placeholder
"

Stabilo

" araması için 3435 sonuç listeleniyor

Stabilo

Stabilo

Yazı yazmak, kişiler tarafından duygu ve düşüncelere karakter kazandırılması olarak adlandırılıyor. Yazı yazmanın pek çok farklı yöntemi olsa da kağıt üzerine kalem kullanılarak yazılan yazılar, hislerin bıraktığı etkiyi görsel hale getiriyor. Bu duygusal ve düşünsel etkiyi kağıda aktarırken kullanılan kalemin kalitesi, yazan kişinin karakterinin yazılan alana yansımasına katkıda bulunuyor. 

Kalem denildiğinde dünya genelinde ilk akla gelen markalardan biri olan Stabilo, geliştirdiği yüzlerce farklı kalemle insanların duygularını aktarmasına yardımcı oluyor. Sahip olduğu kaliteyi yenilikçi tasarımlara borçlu olan marka; yazma, boyama ve işaretleme kategorilerinde yer alan Stabilo koleksiyonu ile kalem dünyasında ikonlaşan kalemler üretiyor. Yazmayı kişiselleştiren, keyifli olmasını sağlayan koleksiyonlar, birbirinden özel ürünlere ev sahipliği yapıyor. Yenilikçi mürekkep teknikleri, sıradanlığı aşan renk tonları ve kullanıcılarla bütünleşen kalem tasarımlarıyla yazma işlemi hiç olmadığı kadar eğlenceli bir hal alıyor.

Klasik, İkonik ve Renkli Ürünler

Bilinenden farklı tasarımları, kullanıcıların belleklerine kazınan uygulama kolaylıkları Stabilo markasının dünyanın dört bir yanında özel hayranlar kazanmasını sağlıyor. Tüm modellerinde zeminle bütünleşen, yapılan işlemi içselleştiren uç yapıları alışılagelen kalem kullanımını değiştiriyor. Her ürün koleksiyonunda farklı kullanıcı portföyleri düşünülerek geliştirilen seriler Stabilo markasını seçen kullanıcılara Alman kalitesinin tesadüf olmadığını kanıtlıyor. Yüksek kalitenin her zaman astronomik seviyelerde olmadığını kanıtlayan Stabilo fiyat konusunda daima tüketicileri için ulaşılabilir marka olmaya devam ediyor. 

Stabilo kalem, geliştirdiği ürün serileriyle gerçek anlamda 7'den 70'e hitap eden eşsiz bir marka olarak adını herkese ezberletiyor. Hazırlanan ürünleri sadece türüne göre ayırmayan marka, kullanıcıların kendilerini en iyi şekilde ifade edecekleri ürünleri satışa sunuyor. Kurşun kalem, tükenmez kalem, boyama kalemleri ve işaretleme kalemlerinden oluşan koleksiyonlar, alt başlıklarda her zaman kullandığınız ürün çeşitlerine hayat veriyor. Ödev hazırlamadan tablet kullanımına kadar geniş bir kullanım alanı sunan yazma kalemleri serisi, ihtiyaçlarınıza duygun çözümleri kullanıcılarına kazandırıyor.

Her biri kullanımıyla akıllara kazınan Stabilo kalemlerin en geniş serisini yazma grubunda yer alan ürünler oluşturuyor. İkonik Stabilo Point 88 serisini içeren keçe uçlu kalemler, yepyeni tasarımlarıyla geçmiş ve geleceği birleştiren Stabilo ailesinin hikayesine yeni eklemelerde bulunuyor. Stabilo tükenmez kalem serisini özel kılan çeşitler, hem yazı yazma işlemlerinde hem de akıllı cihazların kontrol işlemlerinde kullanılıyor. Akıllı donanım özelliklerini tasarımına da yansıtan kalem, ergonomik kavrama bölmesiyle aynı anda sağ ve sol elle kullanıma imkan tanıyor. Kalemleri sadece çizgi çizen ürünler olmaktan çıkaran tasarımlar, aldığı bilimsel destekle en iyi ürünün üretilmesini sağlıyor. Yazma konforunu mükemmelleştirmek için geliştirilen gövde, uç, mürekkepler kalem kullanımına konfor katıyor.

