Marka
Renk
Fiyat
Görünüm
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mavala

" araması için 595 sonuç listeleniyor
Mavala DOUBLE LASH 15ML
Kargo Bedava

MavalaDOUBLE LASH 15ML

2.990 TL
Sepete Git

Kişisel Bakım İçin Mavala Ürünleri Trendyol’da!

Vücut bakımında önemli bir yer tutan el temizliği, sağlıklı tırnaklar için oldukça önemlidir. El bakımında yaygın olarak kullanılan Mavala markasının ürünleri, çeşitli cilt problemlerini ortadan kaldırır ve cildinizin şık görünmesini sağlar. Mavala oje ürünleri, etkili bakım uygulamalarını destekleyen çözümler içerir. Ayrıca Mavala ürünleri, tüm el ve ayak temizliğinde beklentileri düşünülerek tasarlanır. El temizliği ürünleriyle beraber tüm temizlik ürünleri dünyanın farklı noktalarında sayısız müşteri deneyimine sahiptir. Düzenli manikür ve pedikür uygulamalarının yanı sıra evde yapacağınız cilt bakımı ile de aradığınız bakıma rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Mavala tırnak eti kremi sayesinde cildiniz için ihtiyacınız olan desteği almanız mümkündür. Kütikül yumuşatıcı kremlerden kütikül yağlarına, cilt serumlarından beyazlatıcılara kadar çeşitli tasarımda ürünleri bulabilirsiniz. Ürünler, çeşitli içerikleri ile tırnakları sadece sertleştirmekle kalmaz, aynı zamanda cildinizin sağlıklı beslenmesine de yardımcı olur. Manikürsüz temizlik için ise 3 gün boyunca düzenli olarak bu temizlik ürünlerini uygulayabilirsiniz. 3 gün sonra el üzerinde oluşan tabaka temizlenebilir. Mavala tırnak kalkanı çeşitlerinin yanı sıra el temizlik yağları ve bakım serumları sayesinde tırnağınızın kolaylıkla uzamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca el fırçaları bakım ürünleri arasında vazgeçilmez bir araçtır. Sararmayı önlemek için bu araç sayesinde sararan yüzeyi doğal rengine döndürmeniz mümkündür. Trendyol aracılığıyla markanın tüm çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Sağlıklı İçeriklere Sahip Mavala Çeşitleri

Sağlıklı İçeriklere Sahip Mavala Çeşitleri

Tırnaklarınızın sağlıklı ve çekici görünmesini sağlayan el ürünleri ve cilaları, el temizlik ihtiyaçlarınıza göre spesifik olarak hazırlanır. Mavala çeşitleri, bu ürünler arasında yer alır. Kremler, serumlar, yağlar ve ojeler ile birden fazla çeşit mevcuttur. Kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı destekleyen ürünlerle uyumlu göz alıcı oje çeşitlerini bu marka sayesinde bulabilirsiniz. Mavala’nın cilt ürünlerini kullanan kişiler, oje çıkarıcılardan acı oje çeşitlerine kadar farklı tasarımlaın faydalarından yararlanmaya devam eder. Ojenin yüzeye yapışmasına yardımcı olan ve cildiniz için pürüzsüz bir yüzey sağlayan Mavala serum çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm bu ürünleri, cildinizi negatif etkilerden korumak için kullanabilirsiniz. Cildin zarif ve doğal bir görünüm kazanması adına manikür öncesinde ve sonrasında bakım işlemlerini destekleyen temizlik ürünleri kullanılabilir. Bu bakım ürünlerinden biri olan oje kurutucu çeşitleri, kullanıldığında şık ve zarif sonuçlar sunar. Kurutucuların avantajlarından biri bütün cilt tipleri için uygun olmasıdır. Bu açıdan Mavala oje kurutucu çeşitleri ile ojenin pratik bir şekilde uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda cilt ve ayak bakımı açısından markanın tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu aşamada Mavala kaş serumu gibi farklı ürünlere de göz atabilirsiniz. Kaşlarınızın bakımlı görünmesi ve kirpiklerin sağlıklı uzayıp dökülmemesi için kullanabileceğiniz bir bakım ürünüdür. Cilt temizliği açısından içerisinde yer alan bileşenlerden dolayı pek çok müşteri yaygın olarak tercih eder. Cildinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olan destekleyici ve besleyici ürünlerle pratik ve etkili bakım yapmanız mümkündür. Mavala el kremi elleriniz ve ayaklarınız için ihtiyacınız olan bakımı istenen düzeyde sağlar. Kütikülü yumuşatan yumuşatıcı bir krem ya da tırnaklarınızı besleyen besleyici bir krem ​​arasından seçim yapabilirsiniz. Sağlıklı ve güçlü tırnaklara kavuşmanız için cildinizi besleyen bu modeller, kırılmaz tırnaklar ve hoş görünümlü bir cilt vadeder. Mavala markasının cilt ürünlerinin çeşitli uygulamalara uygun olmasından yararlanılarak cilt bakımı yapılabilir. Daha etkili ve hızlı sonuçlar için bu malzemeleri kullanmadan önce ıslak bir fırça ile cildinizi nemlendirebilirsiniz. Markanın cilt ve el bakımında kullanılan seçeneklere Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tırnakları Yumuşatan Mavala Yorum ve Önerileri

