placeholder
"

Stabilo Kalem Seti

" araması için 748 sonuç listeleniyor
Stabilo Pastel Renkler 5'li Set
StabiloPastel Renkler 5'li Set
(114)
Pastel Renkler 5'li Set
73 TL
Sepete Git
Stabilo Pastel Renkler 4lü Set
StabiloPastel Renkler 4lü Set
(187)
Pastel Renkler 4lü Set
67 TL
Sepete Git

Stabilo Kalem Seti

Schwanhauber’dan Stabilo’ya Uzanan Yolculuk

Schwanhauber’dan Stabilo’ya Uzanan Yolculuk

Kırtasiye malzemeleri denildiği zaman akla ilk gelen kalem markalardan biri olmayı başarmış olan Stabilo, yaklaşık 170 yıldır yazı araç ve gereçleri kategorisinde bir dünya markası olarak piyasada yer almaktadır. 1855 yıllarında bir aile şirketi olarak kurulan ve marka kurucusu Gustav Adam Schwanhauber olan kalem firması, ilk olarak kurşun kalem üretiminde kaliteli ürünler üreterek markalaşmıştır. 1865 yılına kadar geleneksel yöntemler ile kurşun kalem üretimi yapan firma, şirketini daha da büyütmek için Grossberger und Kurz şirketini satın alarak seri üretime geçti. 1875 yılında markalaşma için sadece seri üretimin yeterli olmadığını düşünerek ürünlerinde farklılaşma arayışına girdi. Farklı olma amacı sonucunda kalem piyasasında bir ilke imza attı ve renkli kalemler üretilmeye başlandı. Yeni kalemler sektörde ilk renkli kalem olma özelliğine sahipti. Üretilen renkli kalemler piyasaya Stabilo markasıyla sunuldu. Farklı tarza ait olma özelliği sayesinde de ürüne olan talep arttı ve şirket büyüme hızını arttırdı. 1976 yılında Schwan - Stabilo ismi ile marka adını aldı. 1971 yılında ise dünyanın ilk fosforlu kalem unvanına sahip Stabilo Boss ile kalem piyasasında bir devrim yarattı. Zaman içerisinde ürün yelpazesini genişleterek yazma ve boyama işlemleri, işaret koyma ve kozmetik gibi kullanıcıların her türlü ihtiyacına yönelik ürünler sunan şirket, Weissenburg (Almanya), Cesky Krumlov (Çek Cumhuriyeti) ve Johor Bahru (Malezya) ülkelerinde ürünlerini üretmeye devam etmektedir. 180’i aşkın ülkede satılan ve uzun yıllardır markasını en üstte tutmayı başaran Stabilo, ilham veren yaratıcı tasarımları ile yazı araçlarında kült bir marka olmayı başarmıştır. Geleneksel stilini hala koruyan ve milyonlarca insanın yazma ve boyama gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden Stabilo kalem seti, ürün çeşitliliği ile yazılarımızı renklendirmeye devam ediyor. Kullanım ihtiyacı hiçbir zaman bitmeyecekmiş gibi duran kalem seçimlerinde en çok dikkat edilecek konu kalemin dayanıklı ve kaliteli olmasıdır. Okulda, evde veya işyerinde her daim elinizin altında olmasını istediğiniz kalemlerin uzun ömürlü olması için de belirli kalite standartlarına sahip ve marka yapmış isimler çoğunlukla tercih edilir. Kaliteli markalardan biri olan Stabilo kalem çeşitleri ile istediğiniz her tarza uygun çizim ve boya işlemlerinizi yapabilirsiniz. Değişik kalınlıklarda üretilen kalem uçları ve alternatif renk