"

CVS

" araması için 1214 sonuç listeleniyor

CVS

CVS Evdeki İşinizi Kolaylaştırır

CVS kurulduğu ilk yıllarda ithalat ve montaj ürünleri ile hizmet verirken, bilgisayar bileşenleri olarak da hizmet vererek kaliteli bir şekilde ürün politikasını geliştirmiştir. Faaliyetlerini küçük ev aleti, kişisel bakım ürünleri ve aynı zamanda ev elektronikleri olarak ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde sunmaya başlamıştır. Üretimleri arasında yer alan birçok ev elektroniği evdeki işleri kolaylaştıracak ve hayat standartlarını yükseltecek ölçüttedir. Kişisel bakımlarını evden yapmayı tercih edenler için CVS tıraş makinesi üretimleri vardır. Modeller arasında yer alan süper sessiz çalışma, kusursuz kesim özelliği, ayrılabilen kesici ağız bölümleri, güvenli kullanım özellikleri, geliştirilmiş olan tıraş teknolojisi, ergonomik dış tasarım, güçlü motor desteği, kablolu ve kablosuz bir şekilde kullanılabilme ve seyahat için hafif tasarım ile tasarlanmıştır. Tıraş makinesi üretimleri renk aralıkları olan ve farklı tonlarda tercih edilebilecek aletlerdir. Üstelik temizliği de bir hayli kolaydır. Kişisel bakım için günlük hayatta çok sık kullanılan elektroniklerden bir tanesi de CVS saç kurutma makinesi olarak ifade edilebilir. Saç kurutma makinelerinin genel özellikleri arasında yer alan iki kademeli hız kontrolü, fön başlığı seçenekleri, çok yüksek ısıya karşı termal sigorta özelliği, şık ve ergonomik tasarım, sessiz çalışma sistemi gibi teknik niteliklere sahiptir. Ayrıca yüksek modellerdeki özellikler ise, soğuk üfleme düğmesi, dar fön başlığı, pratik olan askı halkası, ergonomik tutma sapı, çıkarılabilen hava filtresi özelliği, profesyonel AC motoru ve aşırı ısınmalara karşı koruyan yapıya sahiptir. Saç kurutma makinelerinin renk yelpazesi de oldukça geniştir. Siyah, kırmızı, pembe, mavi, beyaz gibi renklerde tercih edebilmek mümkündür. Banyo da bulundurulan ve genellikle sabahları kullanılan, kişilerin kendilerindeki kilo kontrollerine destek olan CVS tartı üretimleri de vardır. Baskül olarak üretilen eski usul tartıların yanı sıra dijital hassas tartı modelleri kullanıcılara sunulmaktadır. Basküllerin 130 kg kapasiteye kadar tartım gücü ile 1 kg ölçüm skalası, kaymayan üst zemini, sağlam mekanizma özelliklerine sahiptir. Dijital tartılar, şeffaf, desenli cam malzemelerden üretilen aynı zamanda bambu gibi malzeme yapısı ile de üretilebilmektedir. Dijital tartılar, sertleştirilmiş cam yüzey ve malzeme kaliteleri ile ayak dokunuşu ile çalışma yapısına sahiptir. Hatasız ölçüm için dörtlü sensor sistemleri ile tasarlanmıştır. Düşük pil ve aşırı yük uyarıları olduğu için kullanım sağlanırken, rahatlığı dikkat çeker.

