placeholder
"

Sinbo

" araması için 1212 sonuç listeleniyor

Sinbo

Evinizle İlgili Tüm Gereksinimleriniz İçin Seçiminiz Sinbo!

Sinbo 20 yılı aşkı süredir hizmet veren yerli firmalarımızdan biridir. Geniş ürün çeşitliliği ve kendini yenileyen ürünleri sayesinde birçok kullanıcıda memnuniyet oluşturarak önemli firmalar arasına girebilmeyi başarmıştır. Sinbo markasında evde ya da diğer yaşam alanlarında kullanabileceğiniz birçok elektronik eşya çeşidini bulabilmeniz mümkün olacaktır. Elektronik eşya seçimlerinde ihtiyacınıza yönelik seçimlerin yanı sıra, markanın güvenilir olması oldukça önemlidir. Güvenilir markaların elinden çıkmış elektronik tasarımlar uzun ömürlü ve konforlu bir şekilde kullanım imkanı sunacaktır. Sinbo Türk kahvesi makinesi çeşitleri arasında birçok evin vazgeçilmezleri arasında kahve makinesi bulunmaktadır. Sinbo markasında kahve makinesi olarak çelik ya da sert plastik gövde ile oluşturulmuş modeller bulunmaktadır. Sinbo kahve makinesi çeşitleri arasında bulunan çelik modeller paslanmaz gövde içeriği sayesinde uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilmektedir. Kablosuz olarak kullanılabilen bu ürün 5 adet kahve fincanı alabilme kapasitesine sahiptir. 1000 Watt gücü ve gizli rezistans özelliği bulunan makinede yüksek köpük oluşturabilme performansı bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde köpük katmanlı eşsiz lezzette kahveler içebilmeniz mümkün olacaktır. Sinbo elektrikli cezve modellerinde plastik gövde malzemeleri modellere de ulaşabilirsiniz. Sert plastik gövde içeriği oldukça dayanıklı olabilmesi sayesinde uzun süre kullanımı mümkün olacaktır. Bu modelde ortalama 5 adet fincan kapasitesi alabilmektedir. Bu nedenle misafir ağırlarken rahatlıkla kullanılabilmektedir. 1000 Watt gücü ve gizli rezistans özelliği bulunan cihaz köpük oluşturma konusunda oldukça başarılıdır. Köpüklü kahveler için ideal bir seçim olacak bu cihazda farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Sinbo markasında yalnızca Türk kahvesi makineleri değil filtre kahve makine çeşitleri bulunmaktadır. Sinbo filtre kahve makinesi oldukça kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Kablosuz tasarımı sayesinde kahveniz demlendiğinde fişi çekmenize gerek kalmadan kahvenizi hazırlayabilmeniz mümkün olacaktır. Karaf hacmi 1,2 litredir. Karaf tasarımının cam olması nedeniyle oldukça şık bir görüntüsü bulunmaktadır. Bu makine ile ortalama 4-5 kupa bardağı ya da 12 küçük fincan ile filtre kahve yapabilirsiniz. Damlatma sorunu bulunmaması sayesinde dökülmeden kullanılmaktadır. Emniyet sistemi sayesinde kahve demlendiğinde otomatik olarak kendini kapatabilmektedir. Dış gövdesi sert plastik olarak tasarlanmıştır. Düşmelere, darbelere ve çarpmalara karşı yüksek direnç gösteren bu cihaz hafifliği sayesinde kolayca taşınabilmektedir. Filtresi çıkarılarak temizlenebilmektedir.

