"

Mavi Oje

" araması için 1595 sonuç listeleniyor
Flormar Oje Glitter Gl26
Hızlı Teslimat
FlormarOje Glitter Gl26
(23)
Oje Glitter Gl26
38,75 TL
Sepete Git
Mara Prıncess Cocuk Oje Mavı
MaraPrıncess Cocuk Oje Mavı
(1)
Prıncess Cocuk Oje Mavı
89,50 TL
Sepete Git

Mavi Oje Seçenekleri ile Canlı ve Renkli Tırnaklar

Oje günlük hayatta kadınların en çok kullandığı ürünler arasında yer alır. Mavi oje ise farklı renk alternatifleri ve elde değişik duruşuyla bütün dikkatleri üzerinde toplayan bir renktir. Pek çok farklı kıyafetle uyum yakalayabilmesinden dolayı da çoğu kişi tarafından günlük hayatta sıklıkla kullanılır. Her ten rengi ile eşsiz bir şekilde kullanılabilen mavi, herkes tarafından kolaylıkla sürülebilir. Jean parçalarla hoş bir duruş sergilemesinin yanında krem ya da kahverengi gibi renklerle de ideal bir uyum yakalar. Çok yönlü kullanımı sayesinde günlük hayata kolaylık katan bir tondur. Trendyol bünyesinde bulunan mavi oje marka çeşitleri arasından dilediğiniz tondaki ürüne kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Etkileyici Mavi Oje Renkleri

Etkileyici Mavi Oje Renkleri

Tarzınıza farklı dokunuşlarda bulunmak ve kıyafetlerinize dinamik bir hava katmak istiyorsanız mavi renkli ojeler sizin için ideal olabilir. Ton bakımından birbirine göre farklılıklar gösteren ürünler, sunduğu çeşitlilik sayesinde herkese hitap eden alternatifler barındırır. Günlük hayatta spor parçalar giymekten hoşlanan kişilerden daha klasik tipte kıyafetler tercih eden kullanıcılara kadar herkesin rahat bir şekilde değerlendirebileceği renkler ile karşılaşabilirsiniz. Mavi oje tonları açıktan koyuya doğru lacivert sınırına dayanana kadar geniş bir palet ile karşınıza çıkar. Bebe mavisi de denilen açık mavi oje parmaklara kattığı zarafet ile genç yetişkin fark etmeksizin herkes tarafından tercih edilir. Biraz daha koyu tonu olan buz mavi oje ise ağır duruşuyla kıyafetlerin havasını anında değiştirir. Koyu tonda olan ürünler ise çoğu renkle kolay bir şekilde uyum yakalayabildiği için en çok tercih edilen mavi tonları arasında bulunur. Aynı zamanda koyu tonlarla açık olan birlikte kullanılarak değişik tasarımlar da yapılabilir. Günlük hayatınızda stilinize farklı dokunuşlarda bulunmak istiyorsanız Trendyol çatısı altında bulunan onlarca markanın yüzlerce ürününe göz atabilirsiniz.

Mavi Oje Modelleri

Mavi Oje Modelleri

Mavi, ton bakımından pek çok farklı çeşit ile karşınıza çıkmasının yanı sıra aynı zamanda model bakımından da farklı alternatiflere sahiptir. Genel anlamda mat, parlak ve simli olmak üzere üç farklı gruba ayrılır. Uzun süre kalıcı olmasına ek olarak parlak bir görünüm de sunan simli mavi oje, kalıcılığı ile kullanıcılarını mutlu eden alternatiflere sahiptir. Mavi mat oje uzun yıllardır tırnak modasının yükselen trendleri arasında bulunur. Mavi parlak oje ise mat olanla simli olan arasında bir yerde bulunur. Simli olanlar kadar parlak bir yapıda olmasa da yine de tatmin edici bir parlaklığa sahiptir. Mat ojelerle karşılaştırıldığında ise açık ara farkla parlak ve canlı bir görünüm sergiler. İhtiyaçlarınızı ve hangi duruşun size daha fazla yakışacağını belirledikten sonra ürünleri Trendyol üzerinden incelemeye anında başlayabilir, kıyafetlerinize farklı ve orijinal dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Trendyol'da Mavi Oje Fiyatları

Trendyol'da Mavi Oje Fiyatları

Mavi oje modelleri ve tonları Trendyol'da geniş bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkar. Pek çok farklı markanın yüzlerce ürününü çatısı altında toplayan Trendyol, kullanıcılarının bütün ihtiyaçlarına yönelik parçalar ortaya koyar. Ürünleri incelediğiniz takdirde mavi kalıcı oje çeşitlerinden birkaç günlük kalıcılığa sahip ürünlere kadar çeşitli modeller ile karşılaşabilirsiniz. Düz renkli modellerin yanı sıra mavi oje desenleri ile de karşılaşmanız mümkündür. Mavi oje numaraları ve modellerine göz atarak aradığınız tipteki ürünü rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Mavi metalik oje çeşitleri sunduğu canlı görüntü ile tercih edilir. Birbirinden farklı markada yüzlerce ürüne sahip olmasından dolayı Trendyol'daki fiyatlar büyük bir aralıkta dağılır. Her kullanıcıya hitap eden alternatifler arasından ihtiyaçlarınızı bütçenizi zorlamayan seçenekler ile karşılayabilirsiniz. Sizin için ideal olan tonu belirledikten sonra gökyüzü ferahlığını tırnaklarınıza aktarabilir, okyanus esintilerini mavi renginde yaşayabilirsiniz.