Küçük Ev Aletlerindeki Kaliteyi CVS ile Elde Edin

Evdeki farklı kullanım alanların destekleyen birçok küçük ev aleti bulunmaktadır. Firmanın ürettiği ev aletleri, evdeki bütün ihtiyaçları karşılayacak özelliklerde üretilmektedir. CVS vantilatör modelleri yaz aylarında serinlemeye yarayan küçük ev aletlerindendir. Kişisel kullanımlarda zaman ayarlı vantilatörler, duvar tipi ya da masaüstü olan seçenekleri vardır. Evde kullanımın yanı sıra ofiste ya da farklı alanlarda kullanım sağlanacak işlevselliğe sahiptirler. Sessiz pervane desteği, güçlü sessiz motoru ile muhteşem bir çalışma performansı sunar. Ayrıca zamanlayıcı desteği ve salınım özelliği ile çalışma yapısını yükselterek kullanım sağlanabilmektedir. Yazın kullanılan vantilatörlerin yanı sıra kışın kullanımlar için tasarlanan CVS ısıtıcı modelleri vardır. Masa altı ayak ısıtıcıları, proton masa altı ısıtıcıları, masa altı fanlı ısıtıcıları bulunmaktadır. El yakmayan ızgaralar, arka panellerinde bulunan ısıyı yoğunlaştırma özelliğe sahip ızgaralı ısıtıcılar vardır. Bunun yanı sıra devrilmeye emniyetlidir. Ergonomik tasarımlı ve aynı zamanda ekonomik fiyatlarla satışa sunulur. Isıtıcılar arasında farklı güç özellikleri olduğu için isteğe bağlı ayarlanabilir. Bu özelliğe göre ısı ayarı yükseltilebilir ya da azaltılabilmektedir. Fanlı ısıtıcılar ise 2 ayrı güç özelliği ile çalışmaktadır. Soğuk üfleme özelliği yaz aylarında tercih edilebilirken sıcak üfleme işlevi kış ayları için idealdir. Isıtıcı üretimleri arasında yer alan su ısıtıcılar, günlük hayatta birçok alanda kullanımı sağlanmaktadır. CVS su ısıtıcı üretimleri güvenlik kilitli kapak özellikleri, kablo sarma yuvası, ayrılabilen taban, dönen taban ve sağlam malzeme yapısı ile kolay bir kullanıma sahiptir. Su ısıtıcılar arasında yer alan modeller içinde ışık göstergeli ve açma kapama düğmeli olan çeşitlerde bulunmaktadır. Ayrıca aşırı ısınmalara karşı güvenli bir sistemde çalışırlar. Paslanmaz ısı elemanlarına sahip olan saydam su seviye göstergeleri ile temizlenebilir ürünlerdir. Su ısıtıcılar mutfakta ve diğer alanlarda su ısıtma işlemi için kullanılabilen ergonomik ev aletleridir. Bu ürünlerin renk aralıkları da mutfaktaki ağırlıklı tonlara göre belirlenebilir. CVS kettle 17 ve 18 litre kapasiteleri ile tercih edilebilecek modelleri vardır. Kettle seçenekleri arasında yer alan modellerin dış tasarımları çelik, ısı dayanıklı plastik gibi maddelerden tasarlanmıştır. Kettle’ların renkleri mutfaktaki hareketliliği artıracak tonlardadır. Ayrıca her zevke uyumlu renk ve dizayn özelliği ile ısıtıcı modelleri vardır.