Kağıtlara hayat veren sanatçı ruhlara özel geliştirilen Stabilo keçeli kalem serileri, dengeli bir kullanım için üretiliyor. Yazıların ve çizgilerin kontrolünü parmaklarınıza bırakan ürünler, yoğun kullanımda bile sınırları aşmayan çizgiler elde etmenizi sağlıyor. Parmak ve bilek hassasiyeti düşünülerek hazırlanan set, uygulanan basınca göre kendini ayarlayan uç özellikleriyle donatılıyor. Çizgi ve tonları ressam dokunuşlarıyla ayarlamanıza katkıda bulunan koleksiyon, yaratıcılığının ortaya çıkmasını sağlıyor. Yazma kalemleri serisinin moda uzmanı ürünler, göz alıcı renklere hayat veren sade tasarımı, jel mürekkebin parlaklığıyla birleştiriyor. 7 farklı renk seçeneğiyle kişisel zevkini yansıtan kalem, yüksek kaliteye ulaşmanın kolaylığını temsil ediyor. Yazma kalemleri koleksiyonun bulunan az kullanılıp her zaman ihtiyaç duyulan Stabilo marker, kalıcı ve silinebilen mürekkepli modelleriyle kullanıcılara sunuluyor. Cam, plastik, metal gibi yüzlerce farklı zeminde test edilen ve mükemmelliği onaylanan asetatlı kalemler, farklı uç kalınlıklarıyla ister tahta kalemi isterseniz isterseniz DVD yüzeylerinde kullanmanız için geliştiriliyor. 

Sanatçı Ruhların Destekleyicisi

Her kesimden kullanıcıya uygun kalemlere hayat veren Stabilo, dünya'ya renkli açılardan bakanlar için boyama serisini hazırlıyor. Stabilo kuru boya, Stabilo pastel ve sulandırılabilir boyalardan oluşan koleksiyon, hayalinizdeki çizimleri gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Minik sanatçıların ellerine uygun gövde tasarımına sahip kuru boyalar, her yaştan kullanıcının resim yeteneğini geliştirmesi için üretilen pastel ve tebeşir boyalarla rengarenk ve göz alıcı çizimler elde etmek size kalıyor. 60 farklı renk tonuna sahip olan renk yelpazesi profesyonellerin aradığı özellikleri taşıyor. Işığı mükemmel şekilde yansıtan renk pigmentlerine sahip kuru boyalar, hem kuru hem de ıslak olarak kullanılabilmeleriyle çizimleri kolaylaştırıyor. Farklı kağıt dokularıyla bütünlük sağlayan boya kalemleri, kağıt üzerinde çizgilerin dans eder gibi estetik şekilde kullanılmasına katkıda bulunuyor. Taşımayı, kullanmayı ve saklamayı kolaylaştırmak için değişikler yapılan seriler, kullanıcılarına ihtiyaç duydukları en iyi çözümleri onlara sunuyor.

Boyama ve resim yapma isteğinin canlı kalmasını, yaşamın renklenmesini destekleyen Stabilo renkli kalemler serisiyle resim aşkının yayılmasını destekliyor. Marka, mum boyalar ile amatör ressamlara, sulandırılabilir boyalar ile küçük Picassolara ilham kaynağı oluyor. Suda çözülebilen yapıları sayesinde akıcı şekilde yönlendirilen kalemler; oluşturduğu sulu boya efektleriyle resme gönül vermiş herkesin elinde mükemmel işlere imza atıyor. Okul hayatına başlamayan çocuklarınıza evlerde ders vermeyi pratikleştiren Stabilo, tam miniklere göre ürünler hazırlıyor. Onların minik parmaklarıyla uyumlu, kavrama hassasiyetine göre şekillendirilen kalemler, sıra dışı yenilikleri ebeveynlere armağan ediyor. XXL boyutuyla uzun süre kullanılabilen, 18 farklı rengi bulunan kuru boyalar, kırılmayan uçları sayesinde çocukların çizimlerini kesintisiz hale getiriyor. Yumuşak yapısıyla kullanımı oldukça pratik olan boya kalemleri, farklı yüzeylerde leke bırakmadan kolayca temizlenecek şekilde tasarlanıyor. 

