İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kalyon Oje

" araması için 204 sonuç listeleniyor

Kalyon Oje Modelleri ile Dikkat Çeken Parmaklar

Kozmetik sektörüne 1980 yılında adım atan Kalyon, tırnak bakım ürünleri konusunda uzmanlaşır. Marka, ilk kozmetik malzemelerini eczane laboratuvarında formüle etmeye başlar. Modern üretim teknikleriyle her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünler ortaya koyan marka, adını dünya genelinde duyurur. Yüksek kaliteli ve hijyenik bir üretim anlayışını benimser. Kalyon oje çeşitleri geniş bir renk skalasında yer alır. Markanın renkli cilalarının yanı sıra tırnak bakımı için de farklı ürünleri vardır. Bunlar güçlendirme, sağlıklı uzama, renk koruma gibi ihtiyaçları karşılar. Eller günlük yaşamda ihtiyaç duyulan her türlü işi yürütmek için kullanılan önemli uzuvlardır. El ve tırnak bakımı ihmale gelmemesi gereken işlemler arasında yer alır. Ellerin bakımlı görünebilmesi için tırnak bakımının düzenli olarak yapılması oldukça önemlidir. Kütikül temizliği, renklendirme gibi işlemlerle ellerinizin güzel ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Kalyon manikür uygulamalarında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bakım malzemesini sizlere sunar. Vitamin eksikliği, bakımsızlık ve dış etkenler gibi nedenlerle tırnaklar zamanla gücünü kaybedebilir. Bu nedenle kırılma ve soyulma gibi çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Kalyon oje tırnak sertleştirici özel formülü sayesinde bu sorunların ortadan kaldırılmasına yardım eder. Yüzeydeki keratin tabakasına etki ederek tırnağı besler. Bu sertleştiricileri kullanarak güçlü tırnaklara kavuşabilirsiniz. Kalyon oje tırnak güçlendirici kat kat soyulan tırnakların sertleşerek pürüzsüz bir görünüm kazanmasını kolaylaştırır. Böylece her zaman bakımlı ellere sahip olabilirsiniz. Güçlendiriciyi tek başına kullanabileceğiniz gibi renklendirici altına koruyucu bir tabaka olarak da sürebilirsiniz. Renksiz ve ince kıvamlı olduğu için cilanızın rengine etki etmez. Dalgalı ve pürüzlü bir yüzey oluşmasına da yol açmaz. Uygulama yapmadan önce ellerinizin temiz ve kuru olduğundan emin olmanız önemlidir. Ürünleri ince bir tabaka halinde sürdükten sonra kurumayı bekleyebilirsiniz. Bunları sürerken ürünlerin dışarı taşmamasına ve etlere temas etmemesine özen göstermeniz gerekir. Güçlendiricilerin üzerine istediğiniz renklendiriciyi sürebilirsiniz. Haftada 1 ya da 2 kez bunları uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanımda bir değişim olduğunu fark edebilirsiniz. Bu güçlendiriciler yardımıyla güçsüz ve zayıf tırnaklara veda edebilirsiniz.

