"

Sinbo

" araması için 270 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sinbo

Sinbo, 20 yıldır hizmet veren, Türkiye topraklarının geleneksel değerlerini evrensel değerlerle birleştiren dinamik bir marka olma özelliği taşır. Dahil olduğu TURQUALITY® destek programı sayesinde, adını dünyaya duyurmuş ve yaklaşık 80 ülkeye ihracat yapmaya başlamıştır. Küçük ev aletleri dünya pazarında, sektör lideri haline gelmeyi amaçlamaktadır. Uygun fiyatlı kaliteli ürün mottosuyla ilerleyen marka Türk Malı ve Türk Kalitesi algısını, kendi sektöründe dünyaya yaymayı arzulamaktadır. Yenilikçilik en önemli ilkelerinden biri olduğu için Ar-ge çalışmalarına çok önem vermektedir. Yenilikçiliğin yanı sıra güvenilirlik, kalite, çevre duyarlılığı ve yaratıcılığı ilke olarak benimsemiştir. 

Sinbo Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyor

Müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veren Sinbo, sağladığı Kapıdan Kapıya Teknik Servis hizmeti ile teslim aldığı ürünleri 10 gün içinde tamir ederek ya da yenisiyle değiştirerek tekrar teslim ediyor. Ürünlerinin işlevselliğinin yanı sıra şık görünmelerine de önem veriyor. Az yer kaplayan ürünler üreterek, özellikle mutfak gibi kısıtlı alanı bulunan odalarda, alandan tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyor. Ürünlerinin kalitesine güveniyor ve bütün ürünleri için 2 yıl garanti sözü veriyor. 

Sinbo İçin Çevre Önemli

Çevreye de önem veren Sinbo, aile bütçenizi düşünüyor. Yüksek güç sağlayan ürünleri, düşük enerjiyle çalışıyor. Gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayan bir ortam bırakmak için çevreye uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmaya önem gösteriyor. Çevre kirliliğini önlemek için atıklarını kontrol altında tutuyor ve bu sayede doğal kaynakları koruyor. İşcilerinin güvenliğine çok önem veren marka, sıfır kaza ilkesini benimsiyor. Tüm üretim faaliyetlerinde Kalite, Çevre ve İSG mevzuatlarına uyum sağlamaya özen gösteriyor. 2013 yılında markanın aldığı uluslararası ödül Certificate of World Quality Awards, bu özenin karşılıksız kalmadığını kanıtlıyor.

Sinbo Ürün Çeşitleri

Markanın bünyesinde, küçük ev aletlerinin yanı sıra, kişisel bakım ürünleri, ısıtma ve soğutma araçları da bulunuyor. Sinbo ürünlerinin her biri, evin farklı ihtiyaçlarını gidermek için özel olarak tasarlanıyor. Mutfakta kullanım için tasarlanan Sinbo çaycı, Sinbo ekmek yapma makinesi, Sinbo tost makinesi, su ısıtıcı, blender, mikser gibi yardımcı gereçlerin yanı sıra ızgaralar ve elektrikli pişiriciler gibi her mutfağın temel ihtiyacı olan ürünleri de uygun fiyat ve yüksek kalite birlikteliğiyle müşterilerine sunuyor. Sinbo ekmek yapma makineleri dilediğiniz ekmeği, en sağlıklı şekilde evinizde kolayca yapmanıza imkan sağlıyor. Sinbo katı meyve sıkacağı sağlıklı meyve suları sıkmayı sağladığı için özellikle çocuklu aileler tarafından çok seviliyor.

Sinbo ütü, buharlı teknolojisi sayesinde kırışıklıkları kolayca açıyor. Sinbo elektrikli süpürge kategorisinde her türlü ihtiyaca yönelik farklı özelliklere sahip süpürgeler yer alıyor. Toz torbalı ve toz torbasız seçeneklerinin yanı sıra, daha kolay kullanım imkanı sağlayan, özellikle mutfak temizliğinde sıklıkla kullanılan dik süpürgeler ve şarjlı süpürgeleri de sizlerle buluşturuyor.

Sinbo'nun kişisel bakım ürünleri kategorisinde de çok sayıda farklı ürün bulunuyor. Kadınlara yönelik ürünlerde saç maşaları ve saç düzleştiriciler ile epilasyon aletleri yer alıyor. Erkekler için özel geliştirlmiş Sinbo traş makinesi, erkek bakımının vazgeçilmezi haline geliyor.

Evin nemini dengelemek için üretilen Sinbo buhar makinesi, kuru havalarda rahat nefes almanıza yardımcı oluyor. Isıtıcı ve vantilatörleri ise evinizin sıcaklığını dengelemenize katkı sağlıyor.

Sinbo Fiyatları

Sinbo, kaliteli, yenilikçi ve şık ürünleri uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyor. Fiyatlar ürünlerin özelliklerine ve çeşidine göre değişkenlik gösteriyor. Sunduğu 2 yıl garanti ve Kapıdan Kapıya Teknik Servis hizmeti ile ürünlerinin kalitesinin arkasında duruyor. Üretimini Türkiye'de yapan ve dünyaya açılan bir marka olmak, Sinbo için gurur kaynağı yaratıyor.

Sinbo ürünleri ayrıcalıklı fiyatlarla Trendyol'da sizleri bekliyor.