özellikleri ile en ince detaylarda bile kusursuz işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Stabilo Kalem Seti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Stabilo Kalem Seti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Teknolojinin gelişmesi ile artık birçok işi bilgisayarlar ve mobil cihazlar üzerinden yapıyorsunuz. Ofis toplantılarında kalem ve defter kullanımı yerine bilgisayarları ve akıllı telefonları görmeye başladık. Ancak bütün bu teknoloji temalı cihazlar bir yana dursun kalemler çok uzun yıllar daha burada olmaya devam edecek gibi görünüyor. Çalışılan masa üstlerinde ve çekmecelerde, çantalarda veya kalemliklerde görmeye alışık olduğumuz kırtasiye ürünlerinin başında gelen kalem, iç malzemesinin çeşitliliğine göre farklı kategorilerde üretilir. Kalem, üretildiği ilk zamanlarda sadece kurşun malzemesinden üretilen kurşun kalem olarak piyasada yer alsa da talep ihtiyacına ve zamana göre farklılaşmaya ve yeni tarzda üretilmeye başlamıştır. İlk renkli kalem ve fosforlu kalem üretimi konusunda kalem üreticileri arasında adını altın harflerle yazdıran Stabilo kalem özellikleri bakımından geçmişten günümüze kadar sürekli ürünlerini geliştirmiştir. Yaş ve cinsiyet fark etmeden tüm kesimin rahatça kullanabileceği birçok farklı kategoride kalem çeşitliliği bulunmaktadır. Yüksek kalite ve modern tasarımının birlikte yer aldığı kalemler üreten Stabilo, kalem üretimi konusunda müşterilerini geçmişten bugüne kadar memnun etmeye devam etmektedir. Dünyada en çok kullanılan kırtasiye araç gereçlerinden biri olan kalem, kurşun, tükenmez, dolma, jel ve fosforlu gibi kendine ait özellikleri olan alt kategorilerden oluşur. Bu kategorilere ek olarak renk ve uç özellikleri gibi ek özellikler de söylenebilir. Genel olarak kalem alırken en çok aradığımız özellik, kalemin istediğiniz rengi vermesi ve uzun süreli bir kullanım imkanı sunmasıdır. Kalem özellikleri dikkate alındığında kalem piyasasında en ideal ve kullanışlı kalem alternatifleri sunan belirli markalar vardır. Bu markalardan biri olan Stabilo, geniş ürün yelpazesi ile her kesime uygun kalem çeşitliliği sunarak bir dünya markası haline gelmiştir. Bu tarz ürünleri Stabilo kalem takımı halinde bulabileceğiniz gibi ihtiyacınıza uygun kalemleri tek de satın alarak kullanım alanınıza göre şekillendirebilirsiniz. Ayrıca kalem seçeneklerinden kendi zevkinize ve tercihinize hitap edecek ürünleri satın alarak set de oluşturabilme seçeneği sunar. Sahip oldukları kalem özelliklerine göre de fiyatları değişkenlik göstermektedir. Not almak, çizim veya boya yapmak, sayfalardaki önemli yerlerin üstünü çizmek gibi günlük hayatın her yerinde kullanabileceğiniz kalemleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taşınması kolay ve her zaman yanınızda olmasını istediğiniz kalemleri renk renk ve çeşit çeşit görmek mümkün.