Kalyon Oje Çeşitleriyle Kusursuz Tırnaklar

Kalyon Oje Çeşitleriyle Kusursuz Tırnaklar

Kremler, formülleri sayesinde ellere gereken bakımı yapsalar da tırnakların ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlamada yetersiz kalabilir. Bu nedenle oje gibi sürülen bakım yağlarını kullanmanız etkili bir sonuç yaratabilir. Kalyon oje bakım yağı tırnağı ve çevresindeki etleri beslemek için özel olarak formüle edilir. Bunların E vitamini, jojoba yağı, badem, ginseng, limon ve nilüfer çiçeği özleriyle zenginleştirilen bir içeriği vardır. İçeriğinde bulunan E vitamini tırnakların güç kazanmasına yardımcı olur. Jojoba yağı ve nilüfer çiçeği özü parlaklığın geri kazanılmasını sağlar. Ginseng ve badem yağları besleyici özellik gösterir. Kalyon besleyici oje yüksek oranda koruma sağladığı gibi manikür işlemlerini de kolaylaştırır. Yüzeyde meydana gelen renk değişimlerini de giderir. Düzenli kullanımda tırnaklarınızın nem dengesini korur. Etlerdeki kuruluk, sertleşme ve çatlama gibi sorunları da ortadan kaldırır. Ellerin estetik görünmesi için ideal bir bakım malzemesidir. Bakım yağlarını her gün düzenli olarak kullanabilirsiniz. Kendi fırçası ile uyguladıktan sonra iyice emilmesi için masaj yapabilirsiniz. Masaj bittikten sonra yağ kuruyana kadar beklemeniz gerekir. Bakım adımlarından biri de tırnak çevresinde oluşan etlerin temizlenmesidir. Kütiküller ellerin bakımsız görünmesine neden olabilir. Kalyon oje tırnak eti temizleyici parmak çevresindeki ince ölü deri tabakasını yumuşatarak manikür işleminin kolaylaşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki etken maddeler bu ölü deri tabakasını geriye doğru iter. Ölü derinin makas yardımıyla rahatça alınmasını sağlar. Özel uçlu fırçası yardımıyla yarım ay şeklinde parmak çevresine uygulanır. Kısa bir süre kuruması beklenir. Kuruduktan sonra kenarlarda toplanan ölü deri tabakası et makası yardımıyla kesilir. Bu temizleyiciler sayesinde manikür öncesinde ellerin suda bekletilmesine gerek kalmaz. Ölü deriden arındırılan tırnaklara renklendirici sürmeniz de kolaylaşır. Markanın peeling etkisi yapan ölü deri temizleyicisi de vardır. Bambu ve Hindistan cevizi özleriyle güçlendirilen formüller, ölü deriyi kısa sürede temizler. Hem fazla etlerin temizlenmesini sağlar hem de yüksek oranda nem verir. Tırnak yüzeyinde sarı lekeler oluşmasını engeller. Kırılmaların önüne geçer ve güç verir. Etkili bakım için ideal bir üründür. Bunları, Kolay sürülebilme imkanı veren fırçasıyla uygulayabilirsiniz. Uygulamanın ardından hafif hareketlerle masaj yapabilirsiniz. Birkaç dakika boyunca masaj işlemine devam etmeniz gerekir. Ardından iyice durulayarak ellerinizdeki kalıntıları temizleyebilirsiniz. Duştan sonra yaptığınızda etkili bir sonuç alabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her an bu bakım işlemini tekrarlayabilirsiniz. Kalyon oje tırnak uzatıcı bakım yağıyla birlikte peeling ürünü kullanıldığında elleriniz canlı ve parlak bir görünüm kazanabilir. Renkli cila sürdüğünüzde pürüzsüz ve ipeksi bir doku elde edebilirsiniz. Ölü deriden arınan tırnaklarınızın gücünü ve dayanıklılığını geri kazandığını fark edebilirsiniz. Kolay uygulanabilir Kalyon bakım malzemeleriyle manikür için harcayacağınız zamandan tasarruf edebilirsiniz. Vitamin ve mineral eksiklikleri, aralıksız renklendirici kullanımı, mantar enfeksiyonu gibi nedenlerle yüzeyde zamanla sararmalar oluşabilir. Tıbbi bir gerekçesi olmadığında oje nedeniyle yüzeyin hava almaması sararma sorununun temel nedeni olarak görülür. Ev temizliğinde kullanılan kimyasal içerikli deterjanlar da bu soruna yol açabilir. Sararma sorunu için bir çözüm arıyorsanız Kalyon tırnak sararmasını önleyen oje çeşitlerini kullanabilirsiniz. Ürünler sararmayı engelleyerek tırnakların normal rengini geri kazanmasını sağladığı gibi nem dengesini korumasına da yardımcı olur. Renksiz ve likit formlu ürünler, renklendirici sürmeden bile bakımlı ve sağlıklı görünen ellere sahip olmanızı sağlar. Tek başına kullanılabileceği gibi cila altına sürülerek de uygulanabilir. Bunların, cilanın dokusuna herhangi bir zararı bulunmaz. Rengin matlaşmasına neden olmayan ürünlerin temiz ve kuru ellere uygulanması tavsiye edilir. Tek kat uygulanması yeterli olur. Eğer oje sürecekseniz sararma önleyici cilanın iyice kuruduğundan emin olmanız gerekir. Düzenli olarak kullanıldığında yüksek performans gösterir. Tahrip olmuş, rengi solmuş, kuru ve cansız görünen tırnaklarınız varsa, Kalyon beyazlatıcı oje kullanarak bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Beyazlatıcı ürünler oje ya da uzun süre havasızlık nedeniyle tahrip olan tırnakların sağlığını geri kazanmasını sağlamak için özel formüle edilir. Likit formdaki ürünler ince bir tabaka halinde sürülür. Kuru ve temiz parmaklarınıza iki kat halinde bunları uygulayabilirsiniz. Yüzeyde ince bir örtü gibi tutunan formüller, istenmeyen görünümü ortadan kaldırır. Oje sürmediğiniz zamanlarda bu ürünleri kullanarak bakımlı ve temiz görünen ellere sahip olabilirsiniz. Bakımınızı düzenli olarak yaparak hem güzelliğinizi hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bir bakım merkezine gidecek zamanı bulamıyorsanız, evinizde kolayca kullanabileceğiniz Kalyon bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Markanın seçenekleri kısa sürede bakımlı ellere kavuşmanıza yardımcı olur. Şişelerde sunulan bakımların özel fırçaları sayesinde uygulamanız son derece kolaydır. Birkaç dakikada sürülüp hemen kuruyan ürünler sayesinde manikür için uzun süre harcamanıza gerek kalmaz. Bunlar sararmış, canlılığını ve pürüzsüzlüğünü kaybetmiş tırnaklardan kurtulmanızı sağlar. Her an bakımlı ellere sahip olmanızı da kolaylaştırır.

