"

Stabilo Boss Set

" araması için 915 sonuç listeleniyor

Canlı Renklerle Stabilo Boss Set Çeşitleri Trendyol’da!

Kırtasiye ürünlerinde Stabilo; ince uçlu, kalın uçlu, kuru boya ve fosforlu kalemleri ile yıllardır kaliteli ürün deneyimi sunar. Her yaştan kişinin; çalışanların işte, öğrencilerin okulda ve herkesin evde bir tane yanında bulundurduğu ve mutlaka kullandığı ürünlerden biri fosforlu kalemdir. Uzun metinlerde, ders notlarında ya da türlü yazıda önemli kısımları gün ışığına çıkarmak üzere herkes tarafından kullanılan bir araçtır. Çizilen alanın dikkat çekici bir hale gelmesini sağlar. Stabilo ise son derece şık, sade ve akıllara kazınan tasarımı, vazgeçilmez eşsiz kalitesi, geniş renk skalası ile 1971’den beri sıklıkla tercih edilen marka olarak sadece not kağıtlarını, defterleri ve kitapları değil; hayatı da renklendirir. Bunun yanı sıra sayfaları çarpıcı hale getirir. Stabilo Boss defter seti modelleri, kalemlerle yüksek uyuma sahiptir. Müşterilerin severek ve sürekli kullanabilmesi için marka modelleri özenle ve son derece fonksiyonel olmak üzere büyük bir dikkatle tasarlanır. İhtiyaçlar ve istekler göz önünde bulundurulur. Bu şekilde ister boyama ister işaretleme olsun her türlü durum için rahat ve uygun şekilde kullanılmak üzere beğenilere sunulur. Ayrıca marka, fosforlu kalemlerin hepsini ya da sadece bazı renklerini topluca almak isteyenler için set halinde satın alma seçeneği sunar. Müşterilerin ihtiyacına veya isteğine göre dörtlü, altılı veya on beşli modeller bulunabilir. Stabilo Boss set fiyatları, markanın kaliteli üretimleri aracılığıyla bütçe dostu seçenekler sunar. Markanın kaliteli üretimleri ile sevilen ve çarpıcı görünüme sahip olan renklere ulaşmak çok kolaydır. Stabilo Boss 23 set seçenekleriyle ihtiyaç duyduğunuz performansı elde edebilirsiniz. Zengin renk çeşitliliğiyle çalışmalarınıza uygun tonları tercih edebilirsiniz. Ergonomik bir tutuşa sahip olan seçenekler çalışma esnasında bilek ağrısı gibi problemlerin yaşanmasının önüne geçer. Kolay bir şekilde tutulur ve sayfa üzerinde rahatlıkla çalışmanıza fırsat tanır. Ders ve iş saatlerini keyifli hale getiren modelleri inceleyerek size hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Stabilo Boss set online üzerinden her bütçeye hitap eden farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Trendyol’daki bütçe dostu alışveriş imkanlarından faydalanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımı ile Stabilo Boss Set Seçenekleri

