Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Voltaj
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

AWOX

" araması için 586 sonuç listeleniyor

Awox

Awox

Televizyonları, beyaz eşyaları ve küçük ev aletleri ile Türkiye’nin önemli markalarından biri olan Awox, yenilikçi teknolojileri ve eşsiz tasarımlarıyla göz dolduruyor. Awox ürünleri başta televizyonlar ve küçük ev aletleri olmak üzere pek çok kategoride herkesin ihtiyacına ve beğenisine uygun modeller sunuyor. Büyük ekran televizyonları büyük beğeni toplayan markanın, akıllı teknolojiler içeren ürünleri de kusursuz bir performansla çalışıyor.

Awox tv seçeneklerinden elektrikli mutfak eşyalarına, Awox çay, kahve cihazlarından mikrodalga fırınlara markanın pek çok ürünü Trendyol güvencesiyle satın alınabiliyor. Genel olarak kullanıcı dostu fiyat çizgisi ve her bütçeye uygun ürün seçenekleri ile bilinen marka, farklı ürün kategorilerinde kullanıcıların kolayca erişebileceği ekonomik ürünler geliştiriyor. Trendyol, Awox yorum ve görüş sayfasında hem performansları, hem de estetik görünümleriyle olumlu eleştiriler alan Awox marka ürünleri oldukça makul fiyatlarla edinmek mümkün oluyor. Dönemsel kampanya seçenekleri, özel indirim fırsatları sayesinde Awox ürünleri herkes için erişilebilir fiyat düzeylerine iniyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında Awox ürün çeşitlerini kaçırılmayacak fiyat fırsatları ile satın almak mümkün oluyor.

Türkiye’nin Elektronik Markası Awox

Tamamen yerli sermaye ile kurulan ve üretim süreçlerinin de yerli olmasına özen gösteren Awox, Çerkezköy ve Lüleburgaz’daki dev üretim tesislerinde elektronikten küçük elektrikli ev aletlerine, ısıtma ve soğutmadan plastik ve metal enjeksiyona ayrı bölümler halinde üretim yapıyor. Markanın dünya genelinde ayrıca 4 tane daha tesisi bulunup, buralarda en yeni teknolojileri kullanarak üretim yapıyor. Yüksek kaliteli malzeme yapısı ve dayanıklılığı ile öne çıkan Awox marka ürünler arasında her beğeniye ve her bütçeye uygun seçenekler bulunuyor. Çevre dostu teknolojiler kullanmaya önem veren, kullanıcı dostu tasarımlarıyla konforlu bir kulanım sunan, işlevsel teknolojilerle yenilikçi modeller geliştiren Awox’un arkasında 1972 yılından bu yana faaliyet gösteren Can Holding bulunuyor. Turizm, lojistik, elektronik gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren marka, televizyon, ses ve görüntü sistemleri ile küçük ev aletleri kategorisinde iddialı modeller üretiyor.

Markanın özellikle televizyon modelleri fiyat performans ürünleri olarak öne çıkıyor. Awox smart televizyon modelleri büyük ilgi görürken, buzdolabı, derin dondurucu gibi beyaz eşyalar da ürün yelpazesi içinde yerini alıyor. Awox çay makinesi, tost makinesi, fırın, su sebili pek çok mutfak aleti ile de dikkat çekiyor. Yüzde yüz yerli girişim olarak ülkeye önemli faydalar sağlayan marka, ülkenin dört bir yanına yayılmış bayi ve yetkili servis ağıyla kullanıcıların her zaman yanında oluyor. Tamir ve bakım hizmetlerinde kullanıcıların sorun yaşamasını önlüyor, olası aksiliklerde hızlı çözüm yolları bulunabiliyor. Türkiye’deki 2 ayrı AR-GE departmanı ile birlikte Çin’in büyük teknoloji bölgeleri Hongkong, Guangzhou ve Ningbo’daki tesisleri bulunan marka, en yenilikçi teknolojileri başarıyla ürünlerine uyguluyor.