Tırnak Yeme Sorununa Kalyon Oje Çözümü

Tırnak Yeme Sorununa Kalyon Oje Çözümü

Hem çocuklarda hem de yetişkinlerde görülebilen tırnak yeme alışkanlığı, duyguların dışa vurumu olabileceği gibi bazı vitamin ve mineral eksikliklerinden de kaynaklanabilir. Bu alışkanlık tırnakların yapısının bozulmasına neden olabilir. Aynı zamanda yutulduğu zaman vücutta da çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir. Bu alışkanlığı önleyebilmek için kozmetik malzemelerden faydalanmanız mümkündür. Kalyon acı cila özel formülle üretilen bir solüsyondur. Ağızda acı bir tat bıraktığı için bu isimle anılır. Cilanın tadı sayesinde ağzınıza götürdüğünüz tırnaklarınızı ısırıp koparmaktan uzak durabilirsiniz. Acı solüsyon doğal görünümünü kaybeden ve ısırma nedeniyle uzama fırsatı bulamayan tırnakların güçlenerek eski formunu kazanmasını sağlar. Şeffaf bir yapısı olduğu için parlak bir görünüm yaratmaz. Uzun süreli kullanımda bu alışkanlığı ortadan kaldırabilir. Fırçası sayesinde kolayca uygulanabilir. Kadın, erkek her yaştan insanın kullanabileceği bir üründür. Çok hızlı biçimde kuruduğu için kullanım kolaylığı sağlar. Pratik ve kalıcı bir çözüm arayışındaysanız, acı cila hakkındaki Kalyon oje yorum detaylarını inceleyebilirsiniz. Uygulamaya başlamadan önce varsa renklendiricilerinizi çıkarmanız tavsiye edilir. Ellerinizin kuru ve temiz olması da önemlidir. Bir miktar solüsyonu fırça yardımıyla sürdükten sonra formülün iyice kurumasını bekleyebilirsiniz. Acı cilanın üzerine başka bir bakım ürünü sürmeniz uygun olmaz. Acı cilanın su geçirme özelliği yoktur. Bu sayede formüller etkisini uzun süre korur. Ürünü elinizden çıkarmak isterseniz aseton kullanmanız yeterli olur. Cilanın etkisinin azaldığını hissettiğinizde bunları tazeleyebilirsiniz.

