İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Bic Fosforlu Kalem

" araması için 201 sonuç listeleniyor
Bic Marking Fıne Point
Hızlı Teslimat

BicMarking Fıne Point

(1)
69 TL
Sepete Git

Kullanışlı BIC Fosforlu Kalem Çeşitleri Trendyol’da!

Hayatın içerisinde sık kullanılan gereçlerden biri kalemdir. Özellikle not alırken, ders çalışırken ya da iş ya da ev ortamında kaleme ihtiyaç duyulur. Bunlardan biri de, önemli notlar alırken altını çizmenin gerekli olduğu yerlerde kullanılan fosforlu kalemlerdir. BIC fosforlu kalem markası, bu alanda kalite konusunda önde gelen markalardan biridir. Markanın ürünleri, su bazının içerisinde yer almasından dolayı rahatlıkla temizlemeye imkan tanır. Bununla birlikte insan sağlığına zarar veren içerikler bulunmadığı için kolaylıkla tercih edilir. Bu bakımdan güvenli kullanım sağlayan bir ürün arıyorsanız markanın ürünlerini kullanabilirsiniz. Marka, üretim olarak kaliteli ham maddeler kullanılır. Birden fazla test sürecinden geçen ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Güvenilir BIC Fosforlu Kalem Modelleri

Güvenilir BIC Fosforlu Kalem Modelleri

BIC pastel fosforlu kalem birden fazla seçeneğe sahip olması bakımından geniş yelpazeye sahiptir. Modeller, uzun ömürlü kullanım açısından kolaylık sağlar. Parlak fosforlu olarak tasarımı yapılan ürün su bazlı mürekkep kullanılarak üretilir. Bu açıdan önemli notlar alırken ya da işaretlemeler yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle faks, fotokopi gibi kağıtlarda kolay kullanım imkanı tanır. Bu tür kağıtlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. BIC 6’lı fosforlu kalem gibi setleri tercih ederek birden fazla renk ile ders notlarını işaretlerken hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Geniş mürekkep haznesinin yer almasından dolayı mürekkep bitmesi gibi olumsuzluklara fırsat vermeden uzun süreli kullanım sağlar. Bu özelliği sayesinde güvenle tercih edebilirsiniz. Özellikle su bazlı mürekkebe sahip olması ciltte ya da başka yerlerde iz kalması durumunda temizlemeye imkan tanırken alerjik reaksiyona da neden olmaz. BIC Brite Liner Grip fosforlu kalem tip 4’lü iyi yazı yazmak konusunda avantaj sağlar. Parlak renklere sahip olduğu için yazmayı keyifli hale getirir. Bu ürünün sağladığı faydaları BIC fosforlu kalem yorum kısmında okuyabilirsiniz.

Dikkat Çekici BIC Fosforlu Kalem Tasarımları

Dikkat Çekici BIC Fosforlu Kalem Tasarımları

BIC Marking fosforlu kalem yüksek floresan rengine sahip olduğundan ilgi çekici bir tasarıma sahiptir. Özellikle hızlı kuruyan mürekkep kullanıldığı için akma, bulaşma gibi olumsuz durumları minimuma indirmeyi sağlar. Kalemde yer alan klips sayesinde not defterine ve dosyalara takmaya imkan tanır. Aynı zamanda 1,7 mm kesik ucu olması sayesinde ince çizim yapmak için kolaylık sağlar. 4,8 mm kalınlığının da yer alması kalın çizim yaparken de yardımcı olur. Bu bakımdan kalın ya da ince uç arasından istediğiniz tercihi yaparak kullanabilirsiniz. BIC kalem tipi fosforlu kalem mürekkep olarak kesinti yapmadan kağıda ulaşmayı sağlayan tasarımı ile dağıtım ve kontrol sistemini dengeleyerek altyapı oluşturmaya yardımcı olur. Kalemin kapağını açık unutma gibi olumsuz durumlarda ise 24 saate kadar kuruma yapmaz. Böylece kaldığınız yerden aynı netlikte çizim yapabilirsiniz.

Avantajlı BIC Fosforlu Kalem Fiyatları

Avantajlı BIC Fosforlu Kalem Fiyatları

BIC Brite Liner fosforlu kalem zevkli ve şık tasarıma sahip olduğu için avantaj sağlar. Özellikle öğrenciler ürünü tercih etmekle birlikte sınavdan önce konuları tekrar ederken önemli noktaların altını dikkat çeken renklerle çizebilir. BIC fosforlu kalem fiyat uygunluğu sayesinde kolaylıkla tercih edilebilir. Bütçe dostu fiyatı ve kalıcı mürekkebiyle memnuniyet kazanan bu ürünler güvenle satın alabilirsiniz. Kimyasal olarak yüksek kaliteli malzeme kullanıldığı için ışığa dayanıklı bir yapıya sahiptir. Müşteriler yorumlarda deneyimlerini anlatır. Ürünün renkleri, tasarımı, kalitesi, akma yapmaması, temizlenebilir olması açısından memnun kaldıkları yorumlarda belirtilir. BIC fosforlu kalem satın alanların sorun yaşamadan ürünü kullandıkları da eklenir. Kullanan kişilerin beğenisini kazanan BIC marka fosforlu kalemleri tek ya da set olarak satın alabilirsiniz. BIC fosforlu kalem kullananlar arasında yerinizi almak için bu ürüne Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.