Eşsiz Tasarımı ile Stabilo Boss Set Seçenekleri

Stabilo Boss’un sevilen marka olmasının sebeplerinden biri, güzelliğinin yanı sıra kullanışlı özelliklere sahip olmasıdır. Ne kadar göze güzel gözükmesi önemli olsa da bununla beraber önemli birçok özelliğe sahiptir. Tasarımcılar, her detayı dikkatlice düşünür ve hayata geçirir. Stabilo Boss 10 lu set içerisindeki ürünleri kullanırken anında hissedilen yumuşak çizimin rahatlığı dışında detaycı ve özenli tasarımcıları farklı kalınlıkta yapılacak çizimler ya da farklı büyüklükte olan yazılar için fosforlu kalem ucunu belirli ölçülere göre tasarlar. Bu şekilde sadece tek bir tutuşla birbirinden farklı kalınlıklarda ve büyüklüklerde çizimler yapılması mümkün hale gelir. Kalem değiştirmek gibi zaman kaybettirecek işlere girilmesinin önüne geçer. Bunun yanı sıra farklı kalınlıkta bir kalem gereksinimini ortadan kaldırır. Çizimleri müşteriler için kolaylaştırması dışında özel mürekkebi kağıda değdiğinde son derece hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Yazdırılmış yazı ya da el ile yazılmış yazı hiç fark etmeden hızlıca kuruyarak kağıttaki yazıların etrafa yayılıp kağıtta hoş olmayan ve lekeli bir görünüm bırakmasına engel olur. Önemli bulunan noktaların altını çizerken çekinmek ya da yazıların kurumasını beklemek zorunda kalınmaz; temiz, lekesiz bir kağıtla işe devam edilir. Markanın ürün takımı zaman kazandırdığı gibi uzun süreli bir kullanım da sunar. Bir fosforlu kalem için oldukça geniş bir mürekkep haznesine sahip olup kullanan kişilere tahmin edebileceklerinden uzun süre kullanım sağlar. Ayrıca bu hazne yeniden doldurulabilir olup her seferinde yeni fosforlu kalem alma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Sadece mürekkep haznesi alındığında büyük ölçüde para tasarrufu sağlanır. Öğrenciler için önemli şartlardan biri olan uygun fiyat seçeneği bu şekilde çözülmüş olur. Yine aynı şekilde öğrenciler ya da çalışanlar için önemli olabilecek bir özelliği ise Stabilo Boss 19’lu set kalemlerinin çizim yaparken sessiz olmasıdır. Kendisini ya da çevresinde bulunan insanları rahatsız etmemesi veya konsantrasyon bozulmasına neden olmamasıyla beğeni toplar. Toplum içindeyken ya da bir başınayken rahatça kullanılabilir. Eğer kalemin kapağı açık unutulursa endişelenmeye gerek yoktur çünkü marka, bu durumlara karşı hazırlıklı olacak şekilde tasarlanır. Dört saate kadar kapağı açık tutulmasında sorun olmaması ile, yaşanabilecek olası unutkanlıkların önüne geçer. Kuruma gibi bir durum yaşanmasını engeller yani bir adım önde başlar. Kalem iç hacmiyle uyuşan ergonomik tasarımı sayesinde fosforlu kalem kaybetme korkusu da ortadan kalkar. Markanın kapağı, kalem arkasına kolaylıkla oturur. Ayrıca, ince kağıt üzerinde kullanıldığında bile arkaya boya izi geçirmemesiyle bilinir. Stabilo Boss mini set modelleri, miniklere de hitap eden boyutlarıyla yazma ve boyama işlemlerinin keyifli bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Trendyol’dan Stabilo Boss 24’lü set seçeneklerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Geniş Renk Yelpazesi ile Stabilo Boss Set Ürünleri

