ve etkileyici tarzlar oluşturmak için mükemmeldir. Kısa sürede, hızlı kuruma özelliği ile de fark yaratırlar. Böylece ellerinizin narinliği kısa sürede ortaya çıkar. İki çeşit kırmızı vardır. Bunlardan ilki sedeflidir. İkinci ise fuşyadır. Serinin bir diğer kısmını oluşturan Gabrini nude oje kırmızı ve fuşyaya göre az sedeflidir ve iki tondan meydana gelir. Kahve tonuyla birlikte pembeden oluşan nude tonları, tırnaklarınızın opaklığını netleştirir. Gabrini şeffaf oje ise serinin açık rengini oluşturur. Gabrini 3d ojelerdeki flat brush özelliğiyle şişenin içindeki fırçalar, tırnakların ovalliği ile uyumludur. Fırçalarının darlığı ve kısalığı sayesinde uygulanma son derece rahattır. 3d özelliği sayesinde tırnağınıza her baktığınızda size farklı bir görünüm sağlar. Formüldeki multivitamin zenginliği de tırnak aşınmalarının ve kırılmalarının önüne geçerek tırnak uçlarına bakım yapar. Formülün içindeki multivitaminlerin birbirleriyle kaynaşması tonların birbirleriyle uyumlu hale gelmesini sağlar. Ayrıca şişenin üstünde bulunan kapağının kolay takılıp çıkarılması hızlı ve pratik sürülmesine olanak verir. Bir defa sürüldüğündüğünde aşağı yukarı üç gün tırnak üstünde kalır. Fırçanın ergonomisi ve formülün koruyucu yapısı yüksek kaliteli niteliklerdir. Bu ürünlerin, bulunduğu şişede katılaşmasının önüne geçmek için serin ve kuytu yerlerde saklanması gerekir. Dolap ve çekmecelerde güvenilir bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kullanım süresinin uzatmak istiyorsanız şişelerinizi buzdolabınıza koyabilirsiniz. Böylece hem paranız cebinizde kalır, hem de ürünleriniz dayanıklı hale gelir. Trendyol sayesinde markanın farklı tonlarını tırnağınızla bütünleştirebilir ve geniş renk skalasıyla ideal renginizi keşfedebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Gabrini Ojeler

Beğeni Toplayan Gabrini Ojeler

Tırnak yeme alışkanlığının önüne geçmek için üretilen Gabrini acı oje, ağızda kötü bir tat yaratarak tırnak yemeyi önlemeye yardımcı olur ve tırnak deformasyonunun önüne geçerek zararlı mikropların parmak içerisine girmesini engeller. Gabrini metalik ojeler doğal renklerle birlikte sedefli bir saydamlığa sahiptir. Siz de metalin sonsuz derinliğiyle cool tarzda tırnak bakımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu modelin tasarımındaki kusursuzluk kapağının ihtişamıyla yekparedir. Gabrini neon oje, parmağa tek sürüşte kalıcıdır ve tırnak üzerindeki dalgalanmanın da önüne geçer. Fırçasının yassılığından dolayı sürmek rahattır. Değişik parmak boyutları için son derece uygundur. Parmak anatomisine göre neon mavisinin dalgalanması değişiklik gösterir ve yoğunluğu dengeli bir şekilde dağılır. Gabrini simli oje, çeşitli renkleri bir araya getirir ve tırnağınıza parlaklık kazandırır. İlk kat sürüşünüzde tırnağınızdaki parlaklık açık bir şekilde ortaya çıkar ve bu formül tırnaklarınızı dış etkenlere karşı korur. Gabrini carnaval, brilliant, pacific, summer, confetti, glitter ojeleri, beyazla birlikte kullandığınızda tok bir görüntü elde edersiniz. Dolayısıyla rengin dayanıklılığı ve kalıcılığı yüksek olur. Uzun tırnaklarda şeffaf bir etki meydana gelir. Dört mevsim sürülebilen bu kaliteli ürünleri, parmak sağlığınızı göz önünde bulundurarak dilediğiniz miktarda çalkalayarak kullanabilirsiniz. Soğuk ortamlarda saklanması, yoğunluğunun dengelenmesi sıcaklık tepkimelerine karşı dayanıklılığını güçlendirir. Jel plastik olanların kuruma hızları değişiklik gösterir. Bu nedenle kuruma hızlarına göre birden fazla kat sürülebilir. Renklerin birbirleriyle tepkimeye girmesi neticesinde kokularının baskınlığı değişebilir. Siz de ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanları Trendyol’dan bulabilir ve hızlıca satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Gabrini Ojeler

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Gabrini Ojeler

Fiyat performans olarak kesenize uygun bir seçenek olan Gabrini oje seti, ekonomik şekilde birden çok çeşide sahip olma imkanı sunar. Bu ürünler, tonlarına ve boyutlarına göre kadınlar için birçok seçenek barındırır. Karar verdiğiniz konseptler çerçevesinde tırnağınızda yepyeni bir nail art formülü kurgulayabilirsiniz. Seçenekler ten renginiz ve beklentileriniz çerçevesinde Gabrini oje numaraları ile birbirinden ayrılır. Her bir numara kod olarak ifade edilir ve kadınlar kendi teninin açıklığı veya koyuluğu çerçevesinde seçim yaparlar. Her detayı planlanmış bir şekilde piyasaya sürülen modeller seçenekleriyle üst segment bir klasmanda bulunur. Gabrini’nin belirlediği temel parametreler, fırçanın kalitesi, formülün içeriğindeki kimyasal bileşenlerin uyumu ve kullanım kolaylığıdır. Fırçanın yassılığı ve topaklanmaya müsade etmeyen fiziki yapısı, rahatlık açısından yeterlilik arz eder. Farklı tonlara ve parlaklığa sahip olan Gabrini ojeleri, tırnak üzerindeki canlılığın yarattığı imajla göz doldurur. Kadınlar bu kaliteli markanın içeriğindeki uyumu, tırnaklarının estetiğini dengelemek için kullanır. İçeriğine göre şık tüpler içerisinde korunan bu ürünler, çeşitli yer ve ortamlara gittiğinizde yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir portatifliğe sahiptir. Bu tüpler içeriğindeki karışımlarla aynı renktedir. Kadınların istedikleri bir ojeyi sürmek için tüpteki renge bakmaları yeterlidir. Siz de Gabrini ojeleri satın alarak parmaklarınızın estetik yapısını tanıyabilir ve tırnağınızın ovalliğine göre cildinize uygun olanı avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Farklı seçeneklerin fiyatları büyüklükleri ve şekilleri göz önüne alarak belirlenir. Trendyol’un fiyat filtrelendirme algoritması sayesinde bütçe dostu Gabrini oje fiyatlarına ulaşabilirsiniz.