İlgili Kategoriler
Renk
Cinsiyet
Marka
"

Mavala Oje

" araması için 157 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Mavala Oje

 Mavala Oje Ürünleri

Mavala Oje Ürünleri

Ürettiği tırnak bakım ve güzellik ürünleriyle öne çıkan Mavala markası, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ile adından söz ettiren bir markadır. Özellikle tırnak bakımı konusunda özel içerik taşıyan ürünleri ile birlikte, el ve tırnak bakımının önde gelen markalarından biridir. Mavala oje çeşitleriyle bütün renkleri, kaliteli içeriğiyle birlikte sunmaktadır. Ürünlerinde renk çeşitliliği çok geniş olan bu markanın, ürünleri arasında tüm ana tonları ve ara tonları bulmanız mümkündür. Renk seçeneklerinin fazla olması, size birçok alternatif sunmaktadır. Ürün içerikleri ve farklı renk tonlarıyla el ve ayak güzelliğinizi düşünen bu markanın ürünlerini rahatlıkla kullanabilir ve yarattığı seçeneklerle birlikte günlük hayatınıza daha fazla renkler ekleyebilirsiniz. Her koşulda kullanabileceğiniz renk tonlarıyla ister işte, ister günlük kullanımda, isterseniz seyahate çıkarken özgürce seçim yapabilirsiniz. Kullanılan ürünler güzel bir görüntü vermenin yanı sıra tırnakları güçlendiren sağlıklı özellikleriyle de bilinmektedir. Güzel bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacak olan bu ürünler aynı zamanda tırnaklarınıza sağlıklı bir bakım olarak gelecektir. Markanın kullandığı oje formülü, tırnakların nefes almasına katkıda bulunur ve sağlıklı tırnaklara ulaşmanız için size yardımcı olur. Bu ürünler sayesinde güzelliğinizi korurken aynı zamanda tırnak bakımı yapmış olursunuz. Yüzlerce renkte ve tonda bulunan bu ürünlerin hepsinde tırnak bakımını destekleyici özellik bulunmaktadır. Markayı öne çıkaran en önemli özelliklerinden birisi de budur. Ayrıca tırnak yeme alışkanlığı olan kişilerin kullanabileceği, tırnak yeme alışkanlığını engelleyici ürünleri de bulabileceğiniz bu markanın oje öncesi için kullanılabilecek tırnak bakım ürünleri de bulunmaktadır. Hızlı kuruyan ürünleri ile uygulama sonrası daha rahat hissetmenize olanak tanıyan ve size sağlıklı tırnaklar vadeden bu ojeler içeriğinde doğal ürünler bulundurmaktadır. Her zevke hitap eden Mavala oje renkleri ile canlı ve ana renkler dışında mat ve sofistike renk seçeneklerini sunar. Bakımlı el ve ayakların, güzelliğin vazgeçilmez parçası olduğunun farkında olan marka, her ihtiyaca yönelik ürünlerini sağlıklı ve kendine özel içerikleriyle sunmaktadır. Günlük yaşamda gördüğünüz bütün renkleri bünyesinde barındıran ürünleriyle, güzel tırnaklar isteyenlere, sunduğu bu renk alternatifleriyle dikkat çekmeyi başarmaktadır. Ojeleri kullandığınızda daha canlı ve sağlıklı tırnaklara sahip olur ve bunu kısa sürede fark edersiniz. Bu ürünleri kullanarak, tırnak makyajınızı yaparken aynı anda tırnak bakımınızı da yapmış olursunuz.