Hem yeme alışkanlığından vazgeçmek hem de bakımlı tırnaklara kavuşmak isterseniz, Kalyon oje seti çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Acı cila ve bakım yağını içeren setlerle iki farklı bakım ürününe aynı anda sahip olabilirsiniz. Ellerinizin bakımlı ve sağlıklı görünmesi için cila ve yağ uygulamalarını düzenli olarak yapabilirsiniz. Renkli cilalar ellerin güzelliğini ortaya çıkaran kozmetik ürünlerdir. Bunların açık tonlardan iddialı koyu renkli olanlarına kadar pek çok çeşidini bulmanız mümkündür. Kalyon oje çeşitleri oldukça geniş bir yelpazede sunulur. Günlük olarak kullanabileceğiniz, rengi olmayan ama ellerinizi bakımlı gösterecek bir ürün istiyorsanız, markanın şeffaf cilalarını kullanabilirsiniz. Gündüz ve güneşli havalarda açık renkli olanları tercih edebilirsiniz. Tırnaklarınız ön planda olsun isterseniz, koyu tonlar işinize yarayabilir. Ten renginiz ve bulunduğunuz ortam da oje seçiminde belirleyici rol oynayabilir. Buğday tenliyseniz somon tonlarındaki ürünler elinizde iyi durabilir. Sezon trendlerine göre mat, parlak ya da metalik olanları da tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerinizle de uyum içinde olacak Kalyon cila renklerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Renkli cila sürdükten sonra bunların kuruması için beklemekten sıkılabilirsiniz. Hızlı kurutma yollarını aramanız normaldir. Kalyon oje kurutucu spreyler zor kuruyan cilalar için çözüm sunar. Sıkıldıktan itibaren 30 saniye içinde etkisini gösterir. Cilanızın giysilerinize, mobilyalara ya da cildinize bulaşmasına engel olur. Cilanın pürüzsüz görünümünü korumak için de idealdir. Bunların hızlı kurutma özelliğinin yanı sıra nemlendirme etkisi de bulunur. Renkli cilanın uzun süre dayanıklı olması için de Kalyon oje koruyucu kullanmak iyi bir çözüm olabilir. Koruyucuların içeriğinde epoxy polimer ve diamond powder vardır. Bu iki bileşen koruyucu bir tabaka oluşmasını sağlar. Ojenin üzerine tek kat olarak sürülür. İsterseniz alt katmana da ince bir tabaka halinde bu formülü sürebilirsiniz. Tırnak uçlarında yoğunlaşacak şekilde uygularsanız soyulmalara karşı önlem almış olursunuz. Bunlar, renkli cilaya göz alıcı bir parlaklık kazandırır. Rengin yenilenmesini sağlayarak kalıcılığını artırır. Koruyucuların hızlı kurutma özelliği de bulunur. Oje renginizi sık sık değiştirmek istemiyorsanız, bu ürünler işinizi kolaylaştırabilir. Besleyici içeriği sayesinde tırnağınızın sağlıklı uzamasına da katkı sunar.