CVS ile Gelen Geniş Ev Aleti Çeşitlerinden Yararlanın

Evde ihtiyaç duyulan küçük ev aleti oldukça fazladır. Çünkü evin birçok alanında işleri düzene koyarken teknolojinin getirileri arasında yer alan küçük ev aletleri vardır. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan çaylar için ve aynı zamanda günlük kullanıma uygun CVS çaycı aletleri bunlardan bir tanesidir. Çaycılar kettle ya da çay makinesi olarak kullanım sağlanan işlevsel aletlerdir. Demleme çaylar için ideal olarak kullanılan, elektronik enerji kontrolü ile demleme modu ile düşük enerjili bir kullanım olanağı sağlar. Demlik kapasiteleri 0,75 civarında olan kablo sarma yuvası ile hızlı çaylar demlenecektir. Çaycıların susuz kalma emniyet özellikleri ve paslanmaz gizli rezistansları da güvenli bir özelliktir. Ürünlerin 360 derece dönebilen kablosuz tabanları vardır. Uzun ömürlü olan ve aynı zamanda sağlıklı, kullanım için tasarlanmış modellerdir. CVS çay makinesi demlikleri porselen malzemelerden imal edilmiş ve desenlidir. Aynı zamanda alttaki su ısıtıcı sistemle uyumlu renk aralıkları ile tasarlanmıştır. Çay makinelerinin canlı renklerde imal edilmiş modelleri olduğunu da söylemek mümkündür. Fuşya, pembe, turuncu, yeşil gibi parlak ve canlı renklerdeki çay makineleri seçeneklerinden yararlanılabilir. Mutfak kullanımlarında sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan tostların yapımında kullanılan tost makineleri firma tarafından tasarlanan ev aletleri arasındadır. CVS tost makinesi seçenekleri, geniş pişirme alanına sahip olan ve eşit ısılı baskı sistemi ile özel olarak tasarlanmıştır. Aletlerdeki özelliklerden biri de çıkarılabilen granit kaplamalar ve plakalardır. Böylece kolayca temizliği sağlanacaktır. Şık ve ergonomik bir tasarıma sahip olduğu için kolayca kullanılacaktır. Dayanıklı tutma sapları ve plastik ayakları ile zemine zarar vermez. Termostat desteği bulunan ve çabuk ısınan plakalar sayesinde, birçok unlu mamulün ısıtılmasında da kullanılabilir. Bunun yanı sıra tostla birlikte, hamburger, ızgara, sandviç yapabilmeye de yardımcı olur. Üst gövdesi yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilir ve dik konumda muhafaza özellikleri de vardır. Isıtıcılarından tutma ve çıkarabilme klipsleri bulunmaktadır. Tost makinelerinin kırmızı, beyaz, bebek mavisi, pembe, siyah, yeşil gibi renk aralıkları mutfakla uyumlu olarak seçilebilir. CVS elektronik alanındaki üretimlerini tost makineleri üzerinde teknolojik bileşenler kullanarak başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Elektroniklerin sağlamlığı ve teknik özellikleri hayatı kolaylaştıracak niteliklerdedir. Bu nedenle uzun ömürlü bir kullanıma da yardımcı olmaktadır.

CVS Küçük Ev Aletleri ile İşler Artık Çok Kolay

Küçük ev aletlerine evdeyken hemen hemen her alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Günlük hayatta rutinlerden biri olan mutfak işlerinde kahvaltı hazırlama, yemek pişirme gibi işler vardır. Bu gibi işleri destekleyici aletler ile hızlıca işleri yola koyabilmek mümkündür. CVS blender çeşitleri çubuk blender ya da setli olarak tasarlanmıştır. Tekli olan blender özellikleri, kolay temizlenebilir olması, paslanmak çelik bıçak desteği, asma halkası, ayrılabilen gövde, güçlü motor ile çıkarılabilen uç, ısıya dayanan çelik uç, çift taraflı çelik bıçak olarak sıralanabilir. Set olarak imal edilmiş olan blenderlerin 1 ürün desteği ile 3 işlev özellikleri vardır. Blender, rondo ve mikser olarak kullanılabilir. Ayrıca hız seçenekleri de ayarlanabilen ve ısıya dayanıklı çelik bıçakları uzun ömürlü kullanıma müsaittir. Özellikle yemek pişirirken mutfak işlerini kolaylaştıran ev aletleri arasında yer alan CVS mutfak terazisi mutfağa uyumlu olan desenleri ile tasarlanan ve gıda malzemelerinin ölçümünde kullanılan aletlerdir. Hassas gerilim ölçüm sensörleri ile donatılmıştır. Dokunmatik tekno tuşları sayesinde kolayca devreye girer. Maksimum kapasiteleri 5 kg olan düz ya da hazneli olarak tasarlanmış olan terazilerdir. Terazilerin malzeme yapıları, cam, bambu, plastik gibi materyallerden tasarlanmıştır. LCD ekranda rakamlar görünebilir ve yüksüz ağırlığı da dara alabilme fonksiyonu vardır. CVS mutfak tartısı özellikleri arasında otomatik sıfırlama ve kapatma gibi işlemler de bulunur. Ayrıca ağırlık birimlerini değiştirme gibi işlemler de yapılabilir. Tartıların düşük pil ve aşırı yük göstergesi olduğu için fazla yüklenme durumlarını kullanım sağlanırken bildirecektir. Terazilerin mutfağı temsil eden meyve ve sebze tasarımlı dış yapısının yanı sıra sade renklerde de bulunduğu söylenebilir. Günlük yemek pişirme rutininde kullanım sağlanan aletlerden bir tanesi de fırınlardır. Lezzetli yemekler, tatlılar, hamur işleri CVS mini fırın ile pişirilecektir. Yuvarlak ve köşeli olan iki adet emaye tepsisi olan statik boyalı dış yüzeye sahiptir. Üst ve alt ısıtıcı rezistans sistemini ile yemeklerin her yeri pişer. Ayrıca ayarlanabilen termostat yapısı olan mini fırınların, el yakmayan tutma sapları rahat kullanımı destekler. Mutfakta şıklığı tamamlayacak estetik bir görünüme sahip olduğu da söylenebilir. Fırınların yeni tasarım ayak sistemi kullanımı kolaylaştırır. CVS fırın özellikleri arasında yer alan önemli bir durum da ön camlarının temperli olmasıdır. Ön camın yüksek ısıya dayanıklı olması sorunsuz kullanıma yardımcı olacaktır. Ayrıca fırınların ızgara ve fırın fonksiyonlarında da çalışabilmeleri mümkündür.