 Mavala Oje Çeşitleri

Mavala Oje Çeşitleri

Canlı renk tonlarının yanı sıra her tarza hitap edebilecek çeşitte seçenekleri mevcut olan markanın birçok çeşidi bulunmaktadır. Tırnak yeme alışkanlığına sahip yetişkin ve çocukları bu alışkanlıktan kurtarmak için üretilmiş Mavala acı oje sayesinde bu alışkanlığın önüne geçebilirsiniz. Doğrudan ojeli ya da ojesiz tırnağa uygulayabileceğiniz bu ürünü her gün tazeleyerek 33 gün boyunca kullanmanız gerekmektedir. Tırnak yeme alışkanlığına sahip kişiler, ürünün tırnakta bıraktığı keskin ve acı tadı sebebiyle, tırnaklarını ağızlarına götürmeyi artık zevksiz bulacaklar ve düzenli kullanım sayesinde tırnak yeme alışkanlıkları tamamen son bulacaktır. Uzman psikologlara danışılarak hazırlanmış bir ürün olan acı oje, henüz tat alma duyusu yeterli seviyede olmadığı için 3 yaşından küçük çocuklar üzerinde kullanılması önerilmemektedir. Tırnak bakımı konusunda her ihtiyaca yönelik ürünler üreten Mavala oje kurutucu ürünüyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Tırnak bakımınızı ve ojenizi sürdükten sonra hemen kuruması ve zaman kazanmanızı sağlayabilmek için kullanabileceğiniz bu ürün aynı zamanda tırnak etlerini besleyerek sağlıklı bir bakım yapmanızı sağlıyor. E vitamini içeren bu ürün tırnakları da güçlendiren ve koruyan bir özelliğe sahip. Hızlı bir şekilde oje rengini kaplaması sayesinde çizilme ve hafif darbelere karşı koruyor, tırnaklarınızda kaygan ve yumuşak bir yüzey alanı oluşturuyor. Her zevke hitap eden renkleri içinde barındıran Mavala oje koruyucu ürünüyle de kullandığınız ojeleri uzun süreli koruma sağlayarak tırnağınızda kalmasını sağlıyor. Oje öncesi bir kat sürüp ardından istediğiniz renk ürünü sürerek kullanabilir ve tırnak ile oje arasında oluşturduğu esnek katman sayesinde, tırnağınızın alacağı darbeleri emer ve ojenizin rengini, kalıcılığını uzun süre boyunca korumanızı sağlar. Ayrıca tırnağı besleyici içerikleriyle tırnaklarınızın güçlenmesine katkı sağlayan bu ürünü her uygulamadan önce sürmeniz, uzun ömürlü kullanımlar için yeterli olacaktır. Markanın sunduğu bu ürünler güzelliğinizi sağlamanın yanı sıra sağlıklı bir bakım sunmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda tırnaklarınızın güçlendiğini ve daha sağlıklı olduğunu fark edeceksiniz. Tırnaklarınızı basit çarpma ve çizilmelere karşı koruyacak ürünleri de kullanarak renklerin kalıcılığını uzatabilirsiniz. El ve ayak tırnak bakımı, güzellik ve sağlık açısından hayatımızdaki önemli ayrıntılardır. Ürünlerin içeriği de bu durum göz önüne alınarak oluşturulmuştur. İhtiyacınıza yönelik olarak seçebileceğiniz ürünler ve zevkinize göre alabileceğiniz renklerle, hem sağlıklı hem de güzel tırnaklara sahip olabilirsiniz.