Stabilo renkleri ile yaratıcılıkları gelişen çocuklar, kalemlerle çizim yaparken yeni şeyleri de severek öğreniyor. Ahşap ve kağıt yüzeylerde gönül rahatlığıyla kullanılabilen Stabilo Boss pastel, yapılan hataları Stabilo silgi kullanarak zahmetsizce ortadan kaldırıyor. Çizim ve resimlerin türüne göre kuru ve sulu formda seçenekler içeren koleksiyon, dilediğiniz her yerde sanatçı ruhun gelişmesine katkıda bulunuyor. Çocukların gelişimine, yetişkinlerin yaratıcılıklarına destek olan, üretimlerinde doğal içerikler kullanılması nedeniyle zararsız olan kalemler, güven içinde kullanmanız için tasarlanıyor. Boyama kitaplarının renklendirilmesinden sıfırdan çizilen resimlere kadar tüm çizimleri mükemmel kılan Stabilo boyama kalemleri, çizim alışkanlıklarınızı değiştiriyor. Sahip oldukları dokusal özelliklerle çizim yapma isteğinizi canlandıran, heyecan verici uç seçenekleriyle çizgilere hayat veren kalemler  çizgilerin dünyasına yeni bir ahenk katma fırsatı yaratıyor. Her yeni üründe kendinizi geliştirmenin zevkini, kaliteli çizimler yaratmanın mutluluğunu renkli kalemlerin desteğiyle doyasıya yaşayabilirsiniz.

Ayrıntıları Ortaya Çıkarın

İşaretleme koleksiyonunda yer alan Stabilo fosforlu kalem modelleri, serinin en eğlenceli ürünlerini içeriyor. Okul, ofis gibi pek çok farklı alanda kullanılan işaretleme kalemleri, vurgulamak istediğiniz noktaların açığa çıkmasına yardımcı oluyor. Stabilo Boss Original serisiyle başlayan fosforlu kalem macerası, bugün kurumayan mürekkeplerin kullanıldığı yeni nesil modelleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Klasik yassı gövde tasarımını ergonomik kılmak adına sürekli testlere tabi tutulan fosforlu kalemler, onlarca farklı renkle ön plana çıkarılmak istenen metinlere eşlik ediyor. 

Yeniliklerin tasarlayıcısı Stabilo fosforlu kalem seti içinde yer alan ödüllü ürünlerle hayatı kolaylaştırıyor. Kurumaya karşı 4 saate kadar koruma sağlayan, özel tasarım mürekkep haznesine sahip orijinal fosforlu kalemler, her şart altında kullanılacak şekilde üretiliyor. Klasik işaretleyici kalemlerin aksine son damlasına kadar kullanılan su bazlı mürekkep, marker modellerini işaretleme işlemleri için ideal bir kalem haline getiriyor. En yoğun derslerden sürükleyici romanlara kadar değişik içeriklerin işaretlenmesinde kullanılan  fosforlu kalemler, solma yapmadan vurgulanan alanın uzun süre görünür kalmasına imkan tanıyor. Çizim hareketlerini istenilen açılarda gerçekleştirmek için düzenlenen kalem uçları bulunan Stabilo Neon açılı gövdesiyle kavramayı kolaylaştırıyor. 

Yüksek akışkan dokuya sahip mürekkep işaretleme işlemini kolaylaştırırken; cebinizde ya da çantanızda taşımak istediğiniz anlarda akmaya karşı koruma sağlıyor. Fosforlu kalem koleksiyonu, darbelere karşı korumalı olan gövdeleriyle uzun süre sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Her modelde farklı renk tonları ve uç kalınlıklarını kullanıcı beğenisine sunan Stabilo işaretleme kalemi, detayların daha renkli olmasına izin veriyor. Standart ve özel ton seçenekleri bulunan Stabilo highlighter, parlak ve mat mürekkep renklerle yazıya canlılık katıyor. Renklerin çekiciliğini uygulamalı olarak gösteren ürünler, farklı boyutlarıyla işlemleri kolaylaştırırken; özel uç seçenekleriyle çizgileri dizayn etmeniz konusunda hareket özgürlüğü yaratıyor. Her ürün için değişiklik gösteren gövde tasarımları, tutuş konforunu artırırken; 1 mm ile 5 mm arasındaki uç kalınlıkları uygulamanın yapılacağı yüzey için en uygun çizgi stilinin ortaya çıkarılmasını sağlıyor. 