Sinbo Tost Makinesi Çeşitleri ile Kahvaltılarınız Tatlansın

Sinbo kahve öğütücü makinesi kahveyi öğütebilme imkanı sunmaktadır. Bu makine sayesinde kendi kahvenizi kendiniz öğütebilir, ya da kara biberinizi kendiniz kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 60 grama kadar öğütebilme kapasitesi bulunan bu makine kısa süre içerisinde tüm baharatları ve kahveyi toz haline getirebilmektedir. Emniyet kilidi bulunması sayesinde öğütme sırasında olası kazaları direkt olarak önleyebilmektedir. Markada sıcak içecekler ya da yemek hazırlarken kullanabileceğiniz kettle modelleri de bulunur. Kettle kısa süre içerisinde su ısıtabilmesi sayesinde mutfakta zaman kaybını ortadan kaldıracaktır. Sinbo kettle modelleri arasında bulunan cam kettle çeşitleri şık duruşu ile mutfaklara hoş bir dekorasyon katmaktadır. 2200 Watt 1,7 litre hacmi sayesinde istediğiniz kadar sıcak su hazırlayabilirsiniz. Gizli rezistans özelliği bulunan bu kettle iç kısmının paslanmaz çelik olması uzun ömür kullanım sağlayacaktır. Emniyetli yapısı sayesinde sıcak su ısındığında kendini otomatik olarak kapatacaktır. Kireç süzgeci sayesinde kettle kireçlense bile suya bulaşması önlenmektedir. Uzun süre sıcak tutması sayesinde daima size kolaylık sunacaktır. Kettle çeşitlerinde çelik ve plastik gövdeli farklı seçenekler bulunmaktadır. Sinbo tost makinesi çeşitleri en çok tercih edilen bir diğer ürün grubudur. Pratik yiyecekler hazırlayabilmek açısından oldukça başarılı olan tost makinesi çeşitleri markada geniş ürün çeşitliliği ile bulunmaktadır. En çok tercih edilen modeller ise çelik gövdeli tost makineleridir. Çelik gövdeler darbelere ve düşmelere karşı yüksek direnç gösterebilmektedir. Granit plakaları sayesinde kolayca ve sağlıklı yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra plakaları çıkartarak temizleyebilmeniz mümkündür. Yağ damlama tepsisi özelliği sayesinde dış ortamı kirletmeyen bu makine kilitlenme sistemi ve ergonomik tasarımı sayesinde rahatlıkla taşınabilmektedir. Bu cihaz ile ızgara ya da farklı tarifler yapabilmeniz mümkün olacaktır. 180 derece yatabilme özelliği sayesinde birçok yiyeceği yapabilme fırsatı bulabilirsiniz. Kısa süre içerisinde ısınan granit plaklar için 3 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. Markada bunun dışında teflon plakalı ve plastik gövdeli farklı seçenekler vardır. Sinbo elektrikli ızgara modelleri evde ya da farklı alanlarda mangal yapabilme imkanı sunmaktadır. Özellikle ayaklı olan modeller konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Izgara yüzey tipinde tasarlanmış olan bu cihazın iç malzemeleri kolayca çıkarılarak yıkanabilmektedir. 5 farklı sıcaklık kademesi bulunmasının yanı sıra yağ damlama tepsisi bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde etrafı kirletmeden leziz ızgaralar yapabilmeniz mümkün olacaktır. 2000 Watt gücüne sahip elektrikli ızgarada yalnızca siyah renk seçeneği mevcuttur.