Stabilo Fosforlu Kalem ile Detayları Yakalama Fırsatı

Stabilo Fosforlu Kalem ile Detayları Yakalama Fırsatı

Okul eğitim sürecinde ve iş yaşantısında çok sık kullanılan kalem türlerinden biri fosforlu kalemdir. Fosforlu kalemin tercih edilme nedenlerinden biri, yazılı metinlerdeki önemli görülen yerlerin belirlenmesinde daha pratik bir kullanım imkanı sağladığı içindir. İşaretlendiği önemli bölgelerde görsellik açısından daha kalıcı olma özelliği sağladığı için çizilen önemli bilgilerin akılda kalmasını kolaylaştırır. Kullanım açısından büyük kolaylık sunan fosforlu kalemler de piyasada çok fazla talep görmektedir. Stabilo markasının çıkardığı Stabilo Boss Original serisi, dünyada fosforlu kalem olma özelliğine sahip ilk kalemdir. Bu fosforlu kalemlerin kullanılması yazı araç ve gereçlerinde çok büyük bir yenilik olmuştur. Fosforlu kalem, iç malzemesindeki bileşiminin fosfor olması sayesinde kullanıldığı yüzey üzerinde parlak bir görüntü oluşmasını sağlar. Parlak görüntü sayesinde okunacak yerlerin daha iyi görünmesine ve detayları yakalamada yardımcı olur. Aynı zamanda kalem içerisindeki su bazlı mürekkebi sayesinde sağlığa bir zararı olmamaktadır. Farklı bir stile sahip olan 2+5 milimetre ve 2 çizgi genişliğine sahip keçe uçları sayesinde yazılı metin yüzeylerinde herhangi bir şiddetli baskı uygulanmasına gerek kalmadan akıcı bir şekilde yüzeylerin renklenmesini kolaylaştırır. Su bazlı mürekkep sayesinde yüzey üzerinde hızlı bir kuruma imkanı sağlar ve kağıt üzerinde herhangi bir tortu bırakmaz. Ele iyi oturacak şekilde tasarlanması sayesinde işaretleme sırasında rahat bir kullanım sunar. Çizim tarzınıza göre ince ve kalın çizgiler çizmeniz için uygundur. Fosforlu kalemin kapağının açık kalması durumunda yaklaşık 4 saate kadar kurumaya karşı mükemmel bir koruma sağlar. Böylece yoğun çalıştığınız zamanlarda kaleminizi kapatmak ile vakit harcamazsınız. Sarı, mavi, turuncu, yeşil gibi 9 canlı fosforlu renk alternatifleri ve ek olarak 6 pastel renk seçenekleri ile istediğiniz tarzda işaretleme yapabilirsiniz. Ek olarak tekrar doldurulabilir özelliği ile kolay dolum yapılabilir. Her bütçeye uygun özelliklere sahip fosforlu kalemleri tek veya set olarak satın alabilirsiniz. Kırtasiye kategorisinde bulabileceğiniz Stabilo fosforlu kalem seti ile tüm renklere sahip olabilir ve her sayfada dilediğiniz renkte işaretleme yapabilirsiniz. Ders çalışırken veya ofis masalarında bulunması gereken fosforlu kalemleri, 6 pastel renk alternatifleri sunan mini renkli Stabilo kalem seti ile de kullanabilirsiniz. Daha az yer tutma özelliği sayesinde dilediğiniz yere yanınızda götürebilir, modern renkler ile sayfalarınızda şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Yazı Yazmayı Keyifli Hale Getiren Stabilo Kurşun Kalem Seti

Yazı Yazmayı Keyifli Hale Getiren Stabilo Kurşun Kalem Seti

Okul çağı gelmiş çocukların ilkokul kırtasiye alışverişlerinde anne ve babalar için kalem seçimi oldukça önemli olmuştur. Yazı dünyasına ilk adımı atacak olan çocukların ders süresi boyunca parmakları arasında tuttukları kalemlerin ergonomik olması gerekmektedir. Stabilo kurşun kalemleri, her yaş çocuğa uygun olarak tasarlanmıştır. Genellikle 5-7 yaş arası çocuklar için tasarlanmış ve gelişime açık ve büyüyen eller için geliştirilmiş üçgen tasarımdan oluşmuş kalem modelleri vardır. Doğru tutuşu sağlayan üçgen şekli yapısı sayesinde uzun süreli kullanımda dahi çocuğun elinde herhangi bir baskı hissi oluşmaz. Bu kalem modellerinin üzerinde bulunan kaymayan kavrama noktaları sayesinde hem sağ hem de sol elini kullanan çocuklar yazı yazarken daha rahat bir kullanıma sahip olur. PECF sertifikalı ahşap malzemeden üretilen yapısı ve 3.15 mm’ye sahip uç sayesinde düzgün çizgiler çekilmesine ve daha düzgün el yazısı yazılmasında yardımcı olur. Pembe, mavi, turuncu gibi 5 farklı aydınlık renk alternatifleri bulunmaktadır. Bu modelin dışında ofis, ev ve okul zamanlarında da herkes için mükemmel bir rahatlık sağlayan altıgen tarza sahip kurşun kalem seçenekleri de vardır. Altıgen modeli, kullanıcıya rahat bir tutuş imkanı sağlar. Kırılmaya dayanıklı 2.2 mm çaplı uç ile dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kullanıcının istekleri göz önünde tutularak hazırlanmış kurşun kalemin 2 kullanımı mevcuttur. Genel kullanım için HB ve hassas işler için tasarlanmış çizim, taslak veya daha koyu bir ton kullanım ihtiyacına sahip alanlar için üretilmiş 2B modeller. Bu modellerin silgili ve silgisiz kullanım seçenekleri de mevcuttur. Sarı, pembe, mavi, petrol rengi gibi 5 modern renk skalası ile kullanıcısına yüksek kaliteli bir ürün sunmaktadır. Ayrıca Stabilo klasiklerinden olan kalemler de vardır. Üretilen ilk kalemlerden olan ve hala çizgisinden ödün vermeyen bu kalemler ile istediğiniz yazım çizim ya da tasarımı yapabilirsiniz. Klasik şeritli tasarımı ve altıgen şeklinde üretilmiş cilalı yüzeye sahip kalemlerin silgili ve silgisiz modelleri bulunmaktadır. Silgisiz modellerinde kırılmaya dayanıklı uç ile 10 seçeneği vardır. En yumuşak modeli olan 4B ve en sert modeli olan 4H ile kusursuz işlemler yapılmasına katkı sağlar. Silgili modellerinde bu seçenek sayısı -2B,B ve HB olarak 3 derecelidir. İhtiyaca göre tek satılan kurşun kalemleri Stabilo kalem seti 30’lu veya 10’lu da alabilirsiniz.