Tırnakları Yumuşatan Mavala Yorum ve Önerileri

Tırnaklarınızı çekici hale getiren ve uzun süre kalıcı şıklığı ile parıldayan bakım ürünleri, birçok avantaj açısından birbirinden farklıdır. Bu yüzden Mavala manikür ürünlerini seçerken kaliteye ve sonuca dikkat etmeniz gerekir. Bir vücut bakım ve kozmetik markası olan Mavala, yüksek dayanıklı ürün skalası ile müşteriler tarafından tercih edilir. Güçlü tırnaklar sağlamak için markanın tırnak sertleştirici çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Tırnak güçlendirici çeşitleri, temiz ve manikürsüz tırnaklara uygulandığı zaman güçlü bir yapı oluşmasına destek olur. Kütikül yumuşatıcı kremler, kütikülün önlenmesine ve yumuşatılmasına yardımcı olur. Mavala tırnak güçlendirici ise yıpranan cildi besleyerek tırnaklardaki pütürlü görünümü giderebilir ve yüzeyin parlak kalmasını sağlayabilir. Bakım ihtiyaçlarınızı kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek adına cilt bakımının her bir anında kullanılan seçenekler oldukça fazladır. Aynı zamanda manikür işlemlerinizin kısa bir sürede tamamlanmasına da destek olur. Manikürün zarif görünümü, tırnakların ve cildin şık olmasını sağlar. Mavala ayak kremi aynı zamanda kütikül yağı ile desteklenerek kullanılabilir. Böylece kısa sürede dilediğiniz görünümü oluşturmanıza yardımcı olur. E vitamini ile güçlendirilen içeriği ile tırnakları temizleyen yağ, soğukta sertleşen tırnak etlerini yumuşatır. Mavala, ayrıca derin bakıma ihtiyaç duyanlar için cilt şekillendirici krem, oje kurutucu, tırnak çukuru dolgusu, tırnak uzatıcı ve koruyucu gibi çok çeşitli seçeneklere de sahiptir. Bunlardan biri olan tırnak koruyucu ise tırnaklara taş sertliği getirir ve pratik cilt bakımı için gereklidir. Kütikülü besleyen bu içerikler, kısa sürede etki gösterir ve aktif olarak koruma sağlar. Mavala yorum ve önerilerini dilerseniz Trendyol aracılığıyla inceleyebilir ve istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Mavala Fiyatları

Bütçe Dostu Mavala Fiyatları

Tırnak ve kenarlardaki etin tahribatını gideren besleyici bir tırnak eti çıkarıcı oldukça olumlu bir etkiye sahiptir. İçeriği, doğal botanik özlerden oluşan bileşenlerin bir kombinasyonundan oluşur. Sosyal ortamda aktif olarak görülen eller, bakıma ihtiyaç duyar. Ellerin kuruduğu zaman nemlendirilmesi gerekir. Bakım gerektirmeden kırılan veya soyulan ellerin yapısını iyileştirmek için tasarlanan Mavala krem çeşitleri, kişisel bakımda kullanılması gereken özelliklere sahiptir. Bu açıdan besleyici oje, oje çıkarıcı, oje kurutucu, tırnak koruyucu, oje bazlı ürünler, el kremleri ve daha pek çok farklı ürünü inceleyebilirsiniz. Son zamanlarda tercih edilen kirpik serumu hakkında bilgi almak için ise Mavala kirpik serumu kullananlar ve bu kişilerin değerlendirmelerinden yararlanabilirsiniz. Eller dışındaki yerlerin yanında ayak bakımı için de markanın ürünleri tercih edilebilir. Bunlar, içeriği ile ellerinizin zarif görünmesini sağlayabilir. Sonuç olarak güçlü ve sert tırnaklar için yapılan bakım kısa sürede etki olabilir. Bu bakımdan diyetiniz ve vücudunuzun metabolizması da ellerinizin güzelliğine etki edebilir. Bunların yanı sıra el bakımı için faydalı olan farklı ürünleri de deneyimleyebilirsiniz. Özellikle demir, kalsiyum, B vitamini ve potasyum içeriği yüksek besinler tırnakları güçlendirmeye yardımcı olabilir. Mavala markasına ait ojelerin renkleri ve özellikleri de değişir. Bu ürünlere ek olarak Mavala aseton çeşitleri, ojeyi çıkarırken tırnağınıza zarar vermez ve doğal yapıyı korur. Bakımlı tırnaklara ve sağlıklı el yapısına kavuşmak için kullanılabilir. Yatıştırıcı kokuları ve doğal içerikleri ile tüm bu Mavala ürünleri, ellerinize ve ayaklarınıza bakım yapar. Özellikle Mavala fiyatları açısından hemen herkesin bütçesine hitap eder. Kısa zaman içinde etkili ve sağlıklı tırnaklara sahip olmak için markanın el ve ayak bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Rtkili sonuçlar alabilmek için markanın ürünlerini Trendyol aracılığıyla satın alıp kullanabilirsiniz.