Stabilo highlighter set, tekil ve ikisi bir arada seçenekleriyle yazı yazılan her alanda hayatı kolaylaştırıyor. Fosforlu kalemlerin  yoğun olarak kullanıldığı okul, ofis gibi ortamlar için geliştirilen geometrik desenli model, tek üründe iki farklı kalınlıkta çizim yapmaya imkan tanıyor. Dikey ve yatay olarak kullanılan açılı uç başlığı ekstra kalem ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Önem verdiğiniz noktaların kesin olarak öne çıkardığınızdan emin olan kalemler, su bazlı özellikleriyle işaretlenen yüzeyler hızlıca kuruyup en ince kağıtlarda dahi diğer yüzeye geçiş yapmıyor. En yoğun dönemlerinizde işlerinizi kolaylaştıran işaretleme kalemleri, Stabilo mini modeli başta olmak üzere tüm ürünlerde mürekkep kurumasına karşı 4 saat koruma sağlıyor. İşinize dalıp kapağını kapatmayı unutsanız bile keçeli uç daima ilk aldığınız gibi performans göstermeye devam ediyor. 

Yazmayı Öğrenmenin Pratik Yöntemi

Tüm dünya gibi Stabilo'da çocukların en iyisini hak ettiğine inanıyor. Çocuklara verdiği değeri göstermek için hazırlanan okul öncesi koleksiyonu okul çağındaki çocuklara özel ergonomik ürünler geliştiriyor. Stabilo uçlu kalem koleksiyonu içinde yer alan ürünler  çocuklar için hazırlanan kurşun kalem ailesine renk katıyor. 

Her modelde farklı yaş gruplarına göre hazırlanan kalem tasarımları, yazma ve çizme işlemlerinde için istenilen konforun elde edilmesini sağlıyor. Stabilo yazma serisinde yer alan kalemler altıgen gövdeli tasarımıyla büyük çocuklara, yuvarlak hatlara sahip ürünlerse gelişmekte olan küçüklere yazmayı sevdiriyor. HB ve 2B uç kalınlıklarına sahip olan kurşun kalemler, erken dönemde başlayan yazı stilinin tam olarak gelişmesine katkıda bulunuyor. Çocukların enerjik yapılarını yansıtması için parlak ve canlı renklere yer verilen ürünler onlara yazmayı sevdiriyor. Hem silgili hem de silgisiz kullanılabilen modeller, kalemlerin kesintisiz kullanıldığı anlarda işlem kolaylığı yaratıyor. Farklı yaş grupları için çok fazla seçenekle kullanıcıların beğenisine sunulan ürünler, yazı yazma işlemini herkes için pratik hale getiriyor.

Stabilo kalem seti, öğrenme çağındaki miniklere yönelik ürünlerde bilimin ışığından yararlanıyor. Yazmayı yeni öğrenen, kalemle ilk kez tanışan çocuklar için geliştirilen ürünler, eğitim sürecinin sağlıklı şekilde başlamasını sağlıyor. Günden güne büyüyen ve gelişen çocuklar düşünülerek hazırlanan kalem tasarımları, gövde üzerinde kavrama boşlukları içeriyor. Sağ ve sol elle kullanılacak şekilde açı verilen boşluklar, çocukların kalemi en rahat hissettikleri şekilde tutmalarına destek oluyor. Sertifikalı ahşap gövdeye sahip olan  kalemler çocuklar için güvenli bir kullanım sağlarken, boşluklu tasarımı uzun süren eğitimlerde elden kayma ve düşme riskini ortadan kaldırıyor. Yumuşak gövdeleri bulunan kalemler, yazı anında bilek hareketleriyle bütünlük oluşturuyor. Bu sayede kullanım anında oluşan yorgunluk en aza indiriliyor. Stabilo, ürün üzerinde yer verdiği isim alanıyla 5-7 yaş grubunun sık yaşadığı kalem kaybetme sorununa çözüm buluyor. Minimum güç harcayıp mükemmel çizgiler kazandıran yumuşak uçlu ürün, minikler kadar çizimle uğraşan yetişkinler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. 

Ahşap kurşun kalemlerle miniklere yazmayı sevdiren marka, Stabilo ince uçlu kalem serisiyle daha büyük yaştaki çocuklara ergonomik kullanım keyfi yaşatıyor. 1.4 ve 3.15 şeklinde iki farklı modeli ile toplam sekiz renk seçeneği bulunan Stabilo EasyErgo koleksiyonu, bitmeyen uç deneyimi yaşatıyor. Ele rahat şekilde oturan yumuşak silikon gövde el ve bileklere yük binmeden yazmayı kolaylaştırıyor. Ağırlık merkezini kalemin uç bölümüne yönlendiren asimetrik tasarım, yazı anında istenilen noktaya odaklanılmasına destek oluyor. Birbiriyle uyumlu iki renkten oluşan uçlu kalem, tek ayrılmayan tek parça gövdesi sayesinde özellikle küçük çocukların kullanımı açısından güvenli hale geliyor. 