 Mavala Oje Fiyatları

Mavala Oje Fiyatları

Makyaj malzemeleri içerisinde kadınların en vazgeçilmez ürünleri ojelerdir. Farklı kıyafetlerle ya da çantalarla uyum sağlayabilmek adına birçok renk seçeneğinin de bulunması gerekir. Bu sebeple çeşitliliğine en ihtiyaç duyulan makyaj ürünlerinden de biridir. Doğadaki renkleri göz alıcı bir şekilde ürünlerinde bulunduran markanın ürünleri tercih sebebidir. Kullandığı sağlıklı bileşenleri ojelerinde bulabileceğiniz Mavala oje fiyatı bakımından ürünlerine göre farklılıklar göstermektedir. Her bütçeye uygun olabilecek ürünleri mevcut olan markanın çeşitli ürün seçenekleri ve renkleri farklı fiyatlarda sunulmaktadır. Boyutu ve özelliğine göre farklı fiyatlarda bulunan bu ürünleri hesaplı fiyatlara bulabilirsiniz. Kozmetik ürün yerine sağlıklı oje tercih edecekseniz bu markaya ait ürünleri tercih etmeniz avantajlı olacaktır. Markanın hesaplı fiyat politikası sayesinde birden çok renk ve özellikte ürüne sahip olabilirsiniz. Böylelikle her kombininize uygun bir ürüne sahip olursunuz. Zarif tasarımlara sahip olan şişeleri sayesinde yanınızda birden fazla ürünü taşımak sizin için daha kolay olacaktır. Kendi zevkinize göre kullanabileceğiniz renklerin yanı sıra birçok rengi ve çeşidi bulunan bu ürünleri sevdiklerinize hediye olarak alabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen herkesin kullanmak isteyeceği ve yakınlarıyla paylaşmaktan zevk alacağı bu ürünleri renk seçenekleri ve çeşitli modelleri ile birlikte bulabilirsiniz. Tırnaklarınızı güzelleştirirken onlara aynı zamanda bakım yapmanızı da sağlayacak olan bu ürünleri kullanmak vazgeçilmeziniz olacaktır. Güzel tırnaklara sahip olmak için gereken bütün özellikleri sağlayan bu ürünler, bir yandan tırnak bakımınız için güçlendirici özellikler taşıyan içerikleriyle tırnaklarınızın sağlıklı olmasını, bir yandan da geniş renk yelpazesi içerisinden seçeceğiniz ürünlerle hoş bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır. Kalıcılığını uzun günler boyunca koruyan bu ürünleri, rengini değiştirmek istemediğiniz sürece günlerce kullanabilmenizi ve yoğun günlerinizde zaman kazanmanızı sağlayacak bir diğer avantajlı özelliğidir. Oje ürünlerinin yanı sıra, beraber kullanabileceğiniz kurutucu ve koruyucu gibi ürünlere de sahip olan markanın günlük bakım konusunda size yardımcı olduğunu göreceksiniz. Seyahatleriniz esnasında çantanıza birden fazla ürünü alabilir ve özgürce kullanabilirsiniz. İçeriğinde E vitamini bulunan ürünleri sayesinde, sağlıklı gözüken tırnaklarınızla bütün renkleri taşıyabilir ve güzelliğinize sağlıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ürünlerini numaralarla ve özgün tonlarda ürettiği ürünlerine verdiği şehir, tarihi yerler, ülke isimleri gibi isimlerle de bulabileceğiniz markanın ürünlerini alışveriş listenize ekleyerek çantanızda ve dolabınızda yerini almasını sağlayabilirsiniz.

 Mavala Oje Özellikleri

Mavala Oje Özellikleri

Makyaj ve tırnak bakım ürünleriyle adından söz ettiren Mavala oje özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Ürünlerinde kullandığı tırnak güçlendirici bakım içerikleriyle birlikte sağlıklı ve bakımlı el ve ayak tırnaklarına sahip olmanızı sağlayan bu markanın, düzenli kullanımlarda fark yarattığını göreceksiniz. Kullanım öncesinde kullanabileceğiniz koruyucu, ya da kurutucu gibi ürünlere de sahip olan markanın, bu ürünlerini de kullanarak hem daha sağlıklı hem de güzel bir görünüm kazanabilirsiniz. Sürdüğünüz ojenin uzun süre boyunca kalıcılığını koruması sayesinde zaman kazanacak ve yoğun bir tempo içerisinde dahi olsanız tırnaklarınız hep bakımlı bir görüntüye sahip olacaktır. Hafif çarpma ve çizilmelere karşı dayanıklı olan boya özellikleri, renkleri ve görünümü korumanıza yardımcı olan bir diğer özelliğidir. Daha önce hiç kullanmamış olsanız bile Mavala oje yorumları konusunda çevrenizden olumlu yorumlar duyabilirsiniz. Kullanımınızdan sonra farkı hemen hissedeceğiniz bu ürünler, tırnaklarınızı daha canlı ve parlak gösterecektir. Tüm kusurları kapatabileceğiniz gibi çeşitli renklerle yaşamınızı süsleyeceğiniz bu ürünleri kullanmak sizin için vazgeçilmez olacaktır. Kullanılan birçok oje uzun süreli kullanımlarda tırnak sararmalarına sebep olur. Sararmaya en çok sebep olan kırmızı renkli ürünlerin bile markada yer alan renk ve tonları kesinlikle tırnaklara zarar vermez ve uzun kullanımlarda sararmaya neden olmaz. Tüm tırnağınızı kapatıcı özelliklerde olan ürünler, tırnağınızın nefes almasına izin verir ve sağlıksız bir tırnak yapısına dönüşmesine imkan tanımaz. Tırnak şeklinize göre ya da uzunluğuna göre renkler tercih edebilmenize olanak tanıyan geniş renk yelpazesi sayesinde her tarz ya da koşula göre kullanabilirsiniz. Ürünleri tırnağınıza sürdüğünüzde, şişede gördüğünüz renkleri bozulmadan ya da solmadan aynı tonlarda tırnağınızda görebilirsiniz. Oje kullanımında, sağlıklı tırnakların önemi büyüktür. Markanın ürünleriyle tırnaklarınız hem sağlıklı hem de güçlü özelliklere kavuşacaktır. Böylelikle kullandığınız ürünlerle hem güzel bir görüntü sergileyecek hem de bakımlı tırnaklarınızla renkleri daha güzel bir şekilde taşıyabileceksiniz. Tırnak yiyen kişilere özel ürünleri de mevcut olan markanın bu ürünü kısa sürede bu alışkanlıktan kurtulmanızı sağlamaktadır. Yetişkin ve çocuklarda kullanılabilen bu ürün düzenli kullanımda, bu soruna kesin çözüm getirmekte olup uzman psikologlara danışılarak hazırlanmıştır.