Awox LED ve Akıllı TV Teknolojileri

Markanın ürün gamı içinde özel bir yerde bulunan televizyon modelleri, hem özellikleri, hem boyutları itibariyle her türlü ihtiyaca uygun seçenekler sunuyor. Awox televizyon seçenekleri arasında dahili uydulu modeller, akıllı televizyonlar ile Full HD ve 4K görüntü kalitesi sunan ürünler yer alıyor. Yenilikçi ses ve görüntü teknolojileri kullanarak gelişmiş modeller tasarlayan marka, dayanıklılığı, kalitesi ve üstün performansı ile öne çıkıyor. Hemen her kategoride makul bir fiyat politikası izleyerek, çok sayıda fiyat performans ürünü geliştiren markanın yüksek ekran çözünürlüğü sunan Awox LED TV ürünleri büyük ilgi görüyor.

Gelişmiş Awox renk ayarı ve ses özellikleri her koşulda etkileyici görüntüler ortaya çıkmasını sağlarken, yüksek ses gücü ekstra bir ses sistemi alınmasına ihtiyaç bırakmıyor. Awox TV yorum ve görüş sayfalarında makul fiyatları ve yüksek performansları ile sıklıkla övgüler alıyor. Özelliğine göre HD, Full HD ve 4K görüntüleri mükemmel biçimde ekrana yansıtan Awox LED TV ürünleri, film, dizi, belgesel ya da maç izleme deneyimini yeni bir boyuta taşıyor. Markanın televizyon modellerinde bulunan Ultra Dynamic Contrast özelliği daha canlı ve daha doğal görüntüler oluşturmayı sağlıyor. Awox renk ayarı, resim sihirbazı gibi özellikler daha akıcı ve dinamik görüntüler sunarken, bilgisayar ve konsol oyunları için de tatmin edici sonuçlar veriyor.

Markanın televizyon modellerinin çoğunda analog, karasal ve dijital uydu alıcıları dahili olarak bulunuyor. Ayrıca bir receiver alma ihtiyacını yok eden bu modeller, ses ve görüntülerin uyumlu biçimde ekrana yansımasını kolaylaştırıyor. Kanal listesi kopyalama gibi özellikler ise kanalları hafızaya kolayca kaydetmeyi sağlıyor. Çoğu modelde ayrıca bir oynatıcıya ihtiyaç duymaksızın USB bellek ve harici disklerdeki filmler, müzikler, videolar ve fotoğraflar anında televizyon ekranına yansıtılabiliyor.

Bağlantı Olanakları ve Kumanda Modelleri

Awox Smart Tv ürünleri ultra ince tasarımlarıyla mükemmel bir estetik sunuyor ve tercihe göre ister duvara monte edilerek, isterse ayaklı olarak kullanılabiliyor. Kullanıcılar Awox TV yorum sayfalarında enerji verimliliği konusuna sıklıkla değiniyor ve markanın televizyon modellerinin düşük enerji sarfiyatı sayesinde daha ekonomik bir kullanım sunduğunu dile getiriyor. Çoklu bağlantı olanakları sayesinde VD ve Bluray oynatıcılar rahatlıkla bağlanabilirken, Awox Smart TV ürünleri kablosuz bağlantı imkânı da veriyor. Awox smart teknolojilerle tam uyumlu biçimde çalıştığında diğer mobil cihazlar ve akıllı ürünler ile birlikte de kullanılabiliyor. Masaüstü bilgisayarlar ya da dizüstü bilgisayarlar da Awox’un gelişmiş televizyon modellerine yüksek hızlı olarak bağlanıyor, görüntü yansıtmak mümkün oluyor.