Dünyanızı Renklendirmeye Stabilo Renkli Kalem Seti İle Başlama Olanağı

Dünyanızı Renklendirmeye Stabilo Renkli Kalem Seti İle Başlama Olanağı

Stabilo kurşun kalem seti dışında mekanik kurşun kalemler de vardır. Versatil kalemler olarak da bilinen bu mekanik kalemler sahip oldukları farklı uç kalınlıkları ile her zaman kullanılan modellerden biri olmuştur. 5 yaşından itibaren herkesin kolaylıkla kullanabileceği yenilikçi kalemler yazma becerisinin gelişmesinde de büyük rol oynar. Uç yerleştirme mekanizmasına sahip özelliği ile ince ve kalın uç seçeneğini kullanıcısına bırakır. En sık kullanılan ve her kesimden insana hitap eden tükenmez kalemler önemli bir yere sahiptir. Mavi, siyah ve kırmızı mürekkep seçenekleri ile üretilmeye başlanan tükenmez kalemler, günümüzde hemen hemen her renkte üretilmektedir. Renk konusundaki çeşitliliği kadar sahip olduğu uç kalınlığı konusunda da farklı özelliklere sahip modelleri vardır. Sağ ve sol elini kullananların rahat yazmasını kolaylaştıracak ergonomik modelleri ve kartuşu sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunan kalem çeşitliliği son zamanlarda popüler olmuştur. Özellikle teknolojinin gelişmesi kalemlerin özelliklerini de etkilemiştir. Dokunmatik ekranlarda kullanımı sağlayan ekran uçları ile yeni tükenmez kalem modelleri vardır. Yumuşak uçları sayesinde hızlı ve akıcı bir yazıma olanak sağlayan uç özellikleri ve kağıt arkasına geçmeyen renkli mürekkep kalitelerine sahip Stabilo tükenmez kalem seti aradığınız tükenmez kalem olabilir. Genel olarak boyama alanlarında daha çok tercih edilen stabilo keçeli kalem seti 18’li veya 30’lu sayıda zengin renk seçenekleri ile hayal edebileceğiniz her renge sahip kalem modelidir. Fiber uçlardan oluşmuş ve dayanıklı özellikleri sayesinde çizgi çekme ve boyama konusunda oldukça başarılıdırlar. 8 haftaya kadar kurumadan dayanabilen ve ellerden ve kıyafetlerden kolaylıkla çıkan yıkanabilir mürekkebi ile iyi bir tercihtir. Boyama kalemlerinde en sık kullanılan pastel boya sahip oldukları farklı renk pigmentleri ile çeşitlilik sunan kalem ürünlerinden birisidir. Yaklaşık 60 farklı renk tonuna sahip Stabilo pastel kalem seti ile her yüzey için farklı boyama yapabilirsiniz. 4.4 mm çaplı kalem ucu ile karakalem hissi oluşturur. Kuru ve ıslak şekilde kullanılabilme özelliğine ek olarak 3in1 özelliğine sahip kalem çeşidi de bulunmaktadır. Pastel boya, sulu boya veya boya kalemi olarak kullanılabilir. 10 mm çaplı kırılmaz uçları ile oldukça dayanıklı bir üründür. 18 farklı renk alternatifine sahip ve pencere yüzeylerinde bile temizlenmesi çok kolay olan bu ürünü çocuklarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İşlerinizi Keyifli Hale Dönüştüren Stabilo Kalem Seti