 Mavala Oje Renkleri

Mavala Oje Renkleri

Renk çeşitliliğinin fazla olduğu marka, kullandığı tonlarla da öne çıkmaktadır. Birçok ana renkte ve yüzlerce tonda bulunan ojeleriyle tırnak güzelliğiniz için kullanabileceğiniz en iyi ürünler arasında yer almaktadır. Ürünlerinin renk ve tonlarına göre verdiği isimler, tarihi mekanlar, şehirler ve ülkeler gibi ilgi çekici isimlerdir. Şişe tasarımları konusunda da ön plana çıkan ürünler üreten Mavala, birçok rengini satın alarak çantanızda aynı anda taşıyabilmenize olanak sağlamaktadır. Daha küçük boyutlarda tasarlanan Mavala mini oje de markanın hayatınızı kolaylaştıran bir diğer ürünü. Az yer kaplayan bu şişeler sayesinde hangi ojeyi yanınıza almanız gerektiğini düşünmeye gerek kalmadan, yanınızda çeşitli renklerde ürünleri taşıyabilirsiniz. Güzelliğinizin yanı sıra sağlığınızı da düşünen marka ürün renkleri ile size geniş bir seçim alanı tanıyor. Bu renk çeşitliliği sayesinde giydiğiniz kıyafete ya da yüz makyajına uygun olarak kullanabileceğiniz renkleri, istediğiniz tonlara göre seçme imkanına sahip olursunuz. Hesaplı fiyatları göz önünde bulundurulduğunda birçok rengi ve tonlarını satın alabilir ve uygun koşullarda kullanmaya yönelik olarak makyaj dolabınıza ekleyebilirsiniz. Geniş renk yelpazesini ürünlerinde kullanan Mavala kırmızı oje renkleriyle de dikkat çekiyor. Kırmızı renginin şıklığı, kaliteli ürünler tasarlayan markanın şişelerinde farklı tonlarda hayat buluyor. Ürünlerin en önemli özelliklerinden biri de çabuk kuruyor olması. Böylelikle oje sürdüğünüzde, kurumasını uzun süreler boyunca beklemenize gerek kalmadan ellerinizi kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Tırnaklarınızı besleyen bu ürünleri hem sağlıklı olmak için hem de güzelleşmek için kullanabilirsiniz. Tırnaklarınızı güçlendirecek özel formüllerle hazırlanmış bu ürünler size sağlıklı tırnaklar sunuyor. Özenle şişelenmiş ürünlere sahip olan Mavala oje içeriği bakımından zengindir. İçerisinde bulunan bileşenler ve vitaminler sayesinde tırnaklarınızın güçlenmesini sağlar. Her rengi içerisinde tırnak koruyucu içerikleri görebileceğiniz Mavala mavi oje renklerinin farklı tonlarıyla da dikkat çekiyor. Ana tonların yanı sıra yüzlerce farklı ara tona sahip olan bu marka bütün zevklere hitap ediyor. Mavala beyaz oje ürünüyle de mevcut olup, tırnaklarınıza parlak bir görüntü sağlamaktadır. Renklerindeki doygun tonlar sayesinde hangi rengi kullanırsanız kullanın, tırnaklarınızın kusurlarını kapatacak özellikte ürünlere sahip olabilirsiniz. İsimleriyle de dikkat çeken bu ürünler numaralarının yanı sıra şehir ve ülke isimleriyle de ifade edilmektedir. Farklı tonlarına farklı isimler veren Mavala roma, velvet oje gibi ürünleri de bulundurmaktadır.