Sinbo Çaycı Modelleri ile Çay Keyfiniz Katlanarak Çoğalsın

Sinbo markasında ilgi gören elektronik aletlerden bir tanesi çaycıdır. Kültürümüzün en önemli öğelerinden biri olan çayı, çay makinesinde yapmak zamandan tasarruf edebilmek açısından oldukça önemlidir. Sinbo çaycı çeşitlerinden olan çelik çay makinesi paslanmaz çelik gövdesi sayesinde yıllarca zarar görmeden kullanabilmenizi sağlayacaktır. Alt ve üst gövdesi ile 2,7 litre dış hacim kapasitesi bulunan bu çay makinesi ile kalabalık misafirlerinizi bile rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. 2000 Watt gücü ile hızlı demleyebilme ve hızlı ısıtabilme özelliğine sahiptir. Çay ve kireç filtresi sayesinde çay makinesinin dibinde oluşan kireç ve çayın tortularının bardağa dökülmesini engelleyebilmektedir. Sürekli sıcak tutabilen yapısı sayesinde konforlu bir kullanım sunarken suyu bittiğinde kendini otomatik olarak kapatabilmektedir. Kablosuz kullanabileceğiniz bu çay makinesi dış tasarımı ile mutfaklarınıza dekoratif bir görünüm katacaktır. Ayrıca bu makineyi Sinbo su ısıtıcı olarak da kullanabilirsiniz. Sinbo çaycı fiyatları seçilen ürün ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Mutfakta hayatı kolaylaştıran elektronik cihazlardan bir tanesi ise, blenderlardır. Blenderler parçalama ve öğütme özellikleri sayesinde mutfakta zamandan ve insan gücünden ciddi oranda tasarruf edebilmenizi sağlayacaktır. Sinbo blender modelleri arasında bulunan blender setleri hafif ve ergonomik tasarımı sayesinde oldukça pratiktir. Blender setlerinde doğrayıcı, doğrayıcı haznesi, mikser ve çubuk blender parçaları bulunmaktadır. Bu makine ile sıvı ya da katı formda bulunan tüm besinleri öğütebilmek ve homojen bir şekilde dağıtım yapabilmek mümkün olacaktır. 1000 Watt gücü sayesinde cihazın öğütme ya da karıştırma performansı oldukça kısadır. Saniyeler içerisinde istediğiniz besin maddesini ayarlayabilmeniz mümkün olacaktır. 2 farklı hız kademesi ve turbo özelliği bulunmaktadır. Besinin sertlik derecesine göre hızı tek bir tuş ile ayarlayabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçakları oldukça keskin ve kullanışlıdır. Farklı aparat seçenekleri sayesinde besinleri dilediğiniz gibi doğrama, dilimleme ve rendeleme yapabilirisiniz. Daha küçük blender arayışında olanlar için doğrayıcılar en doğru seçim olacaktır. Cam hazneli doğrayıcılar 300 Watt gücüne sahiptir. Sinbo doğrayıcı modellerinde iki farklı hız ayarı bulunmaktadır. Farklı kapasite seçenekleri bulunması nedeniyle kişi sayınıza ya da kullanım durumunuza göre seçimler yapabilirisiniz. Daha sert besinleri öğütebilmek için turbo fonksiyonu bulunmaktadır. Paslanmaz çelik bıçakları bulunan bu ürün kaliteli malzeme içeriği sayesinde uzun ömürlü kullanım sunacaktır. Emniyet kilidi bulunması nedeniyle içerisinde besin bulunurken dökülme olasılığı yoktur. Kaydırmaz tabanı, şık tasarımı ve hafifliği sebebiyle rahatlıkla her yerde kullanabilirsiniz.