Televizyonun hangi amaçla kullanılacağına bağlı olarak dikkat edilmesi gereken özellikler ve ekran boyutu değişebiliyor. Geniş ekranlı ve çok fazla bağlantı noktası bulunan, yüksek çözünürlüklü modeller biraz daha yüksek bir fiyat düzeyinde olduğundan daha çok geniş salonlar için tercih ediliyor. Uzaktan görüntüyü ve sesi doğru biçimde algılayabilmeyi kolaylaştıran gelişmiş modeller, çok daha keyifli ve nitelikli televizyon izleme deneyimi sağlıyor. Mutfaklar, çocuk odaları, balkonlar için tercih edilen küçük ekranlı modellerde yer alan özellikler ise biraz daha sınırlı olabiliyor. Ekran boyutu ve fiyat düzeyi daha makul olan bu modeller bilgisayar ekranı olarak da sıklıkla tercih ediliyor.

Markanın iddialı olduğu alanlardan biri olan kumandalar, ergonomik tasarımları ve çok işlevli yapıları ile büyük beğeni topluyor. Televizyonların modellerine göre ayrı ayrı özellikler sunacak biçimde üretilen Awox kumanda ürünleri, oldukça pratik bir kullanım sunuyor. Awox kumanda seçenekleri özellikle akıllı televizyonlar için oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor, tüm gelişmiş özellikleri kolayca erişilebilir kılıyor.

Çay, Kahve Makineleri ve Sebiller

Awox markasının iddialı olduğu ve ürünleriyle adından söz ettirdiği alanlardan biri olan elektrikli mutfak aletleri ürün grubu çok sayıda model içeriyor. Awox çay, kahve yapmayı kolaylaştıran çay ve kahve makinesi modelleriyle öne çıkıyor. Awox çay makinesi ürünleri geniş demlik kapasiteleri, eşsiz tasarımları ve suyu istenen sıcaklıkta tutan özel teknolojileri ile büyük beğeni topluyor. Awox çaycı yüksek malzeme kalitesi ve paslanmaz çelik gövdesiyle uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Awox kettle ise plastik ve paslanmaz çelik malzemeden üretiliyor. Gizli rezistanslı Awox kettle ürünleri işlevsel ve şık görünümleri ile öne çıkarken, sıcak suya ihtiyacını büyük bir hızla karşılayarak mutfak işlerini kolaylaştırıyor. Markanın son dönemlerde popüler ürünleri arasında yerini alan Awox kahve makinesi seçenekleri ise, eşsiz kahve lezzeti arayan tiryakilerin büyük beğenisini topluyor. Geleneksel Türk kahvesi yapmayı pratik ve keyifli hale getiren Awox cezve modelleri, şık tasarımları ve canlı renk seçenekleri ile pek çok farklı seçenek sunuyor. Beş fincana kadar Türk kahvesi yapabilen Awox cezve seçenekleri, ergonomik tasarımları ile oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor. Awox kahve makinesi modelleri, uyarı sistemleri ile güvenli bir kullanım olanağı da sunuyor. Paslanmaz çelik kazan yapısı ile uzun ömürlü kullanım sunması yanında, suyun lezzetini korumasını da sağlayan Awox su sebili modelleri, maksimum hijyen sağlıyor. 3 musluklu Awox sebil seçenekleri hem mutfaklarda, hem ofislerde gönül rahatlığıyla tercih edilebiliyor. Sıcak ve soğuk su ihtiyacını başarıyla karşılayan LED gösterge panelli sebiller, suyun sıcaklığını görmeyi mümkün kılıyor. Hafif yapıdaki sebiller, kolayca kuruluyor, kullanılıyor ve gerektiğinde oldukça pratik olarak taşınabiliyor.

Markanın mutfak eşyaları arasında öne çıkan bir başka ürün kategorisini ise düdüklü tencereler oluşturuyor. Farklı kapasitelerdeki Awox düdüklü tencere modelleri, yüksek kalite paslanmaz çelikten üretiliyor ve eşsiz ergonomik yapılarıyla mükemmel bir kullanım sağlıyor. Awox düdüklü tencere ürünleri arasında daha küçük kapasiteli ve kulplu modeller de yer alıyor. Daha kısa sürede, çok daha lezzetli yemekler yapma olanağı veren düdüklü tencere modelleri, dayanıklı malzeme yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Awox Fırınlar, Tost Makineleri ve Blenderler

