"

Bordo Oje

" araması için 624 sonuç listeleniyor
Pastel Oje No: 39

PastelOje No: 39

(24)
Oje No: 39
36 TL
Sepete Git
Mara Peak Colors Oje 010

MaraPeak Colors Oje 010

(715)
Peak Colors Oje 010
29,90 TL
Sepete Git

Bordo Oje Çeşitleri ile Uyumlu Kombinler

Ojeler kişisel stilin en önemli parçaları arasında bulunur. Günlük hayatta kadınların sıklıkla kullandığı ürünler arasında yer alır. Bordo oje ise farklı tonları ve elde değişik bir duruş sergilemesi ile dikkat çekici bir renk olma özelliği gösterir. Kırmızının çekiciliği ve siyahın mistik duruşunun karışımından ortaya çıkan renk, kıyafetler ile kolay bir şekilde uyumlu hale getirilebilmesi ile de sıklıkla tercih edilir. Her ten rengi ile iyi bir şekilde uyum yakalamayı başaran bordo renk ojeler, bu özelliği ile en çok tercih edilen renklerden biridir. Geniş bir kullanım alanı sunması sayesinde günlük hayata pratiklik katmayı başarır. Trendyol'da bulunan ürün seçeneklerine göz atarak tarzınıza anında farklı dokunuşlarda bulunmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Bordo Oje Modelleri

Farklı Bordo Oje Modelleri

Bordo ojeler kendi içinde koyudan açığa doğru farklı tonları barındırır. Koyu olanlar daha ağır ve tok duruşlarıyla karizmatik bir hava katarken açık tonda olanlar kıyafetlerin daha dinamik bir hale gelmesini sağlar. İstediğiniz tona karar verdikten sonra Trendyol'da bulunan onlarca farklı bordo oje numaraları içinden istediğinizi kısa süre içinde bulabilirsiniz. Bordo oje renkleri ton bakımından sundukları çeşitliliğin yanı sıra görünüm bakımından da farklı alternatifler ile karşınıza çıkar. Genel anlamda mat, parlak ve simli olmaz üzere üç tipte olan bordo rengi oje çeşidi bulunur. Simli olanlar parlak ve canlı bir görüntü sunmaları ile kullanıcıların dikkatini çeker. Bordo oje mat olduğunda ise tırnakların sağlam ve dinamik bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Parlak olanlar ise mat yapıdaki ile simli olanlar arasında bir yerde bulunur. Simli olanların sahip olduğu parlaklığı barındırmasa da mat olanlara nazaran daha canlı bir duruşa sahiptir. Nasıl bir görünüm istediğinize karar verdikten sonra Trendyol'da bulunan bordo oje renkleri ve çeşitlerine göz atabilir, tırnaklarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Her Aktivite İçin Bordo Oje Önerisi

Her Aktivite İçin Bordo Oje Önerisi

Bordo oje her ortama adapte olabilmesi ve her türlü kıyafet ile eşsiz bir şekilde uyum yakalayabilmesi sayesinde günlük hayatın her yerinde kullanılır. Gece aktivitelerinde için parlak bordo oje tonları arasından bir tercihte bulunabilir kıyafetlerinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz. Genellikle french ojeler beyaz tonlarından elde edilse de bordo french oje çeşitleriyle etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz. Bordo kalıcı oje seçeneklerinden birini edinerek tırnaklarınıza her an hoş bir duruş katabilirsiniz. Siyah, beyaz, sarı, bej ya da krem gibi farklı renkler ile uyum sağlayabildiği için bordo ojeleri farklı kombinler için kullanabilirsiniz. Bu özelliği ile bu ürünler farklı renklerle bir araya getirilerek değişik tasarımlar yapılmasına imkân tanır. Trendyol'da bulunan bordo kalıcı oje modelleri ve çeşitlerine göz atarak tırnaklarınıza havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Trendyol'da Bordo Oje Fiyatları

Trendyol'da Bordo Oje Fiyatları

Bordo ojeler farklı tonları ve değişik yapıları ile kendi içinde pek çok farklı kategoriye ayrılır. Simli, parlak, mat, açık, koyu ya da bordo kalıcı oje gibi birbirinden değişik yüzlerce ürüne Trendyol'dan erişebilirsiniz. Sunduğu ürün çeşitliliğinden dolayı bordo ojeler büyük bir fiyat aralığı içinde dağılma özelliği gösterir. Her bütçeye hitap eden fiyat alternatifleri ile pek çok kişinin günlük hayatında değerlendirdiği bordo ojeler, zaman geçtikçe popülaritesini yitirmeyen ürünler arasında yer alır. Farklı renkler ile birlikte kullanarak tırnaklarınızın görüntüsünü değiştirebileceğiniz gibi düz tonlara sahip olan bir ürün ile sade ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Sizin için ideal olan tonu ve parlaklığı belirledikten sonra bordo oje alternatiflerine göz atmaya başlayabilirsiniz. Trendyol'da bulunan bütçe zorlamayan ürünleri inceleyerek istediğiniz bordo oje tipine dilediğiniz fiyat aralıkları içinden sahip olabilir tarzınızı yeni baştan yaratabilirsiniz.