CVS Küçük Ev Aletleri ile Şıklığın Tamamlayıcısı Olacak

Evdeki dekorasyona katılarak uyum yakalanılan ürünler arasında küçük ev aletleri de yer almaktadır. Renk ve dış tasarım özellikleri ile evdeki yerini alarak şıklığın tamamlayıcısı olacaktır. CVS baskül banyoda kullanımı sağlanan ve farklı tasarımlarda kullanıcılara sunulan aletlerdir. Pilsiz otomatik enerjili, yüksek hassasiyet sensorleri olan ve aynı zamanda temperli camlarla dizayn edilmiş dijital basküller vardır. Aynı zamanda eski usul olan sayılarla tartım işlemini direk görünebilecek şekilde ayarlanan modeller kolay kullanımı destekler. Basküllerin dış tasarımları renkli, desenli ya da sade olarak tasarlanmıştır. İsteğe göre evdeki dekorasyona uygun renkler belirlenebilir. Banyo için tercih edilebilecek aletlerden bir tanesi ev ihtiyacına göre şekillenen CVS şofben modelleridir. Bu aletlerin aşırı su basıncına karşı emniyeti bulunmaktadır. Böylelikle doğabilecek yangınlara karşı ve sorunlara karşı önlem alınmış olur. Elektrik kaçağını önleyen ve topraklama hattı bağlantısı bulunan ev aletleridir. Şofbenlerin giriş çıkış suyu kesilme durumunda enerjiyi kesen bir diyafram yapıları vardır. Ayrıca emniyet sistemi de 7 kademe olarak ayarlanmıştır. Bunun yanı sıra su sıcaklığı 3 kademe olarak ayarlanmış ve istenilen su sıcaklığı elde edilebilir. Şofbenlerin kireç tutmayan yalıtımlı bir rezistans sistemi olmasından dolayı sağlıklıdır. Genellikle banyoda bulundurulan ve kişisel bakımda çok ihtiyaç duyulan ev aletleri arasında CVS saç düzleştirici modelleri vardır. Duştan çıkıldığında saç kurutma işleminin ardından saça şekil verebilmek için tercih edilen aletlerdir. Seramik kaplamalı olan plakalara sahip olan düzleştiriciler, maksimum 200 derece ısınma ayarına sahiptir. LED gösterge ışığı ile 20 saniye de ısınma gibi bir özelliği beğeni toplamıştır. Pratik kullanımdan dolayı rahatça saç şekillendirme işlemi sağlanacaktır. Düzleştiricilerin şık ve modern tasarımlara sahip olduğu da söylenebilir. Banyo kullanımlarında ihtiyaç duyulan ev aletlerinin yanı sıra mutfakta da vazgeçilmez olan CVS elektrikli ocak modelleri vardır. Elektrikli ocaklar, emaye kaplı gövde yapısı ile tasarlanmış, iki ayrı renk seçeneğine sahiptir. İkili elektrikli ocak, 1 class koruma sınıfı dikkat çeken özellikler arasındadır. Demir döküm ısıtma elementli elektrikli ocak sistemi ile tasarlanan aynı zamanda az yer kaplaması ile dışarıda ve içeride de kullanılabilmektedir. Ocakların 3 dereceli olarak ısıtma ve kaynatma termostat özellikleri muhteşem bir çalışma yapısı sunar. Ayrıca kolay taşınabilir olmasından dolayı portatif ürünlerdir.