Dondurulmuş yiyecekleri çözdürmekten yemekleri ısıtmaya ya da pratik yemekler hazırlamaya pek çok işlevi bulunan Awox mikrodalga fırın seçenekleri, farklı kapasite seçenekleri sunuyor. Çok daha az enerji sarfiyatı ile daha fazla fonksiyonu yerine getiren mikrodalga fırınlar, minimal tasarımları ve şık görünümleri ile de göz dolduruyor. Markanın pişirici modelleri arasında yer alan Awox tost makinesi ürünleri ise pratik kullanım özellikleri ile öne çıkıyor. Makul fiyatlı kompakt modellerin yanı sıra 180 derece açılarak ızgara özelliği sunan büyük modeller de tercih edilebiliyor. Awox tost makinesi, kaymaz plastik ayakları, yapışmaz pişirme plakaları ve paslanmaz çelik gövdesiyle üstün performans sunuyor. İhtiyaca göre farklı kapasiteler tost makinelerinin çoğu modelinde yapışmaz ısıtıcı plakalar çıkarılabiliyor ve kolayca temizlenebiliyor.

Mutfakların vazgeçilmez elektrikli aletleri arasında yer alan blender setleri de markanın sevilen ürünleri arasında bulunuyor. Awox blender modelleri güçlü çırpma, doğrama ve parçalama özellikleri ile büyük ilgi görüyor. 2 kademeli hız ayarı ile farklı ihtiyaçlar için kullanılabilen Awox el blender seçenekleri, ölçü kabı, doğrayıcı hazne gibi ekstra aparatlarla mükemmel bir kullanım sağlıyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş 4 kanatlı bıçak sistemi bulunan Awox blender, sessiz ve güçlü motoru ile konforlu bir kullanım sağlıyor. Awox el blender ürünleri, mikser ve rondonun yer aldığı Awox blender seti ise tek aletle tüm işlevlerin başarıyla yerine getirilmesini sağlıyor.Awox blender seti içinde yer alan Awox mikser iki çırpıcısı sayesinde kusursuz bir performans sunuyor. Awox mikser, blender ve rondo seçenekleri ergonomik tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile her beğeniye hitap ediyor.

Beyaz Eşya ve Klima Seçenekleri

Awox beyaz eşya kategorisinin önemli ürünleri arasında bulunan Awox buzdolabı modelleri, yüksek performansları ve şık tasarımları ile öne çıkıyor. Awox yorum ve görüş sayfalarında markanın Awox buzdolabı başta olmak üzere soğutma ürünlerinin performansları sıklıkla konu ediliyor. Yalnız yaşayanlar ve küçük ofisler için ideal çözümler sunan Awox mini buzdolabı modelleri, geniş kapasiteleri ve yüksek soğutma güçleriyle öne çıkıyor. A+ enerji verimliliği ile tasarruflu bir kullanım sağlayan Awox mini buzdolabı ürünleri, işlevsel iç tasarımları ile beğeni topluyor. Markanın soğutma kategorisindeki bir başka ürün olan Awox derin dondurucu da makul fiyat seçenekleri, işlevsel özellikleri ve geniş kapasite kullanımı ile dikkat çekiyor. Dikey yapıdaki, çekmeceli Awox derin dondurucu modelleri, 200 litreye kadar kapasite sunabiliyor. Çekmeceleri sayesinde farklı yiyeceklerin dondurucu içinde kolayca tasnif edilebilmesi mümkün oluyor.