Sinbo Küçük Ev Aletleri Mutfaktaki Yardımcınız

Sinbo blender seti ürünleri arasında öne çıkan ürünlerden bir diğeri el blender serisidir. Çubuk blenderler özellikle sıvıların karıştırılmasında oldukça başarılı ürünlerdir. Dik olarak tasarlanmış olması sayesinde ergonomik bir tutuş sağlanmaktadır. 170 Watt gücü bulunan çubuk blenderlerde tek hız kademesi bulunmaktadır. Oldukça başarılı bir ürün olması sayesinde kısa süre içerisinde çorbalarınızı ya da diğer sıvı besinlerinizi karıştırabilirsiniz. Paslanmaz çelik yapısı uzun yıllar kullanılabilmektedir. Ayrıca el blender modellerinde farklı pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Sinbo mutfak robotu modellerinde farklı tasarımları bulabilmenizde mümkün olacaktır. Markanın sebze ve meyveleri sıkarak taze içecekler elde edebileceğiniz katı meyve sıkacağı çeşitleri de bulunmaktadır. Sebzenin ve meyvenin vitaminini suyundan almak isteyen kişiler için bu ürün ideal bir seçim olacaktır. Sinbo katı meyve sıkacağı 1000 Watt gücüne sahiptir. Yumuşak ve sert meyveler için programlanmış 2 farklı hız ayarı bulunmaktadır. 0.45 litre sıvı hacmi 1,25 litre ise posa hacmi bulunmaktadır. Damlatma önleyici sistemi sayesinde makine dışında ortamın kirlenmesi önlenmektedir. Posa haznesini çıkararak yıkayıp takabilme imkanınız bulunmaktadır. Kaymaz tabanı sayesinde çalışırken hareket etmeyecektir. Bunun yanı sıra cihazda inox ve kırmızı renk seçeneği bulunmaktadır. Mutfağın kahvaltı sırasında en büyük yardımcılarından birisi ise yumurta haşlama makinesidir. Özellikle kalabalık aileler için kurtarıcı olan bu ürünler kısa süre içerisinde çok sayıda yumurta haşlamanızı sağlayacaktır. Sinbo yumurta pişirme makinesi çelik olarak tasarlanmış kapağı sayesinde oldukça dayanıklı bir üründür. Tek seferde 7 adet yumurta haşlayabileceğiniz bu üründe katı, normal ve rafadan olmak üzere 3 farklı haşlama ayarı bulunmaktadır. Pişme süresi bitiminde kendini otomatik olarak kapatan bu ürün, pişirimin bitmesi sonrasında sesli uyarı vermektedir. Sinbo termos çeşitleri ise özellikle seyahatlerde ya da farklı yaşam alanlarında konforlu bir kullanım açısından oldukça başarılı ürünlerdir. Sinbo termos çeşitlerinde dış kaplaması Alüminyum ya da sert plastik gövde olabilmektedir. Çift konstrüksiyon Alüminyum iç gövdeleri sayesinde sıcağı ve soğuğu saatlerce muhafaza edebilmektedir. 1,6 litreye sahip olan bu ürünün 12 saate kadar sıvıların ısısını muhafaza edebildiği gözlenmiştir. Basmalı yapısı sayesinde damlatma ya da akıtma yapmadan güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra termoslarda farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Sinbo Küçük Ev Aletleri ile Zamandan Tasarruf Sağlayın