Geniş Renk Yelpazesi ile Stabilo Boss Set Ürünleri

Stabilo Boss, herkesin kalem alırken ilk aklına getirdiği marka olmasının ardında birçok sebep yatar. Kalem alırken dikkat edilen özellikler genellikle renk çeşitliliği ve özgünlüğü olur.Stabilo Boss set çeşitleri ihtiyaç duyulan renkliliği estetik bir şekilde sağlar. Marka, geniş renk yelpazesiyle her zevke uygun yanıtlar verir. Her ortamda bir tane bulunan, herkesin kullandığı sarı renk de dahil olmak üzere temel gökkuşağı renklerinden, fosforlu kalemlerde yenilik yaratan hem de onlara çok yakışan pastel tonlarına sahip bir renk skalasına sahiptir. Özellikle pastel tonlarında Stabilo Boss pastel set kalemler notlara da bir yepyeni bir hava katar. “Soft peach” tonu, güzel yaz meyvelerinden şeftali turuncusunun dikkat çekici ve gösterişli rengini bulur. “Hint mint” bazıları için fazla sert olan nanenin yeşil ve sakin ferahlığını ortaya çıkarır. “Pink blush” pembeyle kırmızının güzel ve tatlı bir birleşimi iken “Lilac haze” tonu ile de çiçeklere yakışan eflatun rengini kendinde barındırır. “Milky yellow” herkesin bildiği sarı fosforlu rengi yenilikçi ve rahatlatıcı haline getirir. Dikkat çekici tonuyla öne çıkan “touch of turquoise” ile ise yaz aylarında aranan turkuaz görüntülerin renklerini parmaklarınızın arasına taşır. Pastel ve soluk renklerin sıcaklığını kağıtlara döken bu Stabilo boss fosforlu kalem takımı, ellerinde ve notlarında yenilik isteyen herkes için kesinlikle uygundur. Pastel kullanmayı tercih etmeyen kişiler için de temel neon renkler, Stabilo Boss neon set, her zaman hazır bekler. Gökyüzü kadar mavi bir renkten, taze yaprakların yeşilliğine; günbatımının sarısı, turuncusu ve kırmızısından çiçeklerin pembeliğine, morluğuna ve lilalığına doğanın dikkat çeken renkleri parlaklığını yitirmeyen Stabilo Boss fosforlu kalemlerinde ve kağıtların üzerinde yeniden hayat bulur. Dünyanızı sadece bir dokunuşla, Stabilo Boss 12 li set seçenekleri ile renklendirebilirsiniz. Ayrıca tüm bu renkler her türlü doküman üzerinde rahatça kullanılır. Çünkü bu fosforlu kalem renklerinin canlı olmalarının yanı sıra gözleri yormayan, kağıtla uyumlu ama aynı zamanda da göze çarpan özelliktedir. Trendyol’dan Stabilo Boss set satın alabilir, sevdiğiniz renklerle yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Her Uygulama için Uygun Stabilo Boss Set Ürünleri

Her Uygulama için Uygun Stabilo Boss Set Ürünleri

Dünya tarihindeki önemli keşiflerden biri yazıdır. Yazı ile özgün düşünceler, bazen ders çıkarmak bazen olayları anlatmak bazen de edebi amaçla yazılan hikayeler, geride bıraktığımız ve bir şeyler öğrenebileceğimiz tarih, geleceği ve doğayı bize açıklayan bilim yıllardır insandan insana aktarılır. Bu yazıların aktarılabilmesi, yazıdaki gerekli yerlerin vurgulanabilmesi ve önemli yerlerin ortaya çıkarılabilmesi için kalemlerin; renkli, kurşun ya da fosforlu, kesinlikle ihtiyaç duyulan araçlardan biri olduğu herkesin bildiği değişmez bir gerçektir. Stabilo Boss set kullananlar bu konuda beğenilerini dile getirir. Stabilo Boss 30’lu set ile artık tüm yazılarınızda altı çizilmiş, vurgulanması gereken sözcükler renkli bir şekilde öne çıkar. Sizin için ya da yakınlarınız için önemli olduğunu düşündüğünüz kısımları kolaylıkla vurguların, göze çarpmasını sağlayabilirsiniz. Küçük yaşlardan itibaren güvenle kullanılabilen fosforlu kalemler ile atlanmaması gereken yerler belirtilir, gerektiğinde geri dönüp bakılırsa gözden kaçırılmamasını sağlar. Öğrencilik hayatında da aynı şekilde herkesin hayatının bir parçası olmuş bu araç elden asla düşmez ve yıllarca kullanılmaya devam edilir. Yoğun bir çalışma programına sahip öğrenciler, öğretmenlerinin üzerine basarak anlattığı şeylerin altını çizer, kendileri ilginç buldukları, akılda tutmak istedikleri ya da sonra tekrar etmek istedikleri yerleri fosforlu kalemlerle işaretler. Sadece not alırken bile kullanılabilecek olan fosforlu kalemler sayesinde ders notları sıkıcı olmaktan çıkar ve öğrenme eğlenceli bir hale gelir. Öğrenme eğlenceli hale gelince verim de aynı şekilde artar. Ayrıca bir mimar ya da bir inşaat mühendisi kafasındaki planları kağıda aktardığında bazı kısımlar için bu tasarımları kullanılır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Trendyol’dan Stabilo Boss 8 li set yada fazla miktarda ürün barındıran seçenekler arasından size uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.