Kalyon Oje Fiyatları

Kalyon Oje Fiyatları

Kalyon oje fiyat aralıklarını belirleyen unsurların başında seçilen ürünün içeriği ve kullanım amacı gelir. Renkli cila çeşitleri, acı cila, bakım yağı ya da sertleştirici ürünlerin fiyatları birbirlerinden farklıdır. Trendyol’daki indirim fırsatlarından faydalanarak tırnak bakımlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri set halinde alarak avantaj yakalamanız da mümkündür. Ojeniz uzun süre elinizde kalsın isterseniz, Kalyon kalıcı oje setini kullanabilirsiniz. Profesyonel olanlara göre uygun fiyatlarla bulabileceğiniz kalıcı ojeleri evinizde kolayca uygulayabilirsiniz. Bu setler içinde çeşitli renklerde cilalar, uygulama öncesi bazı, kurutma makinesi gibi ürünler yer alır. Kalıcı ojeleri çıkarmak için kullanabileceğiniz özel solüsyonları da inceleyebilirsiniz. Oje sürmek dikkat isteyen bir iştir. Ne kadar düzgün sürerseniz elleriniz de o kadar güzel görünür. Ürünün fırça yapısı doğru bir uygulama yapabilmeniz için büyük önem taşır. Kalyon cila fırçaları sayesinde tek hamlede düzgünce sürme imkanı elde edebilirsiniz. Sürmeden önce şişeyi birkaç kez sallayabilirsiniz. Ürünü tam ortadan başlayarak tüm yüzeye dağıtmanız gerekir. İki kat uygulama yapacaksanız ilk katın kurumasını beklemeniz tavsiye edilir. İkinci katı sürdükten sonra parmak kenarlarına bulaşan fazla ürünü silebilirsiniz. Cilanın kurumasını beklememek için kurutucu spreyden faydalanmak doğru bir adım olabilir. Ojelerinizin rengini seviyor ama mat bir görünüm olsun istiyorsanız, Kalyon oje matlaştırıcı kullanabilirsiniz. Tek kat olarak uyguladığınızda anında mat bir görünüm elde edebilirsiniz. Renkli cilalarınızı sürmeden önce markanın bakım ürünleriyle uygun bir zemin hazırlayabilirsiniz.

Ölü derilerden ve pütürlü yapıdan kurtularak renklerin ipeksi görünmesini sağlayabilirsiniz. Kampanyalardan faydalanarak markanın cila ve bakım ürünlerinden oluşan setler hazırlayabilirsiniz. Mevsim şartlarına ve bulunduğunuz ortama uygun renkler sürerek dikkatleri ellerinize toplayabilirsiniz. Tırnak cilaları bakımlı ellerin aksesuarları olarak adlandırılabilir. Sevdiğiniz renkteki cilaların uzun süre dayanıklı olmasını istemeniz normaldir. Kimi zaman kullanım hataları, kapağın sıkıca kapanmaması gibi çeşitli nedenlerden ötürü cilaların kıvamında yoğunlaşma görülebilir. Bu gibi durumlarda ürünü atmak yerine farklı çözümlere başvurabilirsiniz. Trendyol’da bulabileceğiniz Kalyon oje inceltici sayesinde sevdiğiniz renkleri uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Bunlar, sürülmesi zor cilaların kıvamını inceltmek için özel olarak formüle edilir. Yoğunlaşan ürünün içine incelticiden 5 damla kadar damlattıktan sonra iyice şişeyi çalkalamanız gerekir. Bu işlemden sonra tırnak cilanızın rahatlıkla sürülebildiğini görebilirsiniz. Kalyon oje çözücü cilaların akışkanlığını korumak için ideal bir üründür. Renkli cilanın uzun süre tırnakta kalması ve tırnağın hiç havalandırılmaması sararma ve yıpranma gibi sorunları beraberinde getirebilir. Bu nedenle aralıklı olarak temizlenerek tırnaklara nefes aldırmak gerekir. Trendyol’da yer alan Kalyon oje temizleyici çeşitleri asetonsuz ve besleyici özellikleriyle beğeni kazanır. Besleyici ve temizleyici yumuşak formüller sayesinde kalıntı bırakmayan ürünler, bakım da yapar. İçeriğinde bulunan nemlendiriciler ve gliserinin onarıcı etkisi de vardır. Asetonsuz temizleyicilerin buğday yağıyla zenginleştirilen bir içeriği mevcuttur. Bunlar, cilanın nazikçe temizlenmesine yardımcı olur. Manikür için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü Kalyon seçeneğini Trendyol’da bulabilirsiniz. Fiyat avantajlarından yararlanarak alışverişinizi fırsata çevirebilirsiniz. Bu ürünlerle her zaman bakımlı, canlı ve tazelenmiş ellere sahip olmanız mümkündür. Pratik ürünler sayesinde fazla zaman harcamadan kısa sürede bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Kalyon oje kullananlar duydukları memnuniyeti dile getirir. Tırnak yeme probleminden kurtulmak, ölü derilerden arınmak, güçlü ve sağlıklı tırnaklara sahip olmak için markanın ürünlerini kullanabilirsiniz. Hızlı kuruyan ve kolay dağılmayan renkli cilalarla parmaklarınızın ışık saçmasını sağlayabilirsiniz.