Kalemlerin Ayrılmaz Tamamlayıcıları

Tasarımlarıyla kalem dünyasında ilkleri gerçekleştiren Stabilo, boyama kalemleri ile ahşap kalemlerin performansını artıran destek kuvvet üretimini de gerçekleştiriyor. Kalemtıraş ve silgilerden oluşan yardımcı kuvvetler, Stabilo jumbo kırmızı pastel kalem serisi  gibi silinebilen ürünlerin kullanımını kolaylaştırıyor. Yazı, boyama ve çizim için üretilen kalem çeşitleriyle birlikte kullanılan Stabilo silgi, en küçük bir iz bırakmadan hatalı yapılan işlemleri ortadan kaldırıyor. Kolayca topaklanan yumuşak dokulu ürün, silinen bölgelerde leke ve iz kalmasını önlüyor. Dikdörtgen forma sahip olan silgi, yazılar kadar büyük dikkat gerektiren resim ve çizimlerle ilgili işlemlerde de kullanılabiliyor. Kullanımda yarattığı mükemmel etki, optik okuyucu işaretlemesi yapılan sınavlarda adayların en çok tercih ettiği ürün olmasını sağlıyor. 

Stabilo set ürünlerin son halkası olan Stabilo kalemtıraş ailesi, kullanıcılarına bitmeyen ahşap kalem sahibi olma fırsatı sunuyor. Altıgen, yuvarlak ve özel bölmeli ahşap kalemler yeni nesil kalemtıraşın eşsiz uygulamalarından yararlanıyor. Üç farklı başlığı bulunan ürün, dilediğiniz kalemi açma imkanı oluşturuyor. Küçük bir su şişesi şeklinde tasarlanan kalemtıraş, açılan kalemlerin talaşlarının hazne içinde kalmasını sağlıyor. Her işlem için boşaltma ve temizlik yapma sorunu ortadan kaldıran tasarım, zaman kullanımı pratik çözüm sunuyor. Üç bölmeli kalemtıraş, açma ve depolama işlemlerinde sağladığı ergonomik özellikleri güvenlik konusunda da gerçekleştiriyor. Ürün üzerinde yer alan kapak, kullandıktan sonra kapatılarak, başlıkların istenmeyen sorunlarla karşılaşmasını önlüyor. 

Tıpkı kalem serilerinde olduğu gibi sağ ve sol elle kullanılacak şekilde tasarlanan ürün, ayrıcalıklı kullanımın keyfini daha çok kişinin yaşamasını sağlıyor. Ürünlerin kişiselleştirilmesini yaygınlaştıran marka, kalemtıraş serisinde de isim yazılabilen özel bir alana yer veriyor. Çalınma ve kaybolma gibi durumlara karşı koruma sağlayan uygulama, ürünlerinize daha fazla bağlanmanıza da imkan tanıyor. Kullanıcılar, 8 farklı renk seçeneği, ergonomik kullanım özellikleri ve çok yönlü tasarımıyla yeniliklere açılmak için yepyeni bir nedene sahip oluyor. Stabilo Big 4'lü fosforlu kalem gibi set olarak ya da Stabilo fineliner gibi tekil alımlarda en iyi fiyat garantisi sunuyor. Okul açılış, öğretmenler günü gibi özel günlerde kaçırılmayacak avantajlı fiyatlarla satışa sunulan Stabilo, en iyisine ulaşmanız için Trendyol dünyasındaki yerini alıyor. Gerek Trendyol tarafından düzenlenen fırsat günleri gerekse Stabilo indirim dönemlerindeki fırsatlar alanında bir numara olan markanın ürünlerini tercih etmek için etkili bir neden oluşturuyor. 

Kalite konusunda gösterdiği üstün başarıyla kullanıcılarında bağımlılık yapan Stabilo, her kullanıcının kendisine ait bir kalem koleksiyonu olmasını sağlıyor. Hayatı kolaylaştıran, yazmayı sevdiren ve sanatçı ruhların hayallerine renk katan Stabilo kalem ve aksesuar modellerine, Trendyol farkıyla dilediğiniz an sahip olabilirsiniz.