Güvenli Kullanımı ile Stabilo Boss Set Ürünleri

Güvenli Kullanımı ile Stabilo Boss Set Ürünleri

Kırtasiye ürünleri alırken dikkat edilmesi gerekenlerden birisi ise kullanılacak ürünün sağlığa zararının hiçbir şekilde dokunmamasıdır. Stabilo Boss kalem takımı herkesten önce davranıp sağlığınızı düşünür. Stabilo fosforlu kalemleri her şeyden önce sizin sağlığınıza zarar gelmemesi için özel olarak hazırlanır. Hazırlanan Stabilo Boss boya seti seçeneklerinin hepsi su bazlı olur. Su bazlı boyalar, yapılarının içinde su bulundurur. Kaleminizin kapağını açıp kağıda değdirip kullanmaya başladığınızda boyanın kuruması için belirli bir süre geçmesi gerekir. Boya kururken içinde bulundurduğu malzemeler buharlaşır. Eğer boyanız su bazlı değil ise içinde zararlı maddeler bulundurur. Stabilo Boss fosforlu kalemleri zararlı maddelerin kullanımından uzak bir formüle sahiptir. Ve su bazlı olduğu için, kururken sadece içindeki su buharlaşıyor ve zaten son derece hızlı kuruyabilme özelliğine sahip bir ürün olduğu için suya maruz kalınmasının önüne geçer. Rahat bir kullanım deneyimi sunmasıyla öne çıkar. Ayrıca su bazlı olduğundan kıyafetinize, başka kumaşlara ya da elinize bulaştığında kolayca çıkarılır. Küçük çocuklar okulda derslerine çalışırken ya da resim yaparken üstlerine fosforlu kalem boyası bulaştırır ya da fosforlu kalemleri kullanıldığında kıyafet veya başka bir kumaşı lekelenir. Ancak bu durum endişelenmeyi gerektirmiyor çünkü bu lekelerden kolaylıkla kurtulunur. Kıyafetinizi yıkamaya atmadan önce, hemen müdahale ediyorsanız öncelikle bir bez yardımı ile etrafa yayılmaması için boyayı olduğu kadar beze emdirebilirsiniz. Bunun sonrasında bir fırça yardımı ile, bir diş fırçası da olabilir, kumaşa zarar vermemek üzere deterjan ile lekeli bölgeyi nazikçe ovabilirsiniz. Bu adımların ardından kıyafetinizi çamaşır makinesinde ya da elde, kıyafetin etiketinde yazan talimatlara göre yıkayabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve hijyenik özellikleriyle öne çıkan modelleri, Trendyol’dan satın alarak ihtiyaçlarınızı renkli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleri ile Stabilo Boss Set Ürünleri