CVS Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Firmanın küçük ev aletleri üretimi olarak tasarladığı birçok ürün bulunmaktadır. blender ve blender setler, mini ve midi fırınlar, baskül, tıraş makineleri, davlumbazlar, çay makineleri, saç kurutma makinesi, soba ısıtıcı, tost makinesi, saç düzleştirici, mikser, aspiratör, şofben, su ısıtıcı, doğrayıcı ve rondo, diğer elektrikli pişiriciler, vantilatörler, ocak, pratik mutfak gereçleri, epilasyon aletleri, narenciye sıkacağı, ampul, pratik ev eşyaları, servis sunum ürünleri, TV aksesuarları, el tırnak bakım, çamaşırlık, Türk kahvesi makinesi, saç maşası, fincan kupa gibi birçok üretimi vardır. Aspiratör olarak tasarlanan mutfaktaki kokuları içine çeken çift motorlu 3 hızlı özellikler sahip olduğu söylenebilir. CVS aspiratör ankastre yapıda tasarlanan dekoratif inox ön panel yapısı ile tasarlanmıştır. Yıkanabilen alüminyum çift kaset filtre yapısına sahip olan ve NRV klapeli baca sistemli aletlerdir. Fırın üstüne monte edilerek kullanılan aspiratörlerin korumalı çift motor özelliği vardır. Emiş güçleri yüksek olduğu için mutfaktaki yağ kokuları ve ağır kokuları ortadan kaldırır. Aspiratörlerin yanı sıra mutfak kullanımı için geliştirilen CVS davlumbaz korumalı çift motor yapısına sahiptir. Eğimli cam özellikleri, siyah, beyaz, gri cam tasarımları ile ankastreye uygun tercih edilebilir. Model yapılarına göre uzaktan kumanda seçenekli davlumbazlar da vardır. Fırın üstü kullanıma göre tasarlanan ve LED lamba aydınlatma özelliği ile yemek yaparken rahatça hareket etmeye yardımcı olur. Davlumbazların yıkanabilen alüminyum filtreleri kolay temizlenebilir olmasını göstermektedir. Günlük kullanımlar için çok sık ihtiyaç duyulan CVS mikser yemek yaparken, işleri kolaylaştıracak aletlerden bir tanesidir. Ergonomik kullanımının yanı sıra tasarımı da şıktır. Karıştırıcı ve çırpıcı olarak ayarlanabilen aparatları ile hamur yoğurucu aparatları da vardır. Ayrıca hız kademeleri de 5 kademe olarak ayarlanabilmektedir. Mikserlerin canlı ve neon renklerdeki tasarımları harika bir görünüm sunar. Mutfakta kullanılan ve zaman zaman kahveleri çekmeye yardımcı olan CVS kahve öğütücü kahveleri öğütürken aynı zamanda baharatları da öğütebilen bir özelliğe sahiptir. Emniyet kilit sistemli olan ve darbeli çalışma konumuna sahip olan ürünlerdir. Küçük ev aletleri arasında yer alan kahve öğütücülerinin teknik özelliklerine göre fiyat aralıkları değişkenlik gösterir. Aynı durum firmanın ürettiği diğer aletler için de geçerlidir. İhtiyaçlar doğrultusunda küçük ev aletlerini sayfamız üzerinden kontrol ederek satın alabilirsiniz.