Awox ısıtıcı ve soğutucu modelleri arasında klimalar her mevsim kullanılabilen ürünler olarak öne çıkıyor. Awox klima modellerinin sunduğu gelişmiş soğutma ve ısıtma teknolojilerinin yanı sıra oldukça pratik ısıtıcılar da büyük ilgi görüyor. Değişik boyutlarda tasarlanan ve farklı ısıtma kapasiteleri sunan Awox ısıtıcı seçenekleri arasında küçük boyutlu fanlardan elektrikli soba ve radyatör seçeneklerine pek çok ürün bulunuyor. Özel güvenlik önlemleri sunan ısıtıcılar kolay taşınabilme özellikleri ve farklı ısı düzeyleri sunan kademeli yapıları ile konforlu bir kullanım sağlıyor. Isıtıcının özelliklerine, boyutuna ve kullanılan malzemeye göre farklı fiyat düzeyleri söz konusu olabiliyor. Genel olarak kullanıcı dostu bir seviyede bulunan Awox fiyatları, ısıtıcı ve soğutucu ürünler için de geçerliliğini koruyor. Awox klima ve ısıtıcı modelleri arasında her ihtiyaca ve her bütçeye uygun ürünler mutlaka bulunuyor.

Kusursuz Elektrikli Ev Aletleri

Markanın işlevsel elektrikli ev aletleri arasında şofbenler ve su ısıtıcılar da yerini alıyor. Awox şofben ürünleri güçlü ısıtma kapasiteleri ile şok ısıtma yapabiliyor ve anında sıcak su sağlıyor. 3 kademeli güç ayarı sunan Awox şofben modelleri, yüzey ve iç sıcaklık termostatları sayesinde istenilen sıcaklığı elde etmeyi kolaylaştırıyor. Awox su ısıtıcı ürünleri gelişmiş emniyet sistemleri ile güvenli bir kullanım sunuyor, susuz kalma ya da düşük su basıncı durumunda otomatik olarak kapanıyor. Oldukça ergonomik biçimde tasarlanan Awox su ısıtıcı modelleri, gövde yapıları, kontrol panelleri, gösterge ışıkları ve duş ahizeleri ile kusursuz bir konfor ve estetik sunuyor.

Farklı ebat ve türdeki elektrikli süpürge modelleri ile ekonomik ve işlevsel seçenekler sunan marka, hepa filtreli, toz torbasız Awox elektrikli süpürge modelleri ile göz dolduruyor. Yüksek enerji verimliliği ve sessiz kullanım olanağı veren toz torbasız Awox elektrikli süpürge seçenekleri, yüksek çekim güçleri ve ergonomik tasarımlarıyla öne çıkıyor. Awox süpürge modelleri arasında bulunan daha minimal tasarımlı Awox el süpürgesi ürünleri de oldukça makul çözümler sunuyor. Toz torbasız dik modelleri de bulunan Awox süpürge, yüksek kaliteli malzeme ve canlı renklerden oluşan eşsiz tasarımlar geliştiriyor. Awox el süpürgesi modelleri şarjlı versiyonları ile araçlar başta olmak üzere doğrudan elektrik bağlantısı olmayan pek çok alanda mükemmel bir işlev üstleniyor. Küçük ev aletlerinden ütüler de Awox markasını güvencesiyle, oldukça makul fiyatlarla satın alınabiliyor. Hızlı biçimde yüksek ısılara çıkan buharlı Awox ütü modelleri, farklı renk seçenekleri, yeterli su hazneleri, şok buhar özellikleri ve seramik tabanlarıyla zorlu kırışıklıkların üstesinden kolayca geliyor. Tek tuşla kendi kendini temizleme özelliği devreye alınabilen Awox ütü ürünleri, işlevsel ayar ve uyarı düğmeleri ile pratik bir kullanım sunuyor.

Awox’un beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, ısıtıcılardan şofbenlere hemen her kategoride geliştirdiği ürünler, ebatlarına, özelliklerine ve modellerine göre farklı fiyat kategorilerinde yer alıyor. Fiyat performans ürünleri ile tanınan ve oldukça ekonomik çözümler sunan markanın beyaz eşya ve küçük ev aleti modelleri, Trendyol’un özel satın alma koşulları ile çok daha ekonomik hale gelebiliyor. Farklı ürün seçenekleri detaylı olarak karşılaştırılabiliyor ve uygun modele karar verildiğinde Trendyol’un fiyat avantajlarıyla kolayca satın alınabiliyor.