Kullanışlı Özellikleri ile Stabilo Boss Set Ürünleri

Boya mürekkep bazlı olmadığı için çok daha inatçı bir lekeyle karşı karşıya gelinmesini engeller. Deterjan dışında özel kimyasal çözücüler kullanma durumunda kalabilme ortadan kalkar. Kıyafetlerde istenmeyen çözücü sebebiyle ortaya çıkmış, hiç hoş olmayan başka lekelerle uğraşmak zorundalığını engeller. Su bazlı Stabilo Boss fosforlu kalemleri kıyafetten kolaylıkla çıktığı gibi ele bulaşan lekeleri de kolaylıkla çıkar. Özenle tasarlanan seçenekler özel tutuş sağlamış olup, ele bulaşma riskini minimuma düşürmüş olsa da boyanın bulaştığı kazalar her zaman herkesin başına gelebilir. Bazen fark etmeden el boyanır, bazen de yanlışlıkla açık uca dokunulur. Su bazlı olması sayesinde sadece kolay çıkmakla kalmaz. Deriye bulaştığında azor, kanserojen, alerjen boya maddeleri, ağır metaller, formaldehit maddeleri içermediği için insan sağlığına zarar verecek herhangi bir tehlikeden uzaktır. Fosforlu kalemle çizime etkileyici bir hava vermek ya da diğer boya türlerini kullanırken fosforlu kalemle eklemeler veya vurgulamalar yapmak için markanın tüm fosforlu renklerini bulunduran Stabilo Boss 15’li set ihtiyaçlarınıza uygun yanıtlar verir. Bu set ile her şeyi rengarenk ve dikkat çekici bir şekilde resmedilir. İster soyut, ister somut olsun akılda ne var ise bu renk cümbüşüyle kağıda dökülür. Setin içinde bulunan capcanlı renkler ya da huzur verici pastel renkler özellikle küçük yaştaki resim meraklılarının ilgisini çeker. Resme, sanata olan ilgi küçük yaşta gelişecek ve üzerine gidildiğinde hayat boyunca bırakılmayacak hatta hayran olunacak bir hobiye sahip olunur. Hem vurgulama hem de sanat konusunda reddedilemeyecek bir yeri olan fosforlu kalemleri, Stabilo Boss kalem seti ile alıp kendinizi hem şık tasarım ve hayranlık uyandıran fonksiyonel özelliklerle şımartabilirsiniz. Trendyol’dan avantajlı Stabilo Boss set indirim fırsatlarıyla bütçe dostu alışveriş yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatları ile Stabilo Boss Set Seçenekleri

Bütçe Dostu Fiyatları ile Stabilo Boss Set Seçenekleri

Ürünlerin fiyatları, alışveriş yapılma sürecinde bir ürünün alınıp alınmamasını belirleyen kriterlerin başında gelir. Boyama ve çalışma yapmak isteyenlere Stabilo Boss set tavsiye edilir. Son derece kaliteli ve çeşitli renklere sahip olan Stabilo Boss kalemleri set halinde ya da tek tek alınır. Kullanma sıklığına ve alanlarına göre alınması gereken kalem sayısı değişir. Bu yüzden farklı sayıda ürüne sahip olan setlerden bulunur. Eğer ürünü tercih eden kişi öğrenci ise türlü renkte fosforlu kaleme ihtiyacı olabilir. Hem pastel renklere hem de neon renklere sahip olan bu Stabilo Boss 15’li set ile tutulan notlar ve işaretlenen kısımlar farklı renklerde olur ve iç açıcı ve verimli bir ders çalışma ortamı oluşturulur. Fazla sayıda kalem istemeyenler, küçük paket isteyenler için altılı veya dörtlü setler kullanır. Eğer yenilikçi renklere sahip bir fosforlu kalem seti isteniyorsa Stabilo Boss 6 lı set ürününün tercih edilmesi gerekir. Bu setteki tüm renkler istenmiyorsa ya da onlara ihtiyaç duyulmuyorsa Stabilo Boss 4 lü set uygun seçenekler arasında yer alır. Eğer temel neon renkler tercih ediliyorsa aynı şekilde ihtiyaç ya da isteğe bağlı olarak sekizli veya altılı setler de alınabilir. Stabilo Boss set fiyat konusunda önemli bir etken set içinde bulunan ürün sayısı olur. Alışveris yapılırken ilk dikkat edilen şeylerden biri olan ürün fiyatı olur, bunun için Trendyol avantajları takip edilirse tüm bu bahsedilen fosforlu kalem setleri çok uygun fiyatlara bulunabilir ve satın alınabilir. Oldukça uygun fiyatlar üzerinden Stabilo Boss kalem seti fiyatları müşterilerin bütçelerini rahatlatır. Stabilo Boss set yorum kısmı, satın almak istediğiniz ürünle ilgili detaylı bilgi edinmenizi sağlar. Trendyol’daki alışveriş fırsatlarından faydalanarak bütçe dostu bir şekilde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.