Evin temizliğinde kullanılan olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesi elektrik süpürgeleridir. Evin tüm döküntüsü kısa süre içerisinde temizleyebilen elektrik süpürgeleri Sinbo ürünleri arasında da mevcut bulunmaktadır. Sinbo elektrik süpürgesi serilerinden biri olan Cyclonic, toz torbasız olması sayesinde rahat kullanılmaktadır. 1400 Watt gücü bulunan bu makinenin 350 Watt emiş gücü bulunmaktadır. C sınıfı enerji ve E sınıfı enerji kapasitesi bulunan bu ürün kısa süre içerisinde büyük bir performans sunabilmektedir. Motor koruma özelliği sayesinde oldukça dayanıklı olan bu süpürge oldukça sessiz çalışabilmektedir. Bu kapsamda günün her saatinde güvenli ve sessiz bir şekilde makineyi çalıştırabilirsiniz. Yatay olarak park edilen bu ürünün farklı birçok aparat seçeneği bulunmaktadır. Halıya, zemine ya da koltuğa göre aparatı tercih ederek en başarı süpürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 5 metre kablosu sayesinde evin her yerinde kullanabilirsiniz. Markada toz torbalı şeklinde bulunan modellerde bulunmaktadır. Toz torbalı elektrik süpürgelerinde Sinbo yedek parça olarak bilinen torbalara ulaşabilmenizde mümkün olacaktır. Sinbo markasında öne çıkan ürün gruplarından bir tanesi de ütü çeşitleridir. Sinbo ütü çeşitlerinden birisi olan SSI serisi, 2000 Watt güce sahiptir. Yüksek Watt gücü sayesinde en kırışık çamaşırların bile açılarak ütülenmesini desteklemektedir. Seramik tabanlı malzeme içeriği nedeniyle hiçbir çamaşıra yapışma yapmadan kullanılabilecektir. 270 ml su haznesi bulunan bu ütü 80 dakika süreyle şok buhar, 20 dakika süreyle ise sürekli buhar verebilmektedir. İstediğiniz buhar gücünü bir tuşla ayarlayabilmeniz mümkün olacaktır. Kendi kendini temizleyebilen taban sayesinde ütü diğer çamaşırların kirlenmesini önleyebilmektedir. Kireç oluşumunu önleyebilme ve damlatmama özelliği bulunmaktadır. Farklı program içeriklerinin bulunması sayesinde her kumaşı uygun ısısı ve buharında ütüleyebilme şansı bulabilirsiniz. 1,8 metre kablo uzunluğu bulunan bu ütü her yere rahatlıkla uzanabilmektedir. Sinbo markasında bu üründen farklı olarak tasarlanmış birçok buharlı ütü modeli bulunmaktadır. Sinbo ütü fiyatları; seçilen ürüne ve ürünün özelliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Sinbo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sinbo küçük ev aletleri çeşitlerinde özellikle ortamın iklimlendirilmesini sağlayan birçok elektronik cihaz çeşidi bulunmaktadır. Sinbo hava nemlendiricisi farklı nem miktarı kapasiteleri ile ortamın nemi ve ısısına göre nemlendirme yapmaktadır. Ortamın kurumasını engellemesi sebebiyle hastalıkların oluşumunu da önemli ölçüde azaltabilmektedir. Sinbo buhar makinesi 30 Watt gücünde 5 litre su hacmine sahip bir üründür. Ultrasonik özelliği sayesinde kendisi miktarı ve gücünü belirleyebilmektedir. Bunun yanı sıra otomatik olarak kendini kapatabilmektedir. Sinbo vantilatör çeşitleri ise özellikle sıcak havalarda kurtarıcı cihazlar arasında bulunmaktadır. Duvara monte edilebilme özelliği bulunan bu vantilatörler 85 Watt gücüne sahiptir. 22 inç çapı bulunan bu vantilatörde 5 farklı pervane bulunmaktadır. 3 farklı hız kademesi sayesinde ortamın sıcaklığına yönelik seçimler yapabilirsiniz. Güncel kilolarını merak edenler ya da kilo kontrolünü yapmak isteyen kişiler için Sinbo baskül model seçenekleri de bulunmaktadır. Sinbo tartı çeşitleri arasında yer alan vücut analiz baskülü vücudun yağ miktarının analizini ve kilonun ölçülebilmesini sağlamaktadır. Cam malzemeden tasarlanmış bu ürün 180 kilo ağırlığına kadar kapasiteye sahiptir. LCD ekran içeriği bulunan bu tartıda yalnızca kırmızı renk seçeneği bulunmaktadır. Erkeklerin ilgi ve talep gösterdiği kişisel bakım eşyalarından birisi ise Sinbo tıraş makinesi çeşitleridir. Bu ürün grubu içerisinde öne çıkan ürünlerden bir tanesi ıslak ve kuru kullanımda tercih edebileceğiniz tıraş makinesidir. Oldukça kullanışlı olan bu makine yıkanarak temizlenebilmektedir. 3 farklı hız ayarı kapasitesi sayesinde dilediğiniz şekilde sakal tıraşı yapabilmeniz mümkün olacaktır. Yaklaşık 8 saat süre içerisinde şarj olabilen bu ürün ortalama 70 dakika boyunca kablosuz olarak çalışabilmektedir. Favori ve bıyık şekillendirme aparatları sayesinde bu hassas bölgelerinde düzgün bir şekilde tıraş edilebilmesini sağlamaktadır. Hassas cilt koruma özelliği sayesinde ciltte kızarıklık ya da tahriş oluşumunu tamamen engelleyebilmektedir. Şarj gösterge ışığı sayesinde tamamen şarj olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Sinbo markasının saç maşası çeşitleri saçların dalgalı olarak kullanılabilmesine imkan sağlayan kişisel bakım ürünüdür. Sinbo saç maşası SHD serisi, plastik gövde tasarımına sahiptir. 360 derece dönebilen kablo özelliği rahat bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacaktır. Tek ısı ayarı bulunan bu ürün kısa süre içerisinde ısınarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Gösterge ışığı sayesinde kullanıma hazır hale geldiğinde sinyal verebilmektedir. İri dalga seçeneği sunan bu ürün oldukça başarılı bir performans sunabilmektedir. Sinbo fiyat bilgisi seçilen ürüne ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Sinbo kampanya ve indirim dönemlerini Trendyol üzerinden inceleyebilmeniz mümkün olacaktır. Uygulama üzerinden giriş yaparak markanın beğendiğiniz ürünlerini sepetinize ekleyebilir, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.