 Mavala Oje ve Markanın Diğer Ürünleri

Mavala Oje ve Markanın Diğer Ürünleri

Sağlıklı ve bakımlı tırnakları vadeden marka, oje çeşitlerinin yanı sıra, yanında kullanabileceğiniz diğer ürünleri ile de güzelliğiniz ve sağlığınıza yardımcı oluyor. Mavala kalıcı oje ürünüyle tırnağınıza sürdüğünüz ojenin uzun süre boyunca yıpranmadan ve bozulmadan kalmasını sağlıyor. Dilediğiniz renk ürünü tırnaklarınıza sürdükten sonra, bir kat uygulamanız 10 güne kadar kalıcılık sağlıyor. Dilerseniz günlük olarak bir kat daha sürebilir ve kalıcılık ömrünü tekrar tekrar uzatabilirsiniz. Akrilik ile güçlendirilmiş sert bir elastik katman oluşturması ile ojeyi tırnağınıza sabitliyor ve ömrünü uzatarak ekstra parlaklık sağlıyor. Markanın diğer ürünleri arasında görebileceğimiz Mavala oje sabitleyici, sertleştirici gibi ürünler de uzun ömürlü kullanımlar için uygulayabileceğiniz çözümler yaratıyor. Ürünlerinde sunmuş olduğu renk çeşitliliğinin yanı sıra ürünlerini kullanırken, beraber kullanabileceğiniz ve bakım, güzellik anlamında size yardımcı olacak seçenekleriyle de size bu anlamda geniş olanaklar tanımaktadır. Mavala oje parlatıcı, inceltici gibi ürünler de kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler de tırnaklarınızın parlak gözükmesini sağlar ve besleyerek güçlenmesine yardımcı olur. Tüm ürünlerinde sağlığı ön planda tutan marka, geliştirdiği özel formüllü içeriklerle de yardımcı ürünlere sahiptir. Yardımcı ürünleri kullanırken renkli oje çeşitleriyle birlikte hem bakımlı hem de güzel görünmeyi sağlayabilirsiniz. Özellikleri bakımından güçlü ve sağlıklı ürünleri üreten Mavala profesyonel oje ürünüyle de dikkat çekmektedir. Ürünün içerisindeki bileşenler kullanana zarar vermez ve tırnak renklerini soldurup, sarartmaz. Tırnakların nefes almasını engellemediği için canlılığını yitirmesine sebep olmayan bu ürün, yalnızca en kaliteli aktif maddeleri içerisinde bulundurmaktadır. Hayvansal bileşenleri ve ağır metalleri içeriğinde bulundurmayan bu ürünün sedefli tonlarda gerçek parlaklığını verebilmesi için balık pullarından elde edilen gerçek inci özü kullanılmıştır. Markaya ait olan bu çeşitli ürünler kullanıcısının sağlığını birinci planda tutmakta ve bakım konusunda yardımcı olmaktadır. En sevdiğiniz kıyafetlerinize ya da çantalarınıza uyum sağlayacak renkleri tercih edebilir ve uzun süreli kullanımların keyfini çıkarabilirsiniz. Kullanım esnasında hafif darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olan formülleri içeriğinde barından bu ürünleri rahatça kullanabilir ve sürekli yenileme derdine gerek kalmadan günlerce koruyabilirsiniz. Sadece el ve ayak tırnaklarınıza bakım yapmak için bile kullanabileceğiniz bu ürünleri, kullanırken hem sağlıklı tırnaklara sahip olacak hem de güzel görüntüsü ile sizi mutlu edecek. Tüm renk ve çeşitleriyle size sunduğu güzel ve sağlıklı tırnaklara kavuşmak için Trendyol sayfası üzerinden bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.