İşlerinizi Keyifli Hale Dönüştüren Stabilo Kalem Seti

Büyüklerimizin sıkça kullandığı “Söz uçar, yazı kalır.” diye bir sözü herkes duymuştur. Bu cümle, yazının hayatımızdaki önemini anlatan çok kısa bir cümledir. Yazma ihtiyacını karşılamak için ise kaleme başvururuz. Kalem, hayatımızın her alanında kullandığınız ve yakın zamanda kullanımı asla azalmayacak gibi duran bir yazı araç gereci olarak karşınıza çıkmaktadır. Kalem ile henüz çocukluk zamanlarında tanışılır. Alınan boyama kitapları renkli kalem setleri ile boyanır, çizilir. Çocukların renkli kalem ile tanıştıkları bu önemli zamanlar aslında çocuğun kalem tutuşunu da etkiler. Sağ veya sol eline yatkınlığı yine kalem tutuşu ile öğrenilir. Daha sonra kalemi okulda ve iş yaşantısında da farklı özelliklere ait kalemler ile yanınızda taşırsınız. Daha çok notların akılda kalmasını kolaylaştıran renkli tükenmez kalemler, resmi işlerin yazımı sırasında kullanılan pilot kalemler ve jel kalemler gibi. Her yaş grubuna hitap eden ve farklı kullanıma uygun olan kalemler sayesinde yapılan işler daha kalıcı olmaktadır. Çocukları kalem tutuşuna hazırlamak için tasarlanmış ergonomik yapıda birçok kalem ile ilk yazılarını yazan çocuklar doğru tutuş sayesinde daha rahat yazı yazıp boyama yapabilir. Stabilo renkli kalem seti ile notların akılda kalıcılığı artar. Ayrıca sayfalarda kullanılan belirli renkler ile kategori oluşturup renklere göre notların sınıflandırılmasını kolaylaştırır. Kırtasiye malzemelerinden biri olan kalem üretildiği malzeme yapısına göre çeşitlilik göstermektedir. Stabilo kalem çeşitleri, yazma, boyama, işaretleme ve ilk kullanım için tasarlanmış kalem kategorilerine sahiptir. Yazma kategorilerinde, kurşun ve boyama kalemleri, keçe uçlu kalemler, jel mürekkepli kalemler, dolma ve tükenmez kalemler ile markör ve asetat kalemleri yer almaktadır. Boyama kategorisinde, kuru boyalar, mum boyalar, sulandırılabilir boyalar ve pastel boyalar bulunur. İşaretleme kategorisinde ise en çok kullanılan fosforlu kalemler bulunmaktadır. İçerdiği sayısız ürün ile Stabilo dünyası, geçmişten bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalemler üretmeye devam etmektedir. Kalem fiyatları ait oldukları özelliklere göre farklılık göstermektedir. Tek tek satın alabileceğiniz kalemleri set halinde de alabilme imkanınız bulunmaktadır. Alacağınız Stabilo kalem seti fiyatları bütçenize göre uygun fiyatlı olabilir. Tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun kalem modellerini görmek ve fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz Trendyol sayfasından inceleme yapabilirsiniz. İstediğiniz modeli filtreleme ile kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.